top of page

Metro Turizm Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

metro_edited.jpg

Şikayet Sayısı = 20

Cevap Sayısı = 0

Metro Turizm Aracının İçi Buz Gibi !

Şikayetçinin Adı: Aysun H...       Tarihi:  19 Ocak 2021         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Metro turizm bu soğuk havalarda aracın içi buz gibi. Cam kenarlarından aşırı derecede soğuk hava geliyor. Göz göre göre yolcu taşımaları normal degil. Hasta olursam ben kime hesap sorucam.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Metro Turizm Beni Mağdur Etti!

Şikayetçinin Adı: Merve T...       Tarihi:  09 Ocak 2021         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Metro turizm - Sabah 6otuzda olan otobüsüme geç kaldım arayıp otobüs nerde olduğunu ve nerde yetişebilirim diye sordum bana otobüs şöför ünün numarasını verdiler aradım ve bana yarım saat içinde şamandıra otogardan Alibey köye geçtiğini söyledi ben kendi şahsi aracımla yarım saate Alibey köye geçemiyorum bunun doğru olup olmadığını araştırılmasını istiyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Metro Turizm Böyle Dikkatsiz Olunmaz!

Şikayetçinin Adı: Zeki K...       Tarihi:  07 Ocak 2021         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Metro Turizm ben Hatay otogarından metro turizime bilet kestim vasıtam olmadığı için en yakın yerden binmek istedim. Bölge trafiğinden binecektim yalnız şoför arkadaş telefonla oynadığı için bölge trafiğinde duramadı ve ondan sonra otogarla görüştüm uzun bir uğraştan sonra bana dedikleri laf araç sizi 10 dk beklemiş bölge trafiğinde diye benim 4 şahidim var ve iş yerimin kamera kaydı var ben saat 6’da indim saat 7:30 oldu hala araba gelmedi. Normalde biletim 6.30’taydı. Buradan yetkilere sesleniyorum böyle dikkatsiz olacaksanız işiniz başında durmayacaksanız yapmayın kardeşim bu işi değmez.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Metro Turizm Bu Nasıl Bir Firmadır!

Şikayetçinin Adı: Hakan A...       Tarihi:  04 Ocak 2021         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Metro 13:00’da otogardan çıkış yapması gerekirken 13:30’da çıktı. Çıkışımız 1 bucuk saat oldu ama daha 30 km yol gidemedik durup durup kalkıyor yolda yolcu alıyor şoför araç içerisinde sigara içiyor bu nasıl bir firmadır ilk ve son kez kullandım.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Metro Turizm Otobüsü Çöp Dolu!

Şikayetçinin Adı: Sinan T...       Tarihi:  24 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Metro otobüs şirketinden şikayetçiyim. Otobüs berbat herhangi bir şey çalışmıyor televizyon çalışmıyor priz çalışmıyor araç çöp dolu. Lütfen ilgilenilsin bu konuyla.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Metro Turizm Yolculara Bagaj Numarası Vermiyor!

Şikayetçinin Adı: Hakan A...       Tarihi:  12 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Metro turizim bagaj numarası verilmemiştir. Yolcuların bagajını bulmak için diğer yolcuların bagajının arasından seçerek bagaj aranması sebebi ile bagaj malzemelerimize zarar verilmiştir. Benim el çantamdaki elmamın indirilip bindirilme sebebinden dolayı zarar görmüştür.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Metro Turizm Otobüsünün Yavaşlığı Yüzünden Uçağımı Kaçırdım!

Şikayetçinin Adı: Furkan E...       Tarihi:  2 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Metro Turizm’in Keşan'dan İstanbul anadolu yakasına 6.5 saat gibi saçma yavaşlığı yüzünden uçağımı kaçırdım. Otobüste ne doğru düzgün hizmet var ne ilgilenen eden var. Bu yüzden metro turizm firması bir daha kullanılmamak üzere benim marka tercihi sıralamamdan sonsuza dek kalkmıştır.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Metro Turizm Herkesi Mağdur Ediyorlar!

Şikayetçinin Adı: Figen A...       Tarihi:  21 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Metro turizm van çaldırandan bilet aldırdılar Çaldıranın otogarı yok dediler bu nasıl bir saçmalık ya yol kenarında bir yerde bekletiyorlar gelip alacağız dediler yok böyle bir şey herkesi bu kadar mağdur etmeye hakkınız yoktur.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Metro Turizm Şoförü  Yol Boyunca Telefonla Konuştu!

Şikayetçinin Adı: Şeyda G...       Tarihi:  14 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Ankara dan İstanbul Silivri istikametinde bindiğimiz otobüs esenlerden son devam etmediği için araç değiştirmek zorunda kaldım sonradan tahsis edilen aracı 40 dk bekledik yola çıktık derken 3 kez art arda istop etti daha sonra 15 dk ilerledik ve yine istop etti bu sırada otobüs şoförü sürekli telefonda konuştu ve uyarı alınca telefonu kapattı.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Metro Turizm Bir Daha Binmem Kimseye Tavsiye Etmem!

Şikayetçinin Adı: Kahraman Y...       Tarihi:  2 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Metro turizim didimden İstanbul Samandıra’ya 22/00saatte hareket eden 34 DFS428 plakalı otobüsten didim yazıhaneden Hayriye şen adına aldığım 6 nolu çiftli koltuk Didim’den izmire kadar 6 nolu koltukta gidip izmirde 6 nolu koltuktan kaldırılıp 9 nolu koltuğa vermişler 6 numaraya oturanda bir erkekmiş metrodan şikayetçiyim ve bir daha asla ve asla metroyu binmeyeceğiz ve bütün tanıdıklarımızıda binmemelerini söylüyeceğim mavin ve şöför den şikayetçiyiz.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Metro Turizm Kargomu Getirmedi Mağdur Etti!

Şikayetçinin Adı: Necati K...       Tarihi:  26 Ekim 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

metro turizim otobüs hakkında 25.10..2020 saat 20.30 istanbul Marmaris seferi yapan otobüse kargom verilmişti yatağana verilmek üzere Muğla'ya götürmüşler aradım bu numaradan05417810*** bana verilen cevap kargoya değilde direk bize vermiş olsalar biz sizi arardık kargoya ve aradığınız için haber vermek zorunda değiliz Muğla'ya bırakıp giderim ister çalsınlar ister çöpe atsınlar ilgilendirmez.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Metro Turizm Mağduriyetimin Giderilmesini İstiyorum!

Şikayetçinin Adı: Kadriye Y...       Tarihi:  11 Ekim 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Metro turizm 28 Eylül Ankara Silivri 21.00 aracında valiz fişim kontrol edilmeden yanlış valiz teslim edildi ben yanlış valizi aynı gün teslim ettim benim valizim 2 haftadır elime ulaşmadı firma valizi alanı buldu ancak bana ulaştırma konusunda bişey yapmadı oğlum ceza evine yeni girdi üstündeki kıyafetten başka giyecek bişeyi yok onun için alınmış etiketi üstünde 500 600 TL civarındaki kıyafetler onların sorumsuzluğu yüzünden oğluma kıyafet veremedim mağduriyetinin giderilmesini istiyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Metro Turizm Yolcuları Mağdur Ediyor!

Şikayetçinin Adı: Sedat B...       Tarihi:  8 Ekim 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Metro seyahat Kırşehir/Çerkezköy 07/10/2020tarihli385917sefer sayılı aracı birkaç yolcusunu çerkezköye degilde Çorlu'da halk otobüsüne aktardı ve yolcular olarak mağdur edildik bu konuda gereğinin yapılmasını arz ederim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Metro Turizm Haksız Kazanç Sağlıyor!

Şikayetçinin Adı: Rüstem S...       Tarihi:  21 Eylül 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Metro insanların bu zor dönem ve sürecinde bizden çuval başı yük başı para istiyorlar ve bi makbuz vermeden ne kadar koparabilirlerse diyerekten bu sömürgeciliktir ben araca binerken bilet parami verip biletimi alıyorum haricinde istenen paraya neden makbuz verilmiyor çünkü haksiz kazanç ve biz sahisiz diyorlar benim bildiğim metro turizim firma dir yayınlanırsa şimdiden teşekkür ediyorum sağlıklı günler dilerim ..

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Metro Turizm Bizi Rezil Etti!

Şikayetçinin Adı: Melehat Gü...       Tarihi:  31 Temmuz 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Metro Turizm- Istanbul-Kastamonu seferini yapan aracın Bolu da arıza yapması nedeniyle yolcular mağdur edildi.Sorun metro tarafından üstlenilip çözüm yolu bulunmadı. 3-4 saatlik bir bekleyisin ardından yolcular yoldan gecen başka araçlara dağıtıldı, covid tedbirleri dikkate alınmadan bir otobüs yolcuyu yan yana oturtarak başka otobüse binmeleri teklif edildi.Kabul edilmeyip tepki görünce ise nezaket kuralları asildi.Butun bunlara ragmen ayni turizmin aracı tarafından ücret talep edildi. Gideceğim yere ulaşmak icin 3 otobüs değiştirmek zorunda kaldım. Sorunu çözmek ve müşteri memnuniyetini saglamak bir kenara dursun sorunu dile getirdiğimde ise tepki ve tehdit aldım arabadan indiririz, susun seklinde.Metro turizmi şiddetle kınıyorum...

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Metro Turizm Mağdur Edildim!

Şikayetçinin Adı: Özge Sön...       Tarihi:  26 Temmuz 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Metro Turizm Alibeyköy'den internetten saat 07:15 e bilet aldım. Alibeyköy e varınca aracın 8:30 da Otogar'dan kalkacağı bilgisi verildi. Firma bileti satın almadan bu bilgiyi paylaşması gerekiyordu. Yola bir bucuk saat önce çıkıp otogarlarda bu süreyi bekleyerek geçirmek zorunda kalmazdım. Satın almadan önce saati netleştirmenizi öneririm mağdur olmamak için.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Metro Turizm Sosyal Mesafe Olmadan Yolcu Taşıyor!

Şikayetçinin Adı: Semahat K...       Tarihi:  25 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Metro turizmin 22 NH 682 plakalı aracı sosyal mesafe olmadan yolcuları taşıyor ve insanlara sosyal mesafenin olmadığını, böyle bir genelge yayınlandığını söylüyorlar polise şikayetimi bildirdiğim halde yardımcı olmadılar ulaştırma bakanlığı hattındaki çalışan cimere yazmam gerektiğini söyledi yardımcı olursanız çok teşekkür ederim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Metro Turizm Biletim Yanmış Şikayetçiyim!

Şikayetçinin Adı: Alperen Ç...       Tarihi:  5 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

METRO TURİZM i şikayet etmek istiyorum .iptal etmek istediğim iptal biletim telefonlarına ulaşılmadığı için biletim yanmış olup 110 lira civarında paramın geri talep edemedim bu mağduriyetlerimin çözülmesini rica eder görevlilere arz ederim .

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Metro Turizm Yanlış Bilet Aldım İptal Etmiyorlar Mağdurum!

Şikayetçinin Adı: Hatice Rabia Ç...       Tarihi:  5 Mayıs 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Düzce'den Malatya'ya alacağım bileti yanlışlıkla Malatya'dan Düzce'ye aldım iptal edilmesi için bilet al müşteri hizmetlerini aradım biz bir şey yapamayız dediler.Metro müşteri hizmetleri de zaten çalışmıyor madurum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Metro Turizm Bagajımı Almadı!

Şikayetçinin Adı: Murat...       Tarihi:  22 Mart 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Metro turizmin hakkında şikayetçiyim 22 mart pazar günü ankara'dan kovancılar bilet aldım hareket saati geldiğinde bagajında almadılar ona ayrı ücret ödedim bagaj 30 kilo bile yok koli büyükmüş alamazmış 80 TL istedi bagaj parası gereğini yapin.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Metro Turizm Markası ve Şikayetleri Hakkındaki Yorumlar: ...

Yorum Yaz
bottom of page