top of page

Sun Express Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

sunexpress.jpg

Şikayet Sayısı = 14

Cevap Sayısı = 0

Sun Express Yardımcı Olmuyor!

Şikayetçinin Adı: Şengül Y...       Tarihi:  28 Ekim 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Sun express internet aracılıyla uçak bileti aldım pandemiden dolayı ertelettim tekrar bu havayolunun müşteri hizmetini aradığımda siz petour diye bi siteden aldınız orayı arayın dendi defalarca aradım ama bu siteye ulaşamadım tekrar sun expressin müşteri hizmetini arıyorum ısrarla bana petouru arayın onlar size yardımcı olacak diyorlar ama hepsi boş paramın üstüne yattılar resmen bana yardımcı olmalarını istiyorum teşekkürler.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Sun Express Tarafından Mağdur Edildim!

Şikayetçinin Adı: Uğur Bir...       Tarihi:  23 Temmuz 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Sun Expres hava yolları 20.07.2020 tarihinde 23.07.2020 tarihli Sun Expresten van-izmir uçak bileti aldım. hes kodu istedi gerekli işlemleri yaptıktan sonra bileti teslim aldım.uçağımın kalkmasına 2 saat kala van havalimanından biletimi check-ın yaptırıp bavulumu teslim ettim.uçağa binmeden son kontrolde hes kodumun hatalı oldugunu uçağa alamıcaklarını bildirdiler.geri eşyalarımı verdiler.ben biletimi açığa alınmasını yada paramın geri iade edilmesini talep ettim fakat hiçbir işlem yapılmayacağını biletimin yanıcağını müşteri hizmetlerini arayıp öğrendim.covid -19 testini 2 kere yaptırıp negatif çıkmasına rağmen mağdur oldum.dava açsam kazanabilir miyim iyi çalışmalar.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Sun Express Biletler İptal Edildi Para İadem Gerçekleşmedi!

Şikayetçinin Adı: Ajda Te...       Tarihi:  2 Temmuz 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Sun Express taksim turizm W5RD2E bu kodlu 28mart cumartesi günü için İzmir Diyarbakır uçuşlu bilet aldım ama Corona nedeniyle uçuşlar iptal edildi bu nedenle bilet iptali istedim ve bilet iptali gerçekleşti lakin 3ay geçmesine rağmen kartıma geri ödeme yapılmadı ve hiç bir şekilde irtibata gecemedim bu konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum geri dönülmediği takdirde gerekli yerlere konuyla ilgili başvuru yapacağım.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Sun Express Ekstra Ücret İstiyor!

Şikayetçinin Adı: Berivan Ş...       Tarihi:  21 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Sun Express kesilen biletin açığa alınması virüs nedeninden dolayı ve açığa alınırken de yapılan telefon görüşmelerimde özellikle sormam dahilinde ekstra bir ödeme yapılacak mı dediğim halde hayır herhangi bir ödeme yapılmayacağı söylenmişti biletimi tekrar kullanmak için 19.06.2020 tarihinde aradığımda bana söylenilen biletimde sınıf farkı olduğu için ekstra bir ücret ödemem gerektiği söylenildi gereğin yapılmasını ilgililerin bilgisine sunarım.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Sun Express Maddi Olarak Haksızlık Yaptı!

Şikayetçinin Adı: Hüseyin Boz...       Tarihi:  7 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Sun Express Firması Uçuş Hakkında yanlış müşteri hizmetleri bilgilendirmesi.Bunun sonucunda firmanın haksız bir şekilde beni maddi kayba uğrattı.Maddi olarak haksızlık yaptı.Yanlış bilgilendirildim kandırıldım.Mağduriyetimin giderilmesi için gereğinin yapılmasını arz ederim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Sun Express Yardımcı Olmuyor Geçiştiriyor!

Şikayetçinin Adı: Süleyman Se...       Tarihi:  4 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Korona virüs nedeniyle açığa alınan biletim, uçuşların serbest bırakılmasıyla tekrar rezervasyon yapmam gerektiğinde, uçacak şirketin (sun Express) rezervasyon işlemlerini yapmadığını, aralarında bir sorun olduğunu, sun Express şirketini aradığımda böyle bir durumun olmadığını isteyen şirketin rezervasyonu yaptığı belirtilmiştir. Tekrar en uygun.com'u aradığımda, aynı lafları söyleyerek, sun Express bir sorun yaşadıklarını, sorun giderilince rezervasyonumu yapacaklarını belirttiler. sorunun ne zaman çözüleceğini sorduğumda bir kaç gün içinde olacağını belirterek tam tarih verememektedir. Ben parasını ödediğim açığa alınan biletim için neden böyle bir işlemin yaptığını anlamak mümkün değil. Yeni rezervasyonlarını kabul eden enuygun.com açığa alınan biletler için bu işlemi yapmamaktadır.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Sun Express Zarara Uğruyorum Paramın İadesini İstiyorum!

Şikayetçinin Adı: Ümit Ök...       Tarihi:  1 Mayıs 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Sun Express 21 mayıs gidiş 2 Haziran dönüş 610 tl lik bilet almıştım. Ülkemizdeki virüs sebebi ile uçuş iptali oldu tarihi değiştirmek istediğimde bi o kadar daha para istediler iptal etmek istediğimde sadece 220 tl geri ödeyeceklerini beyan ettiler bu konuda zarara uğruyorum. Paramın tamaminin iadesini yapmalarını istiyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Sun Express Şikayetçiyim!

Şikayetçinin Adı: Hilal Al...       Tarihi:  21 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Yasak öncesi bilet almıştım. Sonra Allah devletimizden razı olsun bizi korumak için seyahat yasağı başlatıldı. Ama 1 Mayıs için yeniden kullanmak istiyorum fakat beni oyalayıp durdular. İnternet aracılığı ile aldığım olimtura yönlendirdiler ve olimturda Sun Express e ve beni ciddi şekilde mağdur ettiler. Oyalayıp durdular beni hakkımı kullanmama izin vermediler. Her iki tarafta beni yanlış şekilde yönlendirdi. Ben bu durumdan şikayetçiyim. Hakkımı istiyorum. Sun Expressten de şikayetçiyim olimtur danda şikayetçiyim lütfen bu ilgili mercilere gönderilsin.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Sun Express Ücretim Yatırılmıyor!

Şikayetçinin Adı: Hilal Yol...       Tarihi:  4 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

1 nisana en uygundan Sun Express e ait İzmir'e uçak bileti aldım . Seferler iptal olunca bana cezalı olarak iade yapılacağı söylendi . Seferi iptal eden ben değilim neden cezalı işlem görüyorum ? Niye kesinti yapıyorlar ? Ücretin neden yatırılmıyor?

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Sun Express Ücretimi İade Yapmıyor!

Şikayetçinin Adı: Öner Al...       Tarihi:  30 Mart 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Merhabalar 29.03.2020 tarihli sun Express uçağım bu tarihte sefer iptaline maruz kalarak uçuş ve seyahat hakkım iptal oldu bu durumda bilet ücretim ödediğim tutar 365 TL simdi uçak iptal olduğu İcin Kars merkezde bulunan Çobanoğlu acente firması uçak iptal ücretimi geri iade yapmıyor geri 50 tl ödeyeceğini dile getiriyor mağdur kaldım lütfen yardımcı olmanızı talep ediyorum bu konuyla ilgilenmenizi arz ederim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Sun Express Benden Kaynaklanmayan Biletin Parası Benden Kesildi!

Şikayetçinin Adı: Mahmut Aka...       Tarihi:  28 Mart 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Sun Express den 1nisan tarihli uçak bileti aldım. aldığım tarih ve saat uçuşlu rezervasyon uçuşum iptal edilmiş. farklı bir saate almışlar.bende o saatin bana uymadığını biletlerin iptal edilmesini rica ettim ama ücret kesintisi yapacaklarını söylediler.dün akşam zaten cumhurbaşkanımız şehirler arası seferlerin artık valilikler den alınacak izinle olabileceğini söyledi.seferin iptal edilmesi benim suçum değil ,benden kaynaklanmayan bir iptalin parasını benden kesmek istiyorlar.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Sun Express Biletim İptal Oldu Bilet Paramı Eksik Verdiler!

Şikayetçinin Adı: İsmail Sun...       Tarihi:  29 Mart 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Sun Express ben perşembe akşamı Diyarbakır İzmir bileti kestim cumartesi sabahı uçuşlar iptal olmuş. Otomatik men benim uçuş da iptal olmuş bileti 229 TL ye kestim iptal olunca da 157 TL geri ödeme yapıldı benim hiç bi suçum yokken neden bu para kesildi.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Sun Express Sınıfta Kaldı!

Şikayetçinin Adı: Semiha Er...       Tarihi:  25 Şubat 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Firmaların profesyonelliği özellikle hizmetle ilgili yaşanan bir sorunda müşterinin yanında hareket etmeli ve sorunu giderme noktasında müşteriye yardımcı olunmalıdır. Sun Express bu konuda sınıfta kaldı.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Sun Express Hata Olan Bileti İade Etmedi!!!

Şikayetçinin Adı: Semiha Er...       Tarihi:  24 Şubat 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Bir yolcu için aynı gün,aynı saat, aynı güzergaha internetten birkaç dakika arayla sistemin donmasından kaynaklı bileti alamadığımı düşünüp iki kez giriş yaptım. Meğerse iki kez bilet alıp, gidiş ve dönüş olarak iki kez ödeme yapmışım kredi kartımdan. Sun Express dönüş biletimi iade ettiği halde gidiş biletimi iade etmedi. Şikayetçiyim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Sun Express Markası ve Şikayetleri Hakkındaki Yorumlar: ...

Yorum Yaz
bottom of page