MNG Kargo Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

MNG Kargo Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı = 68

Cevap Sayısı = 0

MNG Kargo Ürünümü Teslim Etsinler!

Şikayetçinin Adı:Ayşe Y...       Tarihi: 18 Ekim 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Instagram daki Buğlem butikten sipariş verdim MNG kargoyla yollamışlar tam iki haftadır bekliyorum üstelik ne mesaj ne kod nede teslimat bilgisi gelmedi ama nasıl olduysa şu an iadedeymiş ve şubeden almamı söylüyorlar. Bir ürün eve gelmeden kod mesaj gelmeden nasıl iade oluyor anlamış değilim. Üstelik bu ilk defada olmuyor. Evimdede 7/24 yaşlılarım var kapıdan dönmesi mümkün değil. Teslimat tarihi hiç bir bilgi yollamadan nasıl iade oldu evimede çok ters bir yerde. Adresime teslim edilmesini istiyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

MNG Kargo Yalan Söylüyorlar!

Şikayetçinin Adı:Fatime E...       Tarihi: 15 Ekim 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Mng kargo da temmuz ayında gönderdiğim koca bebek puseti izmire varmadan afyon hattında yok oldu kayboldu dediler odeme yapılacak dediler şikayetti oydu buydu uğraştım bir sürü ama yeni mail geldi onaylandı paraniz diye fakat odeme gelmedi arıyorum 4440606 sürekli sistem arızası var daha sonra arar mısınız diyorlar palavra şubeden alacaksın dediler şube öyle bişey yok bize mail gelmedi diyor. Ne yapmalıyım?

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

MNG Kargo Sürekli Teslimat Sıkıntısı Yaşıyorum!

Şikayetçinin Adı:Aytül K...       Tarihi: 13 Ekim 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

MNG KARGO İLE YAPTIĞIM BÜTÜN İNTERNET ALIŞVERİŞLERİNDE TESLİMAT SIKINTISI YAŞIYORUM.DİĞER KARGO FİRMALARI TESLİMATLARINI ZAMANINDA YAPARKEN MNG KARGONUN SÜREKLİ KAPALIYDINIZ , YERİNİZDE YOKTUNUZ.SORDUK BU İSİMDE BİRİ YOK DİYE BİTMEK TÜKENMEK BİLMEYEN BİR BAHANESİ VAR VE KARŞIMDA ÇÖZÜM ÜRETEBİLECEK BİR YETKİLİ YOK .TEK SÖYLEDİKLERİ UKALA BİR TAVIRLA KARGONUZU TEKRAR YÖNLENDİREMEYİZ YA GERİ GİDECEK YADA ŞUBEDEN GELİP ALICAKSINIZ.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

MNG Kargo İşini Baştan Savma Yapan Firma!

Şikayetçinin Adı:Süheyla Ç...       Tarihi: 13 Ekim 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Karadeniz Ereğli MNG kargo, bu kargo kadar isini iyi yapmayan bir kargo görmedim, müşteri hizmetlerini arıyorum meşgule veriyorlar, 5gundur kargomu teslim etmediler, arıyorum açmıyorlar, daha öncede aynısını yaptılar, gidip kendim almamı bekliyorlar, kapıda ödemeli bir kargo, kendileri teslime gelmiyorlar, birde üstüne evde bulamadık sizi diye mesaj atıyorlar, gereği yapılsın, istemiyorum kargo filan lanet olsun.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

MNG Kargo Telefona Cevap Vermiyor!

Şikayetçinin Adı:Utku T...       Tarihi: 13 Ekim 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

MNG kargo Zonguldak şubesinden müdüründen personeline disiplinsizlik sorumsuzluk telefonlara cevap vermeme gereğinin yapılmasını talep ediyorum ivedi şekilde şahsıma dönülmesinide talep ediyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

MNG Kargo Böyle Giderse Çok Müşteri Kaybedersiniz!

Şikayetçinin Adı:Gül D...       Tarihi: 10 Ekim 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

MNG kargo asla tercih etmeyin Kayseri argıncık şubesine gittik bu gün sıfır ilgi alaka kırılacak ürün alamayız eşyalarla gidecek kargonuz ezilecek ne demek ya bu ne biçim konuşma sıvı istenilen şekilde paketlendi dökülür eşyalar mahvolur vermedik çıktık gittik böyle devam çok müşteri çıkıp gider 67 TL kargo kaybettiniz aferin.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

MNG Kargo Böyle Rezil Bir Şirket Görmedim!

Şikayetçinin Adı:Tuğba Ö...       Tarihi: 8 Ekim 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Bir çok farklı firmadan sipariş ettiğim ürünler eğer Mng kargoya verildiyse evime kesinlikle gelmiyor. Alsancak Mng yi aradığımda gelmişler evde yokmuşsunuz yalanını, Mng müşteri hizmetlerini aradığımda da adresiniz yanlış yazılmış yalanını duyarak şikayet dahi oluşturamadan telefonu kapatıyorlar. Sipariş verdiğim online sitelerin sistemlerinde adresim doğru olduğuna ve başka kargolar paketimi kapıma getirebildiğine göre Mng baya aklımla oynamaya çalışıyor. Bundan sonra alığım ürün Mng ile gelecekse almamaya karar verdim. Böyle rezillik görmedim!

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

MNG Kargo İşini Layıkıyla Yapmıyor!

Şikayetçinin Adı:Durdu K...       Tarihi: 4 Ekim 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Adreste bulamadıklarını iddia ederek kargomu şubeden almamı söylediler. şubeyi aradığımda dakikalarca telefonda beklettiler. bu ne ilk ne de son olacak. MNG kargo çalışanlarında iş disiplini yok ve işini lakıyla yapmıyorlar.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

MNG Kargo Yaptıkları Hatayı Telafi Etmiyor!

Şikayetçinin Adı:Kübra G...       Tarihi: 24 Eylül 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

MNG KARGO KARGOMU KIRAÇ SUBESİNDE KAYIP ETTİLER TARAFIMA ULAŞTIRMADILAR NUMARAMADA İLETİLDİ MESAJI ATIP ÜSTÜNÜ KAPATTILAR YAPILAN HATALARINI TELAFİ ETMEDİLER GEREĞİNİN YAPILMASINI İSTİYORUM.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

MNG Kargo Görevini Yerine Getirmiyor!

Şikayetçinin Adı:Melis Namze E...       Tarihi: 19 Eylül 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

MNG KARGO, teslim etmediği bir kargo için şubeye gelip şube müdürü tarafından teslim aldığımı iddia ediyor. Üstüne teslim aldığıma dair herhangi bir ispatta bulunamamalarına rağmen üslupsuz bir şekilde davranıyorlar. Şube telefonlarını açmıyorlar, sorduğum zamanda yok açıyoruz telefon çalmamıştır cevabını alıyorum. Dilekçemi verdim eminim ki herhangi bir sonuca ulaşamayacaktır. MNG KARGO UCKUYULAR ŞUBESİNDE TEK DOĞRU ÇALIŞAN KİŞİ KESİNLİKLE KURYELERIDIR. KALAN OFİS PERSONELİ KESİNLİKLE GÖREVİNİ YERİNE GETIRMEMEKTEDIR.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

MNG Kargo Evde Olunmasına Rağmen Evde Yoktunuz Yalanı!

Şikayetçinin Adı:Özgür İbrahim K...       Tarihi: 12 Eylül 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Mng kargo N11. Com dan aldığım ürünü evde 24 saat biri olmasına rağmen kimse yok diye teslim etmiyor. Üstüne iade edin diye akıl veriyorlar.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

MNG Kargo Evde Olmama Rağmen Evde Yoktunuz Denildi!

Şikayetçinin Adı:Zeynep Ak...       Tarihi: 21 Ağustos 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

MNG kargo bana gelen ürünü kapıya gelip evde olmama rağmen evde yoktur not bırakıldı diyerekten geri götürüyor kapıda not filan yok evde olmasam dahi beni aramaları gerekiyor ne arama ne sorma şu an kargom kayıp sabah arıyorum burda diyor öğlen burda yok diyor doğru düzgün iş yapın üstelik beni azarlıyor yorgunuz sizi aramamız mümkün değil beni ilgilendirmez yoğun olmanız.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

MNG Kargo Kapıma Getirmeden Geri İade Yapılmış!

Şikayetçinin Adı:Yakup Ço...       Tarihi: 23 Temmuz 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Mng kargo Kargomu kapıma getirmeden geri iade yapılmış. Sürekli arıyorum sistem yok deyip kapatıyorlar.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

MNG Kargo 3 Maymunu Oynuyor!

Şikayetçinin Adı:Aydın To...       Tarihi: 28 Temmuz 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Daha öncede yaşamış olduğum üzere Mng kargo. Tedarikçim tarafından yollanan kargoyu(adrese teslim ücreti tahsil etmesine rağmen) isletmeme kargoyu teslim etmiyor telefonla defalarca şikayet etmeme rağmen 0 alaka ve dönüş sağlandı. Firma artık o kadar yüzsüz hale burundaki kargo geliyor teslim edilemeyen kargo durumuna çeviriyorlar . Ve şikayetimi yaptığında üç maymunu oynuyorlar. Izmir torbalı Mng kargo ve genel merkezlerinin duyarsızlığını katlanılmayacak boyutlara erdiği için buraya yazıp paylaşmak istedim. Çalıştım firmaları bile bu kargo ile çalışıyor ise tercih etmemeye başladım.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

MNG Kargo Elime Geçmeyen Ürünün Ücretini Ödedim!

Şikayetçinin Adı:Nihal Gü...       Tarihi: 25 Temmuz 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Mng kargo firma kargomu kaybetti ve teslim edildi olarak onayladı şu an elime geçmeyen bir ürünün ücretini ödedim iade etmek istiyorum ürün olmadan iade yapamayacakları söyleyip iade işlemini gerçekleştirmiyorlar.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

MNG Kargo Benim Haberim Olmadan Geri Göndermişler!

Şikayetçinin Adı: Ayşenur K...       Tarihi: 11 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Mng kargodan şikayetçiyim Trendyoldan aldığım kitaplığı beni aramadan ve bana haber vermeden geri göndermişler ama benim baktığımda demet evler şubesinde olarak görünüyor bundan dolayı şikayetçiyim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

MNG Kargo Çalışanı Karttan İki Kere Çekim Yaptı Paramı Vermiyor!

Şikayetçinin Adı: Zeki Çe...       Tarihi: 9 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Mng kargo ile kapıda ödemeli olarak 23.04.2020 tarihinde bir kargo muz geldi Tokat şube çalışanı Erdem Almaz isimli şahıs ücreti 2 ayrı kartımızdan 2 defa çekim yaptı ve o tarihten bu tarihe yani 09.06.2020 tarihine kadar banka ekstre ve dekont ibraz etmemize rağmen hiçbir sonuç alamadım.Kimse parayı kolay kazanmıyor bu işin peşini bırakmayacağım.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

MNG Kargo Dolandırıldım!

Şikayetçinin Adı: Yasin G...       Tarihi: 12 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Mng kargo tarafından dolandırıldım internetten kapıda kredi kartıyla ödemeli kargo siparişi verdim gelen kargoyu getiren mng kargo elemanları pos cihazından işlem ücreti olan 875 tl yi iki defa çekip beni dolandırdılar 25 gündür bütün belgeleri dilekçeleri yazıp kendilerine göndermeme rağmen paramı iade etmediler çok mağdur oldum kendilerinden davacı ve şikayetçi olucam tüketici haklarına başvurucam onları mahkemeye vericem bana yardımcı olursanız sevinirim haklarımın tarafıma faiziyle iade edilmesini istiyorum telefonum 0505 9232928 bana dönüş yapıp bu durumumla ilgilenirseniz sevinirim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

MNG Kargo Depoda Olan Ürün Neden Şubede Deniyor!

Şikayetçinin Adı: Elif Er...       Tarihi: 13 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

MNG kargo sipariş ettiğim ürün geldi. Mesajla şubeden alabilirsiniz bildirimi geldi. Elazığ'da bütün şubelere gittik. Köyde olduğumuz için kargo köye gelmiyormuş. Harput şubesine gittiğimizde ürünün depoda olduğu söylenildi. Depoda olan ürün için neden şubede mesajı geliyor. Ve bu yüzden ürünümü alamadım.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

MNG Kargo Depoda Olan Ürün Neden Şubede Deniyor!

Şikayetçinin Adı: Elif Er...       Tarihi: 13 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

MNG kargo sipariş ettiğim ürün geldi. Mesajla şubeden alabilirsiniz bildirimi geldi. Elazığ'da bütün şubelere gittik. Köyde olduğumuz için kargo köye gelmiyormuş. Harput şubesine gittiğimizde ürünün depoda olduğu söylenildi. Depoda olan ürün için neden şubede mesajı geliyor. Ve bu yüzden ürünümü alamadım.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

MNG Kargo Markası ve Şikayetleri Hakkındaki Yorumlar: ...

 

Benide Abone Yapın !

Marka Hakkında Bir Yorum Yazınız

© 2012 Şikayet Edicem Tüm Hakları Saklıdır.