top of page

YapıKredi Bankası Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

YapıKredi Bankası hakkındaki tüketici şikayetl

Şikayet Sayısı = 20   Cevap Sayısı = 0 

YapıKredi Bu Bankadan Hiç Memnun Değilim!

Şikayetçinin Adı: Hasan Emrah Ö...       Tarihi:  11 Ocak 2021         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Yapı kredi bankası - Ben kartımı yapılandırdım birazını ödedim kalan borcum için aradım bana kapatma tutarı 7.300 TL dediler sonradan bankayı aradım bana 9.150 TL dedi ben bu bankadan hiç memnun değilim şikayetçiyim buna benzer daha neler neler ben mağdur durumdayım sesimi duyan yok mu?

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

YapıKredi Yurtdışından Gelen Paramdan Çok Fazla Kesinti Yaptı!

Şikayetçinin Adı: Yezdan G...       Tarihi:  9 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

YAPIKREDİ hesabıma yurtdışından para geldi. Fakat 24€ para kesintisi olmuş. Bu türk lirası olarak çok yüksek bir rakam. Daha öncede para gönderimi oldu fakat 7€ kesilmişti. Bu miktarı kesinlikle kabul etmiyorum. Kimse yardımcı olmuyor. Bu paraya ihtiyacım var. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

YapıKredi Verdiği Hizmetten Memnun Değilim!

Şikayetçinin Adı: Ahmet A...       Tarihi:  11 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Vergi dairesine olan borcum nedeniyle bankada ki maaş hesabıma, vergi dairesi tarafından bloke konuldu. Neticede Yapı kredi bankası Bursa nilüfer (Niltim) şubesi Hesabımda ki parayı çekemiyordum. Oysa işyerim maaşımdan her ay icra kesintisi yapmaktadır. Kesinti yapıldığına dair kaşeli ve imzalı belgeyi vergi dairesine verdim. Aynı durumda ptt hesabımda ki bloke edilmiş para serbest bırakıldı ve çektim. Bu durumu Yapı Kredi bankası Niltim şube görevlisine anlattım. Blokeli hesaplarla genel merkez ilgileniyor dedi. Müşteri hizmetlerini aradım. İşleyiş Sistemimizde aktarabileceğim böyle bir birim yok dedi. Konuyla ilgili konulacağım bir yetkili yok. Hesabımda ki bloke kaldırılmış paramı alamıyorum. Yapı Kredi Bankası Digital çağda nasıl bir bankacılık hizmeti veriyor.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

YapıKredi Şikayetçiyim!

Şikayetçinin Adı: Oğuzhan G...       Tarihi:  4 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Merhaba ben mersinde ikamet ediyorum.geçen ayki YapıKredi extresinde yaklaşık iki ayın toplamı 350tl ye yakın istanbulda ALIŞ veriş gözüküyor benim yapmadığım bir alış veriş YapıKredi ye dilekçe yazdım ve sonuç çıkmadı.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

YapıKredi Maddi Manevi Zarar Verdi!

Şikayetçinin Adı: Niyazi K...       Tarihi:  16 Ekim 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

​YapıKredi bankasından şikayetçiyim bana bi link geldi arkadaşımdan pandemi destek diye bende tıkladım ve telefonu ele geçirip mobil bankacılık hesabıma girip hesabımı boşaltmışlar ve benim bilgim olmadan hesabımdaki parayı parça parça kendi hesaplarına geçirmişler bu durumda YapıKredi bankasından maddi manevi şikayetçiyim şu an da elimde beş kuruş param kalmadı bu durumda çok madurum gerekilenin yapılmasını arz ederim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

YapıKredi Bana Bunu Mu Reva Gördü!

Şikayetçinin Adı: Talip Pa...       Tarihi:  01 Eylül 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Kredi kartı aidatı ile ilgili. Kartıma 178 TL kredi kartı aidatı yansımış. Bunun tarafıma iade edilmesini istedim . Yardımcı olmadılar. Bu pandemi sürecinde biz sağlık çalışanları na görülen reva bu mu. Koskoca yapı kredi bankası sağlık cephesinde sizler için mücadele ederken görev başında coronoya bile yakalanmış ben yapı kredi bankasından şikayetçiyim. Lütfen kart aidatının tarafıma iade edilmesini rica ediyorum. Bir nebzede olsa biz sağlık çalışanlarının gönlünü almış olursunuz. Aksi halde kredi kartımı iptal edip mahkeme yoluna gideceğim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

YapıKredi İnsanları Sömürüyor!

Şikayetçinin Adı: Sevda Gü...       Tarihi:  10 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Yapı kredi 4 ay önce kredi çekmek icin gittiğimde bana Allianz sigorta başlattılar istemiyorum dediğim halde mecbur oldugunu fakat 1 kaç ay sonra iptal edebilirsin.dediler smdi iptal ettirmek istiyorum ediyorlar fakat benden 4 aydır kesilen parayı alamıyorum geri yatırmıyorlar bunların açıklamasını daha önce yapmıyorlar insanları sömürüyorlar.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

YapıKredi Kart Aidatı Olarak Tarafıma Ücret Talep Etti!

Şikayetçinin Adı:Halil Ev...       Tarihi:  7 Mayıs 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Yapı kredi bankası ve finansbank yıllık kart aidatı adı altında tarafımdan ücret talep edip bunu odeme zorunda olduğumu beyan edip ödeme aldılar.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

YapıKredi Atm Paramı Yuttu Hala Hesabıma Para Yatmadı!

Şikayetçinin Adı:Barış Kara...       Tarihi:  4 Mayıs 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Yapı kredi şubesi. ATM paramı yuttu elektrik yok denildi. 30.04.2020 tarihinde. Halen param hesabıma. Yatmıyor bu hatta. Yapı kredi atm sinden kaynaklı oldu. Beni ihmal ediyor.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

YapıKredi Borcum Biteli İki Yıl Oldu Kredi Kullanamıyorum !

Şikayetçinin Adı:Fadime Ay...       Tarihi:  25 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

YapıKredi daha Önce yapılandırma yapmıştım ve borcumu bitireli 2yıl olmasina rağmen puanımda yükselme yok kredi kullanamıyorum lütfen gerekli islemleri yapmanızı rica ediyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

YapıKredi Öteleme Karşılığı Yüksek Ücret İstedi !

Şikayetçinin Adı:Ülkü Ak...       Tarihi:  23 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Yapı Kredi bankasından kredi kullanmıştım kredimi 3 ay öteleme karşılığı 680 lira fark karşılığı ötelerim dedi ve mecburen ötelettim ,hak mı bu ,Cumhurbaşkanımızın söylediklerine kulak asmadılar. şikayetçiyim. Benim 1700 Tl. civarında emekli maaşım var, Gereğinin yapılmasını rica ederim .

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

YapıKredi Arıyorum Cevap Veren Yok !

Şikayetçinin Adı:Ayşegül Bal...       Tarihi:  22 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

YapıKredi Bankası ve Allianz sigorta...evden çıkmak istemediğim için Bankayı arıyorum ve asla cevap veren yok..00010710004112762 nolu moral destek poliçesini yenilemek istemedim..çünkü ücretsiz izindeyim. Ülkenin, dünyanın hali malum..648.00 tlik poliçeyi otomatik olarak yenilediler ve kredi kartımdan, sormadan, etmeden kestiler..paramin iadesini istiyorum..poliçeyi yenilemiyorum..YapıKredisi bankasının, evde kal biz yanınızdayız yalanlarına bir son vermesini temenni ediyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

YapıKredi Gecikmede Olduğum İçin Faiz Bindirdi !

Şikayetçinin Adı:Ercan Ak...       Tarihi:  16 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

yapı kredi bankası kredimi öteleme yapmadım banka kendisi gecikmede olduğum için öteleme yapıp üzerine faiz bindirmiş gereğinin yapılmasını arz ederim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

YapıKredi Saygısız Ve Ukalaca Bir Tavır Sergilemiştir !

Şikayetçinin Adı:Tuğba Ya...       Tarihi:  8 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

İZMİR FEVZİPAŞA BULVARI YAPI KREDİ ÇALIŞANI FÜSUN GÜVEN benimle saygısızca konuşmuş olup, gerekli belgeleri ve açıklamayı yapmamıştır. Siz benimle bu şekilde ukalaca konuşamazsınız sizi şikayet edeceğim dediğimde istediğiniz yere edin gibi bir üslup ile saygısızlaşmıştır. Aylardır Teminat mektubuna yatırmış olduğum parayı da teminat çıkışını da yapamamışlardır . Asla çalışmayacağım bir banka konumuna da geçmiştir.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

YapıKredi İnternet Bankacılığında Kesintiyi Arttırmış !

Şikayetçinin Adı:Nurhayat...       Tarihi:  2 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Yaşadığımız bu zor dönemde evde kal çağrıları yapılmasına rağmen yapı kredi bankası internet bankacılığında yaptığı kesintiyi arttırmıştır. Zar zor ödediğimiz elektrik faturasında on bir TL hizmet bedeli almaktadır. Kınıyorum. Normal koşullara sahip olduğum zaman da hemen ayrılacağım. Ve mümkün olduğu kadar bu sorunu yaymayı düşünüyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

YapıKredi Otomatik Talimat Verdiğim Halde Olmadı Mağdurum  !

Şikayetçinin Adı:Anıl...       Tarihi:  2 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

30 mart 2020 son ödeme tarihli elektrik faturam yapı kredi bankasında otomatik talimat vermiş olduğum halde ödenmemiş. Yapı kredi bankasına otomatik talimat verdiğime bin pişman oldum. siz siz olun yapı kredi bankasına otomatik talimat vermeyin. işlerini doğru dürüst yapmayan tecrübesiz zihniyete sahip. Bizim mahalle bakkalı bile bunlardan daha çok kurumsal ve işinin ehli.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

YapıKredi Kart Kullanım Ücreti Alıyor!

Şikayetçinin Adı:Ahmet Fi...       Tarihi:  1 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

uzun yıllardır müşterisi olduğum yapı kredi bankasına ait kredi kartı kullanmaktayım geçen yıl hesabıma yansıtılan kart kullanım ücreti ile ilgili tarafıma dönüş sağlandı bankamıza ait kartınıza kullanmaya devam ederseniz sizden bir daha kart kullanım ücreti talep edilmeyecek denilmesine rağmen bu ay tarafıma yansıtılan kart kullanım bedelini iptalde etmiyorlar sağolsunlar. ülkece içerisinde bulunduğumuz bu zor dönemde bana hiç yardımcı olmayan bankaya hiç yakışmadı. yıllardır iyi günlerde çalıştık anladım ki iyi gün dostuymuş yapı kredi bank. teşekkür ederim iyi çalışmalar.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

YapıKredi Üyelik Ücreti Yansıtıldı!

Şikayetçinin Adı:Özcan Yat...       Tarihi:  1 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Yıllardır kullandığım aylık ortalama 2.500tl alışverişte kullandığım karta şubat 2020 tarihinde 162tl üyelik ücreti yansıtıldı. İadesini talep etmeme rağmen iade edilmedi.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

YapıKredi Maaşı'mı Çekemiyorum!

Şikayetçinin Adı:Davut...       Tarihi:  31 Mart 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Yapı kredi bankası maaş müşterisiyim maaşım yattı paramı çekemiyorum bir kuruş, bile ailem çoluk çocuğum mağduruz. Bu ne demek kanunda bunun yeri var mı çok mağduruz hiç bir hizmetleri bilgi vermiyor. yardımcı bekliyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

YapıKredi Blokumu Kaldırmıyor!

Şikayetçinin Adı:Fatma Gün...       Tarihi:  31 Mart 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Yapı kredi bankasından emekli maaş promosyonu mu farkı ödeyerek kapattım başka bankaya maaşımı taşıyamıyorum çünkü yapı kredi bir haftadır blokaj ımı kaldırmıyor bir an evvel blokajımın kaldırmasını istiyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

YapıKredi Bankası Markası ve Şikayetleri Hakkındaki Yorumlar: ...

Yorum Yaz
bottom of page