top of page

Vodafone Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

Vodafone Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı= 288   Cevap Sayısı = 0 

Yorum Yaz...

Vodafone Çözüm Üretmiyor !

Şikayetçinin Adı: Ayşe Güliz C...       Tarihi: 20 Ocak 2021         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Vodafone Telefon faturasına ilave 9 tl lık ek ücret yansıtıldı. Müşteri temsilcisi ile yapılan görüşmeler de çözüm üretildi denildi ama üretilmemiş. Tekrar yüksek ücret alındı. Müşteri hizmetlerinden yardım istedim kendisi telefonu kapattı. Müşteri temsilcilerine bağlanmak imkansız zaten bağlanıncada işlem yapmıyorlar. Dalga geçiyorlar. İş bitireni yok. İnsanları kandırıyorlar.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Vodafone İnterneti Çekmiyor !

Şikayetçinin Adı: Melek H...       Tarihi: 20 Ocak 2021         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

1 aydır Vodafone internet kullanıcısıyım. 15 senedir başka markaların internetini kullanıyorum. Bu zamana kadar bu kadar kötü internet görmedim. Satarken çok iyi internet bağlantısı alıcaksınız, her türlü sıkıntınızda yanınızdayız diyip, ayın 15 gününü internet çekmediği için telefon internetlerini kullanmaya mecbur olan Vodafone madurlarıyız. Getirdikleri modem kablo netin bağladığı çok düşük model kötü bir modem. Kendi modemlerini bile vermediler. Birde ben o kötü modem için her ay ayrıca para ödüyorum. Müşteri hizmetlerini 50 sefer aradık ve sonuca ulaşamadık. Bir ara müdürlükten arayıp mağduriyetimizden dolayı bize vodafone'un kendi fiber daha üst modelini yollayacaklarını söz verdiler oda yalan oldu. Kendimi vodafone'un kara deliğine düşmüş gibi hissediyorum. Her türlü yasal başvuruları yapıcam. Yılmayacağım sakın sizlerde vodafone'un ağına düşmeyin.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Vodafone Bana Sormadan Faturalı Yapmış !

Şikayetçinin Adı: Sercan Ç...       Tarihi: 20 Ocak 2021         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

VODAFONE NET EVE İNTERNET BAĞLANACAK 15 GÜNÜ GEÇTİ.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Vodafone Bana Sormadan Faturalı Yapmış !

Şikayetçinin Adı: Seyfettin Ö...       Tarihi: 18 Ocak 2021         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Vodafone 0542 498 ** ** hattın yasal sahibiyim. Vodafone bu hattı benim onayımı olmadan faturalı yapmış.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Vodafone Kullanmadığım Halde Fatura Geliyor !

Şikayetçinin Adı: Adem Ö...       Tarihi: 16 Ocak 2021         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Vodafone 0 553 152 ** ** sim kart numaralı telefon benim adıma kayıtlıdır. Bu kontürlü bir hattır. Hattı kullanmadığım halde bana 1200 tl fatura gelmiştir ben müşteri temsilciliğini aradığımda şikayet dilekçesinde bulunmuşumdur. Bununla ilgili Vodafone dan cevap gelmemiştir ve avukata düşmüştür bu şekilde şikayetim vardır saygılarımla.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Vodafone 500₺ Cayma Bedeli Çıkartıyor!

Şikayetçinin Adı: Eray S...       Tarihi: 14 Ocak 2021         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Vodafone red box üyeliği aldım müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede 14 günlük deneme süreniz var memnun kalmadığınız taktirde iptal edebilirsiniz denildi müşteri hizmetlerini aradığımda beni bayi ye yönlendiriyor bayiye gidiyorum müşteri hizmetleri ile görüşün diyor birbirinin üzerine atıp duruyorlar ve bana 14 günlük sürem bitmeden 500 lira cayma bedeli çıkartıyorlar.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Vodafone Benim İznim Olmadan İnternetimi Yenilemiş!

Şikayetçinin Adı: Dilşah B...       Tarihi: 14 Ocak 2021         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Vodafone - Vodafone’dan öğrenciyken aldığım internetimi okulum bittiği ve ailemin yanına döndüğüm için iptal ettirmek istedim. Fakat Vodafone bana taahhütümün dolmasına 3 ay süre olduğunu eğer iptal ettirirsem yüksek bir miktar cayma bedeli ödeyeceğimi söyledi. bende bunun üzerine iptal ettirmeyip üç ayın dolmasını bekledim. üç ayın sonunda taahhütümün bitmesine 3 gün kala iptal başvurusunda bulundum. başvuru talebimi oluşturdular. 2 yada 3 işgünü içerisinde Vodafone müşteri hizmetleri tarafından aranacağımı söylediler. 3 gün sonra aradıklarında "internetinizi yenilemiş gözüküyorsunuz, eğer iptal ettirirseniz cayma bedeli ödemeniz gerekir" dediler. Benim iznim olmadan kafalarına göre internetimi yenilemişler. Taahhütümün dolmasını beklediğim üç aylık süre boyunca da beni Vodafone müşteri hizmetlerinden arayıp "internetinizin süresinin dolmasına az kaldı paketinizi yenilemek ister misiniz?" diye sordular bende her defasında internetimi kullanmadığım için taahhütünün bitmesini beklediğimi, iptal ettireceğim için yenilemek istemediğimi söyledim. Buna rağmen internetimi yenilemişler. Beni arayan Vodafone müşteri hizmetlerine benim böyle bir isteğimin olmadığını söyledim. ses kayıtlarını dinleyeceklerini ve mutlaka dönüş yapacaklarını söylediler. yaklaşık üç aydır defalarca iptal talep formunu fax çektim ve iptal için mail attım. sayısını unuttuğum kadar müşteri hizmetlerini aradım. her defasında beni oyaladılar. "İtiraz talebi oluşturuyoruz" dediler ve kesinlikle oluşturmamışlar. çünkü her aradığımda "böyle bir talep oluşturulmamış, hemen oluşturuyoruz" diye yalan söylediler. internetim yenilendiklerinden sonra Vodafone bayisine gidip cayma bedeli ne kadarsa ödemek istediğimi söyledim. fakat 1 ay önce iptal talebinde bulunduğum için sistemde bu talep "sürüyor" olarak gözüktüğü için. işlem yapamadıklarını ve cayma bedelini ödeyemeyeceğimi söylediler. Müşteri hizmetlerini arayın dediler. Müşteri hizmetlerini aradım "tamam biz düzelttik ödeyebilirsiniz diyorlar" tekrar bayiye gidiyorum ve yine sorun olduğunu söylüyorlar. buraya yazdığım kısımlar bu olayların sadece özeti Yalova'daki tüm Vodafone bayilerine gittim. defalarca müşteri hizmetleriyle konuştum. Beni üç ay boyunca oyaladılar. "internetinizi durdurduk. Size dönüş yapmamızı bekleyin" deyip interneti durdurmadılar ve fatura gelmeye devam etti. Bu sürenin sonunda benden cayma bedeli olarak 940 tl para istiyorlar. ama benim bunu ödeyecek durumum yok. Çok zor durumdayım. İnternetimi kapatmıyorlar birde yalan söyleyip beni oyalıyorlar. internetimin kapattırılmasını istiyorum. bu benim hakkım ve cayma bedelini de Vodafone’un yaptığı hatalar yüzünden ödemek istemiyorum. lütfen yardım edin. çok zor durumdayım. her ay üzerine para eklenerek cayma bedeli artıyor ve benim internetimi iptal etmiyorlar. 

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Vodafone İptal İşlemi İçin Kolaylık Sağlamıyor!

Şikayetçinin Adı: Cem A...       Tarihi: 14 Ocak 2021         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Vodafone - Ev internetim 05.01.2021 tarihinden beri arızalı defalarca Vodafone evde internet müşteri hizmetlerini aradım ve çözüme kavuşmadı her defasında hemen halledileceğini söylediler fakat çözüm yok evde 2 öğrencim var pazartesi gününden itibaren derslerine giremediler çok madur olduk Vodafone evde interneti iptal ettirmek istedim 800 TL taahhüt bedeli ödemem gerektiğini bilgisini verdiler bunu ödeyecek durumda değilim özel sektör çalışanıyım mağduriyetimi gidermedikleri gibi iptal için kolaylıkla sağlamaktadırlar. Saygılarımla.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Vodafone 1 Aydır İnternet Kullanmıyoruz!

Şikayetçinin Adı: Fatma G...       Tarihi: 14 Ocak 2021         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Vodafone - Bir ay önce Vodafone evde internet bağlattık sadece bi hafta kullanabildik bir aya yakındır kullanamıyoruz bağlantı yok evde iki tane kardeşim var derslerimize giremiyoruz o kadar her gün aradığımız halde gelinmiyor ne aranıyor ne soruluyor bu sorunun biran önce düzeltilmesini istiyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Vodafone'a Geçerek Yanlış Yaptım!

Şikayetçinin Adı: Levent K..       Tarihi: 11 Ocak 2021         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Vodafone - 532733**** numaralı hattın 31.01.2020 son ödemeli 43,30 TL faturayı Vodafone yanımda uygulaması üzerinden 01.01.2021 tarihinde Ziraat Bankası Kredi kartı ile Provizyon No:460558 ile ödemesi gerçekleştirilmesine rağmen hat kısıtlanmıştır. 542 numaralı hattan müşteri temsilcileriyle yaptığım görüşmelerde e-posta adreslerine dekont atmam talep edildi. Bu adreslerede dekontu (5-7 ve 11.01.2021 tarihlerinde) mail olarak attım. Bu belirtilen e-posta adreslerine de mail attım. 532733**** hattıma ait borç bulunmamasına rağmen bu pandemi döneminde en lüzumlu ve kıymetli olan iletişim hakkınızın kısıtlanması ve mağdur olmanızı sağlayan Vodafone ailesine teşekkür mü edeyim. Ben bir yanlış tercih olan Vodafone'a geçiş yaptım. En kısa sürede bu mağduriyetim giderilir diye ümit etmekten başka çaremiz kalmadı sanırım.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Vodafone Hiç Bu Kadar Mağdur Olmamıştım!

Şikayetçinin Adı: Kader G...       Tarihi: 11 Ocak 2021         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Vodafone - 1 Ocak 2021 tarihinde fatura ödememi gerçekleştirdim. Fakat Vodafone operatöründe 1 Ocak tarihinde yapılan tüm ödemeler askıda kalmış ödemeler yapılamamış. Ücret benden tahsil edilmesine rağmen hattım açılmadı. Vodafone ile görüştüğümde bana bankanın bilgilendirildiğini ve çekilen tutarın iade edileceğini söyledi. Yapı Kredi ile görüştüm sistemlerinde böyle bir şey görünmediğini söylediler ve kayıt aldılar. Faks çekmem söylendi onu da yaptım fakat yine bir gelişme yok. 10 gündür bununla uğraşıyorum ve daha önce hiç bu kadar mağdur olmamıştım. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Vodafone Paket Satın Aldım Ama Yüklenmemiş!

Şikayetçinin Adı: Mine D...       Tarihi: 11 Ocak 2021         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Vodafone yanımda uygulamasından 28.11.2020 tarihinde iki kere 35 35 toplam 70 tl kolay paket satın aldım. Paket yapılmamıştır. Yapı kredi hesabınızdan 70 tl kesinti yapılmıştır.Konu hakkında Vodafone’dan dönüş yapılmamıştır. Göndermiş olduğum dekontlar elimde mevcuttur.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Vodafone Sürekli Tarife Değiştiriyor!

Şikayetçinin Adı: Meltem G...       Tarihi: 11 Ocak 2021         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Vodafone arayıp bilgi verilmeden tarifem sürekli değişiyor ve fazladan ücret alıyorlar. Sürekli mağdur ediliyoruz. Lütfen şikayetim dikkate alınsın yardımcı olun.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Vodafone Sorunlarımı Giderebileceğim Bir Muhatap Bulamıyorum!

Şikayetçinin Adı: Murat Ş..       Tarihi: 10 Ocak 2021         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Vodafone - Yaklaşık 2 ay önce Vodafone kontörlü hat aldım sorunları gidere bileceğim hiçbir muhatap bulamıyorum TV Plus paketi aldım iptal ettirmek istedim ettiremiyorum hiç kullanamadım Kontörüm olduğu halde yeni paket Git dediğimde aynı saniyede yeni paketten internetim eksiliyor hediye çarkı 12 gündür statik duruyor hiç çalışmıyor her sorun bildirdiğimiz de aynı sonuçla karşılaşır ve hiçbir sorunumuz kesinlikle ve kesinlikle çözüme ulaşmıyor muhatap bulamıyoruz paket satıyorlar ama karşılığını alamıyoruz TV paketi aldık ortada TV yok aldığımız paket iade edemiyoruz açıkça dolandırıyorlar bizi.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Vodafone Taahhütüm Bitti Ama Hala Fatura Geliyor!

Şikayetçinin Adı: Kenan K...       Tarihi: 09 Ocak 2021         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Vodafone net internet - 000611**** abone nolu Vodafone net ev interneti kullanıcısıyım 2020 eylül ayı itibari nedeni ile taahhüdün bitmesine rağmen hala tarafıma fatura çıkıyor ve bu çıkan faturalarında yatırıyorum bittiği eylül ayından itibarende evime Turkcell superonline ev interneti bağlantım Vodafone iptali için bayiden almış olduğum iptal formunu yolladım fax çektim mail atmama rağmen hatta Cim V e iletişim bsk bile şikayette bulunmama rağmen yine fatura tahsis edilmiş bu illetten kurtulup iptal edilmesini rica ediyorum saygılarımla.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Vodafone Kullanmadığım İnternetin Parasını Ödüyorum!

Şikayetçinin Adı: Şerif K...       Tarihi: 08 Ocak 2021         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Vodafone - şehir değişikliği nedeniyle nakil istedim gelmedi sonra okuların açılması nedeniyle tekrar başka markadan ev interneti almak zorunda kadım şu an kulanmağım internetin ödüyorum internet iptal formu yazmam nazaran iptal olma gibi bir şey söz konusu değil şu an 2 tane internet ödüyorum vodafone u iptal edilmesini arz ederim saygılar.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Vodafone Defalarca Şikayet Dilekçesi Bıraktık Ama Dönüş Yapılmadı!

Şikayetçinin Adı: Songül E...       Tarihi: 08 Ocak 2021         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Vodafone net - Mağduruz defalarca şikayet dilekçesi bıraktığımız halde ne tarafımıza dönüş yapıldı. Nerede şikayetlerimiz giderildi online derslere de katılamıyoruz rica ederim yardımcı olun lütfen.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Vodafone Kullanmadığım İnternetin Faturasını Ödedim!

Şikayetçinin Adı: Gülsüm G...       Tarihi: 08 Ocak 2021         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Vodafone net eve internet bağlattım modem bozuldu aradım müşteri hizmetlerini defalarca. Geri dönüş yapılmadı. üstelik fatura kesilmeye devam edildi kullanmadığım internetin faturasını aldılar benden iki öğrencim var. Canlı derse giremiyor şikayetçiyim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Vodafone 25 Gündür Nakil İşleminin Yapılmasını Bekliyorum!

Şikayetçinin Adı: Aynur Ç...       Tarihi: 08 Ocak 2021         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

25 gündür Vodafone net için nakil işleminin tamamlanmasını bekliyoruz gün içinde defalarca müşteri hizmetleriyle görüşme yapmamıza rağmen halledeceğiz yönlendirmeleri yapıyoruz en kısa sürede geri dönüş olucak deniyor ama hiçbir geri dönüş yok yetkili görüşmesi istediğimizde yüzümüze kapatılıyor. Ama fatura ödemesi gecikmesiz isteniyor. Çözüm bulunmazsa caymasız iptal için elimden geleni yapıcam ve bireysel Vodafone hatlarımında geçişini sağlayacağım böyle vurdum duymaz bir şirket olamaz.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Vodafone 3 Gündür İnternet Kullanamıyorum!

Şikayetçinin Adı: Ahmet K...       Tarihi: 07 Ocak 2021         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Vodafone Net kullanıcısıyım.Online sınavlarım olmasına rağmen 3 gündür internet kullanamıyorum.Buna rağmen onlarca kez aradığım müşteri hizmetlerine bir arıza kaydı bile bırakamadım.Taahhütlü bir müşteri olarak ödenmeyen veya geciktirdiğim tek bir fatura ödemem yok.Beni bu şekilde mağdur ettikleri için şikayetçiyim ve derhal mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Vodafone Markası ve Şikayetleri Hakkındaki Yorumlar: ...

bottom of page