LC WAIKIKI Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

LC WAIKIKI Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı = 6

Cevap Sayısı = 0

LC WAIKIKI İndirim Olmasına Rağmen İnsanları Yanıltıyorlar!

Şikayetçinin Adı: Serkan Bay...       Tarihi:  9 Temmuz 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Lc Waikiki, sort reyonunda indirim olmamasına rağmen insanları yanıltacak sekilde çorap reyonuna ait olan üç al iki ode yazısı bulunmaktadır. Çorap icin olduğu belirtilen yazı puntosu da küçüktür.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

LC WAIKIKI Psikolojik Baskılar Uygulanıyor!

Şikayetçinin Adı: Merve B...       Tarihi:  13 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Lc Waikiki Ümraniye Merkez Şubesinde bir yıldır çalışmaktaydım. Şube yöneticilerinden Songül Çer hanımın bana ve benim gibi orada çalışan kişilere iş ile alakalı psikolojik ve sosyal baskılar uygulayarak kişinin işten kendiliğinden istifa etmesi için elinden gelen bütün gayreti sarf etmektedir. Bu durum Lc Waikiki gibi kurumsal ve saygın bir tüzel kişiliğe sahip bir kurumun çalışanlar ve müşteriler nezdindeki konumunu zedeleyeceği kesin olmakla beraber, kurum üst yönetiminin bu durumdan haberdar olmadığını ve üst yönetime durumu anlatabilmek ve kurumdaki bu ve buna katkı sağlayan şubedeki alt yöneticilerin çalışanlara yaptığı psikolojik baskı, aşağılama ve mobbingden haberdar etmek istedim. Yoksa asla çalıştığım kurumu kötülemek müşteri nezdindeki itibarını düşürmek gibi bir amacımın olmadığının bilinmesini isterim. Songül hanımın bu baskı ve aşağılamalarına dayanamayarak severek çalıştığım işimden istifamı vermek zorunda kaldım. Biz millet olarak çoğu şeyden ödün verebiliriz fakat asla ve asla onur ve gururumuzdan ödün vermemizi bizden kimse beklemesin. Bunu yazmaktaki amacım ilgili şubede yaşanan ve benim gibi daha birkaç kişiye de aynı muamelenin edilmesinin siz değerli üst yönetime bildirmektir. Orada bulunan çalışanlardan bir çoğu işimden olurum korkusuyla bu baskı ve hakaretlere ve aşağılamalara üzülerek söylüyorum katlanmak zorunda kalıyorlar. Bu durum kurumumun çalışan ve müşteri nezdindeki saygınlığını ve itibarını zedelemektedir.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

LC WAIKIKI Ürünüm Teslim Edilmedi Param İade Edilsin!

Şikayetçinin Adı: Emine Çelik Ç...       Tarihi:  13 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

LCW Waikiki/ Aylar önce internet sitelerinden verdiğim siparişimi biranda çoğalan korona vakaları yüzünden şubeden teslim alamadım. Ama ödemesini yapmıştım. Aylardır taksitle kartımdan para çekilmeye devam ediyor parami geri yatırmıyorlar! Kullanmadığım ürünlerin parasını taksitle her ay ödemeye devam ediyorum buna bir dur desinler artık lütfen.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

LC WAIKIKI Ceketim Kayıp Dönüş Yapmıyorlar!

Şikayetçinin Adı: Arman Gül...       Tarihi:  10 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

14.02.2020 tarihinde ceketimi tamir icin verdim. sürekli arama ma rağmen dönüş yapılmadığı gibi ceketim hakkında bilgi alamadım. 10.06.2020 tarihinde de arayıp bilgi almak istediğimde yine bilgi alamadım. Ceketim kayıp ve dönüş yapamıyorlar.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

LC WAIKIKI Siparişlerim Bana Ulaşmadı!

Şikayetçinin Adı: Mehmet Selim Er...       Tarihi:  12 Mayıs 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

LCW 6 gündür sipariş ettiğim ürünler hâlâ sevk edilmeyi bekliyor ve iletişim hizmetlerine ulaşılamıyor.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

LC WAIKIKI İki Hafta Oldu Ürünüm Hala Yok!

Şikayetçinin Adı: Emre Ci...       Tarihi:  5  Mayıs 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

lc waikiki 10 gün önce kargo sipariş verdim iki güne bi arıyorum para tahsilâtını yaptım kargonuz hazırlanıyor olduğunu söylüyorlar sürekli ama ne kargodan bi yanıt var kargoya verildi diyolar kargodan mesaj gelmedi 2 hafta oldu yardımcı olan yok.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

LC WAIKIKI Markası ve Şikayetleri Hakkındaki Yorumlar: ...

 

Benide Abone Yapın !

Marka Hakkında Bir Yorum Yazınız

© 2012 Şikayet Edicem Tüm Hakları Saklıdır.