Migros Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı = 15

Cevap Sayısı = 0

Migros Her Şey Satış Yapana Kadar!

Şikayetçinin Adı: Cafer A...       Tarihi: 17 Ekim 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Migrosta smart watch 3 akıllı saat aldım . Ürünü kullandıktan bir süre sonra arızalandı. Servis için internette araştırma yapıyorum fakat herhangi bir bilgi bulunmuyor. Ürünü aldığım Migros mağazasındaki arkadaş bir sorun olduğunda bize getirebilirsin demişti . Bende servisi bulamayınca mağazaya gitti kasiyer arkadaş mağaza müdürüme sorup geliyorum dedi . Daha sonra mağaza müdürüne sormuş arkadaş mağaza müdürüde biz bir şey yapamayız servisine göndersin demiş. ya arkadaşım ürünün servisi yok ki nereye göndereceğim diyorum ben bir şey yapamam diyor . Migros mağazasının yetkili arkadaşları ürünün satışını yapıyorsunuz güzel fakat satış sonrası teknik destek teknik servis olayı yok böyle bir acemi iş olamaz . Lütfen bu bölümün başına işini bilen arkadaşları koyun . Yoksa markanız insanların gözünde zarar görüyor.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Migros Aldığım Terlik Deforme Oldu!

Şikayetçinin Adı: Gülşah H...       Tarihi: 29 Eylül 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

2 yıl önce istanbul beylikdüzü Migros avm den aldığım crocs marka terliklerim deforme oldu bu sebeple şikayetimi markaya bildirimdim markada bana Tuğba Alver diye biri dönüş yaptı ve hiçbir markete ürün vermediklerini ve başka bir distiribitör tarafından dağıtıldığını ve onlarla görüşmem gerektiğini söyledi. Hangi distiribitör olduğunu ve bu konuda kimlerle muhatap olmam gerektiği konusunda bilgi paylaşmadı. sonuçta ben iki yüz küsür tl verip crocs marka terlik almışım benim problemim değil distiribitörmüş satıcı firmaymış.markanın her türlü ürünümün arkasında durmasını düşünüyorum ve şikayetçiyim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Migros Aldığım Et Yarısı Yağ Çıktı!

Şikayetçinin Adı: Osman Ak...       Tarihi: 19 Eylül 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Migros İzmir/Dikili şubesi dana yarım yağlı et 64.00 TL aldığımız ürünün içi 400 gr a yaklaşık bir kısmı yağ A101 den alsanız hem uygun hem tadı güzel haram zıkkım olsun bim ve A101 gibi yerlerden şaşmayınız.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Migros Aldığım salatanın İçinden Saç Çıktı!

Şikayetçinin Adı: Sema Ka...       Tarihi: 17 Eylül 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Migrostan almış olduğum salatanın içinden saç çıktı ve bozulmuş gibi kötü bir kökü vardı.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Migros Alışverişimi Yollamadılar!

Şikayetçinin Adı: Fatime Ak...       Tarihi: 9 Mayıs 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Migros süt aldım kapağını açıp yarım kapatmışlar eve geldiğimde sütün yarışı dökülmüş kapağın altındaki alüminyum folyoda açık belkide içildi evim biraz uzak olmasa götürüp gösterecektir Migrosda güvenmeyeceksek vay halimize.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Migros Alışverişimi Yollamadılar!

Şikayetçinin Adı: Fatime Ak...       Tarihi: 9 Mayıs 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Migros alışverişimi yollamadılar bende iptal ettim param provizyonda bir aydır geri ödeme yapmadılar.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Migros Fiyat Artışı Konusunda Başı Çekiyor!

Şikayetçinin Adı: Hikmet Kara...       Tarihi: 5 Mayıs 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Hangisinden söz edeyim ki karı koca emekliyiz, eskiden 2 maaşla ay sonunu zar, zor getirebiliyorduk, bu korona belasından sonra bütün gıda maddeleri ile temizlik ürünleri 2 kat zamlandı 1 kilo et 90, bir kilo beyaz peynir 58, kaşar 65, tereyağı 60 lira olur mu? Biz emekliler taş mı yiyelim, ya da herşeyin en kalitesizini mi arayalım, çoluk çocuğumuza kullanım tarihleri geçmiş ve ya merdiven altı hileli bal mı yedirelim? Mesela benim aklıma satışı yıl sonuna kadar uzatılan sahte bal ve at, eşek eti karışımı gıda maddeleri geliyor. Şimdi soruyorum, bize hangi yolu gösterirsiniz?? M Not: Kadıköy, Kozyatağı mah.ikamet ediyoruz bu civarda ki ALTUNSU MARKET,MİGROS VE HOPİ SENTER başı çekiyor.Saygılarımla arzederim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Migros Aldığım Ürünler İptal Edildi!

Şikayetçinin Adı: Taner Çinko...       Tarihi: 2 Mayıs 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Migrostan aldığım ürünleri kart geçtiğim halde 1 hafta içinde siparişiniz iptal edilmiştir diye ürünlerimi yollamadılar.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Migros Aşırı Fahiş Fiyatlar Var!

Şikayetçinin Adı: Fuat Sarı...       Tarihi: 3 Mayıs 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Migros mağazaları Migros marketlerinde satılan komili soğuk lezzetler zeytin yağı normal semt marketleri ve bakkallarda satılan bu zeytin yağının litre fiyatı 22 ile 25 TL arası fakat Migros marketlerde 36 TL ile 43 TL arasında satılmaktadır.aradaki bu fahiş fiyat farkı nedir halkı bu kadar niye sömürüyorlar Migros marketlerindeki sadece bir zeytinyağında aşırı fiyat farkı belediyenin bunu araştırmasını istiyorum saygılarımla.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Migros Bir Anda Her şeye Zam Yapmış!

Şikayetçinin Adı: Fatma Yağ...       Tarihi: 25 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Migros marketler zinciri bir ay önce aldığım 32 ltlik sıvı yağ bir ay sonra 40 tlyi bulmuş ayrıca şok marketler zinciri şimdiye kadar mintaxs çamaşır yumuşatıcısı 8.95 nedense birden 13 tlyi geçmiş hakmar ve diğer marketler zinciri daha düne kadar yumurta yı 10 tlden satarken birden 16 tl ye fırlamış şu zor zaman da yapılan zamlar revamı acaba gerçekten denetim yada yaptırım cezalar geliyor mu merak ediyorum bu kadar rahat zam yapabiliyorlar mı merak ediyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Migros Ücret İadesi Hala Yapılmadı!

Şikayetçinin Adı: Selime Uy...       Tarihi: 24 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Migros sanal marketten 8 Şubat 2020 de aldığım tost makinasını 15 şubatta iade ettim hala ücreti iade edilmedi.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Migros Eksik Ürün Geldi Ve Geç Geldi!

Şikayetçinin Adı: F.Nazan E...       Tarihi: 16 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Eksik ürün geldi saatinden çok geç ve iki defadır aynı olay Migrosa yakışmıyor gönderilmeyen ürünlerimin iadesini talep ediyorum ürünlerin geldiği andan beri hiç bir yere ulaşamadım gerekli yerlere her türlü belge ve fotoğraf yolladım ilgisizlik had safhada.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Migros Eksik Ürünümü Göndermiyor!

Şikayetçinin Adı: Mesut Yağ...       Tarihi: 17 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

09.04.2020 tarihinde Migros sanal markette Philips one blade yedek bıçak siparişi verdim kampanyalı olan yani bir alana bir hediye yazıyor diye siparişimi verdim 15.04.2020 tarihinde 1adet olarak geldi hediye olan gelmedi müşteri hizmetleri ile görüştüm eksik olan ürün tarafıma kargo ile gönderileceği söylendi 16.04.2020 tarihinde ürünü gönderen Beylikdüzü 5m Migros çalışanı hatayı bana ve müşteri temsilcisine yükledi bana bir değil iki tane sipariş vermen lazım dedi müşteri temsilcisine ise işe yeni girmiştir işi bilmiyor dedi eksik olan parçanın tarafıma gönderilmesi talep ediyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Migros Eksik Malzeme Geldi Aynı Para Alınıyor!

Şikayetçinin Adı: Pınar Yıl...       Tarihi: 11 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Migros internet den girdiğim sipariş 298 tl idi ve su ekmek badem şekeri yumurta mum vb ürünlerim gelmediği halde 1 tl eksik fark ile aynı para alındı sipariş girildiğinde ne ise o para kesilmeli diye düşünüyorum bana geldiği gün oluşan zammı ile değil ben 3 gün sipariş girmişim dünya malzeme eksik gelmiş ve aynı para alınıyor büyük saçmalık.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Migros Fırsatçılık Yapıyor!

Şikayetçinin Adı: Melih Ün...       Tarihi: 4 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Eşim bugün Migros markete alışverişe gitti ağız maskesi olmadığı için içeri alınmıyor maskenin fiyatını soruyor tam 35 tl diyorlar bu fırsatçılık soygunculuk değilde nedir? lütfen acil bu konuyla bize yardımcı olun maske bulmakta herkes çok zorlanıyor.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Migros Ürün Eksik Gönderildi, Ücret Fazla Alındı!

Şikayetçinin Adı: Kaya Ça...       Tarihi: 3 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Migros sanal market kredi kartım çekilen miktar evime yollanan ürün eksik ve fişinde benden alından ücretten 50 lira gibi fazla alınmış ve daha öncede bi sipariş ettim fakat ödemesinde yaptım sonra verdiğim siparişi iptal ettim ücreti iade olacaktı hala olmadı yani toplamda 133 lira gibi bi aide olacaktı fakat şimdi her hangi bi iletişim hatlarına ulaşmıyor.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Migros Adrese Ürünüm Ortada Yok!

Şikayetçinin Adı: Muhammed Ça...       Tarihi: 2 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Migros dan aldığım uç parça elektronik aletin teslimatını Yurtiçi kargo şirketiyle yapan Migrosu Allah bildiği gibi yapsın. Yurtiçi kargodan ve Migrostan telefonlara bakılmıyor. Kargom ortada yok. Muhatap yok. Bir yol gösteren olur mu?

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Migros Adrese Teslim Yapmayacaklarını Söyledi!

Şikayetçinin Adı: Hasan Öz...       Tarihi: 30 Mart 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Tekirdağ Kumbağ mah.yaşamaktayız.65 yaş üstü olduğumuzdan..ihtiyaclarımızı İnternet üzerinden karşılamak zorundayız..Migros bizim adresimize teslimat yapamayacaklarını ilettiler.Bu durumda Valiliğin ..belediyenin ilgisini bekliyorum Saygılarımla..

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Migros Markası ve Şikayetleri Hakkındaki Yorumlar: ...

 

Benide Abone Yapın !

Marka Hakkında Bir Yorum Yazınız

© 2012 Şikayet Edicem Tüm Hakları Saklıdır.