top of page

Tedaş Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

Tedaş Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı = 12

Cevap Sayısı = 0

Tedaş Sürekli Elektrik Kesiliyor !

Şikayetçinin Adı: Selma K...       Tarihi:  18 Ocak 2021         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Tedaş Gaziantep Şahinbey İstiklal mahallesinde kış geldiğinden beri her gün gece gündüz elektrik kesintisi yaşanıyor ve her aradığımda hat arızası oluyor ve elektriklerin gelmesi en az 2 saat sürüyor benim evim doğalgazlı ve küçük çocuğum var bu sorun her neyse sizlerin yardımcı olmasını istiyorum. İlginize teşekkür ederim şimdiden.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Tedaş İlgilenmiyorlar !

Şikayetçinin Adı: Medine K...       Tarihi:  18 Ocak 2021         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

TEDAŞ Adana Yüreğir İsmail Sefa Özler ortaokulu muduruyum. Eylül ayından itibaren Okul bahçemizde bulunan ağacın elektrik direğine temas ettiğini ve tehlike içerdiğini bildirir dilekçemi yazdım. Ve onlarca kez arayıp durumun ciddiyetini bildirmeme rağmen gelip söz konusu ağacı budamadılar. Olası olumsuz bir durum yaşanması halinde bu durumu kim nasıl izah edebilecek. Tedaştan şikayetçiyim ve acilen gereğinin yapılmasını istiyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Tedaş Her Ay 400₺ Fatura Ödüyorum!

Şikayetçinin Adı: Adem Y...       Tarihi:  08 Ocak 2021         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

TEDAŞ - Turgut Özal mahallesi 1047 sokak Kızıltepe Mardin her Cumartesi pazar sabah 08:00 18:00 elektrikler kesiliyor ve her ay 400 tl fatura ödüyorum allahtan reva mı bu.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Tedaş Nedir Sizden Çektiğimiz!

Şikayetçinin Adı: Abdülbasit Y...       Tarihi:  08 Ocak 2021         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Bu Tedaş’tan çektiğimiz nedir 2020 aralıktan bu yana her gün sabah saat 9 dan akşam saat 16 ya kadar kesiyorlar elektriğimizi bir de Tedaş’ı her aradığımızda yer altı arızası diyorlar biz ise köylerde yaşıyoruz şehirden 40 km uzağız bizim bulunduğumuz köylerin hiç birinde yer altında elektrik hatı bulunmamaktadır şimdi bide pandemideyiz niye kestiklerini bir anlasaydı ve şu an Suriye savaş Halinde olan harap olan Suriye'de çoğu yerde elektrik var ya haber kaynaklarında gözüküyor yazık günah yani zaten bu pandemide yapabilecek bir şeyimiz yok lütfen bizlere az olsada yardımcı olmaya çalışın.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Tedaş 10'dan Fazla Aramama Rağmen Sorunum Çözülmedi!

Şikayetçinin Adı: Tuba D...       Tarihi:  08 Ocak 2021         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

 Tedaş’tan şikayetçiyim. 10 dan fazla aranmaya rağmen soruna çözüm bulunmadı ve mağduriyet yaşatıldı. Lütfen şikayetim dikkate alınsın. Yardımcı olunmasını talep ediyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Tedaş Kaçak İnternet Kullanmadığım Halde 7000₺ Ceza Kesilmiş!

Şikayetçinin Adı: Hülya K...       Tarihi:  07 Ocak 2021         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Tedaş - Ben Diyarbakırda oturuyorum kaçak kullanmadığım halde kacak kullanmışsın diye 7 milyar ceza kesilmiş bana saatte birazcık kabloda çıplaklık var diye ceza kesmişler. 9 ay hiçbir şekilde bildirilmemiş ceza 9 ay sonra gelmiş cezan var deyip elektriği kesiyorlar vallahi billahi ben kacak kullanmadım. Benden önceki çıkan kiracı öyle yapmış dıyorlar ne olur yardım edin ben o parayı ödeyemem gelsinler saati açıp kontrol de etsinler ben kaçak kullanmamışım durumum da yok elektrik yardımı alarak faturamı ödüyorum ne olur yardım edin.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Tedaş Hani Pandemide Elektrik Kesilmeyecekti!

Şikayetçinin Adı: Mehmet U...       Tarihi:  23 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Tedaş. Hani elektrik kesintisi pandemi dolayısıyla kesilmeyecekti su işe bir çözüm bulun yeterince bunaldık Tedaş görevlisi gelecek saatten kabloyu çekçek mühür vurmayacak biz ödeme yaptınız halde mühür yok elektriği takacağız ve kaçak elektrikten ceza gelecek.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Tedaş Hala Elektrik Aboneliği Bağlamadı!

Şikayetçinin Adı: Mustafa T...       Tarihi:  18 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Tedaş. Pandemi dolayısıyla köyüme ev yaptırmak için Çarşamba belediyesi ne başvurdum. 3 ay sonra onaylandı aynı gün şu ve elektrik aboneliği talep ettim .16 ekim 2020 de1078511 nolu başvuru talebiniz alınmıştır çalışmalar başlanmıştır diye fakat inşaat bitti ve bize Tedaş tarafından hala 2 direk dikip elektrik aboneliği bağlanmadı. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Tedaş Çalışması Yüzünden Yol Çöktü!

Şikayetçinin Adı: Serkan E...       Tarihi:  17 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Tedaş. 3414 sokakla 3449 sokak birleşiminde Tedaş çalışma yaptı yaklaşık iki ay önce yol yağmurdan dolayı iyice çukurlaştı. Arabaların altı vuruyor lütfen gereğinin yapılmasını istiyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Tedaş Arıza Olmadığı Halde Elektrik Kesintisi Oluyor!

Şikayetçinin Adı: Leyla E...       Tarihi:  15 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Tedaş sürekli elektrik kesintisi yaşıyorum arıza olmadığı halde hem çocuklarım derse giremiyorlar dersten geri kalıyorlar hem de elektronik eşyam hasar gördü. Bu durumdan mağdurum ve elektrik belirtilen saatte gelmiyor verilse bile kısa aralıklarla kesiliyor tekrar çok rica ediyorum gereği yapılsın bazen telefonu bile açmıyorlar tekrar kesilecek korkusuyla hiç bişey yapamıyoruz.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Tedaş Pandemiden Dolayı Elektriği Kesmeyeceğiz Dediler Ama Kestiler!

Şikayetçinin Adı: Melda A...       Tarihi:  15 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

TEDAŞ. Elektrik faturasını ödeyemedik. Pandemiden dolayı kesintiye uğramayacağını söylediler fakat elektriklerimizi kestiler. Covidden dolayı çalışamıyoruz ve paramız yok. Bu konuda daha hassas davranıldığını biliyordum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Tedaş 5 Saat Elektrik Kesildi ve Kimse İlgilenmedi!

Şikayetçinin Adı: Haki D...       Tarihi:  14 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Tedaş Elektrik’ten şikayetçiyim. 5 saattir kesilen elektrik için hiçbir şekilde kimse ilgilenmedi aramalarımıza rağmen. Lütfen bu duruma bir çözüm bulunsun. Çok mağdur ediliyoruz.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Tedaş Şikayetleri Hakkındaki Yorumlar: ...

Yorum Yaz...
bottom of page