Sürat Kargo Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı = 55

Cevap Sayısı = 0

Sürat Kargo Çok Kaba Ve Sorumsuz!

Şikayetçinin Adı:Naci A...       Tarihi:  26 Ekim 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Sürat kargo.12611264781760 nolu gönderim Örnek acentede bekleyen ürünüm adresime teslim edilmiyor. Şubeden alınacak olsa adresimde beklemezdim. Telefonlara asla bakmazlar ve çok kabalar. Ya bu şube kapatılsın. Yada çalışanlar değiştirilsin.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Sürat Kargo Şikayetim Giderilsin!

Şikayetçinin Adı:Aşkım Ş...       Tarihi:  20 Ekim 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

5. ayda aldığım lambader yaklaşık 2 ay gelmedi Maltepe aktarmada gözüktü bende iptalini istedim ancak 7 ayda size teslim edildi deyip elime ulaşmayan urunun ücretlendirilmesi yapıldı surat kargo yeni sahra biz iadesini yaptık kayboldu gözüküyor diyor hatta satan kişiyle bile görüştüm oda kaybolduğunu söylüyor ama ücreti almış kısacası ortada bir yılan hikayesi dönüyor eminim benim gibi bir çok kişi mağdur bu durumdan ilgililer kimse surat kargo yada dolap ücretinin iadesini istiyorum aksi takdirde tüketiciler hakem heyetine kadar gidicem!!!!

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Sürat Kargo Tutarsız Hareket Ediyorlar!

Şikayetçinin Adı:Melih G...       Tarihi:  20 Ekim 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Sürat kargoda bulunan kargom ayın 15inden beri gelmedi. Hala Maltepe aktarma Transfer Sürecinde olduğu yazıyor. Ayın 20'si oldu hala ürün elime ulaşmadı. Şubeyi aradığımda telefonlara bakılmıyor. Bugün 3. arayışım fakat ulaşamadım. Daha öncede bir kargom elime ulaşmadı ve iade edildiğini gidince öğrenmiştim. Çağrı merkezini aradığımda dağıtıma çıktığını söylüyor. Tutarsızlık var sistemler arasında.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Sürat Kargo İnsanları Aptal Yerine Koymayın!

Şikayetçinin Adı:Furkan T...       Tarihi:  14 Ekim 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Trendyol üzerinden yaptığım alışverişte gönderici ürünümü adreste teslim seçeneği ile iş adresime göndermesine rağmen sürat kargo Rize Kaçkar şubesi, göndericinin şubeden teslimat seçeneği ile gönderdiğini iddaa ederek Kargo teslimatını yapmıyor ilçedeyim devlet memuruyum yaşanılan süreç te ortadadır sıkı ve dikkatli çalıştığımız bu süreçte izin alma iş yerimden ayrılma hele hele İl merkezine 35 km lik mesafeye gidip gelme imkanım da kısıtlı olmasına rağmen şubeden almaya zorlamak ve lakayt bir şekilde gelip almazsanız kargonuz iade gider yapacağımız birşey yok denilmesi firmanın ne kadar arka planda kaldığının sebebidir zaten. insanları aptal yerine koymaya 2. kez aynı yalanlarla devam ediyor Kargo dağıtım aracının ilçeye sadece resmi devlet kurumlarına teslimat yapıldığını ve şahsi adreslere teslimat yapılmadığını söyleyip benim teslimat adresim ne peki diye sorduğumda aa evet resmi kurummuş ama şubeden teslim görünüyor denilmesi gülünç komik bu kadar amatör acemi ve küçük bir firma bu şekilde ilerlediği sürece zamanla kendiliğinden yok olur zaten.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Sürat Kargo Şikayetçiyim!

Şikayetçinin Adı:Hamit B...       Tarihi:  29 Eylül 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

 Sürat kargom adrese teslim geldiği halde sistemden takip nosu ile takip ettim geldiği gün 1 mesaj atıp kargonuz alamadığımız halde iade edilecektir yazıyordu. Teslim almaya gittiğimde görevli bayan iadelerin içinden bul dedi diğer arkadaşına şikayetçiyim Sürat Kargo Elazığ Hazar şubeden kimse kullanmasın..

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Sürat Kargo Ürünlerim Bir Türlü Gelmiyor!

Şikayetçinin Adı:Özlem Maş...       Tarihi:  28 Eylül 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Sürat Kargo 21 Eylül de kargolanan ürünüm bir turlu gelmiyor.6 Gündür Esenyurt aktarma diye bir yerde bekletiliyor buranın telefonu bulunmuyor Teslimat şubesi telefonlarını asla acmıyor. Şikayetimi müşteri hizmetlerine ilettim bir degisiklik yok.Bekliyoruz.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Sürat Kargo Kadar Rezil Firma Görmedim!

Şikayetçinin Adı:Hülya Gü...       Tarihi:  19 Eylül 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

15.09.2020 tarihinde müşteri hizmetlerini aradım sürat kargonun bi ürünümün iadesi için beni 5 gündür oyaladılar eve gelip iadenizi alıcaklar diye . Ve zambak şubesini de aradım bu süreçte açmadılar . Bugün aradığımda ne hikmetse açtılar ve yoğunluktan dolayı evden gelip iade alamazlar dedi . Kargo yüzünden iade sürem bitti . Tekrar iade kodu aldım fakat iadesi reddedilebilir .sürat Kargo kadar rezil bi Kargo daha yok çalışanları ise birbirinden habersiz . Yarın gelip evimden ürünümü almalarını istiyorum aksi takdirde asla peşini bırakmayacağım.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Sürat Kargo Müşteri Memnuniyeti Sıfır!

Şikayetçinin Adı:Hikmet Ün...       Tarihi:  11 Eylül 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

01/06/2020 tarihinde 19941239951299 takip numarası ile yolladığım Kargo şubelerinizde kayboldu. 500 TL değerinde kargomun kaybolduğunu şubenizde teyit etti. Fakat aradan geçen 3,5 aydan bugüne zararımı karışlamadınız. Defalarca acentenize başvurmama rağmen sonuç alamadım. Kaybolan kargoya istinaden küçük esnaf olmama rağmen, müşterime parayı cebimden ödedim. Ben küçük esnaf olarak müşteri memnuniyeti kapsamında karşı tarafa anında ödeme yaptım ama siz koskoca Sürat Kargo aylardır kargonun kaybolduğunu teyit etmenize rağmen hiçbir şey yapmadınız. Vizyonunuz ve misyonunuza bunu ekleyin herkes bilsin müşterileri nasıl ortada bırakıp mağdur ettiğinizi. Otopark bekçisi bile böyle durumda müşteriyi mağdur etmezken siz otopark bekçisi kadar olamadınız, adınız büyük olabilir ama vizyonunuz ortada.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Sürat Kargo İnsanları Kandırıyor!

Şikayetçinin Adı:Hikmet E...       Tarihi:  25 Ağustos 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Sürat kargo, Kargoları eve getirmiyorlar arayıncada geldik evde yoktunuz diyorlar insanları kandırıyorlar.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Sürat Kargo Kargom Sürekli!

Şikayetçinin Adı:Fatma Ça...       Tarihi:  14 Temmuz 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Sürat kargo Geçen pazartesi çıkan kargo bir günde Urfa'dan Kayseri'ye geldi ama salı gününden bu yana hala aktarma merkezinde bekliyor 2kez genel merkez aradım kayıt açtılar ama hiç bir işe yaramadı sözde dezenfekte yapılıyormuş tam bir haftadır pandemi sürecinde hiç bu kadar geciken kargom olmamıştı dezenfekte baya kılıf olmuş.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Sürat Kargo Sürekli Kuru Bir Özür İcraat Yok!

Şikayetçinin Adı:Duygu Ça...       Tarihi:  24 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Bir aydır beklediğim ürünlerim sistem üzerinde teslim edildi olarak görünüyor ama gelmedi!!! Hiçbir telefona ulaşamıyorum Trendyol üzerinden ulaşmaya çalıştığımda da sadece özür dileniyor çözüm yine yok. Karaburundan Urla şubesine kadar bile gittim Kemalpaşa mikro sürat kargo diye bi şubede bulunduğunu söylüyorlar orada da. Bana hala gelen giden yok.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Sürat Kargo Ürünleri Teslim Etmiyorlar!

Şikayetçinin Adı:Sinan De..       Tarihi:  25 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

EDIRNE KESAN SÜRAT KARGODAN ALDIGIMIZ URUNLERI ADRESE TESLIM ETMIYORLAR HAFTALAR GECIYOR KENDI IMKANLARIMIZLA ARIYORUZ VE YINE ADRESE GOTURMUYORLAR KENDI IMKALARIMIZLA TAKSI TUTUP URUNLERIMIZI ALIYORUZ BU KONU İLE ILGILENIRSENIZ ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDIYORUM.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Sürat Kargo bu Kadar Kötü Çalışan Bir Firma Olamaz!

Şikayetçinin Adı:Çilem Şi...       Tarihi:  18 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Sürat Kargo 19623244103619 Numaralı gönderimi bana ulaştırmıyorlar. Kimse kör alıp cevap vermiyor. Bu kadar kötü çalışan bir Kargo firması olamaz.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Sürat Kargo Ürünlerim Nerde Acaba Bir Aydır Gelmedi!

Şikayetçinin Adı:Ahmet Ay...       Tarihi:  23 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Sürat kargo 06.06.2020 tarihinde dağıtılması gereken kargom hala gelmedi müşteri hizmetleri, şubeler telefona cevap vermiyorlar şubeye bizzat gidip sordum ürünü onlar dağıtımın ne zaman olacağını bilmediklerini yaklaşık bir aydır dağıtım yapmadıklarını ürünlerin depoda beklendiğini söylediler açıkçası kapandık dediler bizim ürünler ne olacak kargo no 17869189682296

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Sürat Kargo Ürün Teslim Edilmedi!

Şikayetçinin Adı:Elif T...       Tarihi:  12 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

hepsi burada dan 'sarfnet' adı satıcıdan 29 mayıs 2020 tarihinde aldığım ürünler hala elime ulaşmadı ki bugün 12 haziran 2020. Ürünlerin elime ulaşmaması yetmezmiş gibi kargo şirketine gittiğimde ürünün onlara ulaşmadığı iade istememizin daha iyi olacağı söylendi. Bende iade işlemleri için evde bilgisayar başına geçtiğimde ürün teslim alınmış olarak gördüm hemde benim kargo şirketine gitmemden 2;5-3 saat önce evde otururken... Şu an hepsiburada.com telefonla arıyorum 50 dk olmasına rağmen hala beklemekteyim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Sürat Kargo Personeli Kargomu Teslim Etmiyor!

Şikayetçinin Adı: Maksude De...       Tarihi:  16 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Merhaba Sürat kargo personeli kargomu teslim etmiyor "binaya giremem bahçeden teslim alın diyor" bebeğim oldugunu inemeyeceğim söyledim kendi kafasına göre iadeye yolladı ürünümü.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Sürat Kargo Paketimi Kaybetti!

Şikayetçinin Adı: Zeynep Öz...       Tarihi:  11 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Bir ay önce Trendyoldan yaptığım alışveriş sonucu bir ürünüm sürat kargoya verilmişti. Takibini yaptım ancak kargo izmire gelmeden Sürat kargo aktarma şubesinde takıldı kaldı. Ve en son çalışanlarında biri o kargo bu saatten sonra gelmez, kaybolmuştur dedi. Ve sürat kargonun ürünleri çok geç getirmesi, asla şubenin telefonlarını açmamaları zaten her zamanki her üründe yaşanan halleriydi ama ürün kaybetmek nedir ya? Bu kadar kötü çalışan bir kargo firmasının hala faaliyette olmasına şaşırıyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Sürat Kargo Ürünümü İki Haftadır Getirmiyor!

Şikayetçinin Adı: Erkan Ka...       Tarihi:  9 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Sürat Kargo Aydın Efeler Acentası şubesine sipariş ettiğim kargom neredeyse iki haftadır araçtan inmesine rağmen bana ulaştırmadılar. Her gün neredeyse on defa söz konusu şubeyi aramama rağmen cevap vermiyorlar. Onların bu pervasızlığının dikkate alınıp inceleme başlatılmasını istiyorum. İyi günler.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Sürat Kargo Markası ve Şikayetleri Hakkındaki Yorumlar: ...

 

Benide Abone Yapın !

Marka Hakkında Bir Yorum Yazınız

© 2012 Şikayet Edicem Tüm Hakları Saklıdır.