top of page

LC WAIKIKI Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

LC WAIKIKI Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı =20

Cevap Sayısı = 0

LC WAIKIKI Siparişimi Bekledim Ama Gelmedi!

Şikayetçinin Adı: Zeynep B...       Tarihi: 09 Ocak 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

LCW - Ben Lcw’de sipariş için şu ana kadar evde bekledim sırf siparişimin gelmesi için bekledim bekledim ama gelmedim en sonunda Lcw’nin resmi sitesine girdim ve teslim edilemedi yazıyordu. Ne yapacağımı bilmiyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

LC WAIKIKI Hediye Çekimi Kabul Etmiyorlar!

Şikayetçinin Adı: Mukadder I...       Tarihi: 20 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

LC Waikiki değişim yapacak bir şey bulamadığım için hediye çeki istedim ama merkezde bulunan 2 mağaza da öyle bir uygulamalarının olmadığını ürünle değiştirebileceklerini söylediler oysa Ankara’da hiçbir sorun yaşamadan hediye çeki alabildiğimi söyledim gayet kaba bir şekilde kurumsal olduklarını ve böyle bir uygulamanın olmadığını söylediler.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

LC WAIKIKI Yanlış Ürün Gönderdiler!

Şikayetçinin Adı: Şerife D...       Tarihi: 3 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

LC WAİKİKİ yanlış ürün gönderip iadesini kabul etmediler.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

LC WAIKIKI Molalarda Yemek Yiyecek Alanımız Yok!

Şikayetçinin Adı: Zeynep E...       Tarihi: 2 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Lc waikiki balçova izmir şubesinde çalışmaktayım. Birçok restorant ve cafenin kapalı olması nedeniyle yemek molalarımızı avm nin açık otoparkında geçiriyoruz çalışanlar için molalarını geçirebilecekleri yemeklerini yiyebilecekleri hiçbir alan yok.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

LC WAIKIKI  Ürünüm Hala Gelmedi!

Şikayetçinin Adı: Mert Y...       Tarihi: 20 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

LC Waikiki ben kargomu 05/11/2020 de verdim halen buyana kadar gelmedi Yeter gelmeyecekse gelmesin.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

LC WAIKIKI  Ürünlerinin Arkasında Durmuyor!

Şikayetçinin Adı: Arzu D...       Tarihi:15 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Lc waikiki 40 gün önce çocuğuma bir panduf aldım fakat cırt yerleri yırtıldı ve deformasyon oluştu iki çifti de aynı sorun olduğundan mağazaya götürdüm fakat değişim yada iade yapılmadı ürünü merkeze göndereceklerini bildirdiler maalesef 15 gün bekleyecekmişim. Kesinlikle ürünlerinin arkasında durmuyorlar.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

LC WAIKIKI  İşini Düzgün Yapmıyor!

Şikayetçinin Adı: Gülten K...       Tarihi:10 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Lcw Bugün Mardin AVM'de bulunan şubemizden alışveriş yaptım Orada benimle ilgilenen kasa görevliniz almış olduğum 3 parça üründen birinin alarmını sökmemiş kapıdan çıkarken çalışanlarınız dan biri yanına geldi ben bir polis esiyim personeliniz ödemeyi alsın alelacele alarmı sökmesin ve bir polis eşi olarak düştüğüm durumu siz düşünün. Geri kasaya gittim orda bir cihazda aldıklarım ötmüyor yanındaki cihaza koyduklarında ötüyor bir müşteri olarak kızdım işinizi düzgün yapın dedim ve çıktım bir daha mı asla LCW ye ayak basmam.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

LC WAIKIKI  Laf Duymak İçin Mi Gidiyoruz!

Şikayetçinin Adı: Ayhan U...       Tarihi: 4 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

mont almaya gittim maskenizi takar mısınız dedi içerdeki görevli derhal taktım zaten takılıydı az inikti içeri doğru girerken kapıdan GERİ ZEKALI DİYOR bana 04 11 2020 saat 14.50 de oldu park Bornova avm de İZMİR şubenizde oluyor lütfen GERİ ZEKALI denilmek için mi gidiyoruz biz waikiki ye.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

LC WAIKIKI  Ürünümün Sorununu Halletmediler!

Şikayetçinin Adı: Salih H...       Tarihi: 4 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

LC waikiki 6 Ekim’de 1 bin küsür alışveriş yaptım 24 parça ürün aldım 3 stokda yok diye para iadesi yaptılar 21 parça ürün 16 Ekim’de orta boy poşette geldi içinde 8 parça ürün vardı aradım dedim eksik geldi O kadar ürün orta boy poşete sığmaz mont felan var dediler haklısınız depoya bildireceğiz devamlı aradım 3 4 günde bir depodan haber bekletiyoruz yok inceleniyor büyük firma 1 aydır ürünlerimin sorununu halledemedi dün aradım gene aynı şeyleri söylediler hızlandırıyoruz dediler artık ne yapmam gerekiyor.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

LC WAIKIKI  Siparişim Gelmedi!

Şikayetçinin Adı: Ali Gürkan T...       Tarihi: 3 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

LCWAİKİKİ 10 gündür siparişim gelmedi ve müşteri hizmetleri hiç bir açıklama yapmıyor.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

LC WAIKIKI  Ürün İadesini Almadılar!

Şikayetçinin Adı: Tuğba B...       Tarihi: 31 Ekim 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

LCWaikiki den aldığım ürünler de yırtılma ve sarkma olduğu için iade etmek istedim.Ürünün incelenip tarafıma iadesi olacağı söylendi fakat ürünü hiç yıkanmadığı halde yıkandığı için ve lekeli olduğundan dolayı iadesinin olmadığını söylediler.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

LC WAIKIKI  Bana Hala Dönüş Yapılmadı!

Şikayetçinin Adı: Seher O...       Tarihi: 28 Ekim 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Lcw waikiki tunik aldım bir yıkamaya soldu götürdüm verdim incelemeye alacağız 15 güne mesaj atarız dediler ne mesaj geldi ne urun 1 ay gecti uzerinden.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

LC WAIKIKI  İade Değişimi Yapmadılar!

Şikayetçinin Adı: Tuğba Ü...       Tarihi: 28 Ekim 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Lc waikiki, İnce 3 lü kemerlerden aldım etiketinde 16.99tl yazmasına rağmen fatura da 22.99tl olarak alınmış fark edip kemerleri aldığım reyona gittim diğerlerinde de 16.99tl yazıyor du, konuşmaya gittiğimde, kemerin koduna baktılar sonra şöyle bir şey söylediler, sezon farkından dolayı kemerin fiyatının 22. 99 tl olduğunu söylediler ve çok saçma olan bir şeyi daha söyleyeyim aynı kemerden birini daha inceliyorduk onun etiketindede 16.99 yazıyordu kodunada bakıldığında aynı fiyat (16.99) çıktı çok saçma bir şey ilk defa başıma geldi ve hiç yardımcı olmadılar iade değişimde yapmadılar aldığım kemeri 4er kez delik açtırdığım için.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

LC WAIKIKI Yakışmayan Hareket!

Şikayetçinin Adı: Hatice Öz...       Tarihi: 26 Ekim 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Lc waikiki:Bugün Lc waikiki'ye bir şey ler almak için gittim ve sıra beklerken bir beyefendi geldi ve önüme geçerek ödeme noktasına gitti, bende 'Lütfen beyefendi benim sıramdı' dedim, hemen ödemeyi alan kasiyer'Yok hanımefendi beyfendinin sırası ,ben beyefendiye izin verdim ürün seçip gelecekti 'dedi ,inanamadım kasayı açık bırakıp adam için bekletiyor adam istediği zaman gelip keyfine göre ödeme yapıcak, beyefendiden özür diledim çünkü onun hatası değil, hata böyle bir izni veren kasiyerde ,nasıl böyle bişey olabilir bilmiyorum, bende bundan sonra kasaya geldiğimde 'aaaa bir ürün alıcaktım diyip 1 saat ürünümü seçip sonra gidip sıranın en önüne geçip ürünlerimi ödeyeceğim, çünkü bu Lc waikiki de normal bir şey...

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

LC WAIKIKI Personel Eksiği Var Çözüm Bulmuyorlar!

Şikayetçinin Adı: Levent Z...       Tarihi: 24 Ekim 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

LCW WAİKİKİ KARAMAN MAĞAZAMIZDA ÇOK YOĞUN İŞ OLDUĞUNDAN DOLAYI BEN VE TAKIM ARKADAŞLARIM ÇOK YORULUYORUZ YÖNETİCİLER VE MÜDÜRÜMÜZ ÇOK BASKICILAR BU KONULARDA PERSONEL EKSİKLİGİ VAR BİRDE BEN 3 AYDIR ÇEYREK ÇALIŞIYORUM BİRDE DENEME SÜRESİNDEN SONRA KARAR VERECEĞİZ DEDİLER HALA HABER YOK SORUYORUM BENİ NE ZAMAN ALACAKSİNİZ DİYE CEVAP YOK YİNE HÜSRAN.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

LC WAIKIKI İndirim Olmasına Rağmen İnsanları Yanıltıyorlar!

Şikayetçinin Adı: Serkan Bay...       Tarihi:  9 Temmuz 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Lc Waikiki, sort reyonunda indirim olmamasına rağmen insanları yanıltacak sekilde çorap reyonuna ait olan üç al iki ode yazısı bulunmaktadır. Çorap icin olduğu belirtilen yazı puntosu da küçüktür.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

LC WAIKIKI Psikolojik Baskılar Uygulanıyor!

Şikayetçinin Adı: Merve B...       Tarihi:  13 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Lc Waikiki Ümraniye Merkez Şubesinde bir yıldır çalışmaktaydım. Şube yöneticilerinden Songül Çer hanımın bana ve benim gibi orada çalışan kişilere iş ile alakalı psikolojik ve sosyal baskılar uygulayarak kişinin işten kendiliğinden istifa etmesi için elinden gelen bütün gayreti sarf etmektedir. Bu durum Lc Waikiki gibi kurumsal ve saygın bir tüzel kişiliğe sahip bir kurumun çalışanlar ve müşteriler nezdindeki konumunu zedeleyeceği kesin olmakla beraber, kurum üst yönetiminin bu durumdan haberdar olmadığını ve üst yönetime durumu anlatabilmek ve kurumdaki bu ve buna katkı sağlayan şubedeki alt yöneticilerin çalışanlara yaptığı psikolojik baskı, aşağılama ve mobbingden haberdar etmek istedim. Yoksa asla çalıştığım kurumu kötülemek müşteri nezdindeki itibarını düşürmek gibi bir amacımın olmadığının bilinmesini isterim. Songül hanımın bu baskı ve aşağılamalarına dayanamayarak severek çalıştığım işimden istifamı vermek zorunda kaldım. Biz millet olarak çoğu şeyden ödün verebiliriz fakat asla ve asla onur ve gururumuzdan ödün vermemizi bizden kimse beklemesin. Bunu yazmaktaki amacım ilgili şubede yaşanan ve benim gibi daha birkaç kişiye de aynı muamelenin edilmesinin siz değerli üst yönetime bildirmektir. Orada bulunan çalışanlardan bir çoğu işimden olurum korkusuyla bu baskı ve hakaretlere ve aşağılamalara üzülerek söylüyorum katlanmak zorunda kalıyorlar. Bu durum kurumumun çalışan ve müşteri nezdindeki saygınlığını ve itibarını zedelemektedir.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

LC WAIKIKI Ürünüm Teslim Edilmedi Param İade Edilsin!

Şikayetçinin Adı: Emine Çelik Ç...       Tarihi:  13 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

LCW Waikiki/ Aylar önce internet sitelerinden verdiğim siparişimi biranda çoğalan korona vakaları yüzünden şubeden teslim alamadım. Ama ödemesini yapmıştım. Aylardır taksitle kartımdan para çekilmeye devam ediyor parami geri yatırmıyorlar! Kullanmadığım ürünlerin parasını taksitle her ay ödemeye devam ediyorum buna bir dur desinler artık lütfen.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

LC WAIKIKI Ceketim Kayıp Dönüş Yapmıyorlar!

Şikayetçinin Adı: Arman Gül...       Tarihi:  10 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

14.02.2020 tarihinde ceketimi tamir icin verdim. sürekli arama ma rağmen dönüş yapılmadığı gibi ceketim hakkında bilgi alamadım. 10.06.2020 tarihinde de arayıp bilgi almak istediğimde yine bilgi alamadım. Ceketim kayıp ve dönüş yapamıyorlar.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

LC WAIKIKI Siparişlerim Bana Ulaşmadı!

Şikayetçinin Adı: Mehmet Selim Er...       Tarihi:  12 Mayıs 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

LCW 6 gündür sipariş ettiğim ürünler hâlâ sevk edilmeyi bekliyor ve iletişim hizmetlerine ulaşılamıyor.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

LC WAIKIKI Markası ve Şikayetleri Hakkındaki Yorumlar: ...

Yorum Yaz
bottom of page