Sahibinden.com Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı = 13

Cevap Sayısı = 0

Sahibinden.com Faturaları Başkası Adına Kesiyor!

Şikayetçinin Adı: Mehmet Halil P...       Tarihi: 07 Ocak 2021         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Sahibinden.com Mağduriyetim İle Hiç Alakadar Olmadı!

Şikayetçinin Adı: Mehmet Ali T...       Tarihi: 31 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Sahibinden. Yaklaşık 2 ay önce sahibinden.com üzerinde yayınlanan sıfır 2020 model Dukato marka 16+1 servis minibüsü satışı yapan Gebze oto garaj 2023 firmayla iletişime geçtik gerekli bütün işlemler konuşulup anlaşıldıktan sonra yetkili satış temsilcisi yener Dinçer isimli personele istediğimiz özellikleri ilettik sözleşmeyi okul taşıtı diye istediğimiz parasını okul taşıtı diye ödediğimiz aracın sensör olacak maddesini işaretlemeyip hazırlamış alel acele imzalatıp evrakta sahtecilikle başlayan dolandırıcılık aracı 1 haftada teslim edeceklerdi 2. Ayı bitirdik aracı Bugün yarın diye hala teslim etmediler sallıyorlar başta sahibinden.com ve Fiat ana merkez olmak üzere konuyla hiç alakadar olmadılar kendi markaları reklam tabelaları kullanılarak yapılan işe bir dur demelerini Bekliyorum şu anda bizim gibi 100 lerce insan bunların yüzünden mağdur evine ekmek götürmek isteyen insanların aldatılmasana bir dur denilmeli artık.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Sahibinden.com Üyeliğimi Kapattığım Halde Para Çekmişler!

Şikayetçinin Adı: Orhan Soner K...       Tarihi: 17 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Sahibinden.com üyeliğimi kapatım kapattığım halde kartımdan para çekmişler çektikleri 460 tl iadesini defalarda aradığım halde göndermiyorlar işyerimi kapatım iflas ettim kendilerine durumumu defalarca illetim benden hakları olmadığı halde çektikleri parayı. Göndermemek için durmadan sorun çıkarıyorlar yardımınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Sahibinden.com Hesabımdan Para Çekildi!!

Şikayetçinin Adı: Kadem K...       Tarihi: 17 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Sahibinden.com benim esnek hesabımdan yapı kredi bankasından benim haberim olmadan para çekilmiş.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Sahibinden.com İkinci El Piyasası Aldatıyor!!

Şikayetçinin Adı: Sami C...       Tarihi: 15 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

2. el araç satışlarında fiyat hareketleri görünmüyor izlemeye aldığım araç 267.000 den 277.000 e çıkmış haberim yok. Öyleyse niye takip ediyorum. Dipnot doların fırlamasıyla 2.elde fiyatlar da artiyordu dolar çakıldı ama fiyatlar ayni kaldı. 2.el piyasası aldatmaca... fiyatlar kontrolden cıktı.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Sahibinden.com Alışveriş Yaparken Daha Dikkatli Olun!!

Şikayetçinin Adı: SEFA A...       Tarihi: 29 Ekim 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Sahibinden.com aracılığı ile kendisine ulaştım ve Antalyaya ulaştırmak üzere 180-200 boyunda 110 adet Servi Ağacı sipariş edip ödedim. Bana Fethiye'ye ye zaten aracım geliyor 400 TL fark ile Antalyaya ulaştırım dedi. sonrasında Fethiyeden araç bulamadığını söyledi ve ben 1200 TL ödeyerek Antalyadan araç gönderdim ,gelen servi ağaçları ise max 120 boyundaydı. uzun görüşmeler sonunda kusurunu kabul etti .serviler yeterli gelmediğinden bu sefer açık açık konuşarak 200 cm 50 adet daha sipariş edip ödemesini yaptım 3 gün sonra elinizde olur dedi su an 3 hafta gecti gelen giden yok telefonlarada cevap yok. lütfen bu isletme ve şahıstan alışveriş yaparken dikkat edin.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Sahibinden.com Hasta Tavuk Satıyor!!

Şikayetçinin Adı: Orhan B...       Tarihi: 18 Ekim 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

SAHİBİNDEN com sitesinde hayvanlar aleminde tavuk satış yapan yukarıdaki ünvan adı altında satış yapan firma ve kişilerin satış olduğu tavuklar, yumurtlamayan, aşısız ve hasta olup teslimatlarından sonra gün aşırı ölen tavukları satıyorlar.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Sahibinden.com İlanımı Yayınlamıyor Para İadesi Yapmıyor!!

Şikayetçinin Adı: Sadi K...       Tarihi: 11 Eylül 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Sahibinden.com'da yer alan855411038 numaralı ilan verdim. Başlıklı ilanınız İlan Verme Kurallarına aykırı olduğu için yayından kaldırıldı dendi. Düzeltmeme ragmen yayına almadılar. İlanı düzeltmeme rağmen yayınlanmamıştır. Para iadesi yapılmamıştır. Fatura kesilmemiştir. Bu şekilde yüzlerce mağdur bulunmaktadır. İlanımı yayınlamıyor ve para iadesi yapmıyor.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Sahibinden.com Kandırıyor!!

Şikayetçinin Adı: Hakan Al...       Tarihi: 8 Temmuz 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Sahibinden.com da Günlük kiralık daire için 822558901 İlanın mevcut konumu farklı bir yer gösteriyor. Kendileri yeri başka mevkide sunuyor. Ayrıca fiyatları telefon ile aradığınıza fazla söylüyorlar. Daha sonra ufak bir indirime gidiyorlar. Yani Site üzerinde günlük dairenin 250 tl yazıyor. Telefon açtığınızda 350 tl diyerek 300 tl olur diyorlar. Yer mevkisini dikkat etmedim. Site üzerindeki mevkiyi baktım. Daha Anlaşmanın sağlanması için depozito istediler. 300 tl depozito gönderdim. 3-4 saat sonra aradım mevkinin yanlış olduğunu, gelmek istemediğimi diyerek depozitonun geri ödenmesini istedim. Bana kesinlikle olmayacağını vergilerimiz filan var dediler. 01.07.2020 tarihinde görüşme yapıyoruz. 11.07.2020 tarihinde itibaren 9 gece olarak. Sahibinden.com ilan ile ilgili şikayette bulundum. Savcılığa suç duyurusunda bulun diyorlar.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Sahibinden.com Kişilik Haklarıma Aykırı İş Yapıyor!!

Şikayetçinin Adı: Elif Türk...       Tarihi:  12 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Şahsıma ait fotoların ve satışa konu olan tarafıma ait ürünlerin eski dükkan sahibim tarafından bilgim dışında 822403269 numaralı kiralık dükkan ilanıyla afişe edilmesi kişilik haklarıma aykırıdır. Bununla ilgi Sahibinden.com'UN acilen gerekli yaptırımı uygulamasını umuyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Sahibinden.com Müşteri Hizmetleri Telefonu Yüzümüze Kapattı!

Şikayetçinin Adı: Fazıl Şa...       Tarihi:  26 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Sahibinden com.deneme amaçlı Abonelik işlemi yapıldı 2 aylık sonra istenilen verimi alamadığımız için kesilen 835tl faturayı ödemek istedik kredi kartımız iptal edildiği için sahibinden com. İban numarasına ödemeyi yapmak istedik fakat İban numarası veremeyiz yok kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz sadece dediler müşteri hizmetleri ve telefonu suratımıza kapattı.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Sahibinden.com İlanım Kaldırılmış Mağdurum!

Şikayetçinin Adı: Serkan Öz...       Tarihi:  3 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Ben yaklaşık 3 yıldır üyenizim.Öyle ilan koymayarak yada herkes gibi ücretsiz ilanı takip ederek herşeye bir ilan koyan ya da farklı numaralarla ücretsiz ilan koyarım diye düşünen üyede değilim. İncelediğinizde hak vereceksiniz ki yaklaşık 15 i geçen araç yayınladım ve her seferinde de ücretini ödedim.Bugüne kadar sahte araç ilanı girmemişim şikayet edilmemişim bugün ama gereksizce kaydım silinmiş ve mağdur oldum. Mağduru yetim, şu yöndedir ilanda aracım var zaten zor günlerden geçiyoruz ben araçımı takas olur mu diye mesaj atarak pazarlıyorum dolayısı ile bir o kadarda mesaj yazdım üyeliğim silinmiş araç ilanda değil artı o kadar favoriye eklenmiş hak verirsiniz ki ilandan kalkan araç ya satılmıştır ya da satılmaktan vazgeçilir ilandan kalkar dolayısı ile favoride beklemez geri çeker müşteri ben en azından böyle yapıyorum. Gerekçe kimlik fotokopisi ve fatura mail atılmış ama ben kontrol etmiyorum ki aranılır talep edilir kurumsal şirkete bu yakışır.Sahtekar kullanıcı olsa bu müşteri 20 tane ilan koymuş ve ilanda araç var diye düşünülür. Gece bir pazarlığım oldu ve sabah gelicekti müşteri geç saat olduğu için arayamadım kendisini sizce sabah ilan yok güven verir mi böyle bir müşteri belirttiğim gibi mağduriyetim hat safhada ücretimi ödediğim ilanı yayından kaldıramazsınız madem kurallara aykırı bu zamana kadar nasıl yayında kaldı??? Müşteri temsilcisini defalarca aradım Murat bey çok yardımcı olmak istedi sağolsun ama sabahı beklemi söyledi ben de diyorum ki gece kesiliyorda siliniyorda sabahı neden bekliyorum evraklarımı temin etmişim ben göndermişim. Sizden ricam lütfen mağduriyetimin giderilmesi hususu.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Sahibinden.com Dalga Geçer Gibi!

Şikayetçinin Adı: Levent İlk...       Tarihi:  28 Mart 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Sahibinden.com (BÖYLE DOĞAL AFET ZAMANINDA TÜM ÜLKE BİRBİRİNE DESTEK OLMUŞKEN BANKALAR DAHİL.BU FİRMA DALGA GEÇER GİBİ 4.AY FATURALARINA %25İNDİRİM YAPACAKMIŞ. BENCE BU FİRMANINDA 3 AY ÜCRETLERİ ERTELEMESİ GEREKMEKTEDİR.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Sahibinden.com Markası ve Şikayetleri Hakkındaki Yorumlar: ...

 

Beni de Abone Yapın !

Marka Hakkında Bir Yorum Yazınız

© 2012 Şikayet Edicem Tüm Hakları Saklıdır.