top of page

TEB Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

TEB Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı = 7

Cevap Sayısı = 0

TEB Eski Numara Mesaj Gidiyor Durumu Düzeltmiyor!

Şikayetçinin Adı: Aslan C...       Tarihi:  28 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

TEB Bankası. Benim bilgim dışında hesabımdan 11600 TL harcama yapıldı bunun 7500 TL’si Vatan Bilgisayar’dan alışveriş ve 4000 TL’si nakit avans şeklinde banka tarafından bana gönderilen mesajda nakit avans işlemlerinde bankamızın sorumluluğu yok dedi fakat nakit avansı ben değil sanal olarak başkası tarafından yapılmıştır. Diğer 7500 TL içinde bir cevap gelmedi. Hem nakit avans hem de Vatan Bilgisayar’dan yapılan alışverişte cep telefonuma şifre ve kod gelmedi hakkımın geri iadesini talep ediyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

TEB Eski Numara Mesaj Gidiyor Durumu Düzeltmiyor!

Şikayetçinin Adı: Samira B...       Tarihi:  15 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

TEB banka

1sefer bankamatikten numaramı güncelledim

3sefer şubeden ama yapamadılar

Yeni kartımın şifresini almak istiyorum ama hala eski numarama şifre gidiyor bundan dolayı şikayetçiyim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

TEB Şikayetçiyim!

Şikayetçinin Adı: Yağmur Yi...       Tarihi:  29 Mayıs 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

TEB  bankası yada finans kuruluşu mücbir sebepten dolayı yazdığım dilekçemi Hem değerlendirmeye aldık deyip üzerinden geçen zaman içinde krediyi ödeme gecikmesi olarak kayıtlara geçirtti üstüne tekrar dilekçe yollayıp iki ay sonra 3ay ertelemeyi kabul edip burada çok faiz uyguladı yaklaşık 6000 TL 3 ay öteleme faizi imiş uygulamıştır ilgilinize arz ederim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

TEB Maaşım Ve Promosyonum Yatmıyor!

Şikayetçinin Adı: Leyla Altı...       Tarihi:  27 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

16 Mart 2020 tarihinde maaş ve promosyon talebi ile TEB e başvuruda bulundum. Gerekli olan tüm belgeler tarafımdan verilmiş olduğu halde evrak eksikliği denilerek 2 aya yakin zamandır maaşım ve promosyonum yatmamıştır. Benden 2 faturanın otomatik ödemesinin yapılması istendi bizzat teslim ettiğim halde verilmemiştir deniyor. Bu olay Mersin Pozcu şubesinde yaşanmıştır. 27 Nisan tarihinde bankayla görüşme sağladım fakat hiçbir sonuca ulaşamadım. Bana evrak eksikliği bahanesini gösterdiler promosyon hakkımın olmadığını söylediler. İlgilenilmesini rica ederim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

TEB Kart Ücreti İstiyor!

Şikayetçinin Adı: Serkan D...       Tarihi:  20 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Türkiye ekonomi bankası kredi kartı göndermişler daha 1 ay kullanımda 102 TL kart ücreti istiyorlar diger bankayla böyle Bi sorun yaşamadım bu yasal mı hakkımı istiyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

TEB Aidat Yok Dediler Yine Aidat Kesmişler!

Şikayetçinin Adı: Meral Sa...       Tarihi:  22 Şubat 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Teb bankası kredı kart aidatı yok dedıler 118 tl 2019 10 . Ayında aidat kesmışler bankaya gıttım müşterı hızmetlerını arayın dedıler aradık kesıldığunı soyledıler gerı ödeyemeyız adda bu sene yıne kesılecek dedıler tuketıcı haklarına şikayette buluncam dedım istedığınız yere gıdın dedıler aidat gerı ödendığını söylüyorlar doğrumu yalan mı bu konuda bana yardımcı olursanız sevınırım.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

TEB Müşteri Hizmetleri Para Vermemek İçin Uğraştırdı!

Şikayetçinin Adı: Büşra Kü...       Tarihi:  28 Şubat 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

TEB ATM hizmeti. Kredi ödemesi yaptık fakat para üzeri vermedi şubesine gidip almamız gerektigi bilgi fisinde yazıyordu şubeye gittik dört fisimizin ikisine geri ödeme yapıldı ikisine müşteri hizmetlerini arayıp isteyin denildi fakat müşteri hizmetleri de bizim böyle bı yetkimiz Yok diyerek geçiştirdi sırf para ödememek için ugrastirmalari çok kötü bir durum biz para üstümüzü alamıyoruz hesabada geçiş sağlamıyor bizim paramizin bankaya kalmasını istemiyoruz ya para üstümüzü odesinler yada hesaba aktarsinlar herkes 3 lira için gidip banka ile uğraşmaz ve bizde uğraşmak istemiyoruz toplamda 20 TL nin 12 tlsini verdiler yardımcı olursanız bu sorun için çok teşekkür ederiz.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

TEB Markası ve Şikayetleri Hakkındaki Yorumlar: ...

Yorum Yaz
bottom of page