PTT Kargo Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı = 100

Cevap Sayısı = 0

PTT Kargo Kargomu Alamıyorum !

Şikayetçinin Adı: İhsan U...       Tarihi: 18 Ocak 2021         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Kargomuz elimize geçmiyor Ptt'ye gidiyoruz teslimata çıktı diyorlar ama elimize geçmiyor.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

PTT Kargo Kargomu Getirmediği Gibi Telefonları Açmadı !

Şikayetçinin Adı: Kübra Ö...       Tarihi: 18 Ocak 2021         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Trendyoldan almış olduğum bir ürünü tedarikçi firma, PTT kargo ile gönderdi. Kargo ücretini ödememe rağmen, bana kargonuz dağıtıma çıkarılmıştır ve hemen ardından kargonuz teslim edilemediğinden kargonuzu FATİH-ERDOĞDU PTT merkezine başvurarak teslim alabilirsiniz diye mesaj gönderdiler. Biliyorum ki dağıtıma çıkmayan kargom bana da getirilmedi. Günlerdir telefonla arıyorum ve asla ulaşamıyorum, oraya gittiğimizde de kimse yoktu, bizimle muhattap olan yok, ürünüm ortada yok. Boş beleş çalışan insanlar bizim paramızla oradan ekmek yiyor! Ne yapmam gerek? 

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

PTT Kargo Kargom Eve Gelmeden Şubeye Gitmiş!

Şikayetçinin Adı: Zeynep T...       Tarihi: 14 Ocak 2021         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

PTT - Kargom vardı iki gündür kargoyu beklemekteyim evde olduğum halde evde bulunmamaktadır diye mesaj geldi ve şubeye geri gitti kargo geri eve getirilmesini talep ediyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

PTT Kargo İlçemizde Bir Tane Postane Var Yetmiyor!

Şikayetçinin Adı: Nuri K...       Tarihi: 14 Ocak 2021         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Ptt - 250 bin nüfusluk bir ilçe de yaşıyorum. İlçede sadece bir tane postane var ve yetmiyor. Bu gün saat 8.30 da sıraya girdim öğleden sonra sıra bana geldi. Elektrik parasını vermek için acilen ilçeye bir postane daha açılması lazım.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

PTT Kargo Kargomun Ödemesi Yapıldığı Halde Beni Mağdur Ettiler!

Şikayetçinin Adı: Hande Havva E...       Tarihi: 11 Ocak 2021         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Ptt kargo - İyi günler, kolay gelsin. Ocak ayının 3'ünde sipariş verdim. Ayın 5'inde siparişimin kargoya verildi bilgisi geldi. Ptt kargodan herhangi bir mesaj gelmedi bilgi amaçlı. Kargo numarası dahi bilmiyordum. Ayın 7'sinde ptt müşteri hizmetlerini arayarak durumu anlattım. Kargomun Yenimahalle dağıtım merkezinde olduğu söylendi. Kargo takip numarası verildi. Ayın 7'sinden bu yana kargo orada bekletiliyor ve herhangi bir bilgilendirme yapılmıyor. Telefonlara cvp verilmiyor. Ödemesi yapılmış, ve içerisinde müşteri siparişleri olduğu halde beni madur ettiler. Ptt kargodan özellikle Yenimahalle dağıtım merkezinden şikayetçiyim. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

PTT Kargo İade İstedin Karşı Tarafa Hasarlı Gitmiş!

Şikayetçinin Adı: Aylin B...       Tarihi:  06 Ocak 2021         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Ptt kargo. Ptt kargo kargomu evime en yakın şubede görünmesine rağmen 1 hafta sonra getirdi. Teslim almadım iadesini istedim. Karşı tarafa hasarlı gitmiş. Satıcıyla sorun yaşadım. 

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

PTT Kargo Sabahtan Beri Her Yeri Aradım Ulaşamadım!

Şikayetçinin Adı: Hikmet K...       Tarihi:  05 Ocak 2021         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Ptt, umursamazlık. 28 aralık günü Kadıköy’den Çanakkale’ye bir koli gönderdim hâlâ gitmemiş… Sabahtan beri müşteri hizmetleri, baş müdür, bölge müdürü, şubeler, nereyi defalarca aradıysam ulaşamadım. Sizce ben ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

PTT Kargo 2 Ay Önce Sipariş Verdim Hala Kargom Gelmedi!

Şikayetçinin Adı: Hidayet Ö...       Tarihi:  04 Ocak 2021         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Ptt avm. 2 ay önce sipariş verdim Gaziantep’e şehir orda yoğunluktan dolayı alamadım ve şehir değişikliği yaptım iş için. Sonra adres değişikliğinde bulundum 6 kere hala daha bir dönüş yok.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

PTT Kargo 4 Günde Bir Kargo Nasıl Ulaşmaz!

Şikayetçinin Adı: Zelal Y...       Tarihi:  31 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

PTT KARGO. 28.12.2020 tarihinde verilen kargom henüz ulaşmadı içindekiler bayatladı 4 günde bi kargo nasıl ulaşmaz PTT Kargo bile 2 ya da 3 günde götürüyor nasıl bi duyarsızlık bu.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

PTT Kargo Kargom Dağıtım Merkezinden Geri Gidiyor!

Şikayetçinin Adı: Nurbanu İ...       Tarihi:  30 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Ptt kargodan şikayetçiyim. Kargom geliyor dağıtım merkezinden geri gidiyor bana ulaştırmıyorlar onlar yüzünden tekrardan sipariş veremiyorum. Bu nasıl sorumsuzluk madem adresi bulamıyorsunuz üzerinde kocaman numaram yazıyor arasaydınız! Şikayetçiyim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

PTT Kargo Şubesinde 3 Saat Bekledikten Sonra Kovuldum!

Şikayetçinin Adı: Hasan C...       Tarihi:  29 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Bodrum Muğla PTT yarımadaya trendyoldan siparişim gelmiştir. 18 Aralık 2020 tarihinde alacağım teslimatı alamadım bugün yani 29 Aralık tarihinde kargo dağılımı yapılan yere gittim oradan siparişimi bulamadıklarını ve üstüne toplamda 3 saat bekletilip ve en sonunda mesai bitti diye PTT kargodan kovuldum ve benim gibi 30 insana yakın kişiye böyle davranıldı çalışanları bir bayanının üstüne yürüdü ve istediğiniz yerlere şikayet edebilirsiniz diye tehdit edildik bir beyefendi ise benim üstüme yürüdü gereğinin yapılmasını arz ediyorum bütün haklarımı talep ediyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

PTT Kargo 11 Gündür Dağıtımı Bekliyoruz!

Şikayetçinin Adı: Şenay D...       Tarihi:  27 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

PTT kargom 11 gündür köy dağıtıma tabi bekliyor ve hala gelmedi. PTT’den şikayetçiyim lütfen bu konuyla ilgilenilsin. Mağdur ediliyoruz.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

PTT Kargo Kolimin Teslimatı Acil Olarak Yapılsın!

Şikayetçinin Adı: Bülent Ş...       Tarihi:  24 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

PTT. Samsun-Atakum ilçesi Türkiş postanesinden 16.12.2020 tarihinde Diyarbakır iline KP03033363784 barkod nosu ile torunum için gönderdiğim bir adet hırka, bir çift ev ayakkabısı ve alt pembe üstü krem rengi bir takım eşofman bu güne kadar teslim edilmediği gibi gerek Türkiş ptt kargodan ve gerekse diyarbakır koli dağıtım merkezinden kolinin akibeti hakkında olumlu bir cevap verilmemektedir. yukarıda barkod nosunu verdiğim kolimin ilgili adrese tesliminin sağlanmasını aksi halde yasal yollardan hakkımı arıyacağımın bilinmesini bilgilerinize sunarım.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

PTT Kargo Oyaca Şubesi Geri Açılsın!

Şikayetçinin Adı: Ali Ç...       Tarihi:  24 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

PTT. Gölbaşı oyaca mahallesinde bulunan Ptt şubesi aktif çalışmasına rağmen kapatıldı oyaca halkı ve çevre köyleri mağdur olmakta ilgilerini sunarım saygılarımla.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

PTT Kargo Kamera Kayıtlarının İncelenmesini İstiyorum!

Şikayetçinin Adı: Figen A...       Tarihi:  18 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Ptt kargo ürünüm eksik teslim edildi ambalaj yırtılmış bantlanmış eksik ürünlerime ulaşamıyorum kamera kayıtlarının incelenmesini ve ürünlerimin bulunmasını istiyorum.Teslim ettiğim şube ve dağıtım yeri sorumluluk almıyor.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

PTT Kargo Siparişim Geldiği Halde Elime Ulaşmadı!

Şikayetçinin Adı: İbrahim B...       Tarihi:  17 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Şanlıurfa Karaköprü PTT 08.12.2020 den belli siparişim geldiği halde elime ulaşmadı arama yapıp sorgulamak için telefona cevap verilmedi sipariş verdiğim ürün için verdiğim siteyi aradığımda üstteki tarihî verip bu tarihte şehrimize ulaşmış PTT şubesinde denildi yetkililerden ricam şikayet değil uyarı ve bilgi vermek için anlatmak istedim bir ürün siparişi vermek isteyince kargo şirketi PTT ise vermek istemiyorum o dereceye geldim ilginize teşekkür ederim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

PTT Kargo'da Görevli Kargo Almamak İçin Zorluk Çıkarıyor!

Şikayetçinin Adı: Hüseyin D...       Tarihi:  15 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Merhaba Eskişehir Gar PTT bu iki oldu kargoda görevi bir bey sürekli kargo almamak için zorluk çıkarıyor adam işinden bıkmış bugün yaklaşık 15.00 sıralarında içinde kuru gıda olan kolimi beğenmedi bana kağıt imzala biz ne yapacağız bişey olursa diye kelimeler etti kendisine ürün hiç açılmamış fabrika ambalajlı olduğunu gönderdim almayacak sa söyleyin gideyim dedim ancak üstünü bir sürü kelime yaptı sanki ben onun yanında çalışan işçisi veya görevlisi gibi muamele yapıyor Ben de kolimi aldım geri çıktım.zaten bu koliyi açma her şeyi disik sisik yapma kural dışı insana yakışmayan bir hareket bu seviyesi görevinden şikayetçiyim daha önce benzer bir konu olmuştu fakat şikayet yazmamıştım başkalarına da yaptığını gördüm huzursuz ölçüsüz memura yakışmayan hal ve hareketleri var paramızla rezil ediyor o kadar sıra bekledim Lütfen bu şahısla ilgilenin.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

PTT Kargo'da 1 Gişe Çalıştığı İçin Yoğunluk Oluyor!

Şikayetçinin Adı: Pınar T...       Tarihi:  15 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

PTT. Gaziantep Karataş bölgesindeki PTT iade alım şubesinde 1 gişe olması nedeniyle diğer şubelerin kapalı olması nedeniyle aşırı derecede yoğunluk olup hava şartlarından ve virüs nedeniyle büyük sıkıntı yaşanmakta.Bu problemin acilen giderilmesini talep ediyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

PTT Kargo Markası ve Şikayetleri Hakkındaki Yorumlar: ...

 

Beni de Abone Yapın !

Marka Hakkında Bir Yorum Yazınız

© 2012 Şikayet Edicem Tüm Hakları Saklıdır.