top of page

PUMA Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

PUMA hakkındaki Tüketici Şikayetlerip

Şikayet Sayısı = 8

Cevap Sayısı = 0

PUMA Ayakkabı Sahte Çıktı!

Şikayetçinin Adı: Bayram E...       Tarihi:  17 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Puma. Trendyol sitesinden aldığım puma marka ayakkabı sahte çıktı gerçeğiyle alakası yok. Ne fatura ne garanti var ambalajı pumayla alakası yok müşteri hizmetleri yardımcı olmuyor.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

PUMA Fatura Yok Diye İşlem Yapmıyor!

Şikayetçinin Adı: Ergin B...       Tarihi:  11 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Puma ayakkabı 3 veya 4 ay önce pumadan ayakkabı aldım şimdi ayakkabıda ufak bi sorun var ama faturayı kaybettiğim için aldığım bayi işlem yapamayız dedi. Bana bir numara verdi aradım müşteri hizmetlerini aradım onlarda bana 0212 999 10 39 ve 40 nolu telefonu verdi aradım onlar da bana biz bir şey yapamayız bayinin insiyatifine kalmış bir şey dediler herkes topu başkasına atıyor kimse ilgilenmiyor bir daha kimseye tavsiye etmeyeceğim bayinin önünden geçerken içerde tanıdık kimse varsa dışarı çıkartacağım.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

PUMA Etiket Fiyatı İle Kasa Fiyatı Farklı Satıyor Mağdur Ediyorlar!

Şikayetçinin Adı: Emrah A...       Tarihi:  23 Eylül 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Puma-İzmir Optimum Avm de almış olduğum ayakkabı da hem rafta fiyatı 249,99 TL hem de kutu üzerinde ki fiyatı 249,99 TL olup kasaya ödemeye gittiğimde etiketi değiştirmeyi unuttuklarını söyleyip 349,99 TL talep etmişlerdir.İşlem akşam saatlerinde meydana gelmiş olup kutunun üzerin de 249,99 TL fiyat hala mevcuttur.Mağaza personelleri konu hakkında yardımcı olamayacağını söylemiş olup 349,99 TL ye ayakkabı satışını yapmışlardır.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

PUMA Ayakkabı 20 Gün Giymeden Yırtıldı!

Şikayetçinin Adı: Aslan T...       Tarihi:  17 Eylül 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Puma marka Ayakkabıyı 20 gün giymedim ayakkabının üstü yırtıldı ikisi de firmaya geri gönderdim geri gelen cevap kullanıcı hatası ben hayatımda ayakkabı yırtmadım 20 günde bir ayakkabıyı nasıl yırta bilirim oda üstünden Ben sürekli Puma marka giyen biriyim şu an evde hala hazırda bile en az dört çift ayakkabım var Ana sınıfından benim mağduriyetimin giderilmesini istiyorum tüketici haklarında uğraşmak istemiyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

PUMA Ayakkabının Tabanı Ve Burun Kısmı Açıldı!

Şikayetçinin Adı: Hüseyin Pek...       Tarihi:  4 Temmuz 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Puma mağazasından yaklaşık 6 ay önce ayakkabı aldım ve ayakkabın tabanı ve burun kısmı açıldı yaklaşık 1 aydır beni yok bura ilgilenmiyor burayı arayın yok inceleme heyeti arayın oyalıyolar inceleme heyeti ne ayakkabın resmini yolladım tüketici hatası diyorlar ama bende BSH da teknisyenim bizde buna bezer sonuclarla karşılaşıyoruz neyin tüketici hatası neyin ürün kaynaklı olduğu bilinen bişey sonucda nasıl bir firma yetkili bi kişi yok arıyorum yetkili kişiyle görüşemiyoruz bu konu hakkında bana yardımcı olmanızı rica ederim saygılarımla.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

PUMA Oyalayıp Duruyor!

Şikayetçinin Adı: Nur Öz...       Tarihi:  10 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

29/04/2020 tarihinde bir adet Rider stream on ayakkabı ve Ferrari erkek eşofman altı sipariş ettim. siparişim 06/05/2020 tarihinde elime ulaştı. Fakat aldığım ürünlerin bedenleri olmadığından 07/05/2020 tarihinde geri iade yaptım. bir hafta sonrada iadem için aradığımda henüz işlem yapılmamıştı. daha sonra tekrar tekrar aradım işleme alındığını ve 13 iş günü içinde iademin yapılacağını belirttiler. 13 iş günü geçti fakat halen iadem yapılmazdı. her gün ben pumayı arıyorum ve iademin ne zaman yapılacağının bilgisini almak istiyorum ama her telefona farklı kişi çıkıyor ve bana dedikleri tek şey işleme aldık tahsilat birimine acil olduğunu belirttik iadeniz gerçekleşecek deniliyor. fakat bunun için bir gün veremiyorlar. 1 aydan fazla oldu ve resmen dalga geçiyorlar. iade tutarım 650.00 tl. bi bu kadar telefon parası verdim. aradığımda 15 dk müzik dinletiyorlar bilgilerime ulaşmak için sonra ulaşınca iademin işlemde olduğunu ve ne zaman yapılacağı hakkında bilgi veremiyorlar. nasıl olur anlamıyorum. ilk defa internetten alışveriş yapmıyorum. bu alışverişimin üzerine başka firmalardan alış veriş yaptım ve iadem ellerine ulaştıktan 3 gün sonra iademi yaptılar. bu nasıl bir firmadır. birde telefondaki müşteri karşılama müziği Dünyanın en hızlı spor markası diye çalıyor. yalan dolan yaptıkları ben böyle bir lakaytlık görmedim. şikayetimin dikkate alınmasını ve iademin acil olarak yapılmasını rica ederim. bu firmadan bir daha alışveriş yapmayacağım ve çevremdeki herkesi bu firmadan alışveriş yapmamaları için uyardım ve uyaracağım.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

PUMA Ayakkabı Üç Ay Sonra Yıprandı Ve Yırtıldı Garanti Red Etti!

Şikayetçinin Adı: Sezer Çe...       Tarihi:  2 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Trabzon forum puma mağazasından ayakkabı aldım. Aldıktan 3-4 ay sonra tabanda yıpranma ve ön tarafta yırtılma oldu ayakkabı garantili olduğu için bende garantiye yolladım ve garanti red kararı verdi hiç bir şekilde ilgilenme olmadı ayakkabıyı nasıl verdiysem daha kötü halde geri geldi.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

PUMA Ayakkabı Üç Kez Garantiye Gitti Sürekli Kullanıcı Hatası Dendi!

Şikayetçinin Adı: Emre Ak...       Tarihi:  25 Mart 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Puma marka bir ayakkabı almış bulunmaktayım garanti süresi bitmeden 3 kez ayakkabıyı garantiye gönderdim sebebi ise şuydu ayakkabının dış aksanında açılma meydana geldi kullanıcı hatasıyla alakası yok Puma marka 3 kez göndermeme rağmen kullanıcı hatası cevabı verdi kullanıcıyla hiçbir alakası yok.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

PUMA Markası ve Şikayetleri Hakkındaki Yorumlar: ...

Yorum Yaz
bottom of page