SIEMENS Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı = 8

Cevap Sayısı = 0

SİEMENS Buzdolabı Bozuk Çıktı!

Şikayetçinin Adı: Nilgün De...       Tarihi: 26 Ağustos 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Siemens Buzdolabı aldım.Bozuk çıktı.Genel müdürlük dahil hiçbir yetkili ilgilenmiyor.Çok mağdurum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

SİEMENS Makinemin Kurulumu Yapılmadı!

Şikayetçinin Adı: Vijdan K...       Tarihi: 29 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

25.06.2020 Perşembe günü 19.00/20.00 sıralarında Bursa Korupark AVM deki Media Mark tan Siemens marka bulaşık makinası aldık(Fatura esim Bülent Can Kuzu adına) bize cuma gunü teslimat kotası dolduğu için cumartesi günü teslim edilir kurulum sağlanacağı söylendi. Biz 300 tl ödeyerek 5 yıl Media Mark garantisi yaptırdık. Servisle ilgili sorun yaşamayacağımızı sıkıntı olduğunda onların ilgileneceği söylendi. Ama 27.06.2020 cumartesi gunü makina teslim edildi. Saat 17.00 oldu kurulum için gelen olmadı Mesia Markı aradım. Telefona çıkan bayan saat 20.00 ye kadar bekleyin gelmezlerse arayın bize saat 22.00 ye kadar ulaşabilirsiniz dendi. Gelen olmayınca saat 20.08 de gelen olmadı diye yine tlf çıkan bayana söyledim. Hanımefendi ben size bu numaranızdan döneyim dendi maalesef bu zamana kadar dönen olmadı. Hatta esim bugun Media Mark genel merkezi aradığında kurulum icin Siemens nosu verilmiş yapılan görüşmede kurulum icin servis bilgilendirilmemiş. Kısacası malı aldık dakika bir gol bir. Media Mark tan golü yedik.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

SİEMENS Kendi Hatasını Düzeltmedi!

Şikayetçinin Adı: Nesibe Çak...       Tarihi: 28 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

SİEMENS marka bulaşık makinası hem tamir için götürürken hemde getirdiklerinde düşürüp alttaki plastik kısmını kırdılar vidayla tutturulur teslim edildi. Ana bir haftadan fazla orda kaldı hatalarını yerinde düzeltmediler.600 TL ücret aldılar . Hiç haketmiyorlar hiç tavsiye etmem.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

SİEMENS Gıdalarım Bozuldu Hala Yapıldı!

Şikayetçinin Adı: Suna O...       Tarihi: 9 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Dolabım dipfriz dışında soğutma yapmıyor 1.gelişlerinde dolabı boşalttım, buzunu kaynar suyla, fönle, kırarak açtılar, parça değişmesi gerekiyor elimizde yok ithal edeceğiz deyip gittiler. 2.gelişlerinde tekrar dolap boşaltıldı, parça değişti, 500 lira ödeme yapıldı, sabaha kadar dolabı açık tutmam çalıştırmamam söylendi, öylen çalıştırdım. 3.defa bayram öncesi geldiklerinde dolabı 48 saat çalıştırmayın açık tutun dediler, onu da yaptım, bi süre çalıştı gene çalışmıyor. Yarın tekrar gelecekler, gıdalarım 3 defa bozuldu, bu 4. Çok büyük zararım var.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

SİEMENS İş Ahlakı Sıfır!

Şikayetçinin Adı: Mustafa Ta...       Tarihi: 17 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Siemens IQ 300 marka bulaşık makinem aldığım gunden beri çatal kasklarımda pas lekeleri bırakıyorum servise arayıp söylediğimde deterjandır tuzu eksiktir parlatıcına bakın falan filan hiç bir şeyi eksik değil tuzu parlatıcısı her şeyi tam ve finish marka deterjan kullanıyorum hiç memnun değilim üstelik çok bulaşık doldurmama rağmen güzel yıkanıyor kalıntılar bırakıyor tavsiye etmiyorum çok şikayetçiyim bu durumdan.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

SİEMENS İş Ahlakı Sıfır!

Şikayetçinin Adı: Mustafa Ta...       Tarihi: 17 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Siemens fırının bozulduğunu servisinize bildirdik. 14.4.2020 de elemanlarınız geldi. Fırının kartının bozulduğunu, yenisiyle değişmesi gerektiğini belirtip yeni kart için de 760.-₺ ödememi istediler. İstenen miktarı fazla bularak yaptırmadım. Bugün (17 Nisan 2020) fırını bir elektrikçiye gösterdim. Kartın bozulmadığını belirterek tamir etti. Basit bir arızaymış. 50 ₺ tamir masrafı ödedim. Bu durumda nasıl bir sorgulama yapacağınızı bilmiyorum ama bence ya firmanızın ya da elemanlarınızın ya da her ikisinin “ iş ahlakını” sorgulamanız gerekir diye düşünüyorum. Konu ile ilgili olarak bana dönmenizi ve alınan 50₺nin de tarafıma ödenmesini bekliyorum.(servis elemanlarınız 50₺ servis bedeli aldı).

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

SİEMENS Teşhir Ürün Gönderdiler Yeni Ürünlerimi İstiyorum!

Şikayetçinin Adı: Gül Doğan Er...       Tarihi: 8 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

SIEMENS Uçar Makina dan Ankastre Ocak set aldım ve kurulum esnasında teşhir ürün gönderdiklerini farkettim. Aldığım bu firmayla görüştüm ve değişim yapmayı kabul ettiler.Fakat Mart ayı ortalarından bu güne kadar fabrikadan talep ettiklerini söylediler.Yapacak bir şey yok dediler.Aile saadetim bozuldu.Ürünlerin en kısa zamanda yenileriyle değiştirmelerini rica ediyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

SİEMENS Firma Malına Sahip Çıkmıyor!

Şikayetçinin Adı: Taha Yasin Yük...       Tarihi: 11 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Siemens marka ankastre Fırın , garantisi devam etmekte. Firma kendileride kabul etti bizim herhangi bir kusurumuzdan olmayan fırının iç tarafında bir emaye oluşmuş. Firma bunun tamir edilecek bir şey olmadığını söylemekte ve değişimin de çalışmasını engellemediği için olmayacağını söyledi . 2500 tl ye aldığım fırında neden kusur olmasını isteyim ki ? Firma kesinlikle malına sahip çıkmıyor.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

SİEMENS Ürünlerinin Arkasında Durmuyor!

Şikayetçinin Adı: Mehmet Emin Beş..       Tarihi: 31 Mart 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

SIMENS BULAŞIK MAKİNASI İLE İLGİLİ SORUNLARIMI SERVİSE İLETİYORUM. SERVİS BANA SİZİN 6 AY GARANTİNİZ KALMIŞ BİZ BAKIM İÇİN GELİRSEK SİZDEN PARA TALEP EDECEĞİZ ÖDERSENİZ GELİRİZ ÖDEMEZSENİZ GELMİYORUZ DİYORLAR VE GELMEDİLER SIMENS SERVİSİYLE SÜREKLİ MÜŞTERİ MEMNUNİYETSİZLİĞİMİZ VAR BEN KENDİLERİNE SORUNLARI ANLATIYORUM YOK NEYMİŞ KENDİLERİNİN SATTIKLARI ÜRÜNLERİNİ ALMAMIZ GEREKTİĞİNİ SÖYLEYİP GELMEDİLER .SIMENS HİÇ MEMNUN DEĞİLİZ KENDİ ÜRÜNLERİNİN ARKASINDA KALMIYORLAR TÜM VATANDAŞLARIN BİLGİSİ OLSUN.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

SİEMENS Markası ve Şikayetleri Hakkındaki Yorumlar: ...

 

Benide Abone Yapın !

Marka Hakkında Bir Yorum Yazınız

© 2012 Şikayet Edicem Tüm Hakları Saklıdır.