Sahibinden.com Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

Sahibinden.com Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı = 7

Cevap Sayısı = 0

Sahibinden.com Hasta Tavuk Satıyor!!

Şikayetçinin Adı: Orhan B...       Tarihi: 18 Ekim 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

SAHİBİNDEN com sitesinde hayvanlar aleminde tavuk satış yapan yukarıdaki ünvan adı altında satış yapan firma ve kişilerin satış olduğu tavuklar, yumurtlamayan, aşısız ve hasta olup teslimatlarından sonra gün aşırı ölen tavukları satıyorlar.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Sahibinden.com İlanımı Yayınlamıyor Para İadesi Yapmıyor!!

Şikayetçinin Adı: Sadi K...       Tarihi: 11 Eylül 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Sahibinden.com'da yer alan855411038 numaralı ilan verdim. Başlıklı ilanınız İlan Verme Kurallarına aykırı olduğu için yayından kaldırıldı dendi. Düzeltmeme ragmen yayına almadılar. İlanı düzeltmeme rağmen yayınlanmamıştır. Para iadesi yapılmamıştır. Fatura kesilmemiştir. Bu şekilde yüzlerce mağdur bulunmaktadır. İlanımı yayınlamıyor ve para iadesi yapmıyor.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Sahibinden.com Kandırıyor!!

Şikayetçinin Adı: Hakan Al...       Tarihi: 8 Temmuz 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Sahibinden.com da Günlük kiralık daire için 822558901 İlanın mevcut konumu farklı bir yer gösteriyor. Kendileri yeri başka mevkide sunuyor. Ayrıca fiyatları telefon ile aradığınıza fazla söylüyorlar. Daha sonra ufak bir indirime gidiyorlar. Yani Site üzerinde günlük dairenin 250 tl yazıyor. Telefon açtığınızda 350 tl diyerek 300 tl olur diyorlar. Yer mevkisini dikkat etmedim. Site üzerindeki mevkiyi baktım. Daha Anlaşmanın sağlanması için depozito istediler. 300 tl depozito gönderdim. 3-4 saat sonra aradım mevkinin yanlış olduğunu, gelmek istemediğimi diyerek depozitonun geri ödenmesini istedim. Bana kesinlikle olmayacağını vergilerimiz filan var dediler. 01.07.2020 tarihinde görüşme yapıyoruz. 11.07.2020 tarihinde itibaren 9 gece olarak. Sahibinden.com ilan ile ilgili şikayette bulundum. Savcılığa suç duyurusunda bulun diyorlar.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Sahibinden.com Kişilik Haklarıma Aykırı İş Yapıyor!!

Şikayetçinin Adı: Elif Türk...       Tarihi:  12 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Şahsıma ait fotoların ve satışa konu olan tarafıma ait ürünlerin eski dükkan sahibim tarafından bilgim dışında 822403269 numaralı kiralık dükkan ilanıyla afişe edilmesi kişilik haklarıma aykırıdır. Bununla ilgi Sahibinden.com'UN acilen gerekli yaptırımı uygulamasını umuyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Sahibinden.com Müşteri Hizmetleri Telefonu Yüzümüze Kapattı!

Şikayetçinin Adı: Fazıl Şa...       Tarihi:  26 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Sahibinden com.deneme amaçlı Abonelik işlemi yapıldı 2 aylık sonra istenilen verimi alamadığımız için kesilen 835tl faturayı ödemek istedik kredi kartımız iptal edildiği için sahibinden com. İban numarasına ödemeyi yapmak istedik fakat İban numarası veremeyiz yok kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz sadece dediler müşteri hizmetleri ve telefonu suratımıza kapattı.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Sahibinden.com İlanım Kaldırılmış Mağdurum!

Şikayetçinin Adı: Serkan Öz...       Tarihi:  3 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Ben yaklaşık 3 yıldır üyenizim.Öyle ilan koymayarak yada herkes gibi ücretsiz ilanı takip ederek herşeye bir ilan koyan ya da farklı numaralarla ücretsiz ilan koyarım diye düşünen üyede değilim. İncelediğinizde hak vereceksiniz ki yaklaşık 15 i geçen araç yayınladım ve her seferinde de ücretini ödedim.Bugüne kadar sahte araç ilanı girmemişim şikayet edilmemişim bugün ama gereksizce kaydım silinmiş ve mağdur oldum. Mağduru yetim, şu yöndedir ilanda aracım var zaten zor günlerden geçiyoruz ben araçımı takas olur mu diye mesaj atarak pazarlıyorum dolayısı ile bir o kadarda mesaj yazdım üyeliğim silinmiş araç ilanda değil artı o kadar favoriye eklenmiş hak verirsiniz ki ilandan kalkan araç ya satılmıştır ya da satılmaktan vazgeçilir ilandan kalkar dolayısı ile favoride beklemez geri çeker müşteri ben en azından böyle yapıyorum. Gerekçe kimlik fotokopisi ve fatura mail atılmış ama ben kontrol etmiyorum ki aranılır talep edilir kurumsal şirkete bu yakışır.Sahtekar kullanıcı olsa bu müşteri 20 tane ilan koymuş ve ilanda araç var diye düşünülür. Gece bir pazarlığım oldu ve sabah gelicekti müşteri geç saat olduğu için arayamadım kendisini sizce sabah ilan yok güven verir mi böyle bir müşteri belirttiğim gibi mağduriyetim hat safhada ücretimi ödediğim ilanı yayından kaldıramazsınız madem kurallara aykırı bu zamana kadar nasıl yayında kaldı??? Müşteri temsilcisini defalarca aradım Murat bey çok yardımcı olmak istedi sağolsun ama sabahı beklemi söyledi ben de diyorum ki gece kesiliyorda siliniyorda sabahı neden bekliyorum evraklarımı temin etmişim ben göndermişim. Sizden ricam lütfen mağduriyetimin giderilmesi hususu.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Sahibinden.com Dalga Geçer Gibi!

Şikayetçinin Adı: Levent İlk...       Tarihi:  28 Mart 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Sahibinden.com (BÖYLE DOĞAL AFET ZAMANINDA TÜM ÜLKE BİRBİRİNE DESTEK OLMUŞKEN BANKALAR DAHİL.BU FİRMA DALGA GEÇER GİBİ 4.AY FATURALARINA %25İNDİRİM YAPACAKMIŞ. BENCE BU FİRMANINDA 3 AY ÜCRETLERİ ERTELEMESİ GEREKMEKTEDİR.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Sahibinden.com Markası ve Şikayetleri Hakkındaki Yorumlar: ...

 

Benide Abone Yapın !

Marka Hakkında Bir Yorum Yazınız

© 2012 Şikayet Edicem Tüm Hakları Saklıdır.