top of page

Millenicom Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

Millenicom Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı = 48

Cevap Sayısı = 0

Millenicom Hattımızı Kapatmıyorlar !

Şikayetçinin Adı: Mustafa G...       Tarihi: 20 Ocak 2021         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Millenicom internet Abonelik süremiz bitti ve hattımızı kapatmıyorlar. Yüksek fatura bedeli alıyorlar sürekli arıyoruz. Fax atın dediler attık sisteme düşmedi diye kandırıyorlar.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Millenicom Nakil İşlemi İçin 3 Ay Bekledim!

Şikayetçinin Adı: Sinan E..      Tarihi: 09 Ocak 2021         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Millenicom - Kayseri'de kullandığım millenicom internetimi Ankara ya nakil için müşteri hizmetleri aradım üç ay bekledim bağlanması için bana dönüş yapmadılar 5.ayda bana fatura gönderildiler. Müşteri hizmetleri aradığımda alt yapısının olmadığını beyan ettikler beni mağdur ettikleri yetmiyor üstüne üç aylık ödenmemiş fatura gönderildi. Pandemiden dolayı çocuğum okula gidemediği için mağdur edildim. Gereğinin yapılmasını istiyorum. Şikayetçiyim firmadan.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Millenicom Hizmet Sıfır!

Şikayetçinin Adı: Ökkeş K..      Tarihi: 08 Ocak 2021         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Millenicom - Hizmet sıfır arıza biliyorum bant kaydı çıkıyor karşıma sorun yok diyor ama İnternet de yok bununla kalmayıp tüketici olarak tüketici haklarına şikayet edeceğim herkese tavsiyem asla bulaşmayın millenicoma.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Millenicom 1 Aydır İnternet Çekmiyor!

Şikayetçinin Adı: Hüseyin K..      Tarihi: 06 Ocak 2021         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Millenicom’dan şikayetçiyim. Bir aydır internet çekmiyor. Çocuklarım ders yapamıyor ilgilenen yok. Arıyorum telefonlara bakan yok. Kimse yardımcı olmuyor şikayetçiyim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Millenicom 6 Gündür İnternetim Yok!

Şikayetçinin Adı: Mehmet T..      Tarihi: 31 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Millenicom internet sağlayıcıdan benim gibi yanıp şaşıp sakın hizmet almayın. Yaklaşık 6 gündür internetim yok ve bulunduğum binada 16 daire 2 dükkan var ben hariç herkesin interneti var. Arıza bildirdiğimde de arızanız giderilmeye çalışılıyor giderilince bilgi vereceğiz den başka bir şey demiyorlar.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Millenicom Benden 2610₺ Aldı!

Şikayetçinin Adı: Tanju Ş..      Tarihi: 28 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Millenicom internet şirketi başka firmadan Millenicom internete geçtik 200 TL cayma bedeli ödeyeceklerdi cayma bedelini kabul etmediler bende faturayı ödemedim üç ay internetlerini kullandım. Üç ay boyunca telefonlarımı açmadılar. Üç ay sonra interneti kapattılar benden 2.610 TL aldılar. Şikayetçiyim mağdur oldum çocuklarım egitiminden geri kaldılar paramı iade etmelerini istiyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Millenicom İnternetimi Kapatmak İstiyorum Fakat Kimse Yardımcı Olmuyor!

Şikayetçinin Adı: Sabile C..      Tarihi: 28 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Milenicom abonelik kapatma taahhütüm bitti interneti kapattırmak istiyorum fakat kimse yardımcı olmuyor ilgilenmiyorlar lütfen yardımcı olun beni icralık edecekler saygılarımla.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Millenicom İnternet Bağlantım Aylardır Kopuk!

Şikayetçinin Adı: Havva K..      Tarihi: 27 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Millenicom internet aylardır bağlantı problemi kopukluk ve hiç internet kullanamama sorunum hala devam ediyor problem ne ise bir an önce çözülmesini rica ediyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Millenicom Üyeliğimi Sonlandırmak İstiyorum!

Şikayetçinin Adı: Kemal G..      Tarihi: 25 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Millenicom İnternet hizmeti alamadığım için üyeliğimi sonlandırmak istiyorum. Bu da ancak telefonla mümkün bir haftadır telefonla arıyorum müşteri temsilcisine bağlamak mümkün olmuyor. Bugün üç defa aradım hatta 10 dakika beklediğim halde müşteri temsilcisine bağlanamadım. Müşteri no:9955517.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Millenicom Bir Tane Teknik Servis Yönlendirmiyor!

Şikayetçinin Adı: Nur M...       Tarihi: 25 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Millenicom yaklaşık 21 gündür internetim yok 30 kez aradım arıza bildirdim tam 3 kez ücreti mukabilinde teknik servis talep ettim 1 kez geldi port arızası dedi türk Telekom ekibi yönlendirilecek dedi kimse gelmedi. Millenicom aradı portta sıkıntı yok modem kurulumu okucak dendi abartısız 50 kez modem kurulumu yapıldı yeni modem alındı 2 ayrı bilgisayardan iki ayrı modemden 4 ayrı telefondan modem kurulumu yapıldı ve beni arayan telesekreter arızanız giderilmiştir diyor 50 lira ödediğim telefon faturası 200 lira oldu 8 yıllık müşteriyim bir kez faturamı gecikmeli ödemezken alamadığım hizmet için hala faturam işliyor ve bir tane teknik servis yönlendirilmiyor ancak ücreti mukabilinde gelecekmiş gelende sorun çözmüyor hem ürün iptalini yapıcağım hemde tüketici haklarına şikayet edicem artık maalesef hizmet çok kötü.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Millenicom Nakil İşlemini Yapmayıp Fatura Çıkarmayı Biliyorlar!

Şikayetçinin Adı: İnci A..       Tarihi: 16 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Millenicom net. 15 gündür nakil işlemini bağlayamayıp fatura çıkarmalarını biliyorlar uzaktan eğitim olduğunu bile bile çocuğumu eğitimden uzak bırakmalarına sebeb oldu arza şikayet dilekçelerini günde 10 kere vermekten yoruldum bana yardım edin lütfen..

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Millenicom Ne Aboneliğimi İptal Ediyor Ne De İşlerimi Yapıyor!

Şikayetçinin Adı: Seval G..       Tarihi: 15 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Millenicom’dan şikayetçiyim. Ben 4 aydır kullanmadığım internetin faturasını ödüyorum en son iptal ettirdim faks çektim bana mesajı geldi aboneliğiniz iptal edilmiştir diye simdi bana bir daha mesaj geliyor. 10.8 tl faturanız bulunmaktadır diye ben müşteri hizmetlerini arıyorum bağlanamıyorum bile ne işlemimi yapabiliyorum ne de herhangi bir muhatap bulabiliyorum gercekten şu an mağdur durumdayım zaten pandemi yüzünden islerimiz durgun lütfen yardimci olun ne aboneliğimi iptal ediyorlar ne de işlerimi yapıyorlar millenicom şirketinden şikayetçiyim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Millenicom İnternet Naklimi 2 Aydır Yapmadılar!

Şikayetçinin Adı: Ali G..       Tarihi: 7 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Millenicom telekomünikasyon ben evimi değiştirdim nakil işlemi yapacağım evime ama 2 aydır bir türlü nakil işlemi yapılmıyor çok mağdurum lütfen yardımcı olun beni sürekli oyalıyorlar.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Millenicom İnternet Arızam Giderilmedi!

Şikayetçinin Adı: Ufuk G..       Tarihi: 3 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Millenicom internet. 23.11.2020 tarihinden 04.12.2020 tarihine kadar internette arıza olduğunu bildirdim ne arayan var ne soran ama aramasınlar onlar mahkemede ben onlara soracağım.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Millenicom İnternetimi İptal Edemiyorum!

Şikayetçinin Adı: Zübeyde A..       Tarihi: 1 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Millenicom İnternet yaklaşık bir ay oldu İnternet bağlanalı toplam da 10 gün kullandım hizmetini arıyorum muhattap olucak kimse yok sürekli bant kaydı bende e-devlet üzerinden aboneliğimi iptal ettim bana kullanmadığım İnternet hizmeti için 340 küsürat bir ücret çıkartıldı benim taahhütüm yoktu ben bunu ödemek istemiyorum kullandığım kadarını istiyorum ve 15 gün içerisinde iptal edebileceğimi söylediler ama ben ulaşamadım çok haksızlık benim çocuğum derse giremiyor düzgün bir hizmet verseydiler bunları yaşamıyacaktık lütfen sizden yardım istiyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Millenicom İnternet Yok Kimseye Ulaşamıyorum!

Şikayetçinin Adı: Ali Akif M..       Tarihi: 1 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Milenicom ev İnterneti Kurulumu yapıyorlar ancak sorunlarla ilgilenen yok 1 haftadır evde internet yok heryeri aradım ne gelen var ne giden ne de temasa geçen hiç tavsiye etmem pişman olmayın gidin Türk telekomdan alın.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Millenicom Kullanmadığım İnternet Faturasını Yansıtıyorlar.!

Şikayetçinin Adı: Yiğit K..       Tarihi: 21 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Dopink millenicom internet hizmeti nakil işlemi gerçekleştirildi 25 gün oldu hala internetim yok ve kullanmadığım internetin faturası yansıtılıyor ve iptal etmek istediğimi söylüyorum cayma bedeli istiyorlar ama internetime çözüm yolu sunmuyorlar muhattap dahi bulamıyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Millenicom Dolandırıcı Kanmayın.!

Şikayetçinin Adı: Fazilet Yağmur Ç..       Tarihi: 21 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Millenicom adlı internet firması tam anlamıyla bir dolandırıcıdır saatlerdir internet sorununu çözmek için müşteri hizmetlerini arıyoruz telefonu açıp yüzümüze kapatıyorlar yönlendiriyoruz deyip dakikalarca hatta bekletiyorlar kardeşim internetten derslerini dinlerken böyle bir sorun yaşamamız karşılığında yardım alabilmek için saatlerce beklememiz bu firmanın ne kadar yalancı ve düzenbaz oldugunu gösterir resmen dalga geçer gibi yüzümüze kapattılar yardım etmediler saatlerce boş hatta beklettiler.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Millenicom İnternet Çok Kötü.!

Şikayetçinin Adı: Yaşar Can O...       Tarihi: 21 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Millenicom 1 aydır eve verdikleri İnternet rezalet derecede kötü hiç bir yere girilmiyor alt yapı sorunu var deniyor bizden kaynaklı ama ne yapmaya geliyorlar nede uğraşıyorlar bu pazartesi tüketici haklarıyla uğraşsın lar artık rezalet olamaz böyle.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Millenicom Yirmi Yedi Gündür İnternetim Yok Mağdurum.!

Şikayetçinin Adı: Metin D...       Tarihi: 13 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Milenicom internet ten şikayetçiyim son iki ay içinde 27 gündür internetim yok 6öğrencim var çocuklarım eğitim ve öğretimlerinden geri kalıyorlar sözleşmeyi fesih etmek istiyorum onlar feshetmiyorlar benden haksız kazanç sağlıyorlar gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Millenicom Markası ve Şikayetleri Hakkındaki Yorumlar: ...

Yorum Yaz
bottom of page