Ziraat Bankası Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı = 82

Cevap Sayısı = 0

 

Ziraat Bankası Hiç Yardımcı Olmuyor !

Şikayetçinin Adı: Hacer G...       Tarihi: 20 Ocak 2021         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Ziraat Bankası İzmirden Manavgat Devlet Hastanesine tayin nedeni ile geldim. Banka değiştirmek durumundan  dolayı maaşıma ulaşamıyorum. Sürekli sorunla karşı karşıya kalıyorum. İş çıkışı yetişemiyorum. 16:00 da mesai bitiyor, ve banka kapanıyor dakikayla kaçırıyorum. Biz gelen hastaya mesaim bitti diyemiyoruz. Böyle bir dönemde bütün haklarımız kısıtlı yaşamımızda her şey den mağduruz sağlık çalışanı olarak.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Ziraat Bankası Kendilerine Göre İş Yapıyorlar !

Şikayetçinin Adı: Suat Murat K...       Tarihi: 18 Ocak 2021         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

T.C. Ziraat Bankası bir süre önce eşimle banka hesap ve kredi bilgilerimi paylaşmak suretiyle Bankacılık Kanununun Müşteri sırrı maddesini çiğnemiş, yine aynı banka birkaç ay önce yatan emekli ikramiyemi kesmek suretiyle SGK Kanununu çiğnemiş, yine aynı banka kendi belirlediği limitleri keyfi uygulamalar yaparak ve tamamen banka çalışanlarının istediğime veririm politikası ile dilediği her şeyi yapmaktadır. Bu bankanın hiçbir kurum tarafından denetlenmediğini ve tamamen başı boş çalıştığını düşünmekteyim. Yardım istiyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Ziraat Bankası Şubeye Ulaşamıyorum!

Şikayetçinin Adı: Bülent Y..      Tarihi: 09 Ocak 2021         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Ziraat Bankası - Tüm bankalar aynı durumda. Benim en çok Ziraat Bankası ile işim olduğundan, Manisa’daki Ziraat Bankası Şubelerini şikayet edicem. Bankaların sabit telefonlarını gün boyunca aramama karşın açılmıyor. Eğer kullanılmıyorsa, neden internette bu numaraları paylaşıyorlar? Şubeden birisinin cep numarası olmadığı için, şubeye ulaşıp hesabımdan işlem yapamıyorum. Bu durum tüm mevduat sahipleri için ciddi sıkıntı. Telefonlar kullanılmayacaksa, numaraları kaldırıp, banka çalışanlarının cep telefonlarının numaralarını paylaşsınlar. Teşekkür ederim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Ziraat Bankası'nın Tarafıma Bilgi Vermesini Talep Ediyorum!

Şikayetçinin Adı: Samet C..      Tarihi: 07 Ocak 2021         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Ziraat bankası: şahsıma ayıt 130 dönüm kivi bahçesine çok uygun toprak analizini yaptırdım projemi yaptım. BANKANIN Sicil sorgulamasından geçtim her türlü yeterlilik belgem var. ŞAHSIMLA İlgili ve kapasite ilgilide bir problemim bulunmamaktadır. şikayetim BURSA ORHANGAZİ İLCESİ ZİRAAT BANKASI İşlemleri sumen altı yapıp duruyor. Ekim ayını kaçırıyorum ekonomik kaybım alacağım krediden daha çok. SAYIN TARIM BAKANLIĞIMIZIN ŞİKAYETIMIZLE İLGİLİ ORHANGAZİ ZİRAAT BANKASIYLA GORUŞÜP İLGİLENMESİNİ Ve tarafıma bilgi vermesini önemle rica ederek arz ediyorum saygılarımla SAMET COŞKUN.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Ziraat Bankası Müdürü Sürekli Borcun Var Diyor Fakat Borcum Yok!

Şikayetçinin Adı: Hüseyin A.      Tarihi: 29 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

T.C Ziraat Bankası Pülümür şubesine her hangi bir borcum veya kesintim yoktur fakat banka müdürü her seferinde krediye başvurduğumda sürekli bana borcun var diyor başka yere fakat bi yere borcum yoktur. İlçemizde bu müdürün daha önce adamına göre muamele yaptığını fark ettim fakat bu kişilere yalan dolan şeyler söylüyor kendini kurtarmak için yani anlayacağınız senin paran varsa nefes alırsın yoksa da sürünmeye devam. Bunu söyleyen bi banka müdürü olabilir mi? Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Ziraat Bankası'nda Memur Sıra Almayanların İşlemini Yaptı!

Şikayetçinin Adı: Rıdvan Y.      Tarihi: 17 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Aksaray 40 metrelik Ziraat şubesinde gişe işlem memuru Hacer hanım 65 yaş altı sıra almayan müşterilerin işlemlerini yerine getirdi. Zamanımız kısıtlı olduğu için 56 yaşındaki kronik hastalığı bulunan sırası elinde olan annem işlem yapamamıştır. 

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Ziraat Bankası Hesap ve Maaş Kartlarımı İptal Etti!

Şikayetçinin Adı: Cemil Ç.      Tarihi: 11 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Kefilliğimden dolayı hesaplarım ve hesap kartlarım maaş aldığım Ziraat Bankası tarafından iptal edildi ayni bankaya kredilerimi bankamatiklerde para çekme yatırma yapamıyorum. Kefil olduğum kişi banka yetkilileriyle anlaşarak kendi maaş ında talimatla maaş ini aldığı banka dan elektronik ortamda her ay ödüyor. yaklaşık bir yıldır işlemler sürüyor. Kartlarıma herhangi bir sıkıntı olmadı. Kredi çektim. ancak yaklaşık 15 gündür bir kefilikten dolayı kartlarım iptal edildi banka tarafından hesaplarım alt üst oldu mağdur durumdayım. İptalin kaldırılması talimat verilmesi için gereğini arz ederim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Ziraat Bankası Hesabıma Para Yatırdım Fakat Hesabıma Geçmedi!

Şikayetçinin Adı: Kadriye E.      Tarihi: 11 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Ziraat Bankası: Halkbank ortak atm den ziraat kartıma para yatırdım fakat para hesabıma geçmedi 1 ay önce şubeden başvuru yaptım Halk bankasından 2 hafta önce tutar tespiti yapıldı paranız bizden çıktı diye arandım fakat kendi bankam olan Ziraat Bankası Halen paramı hesabıma aktarmadı. Şubeyi arıyorum son durumu göremiyor Müşteri hizmetlerini arıyorum göremiyor. Genel Merkez hiçbir menüye aktarmıyor. 2 haftadır param niye tutuluyor cevap bulamıyorum çok mağdurum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Ziraat Bankası Sadece 2 Memurla Hizmet Veriyor!

Şikayetçinin Adı: Emin Ü.      Tarihi: 8 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

7 Aralık Pazartesi günü saat 14.30 Akçay Ziraat Bankası şubenizde yağmur altında en az 40 dk sıra bekleyen 30 kişiden biriyim, sıra numarası aldıktan sonra 673 sıra numaramdı. 663 siradaki müşteri gişedeydi 15 dakikada islemi bitmedi. 5 tane gişe vardi fakat sadece 2 adet gişe memur çalışıyordu. Geri kalan 3 gişe kapalıydı 62 yaşında kalp hastası biriyim. AYIPTIR koskoca Ziraat Bankası sadece 2 memur ile müşteriye hizmet veriyor bu vatandaşa eziyettir iskencedir. Bankayı terk ettigimde saat 15.40 idi ve sıra bana hala gelmemişti. Yağmur altında insanlar bekliyor. AYIPTIR GÜNAHTIR. Gişelerin resmini cektim. Güvenlik görevlisi şikayet edebilirsiniz ama resim çekemezsiniz diye uyardı beni. Yazık vatandaş esir olmuş. Saygılarımla.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Ziraat Bankası Kredi Erteleme İşlemini Yapmıyor!

Şikayetçinin Adı:Emine Nur Y..      Tarihi: 2 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Ziraat Bankası kredi erteleme işlemini yapmıyor ve bana akıl öğretir cevaplar veriyor. Bütün söylenenler yalan halkı kandırıyor.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Ziraat Bankası Yatırdığım Dolara El Konuldu!

Şikayetçinin Adı:Şaban Ç..      Tarihi: 23 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Bursa yeni Yalova yolu Ova akça merkezde ziraat atm sine 04 09 2020 de 100 dolar yatırdım ve el konuldu yaklaşık 3 aydır gitmediğim yer kalmadı ama bi sonuca bağlanmadı lütfen gereğini yapmasını önemle rica ederim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Ziraat Bankası Kredi Kartımı Teslim Alamadım!

Şikayetçinin Adı:Harun Ö..      Tarihi: 15 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

AGT KURYE firması 23.09.2020 tarihinde beri Kredi kartımı teslim etmiyor. Ziraat bankası kredi kartımı resmen esir aldılar. Ne zaman teslim edeceksiniz diyorum, tarih veremeyiz diyorlar.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Ziraat Bankası Harçlık Avans Hesabım Kapatıldı!

Şikayetçinin Adı:Enes E..      Tarihi: 15 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Ziraat Bankası, Harçlık avans hesabım kapatıldı ve açılması için uygulamadan denedim ancak kredili mevduat hesabı var denildi açılmadı.Müşteri hizmetlerini aradım biz ilgilenmiyoruz banka ile görüşün dedi bankaya gittim bir kaç evrak imzaladım ancak yine düzelmediğini orda belirttim.Banka personeli bizlik değil müşteri hizmetleri ile görüşün dedi, tekrar müşteri hizmetleri ile görüştüm onlarda banka ile dedi ve 2.kez bankayla işlem yaptım imza verdim ancak yine düzeltilmedimi şaka gibi bir olay tekrar tekrar banka ve müşteri hizmetleri arasında gittim geldim rezalet ve hala sonuç yok.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Ziraat Bankası Kredi Alamıyorum!

Şikayetçinin Adı:Nusret Ş..      Tarihi: 15 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Ziraat bankası kredi alamıyorum 2 yıldır aktif çalışıyorum sicilim bozuk dikkate alınmamasını talep eder saygılarımı sunarım.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Ziraat Bankası Yatırdığım Para Ortada Yok!

Şikayetçinin Adı:Ersin Ç..      Tarihi: 13 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Papara ziraat bankasından 600 tl papara kartıma para yatırdım fakat param ortada yok yardimci olan ve sorunumu çözen kimsede yok çok güvensiz bir şey miş bu papara resmen dolandırıcılık yapılıyor ben mağdur oldum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Ziraat Bankası Müşteri Temsilcisine Ulaşamıyorum!

Şikayetçinin Adı:Filiz Y..      Tarihi: 11 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

ziraat bank .bank karta şifre alamıyorum, tel ile kesinlikle müşteri temsilcisine de ulaşılamıyor çünkü kart şifresi istiyor geçen hafta yazdığım şikayetimde de belirtmiştim kısa mesaj da önce şifre alabileceğiniz bir kartınız yok ,sonrasında ise, kart şifreniz belirlendi dendi ,nasıl oluşturdu benim niye haberim yok anlamadım ,şimdi de kart şifresi blokeli diyor, şubeye gitmek zorundayım, bakalım orada sorunu çözebilecekler mi merak ediyorum ve ilk şikayetim sonrasında da çözüm için müşterimize ulaşacağız denmişti ancak hala arayan soran yok, rezalet !?

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Ziraat Bankası Şikayetçiyim!

Şikayetçinin Adı:Ayşe Çilem M..      Tarihi: 5 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Kartım bloka oldu bunun icin gittiğim de biz bir sey yapamayız dediler ödemem var onu alın dedim onuda alamayız dediler müşteri hizmetlerini arıyorum kart bloka oldu dye bağlanmıyor gergini yapılmasını arz ederim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Ziraat Bankası İptal Ettirdiğim Kartım Gelmedi!

Şikayetçinin Adı:Dilek T..      Tarihi: 5 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Ziraat bankasından ayın 16sında iptal ettirdiğim kartım 20 gündür gelmedi. Çalıştıkları kargo şirketinin iş yapamaması yüzünden sicilime işlendiği yetmiyormuş gibi bir de boş yere faiz ödemek zorunda kalıcam. Kuryenet le çalışan ziraat bankası mağduriyetten başka bir şeye sebep olmuyor. Başka şirket mi yok. Ben böyle saçmalık görmedim. Üstelik daha ne zaman elime geçeceği de belli değil.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredime Cevap Vermedi!

Şikayetçinin Adı:Cengiz K..      Tarihi: 3 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Ziraat bank Bireysel ihtiyaç kredime cevap vermedi olumlu veya olumsuz diyerek cevap vermiyor.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Ziraat Bankası Pişmanlıktır!

Şikayetçinin Adı:Filiz Y..      Tarihi: 3 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Ziraat bankası bank kart için şifre oluşturmak için kurallara uygun biçimde kısa mesaj attım.önce şifre alabileceğiniz kartınız yok cevabı geldi.sonra tekrar kısa mesaj attım bu sefer şifreniz oluşturuldu diye cevap geldi ama şifre ile ilgili bir mesaj almadım.sonra bankayı 08502580000 dan arıyorum ve yapılabilecek tüm işlemler ve hatta müşteri hizmetleri ile görüşebilmek için kart şifresi istiyor en az 10 denemeden sonra kayıp çalıntı birimine bağlanıp sorunumu dile getirdiğimde "kart şifresi ve internet bankacılığı şifresi farklı " dendi ki bunu bende biliyorum, asıl sorunu tekrar belirttiğimde " gidin şubeden alın " diye terslendim.bu güne kadar bu kadar kötü bir banka uygulaması ile karşılaşmadım.hem şifre alacak kartın yok diyor sonra şifre oluşturuldu diyor, ki şifre nasıl ve kiminle oluşturuldu belli değil. sorunu çözmek için bankayı arıyorum her seferinde kart şifresi istiyor.ya zaten kart şifresi oluşturulabilse kısa mesaj hata vermese ben niye sizi arayayım, ayrıca tel bankacılığı sorunumu çözemiyor. pişmanlık !?

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Ziraat Bankası Markası ve Şikayetleri Hakkındaki Yorumlar: ...

Beni de Abone Yapın !

Marka Hakkında Bir Yorum Yazınız

© 2012 Şikayet Edicem Tüm Hakları Saklıdır.