Kumtel Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı = 27

Cevap Sayısı = 0

KUMTEL Servis Randevu Oluşturdu Ama Gelmedi!

Şikayetçinin Adı: Mediha B...       Tarihi:  11 Ocak 2021         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Kumtel - 06.01 2021 tarihinde Kumtel ankastre set Davlumbaz. Fırin. set üstü ocak aldım.Randevu oluşturmada oyaladım.08.01 tarihinde geleceklerini bildirip gelmediler.11.01 2021 için yeni randevu oluşturdular.ona da gelmediler.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

KUMTEL Servisi Randevu Gününde Gelmedi!

Şikayetçinin Adı: Sevda K...       Tarihi:  10 Ocak 2021         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Kumtel servisi randevu gününde gelmedi sonrasında da hiçbir şekilde ulaşamadım ankastre set aldım mağdurum. Şimdiden pişman oldum. Lütfen gereken yapılsın.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

KUMTEL Aldığıma Şimdiden Pişman Oldum!

Şikayetçinin Adı: Selahattin K...       Tarihi:  18 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Kumtel. Sizden almış olduğum 3lü Kumtel set bügün 8 gün hala servis gelip kurulum yapacak ama gelen yok her gün geleceğiz deyip yalandan başka bir şey yok önemli olan bir şey satmak değil sattıktan sonra arkasında durmak şimdiden bin pişman oldum aldığıma.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

KUMTEL Fabrikası Telefonlarını Açmıyor!

Şikayetçinin Adı: Akgül C...       Tarihi:  17 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Ben işyerini şikayet edicem Kayseri Kumtel fabrikası Telefonlarını açmıyor. Ben Kumtel işçisiydim evlilik nedeni ile 29 Ekim'de işten ayrıldım benim yakacak yardımını ödemiyorlar sendika Eylül'ün 1 inden itibaren yatırıldığını listede adım olduğunu isten ayrılsam da hakkım olduğunu vermeleri gerektiğini söyledi fakat muhasebe hiç ilgilenmiyor oyalıyor benim hakkım ne olacak ilgilenilsin istiyorum şikayetçiyim Kumtel muhasebeden ilgili kişilerden.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

KUMTEL Kadar İlgisiz Bir Firma Görmedim Daha Önce!

Şikayetçinin Adı: Burhan K...       Tarihi:  15 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Kumtel 3lü set aldım . Kurulum için aradım kayıt açtırdım 1 gün sonra net bir gün öğrenmek için aradığımda müşteri temsilcisi Arzu diye bir hanım efendi kayıt açılırken de bu bilgiler veriliyor. 3 iş günü diye tersledi. Halbuki ben şu an o evde olmadığım için net bir gün öğrenmek için aramıştım geldiklerinde geri gidilmemesi için ama böyle diyince de telefonu suratıma kapattı. İlk kez alışveriş yapmıyorum ben ama bu kadar ilgisiz bi marka ilk kez görüyorum. Hizmet sektöründe çalışıyorum ama hiç bir müşteriye bu şekilde davranılmaz. Müşteriye yardımcı olmaya çalışılır. Kumtel ile ilk ve son ilişkim oldu bu.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

KUMTEL Ocağın 1 Hafta Sonra Çakmakları Yanmamaya Başladı!

Şikayetçinin Adı: Ebru A...       Tarihi:  8 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Bim’den Kumtel marka ocak almıştık ocak kurulum yapıldıktan 1 hafta sonra çakmakları arka gözleri yanmamaya başladı. Bim’e sorduk biz bir şey yapamayız dediler. Serik Abdurrahmanlar’da oturduğumuz için Serik’teki servise götürdük onlar da geri göndermişler. 3 ay oldu sürekli oyalıyolar bölge sorumlusu telefona bakmıyor cenazemiz vardı çok mağdur olduk. İnşallah en kısa zamanda sonuçlanır.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

KUMTEL Fırının Üst Tabakası Tamamen Kireçlendi!

Şikayetçinin Adı: Neslihan G...       Tarihi:  7 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Kumtel Luxell ben bu ürünü alalı 1 yıl oldu 6 ay önce. Fırının üst tabakası tamamen kireçlendi garanti belgesini kaybetmiştim yeni buldum aradım yetkili servisi bayan sekreter çıktı fotoğrafları istedi bende yolladım kullanıcı hatası dedi konuyu kapattı. Yemek yapmak kullanıcı hatası mi benim evimde. Zaten 2 tane fırınım var yeni taşındığım bina ankastre olduğu. İçin güvenilir olduğu için Kumtel markasını tercih etmiştim ama Kayseri şubesindeki bayan ilgilenmekte. Kalmadı resmen azar gibi konuşup hatanın benim olduğunu soyledi gerekenin yapılmasını istiyorum 2 yıl garanti belgesi var ise sıkıntı yok bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

KUMTEL Servisi Hiç Yardımcı Olmadı!

Şikayetçinin Adı: Osman A...       Tarihi:  4 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Kumtel servisi ocağımı alalı 1 sene olmadı garantisi devam ediyor. Gelip baktılar benden para talep ettiler. Ukala ukala konustular istediğiniz yere şikayat edin hiçbir hakkiniz yok dediler lütfen gereğini yapın remen dalga geciyorlar.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

KUMTEL Sorunu Buldurlar Ama Birdaha Gelmediler!

Şikayetçinin Adı: Muammer A...       Tarihi:  30 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Kumtel ankastre seti  arızalı 3 ay geçti arıza olalı bir geldiler arıza tespiti yaptılar gidiş o gidiş Bi daha gelen yok hem servisi hem müşteri hizmetlerini aradım sonuç yok.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

KUMTEL Gaz Kaçırıyor Servis Ücretini Bizden İstiyorlar!

Şikayetçinin Adı: Orhan E...       Tarihi:  3 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Kumtel düğmeleri gaz kaçırıyor servis bizden ücret talebinde bulundu.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

KUMTEL Ölüm Saçıyor!

Şikayetçinin Adı: Nilay Te...       Tarihi:  26 Ekim 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Bundan 5 ay önce aldığım KUMTEL marka cam set üstü ocak durup dururken bomba gibi patladı. Üstelik o sırada bende mutfaktaydım ve ciddi bir ölüm yada kaza tehlikeli atlattım. Her yere dağılan jilet gibi olan cam parçaları gözüme bile girip kör edebilirdi. Yetkili servis ve merkezle görüşme sağladım fakat bana söyledikleri şey öyle ilginç ki… Ben ürünü alıp yenisiyle ve cam olmayan set üstü ocakla değiştirmelerini talep ettim, bana ocağı bize getirirsiniz camını değiştiririz bunun için de servis ücreti ödersiniz gibi bir cevapla geldiler. İnanılır gibi değil. Kullanıcı hatası bile olmayan ve belkide canımı yada gözümü vs kaybedeceğim ürünleri konusunda yapabileceğimiz bir şey yok cevabı almak inanılır gibi değil. Cam istemediğimi, tekrar birkaç ay sonra başıma aynı şeyin gelmeyeceğinin garantisini kim verebilir dememe rağmen hiçbir şey yapmıyorlar. KUMTEL firması için canınız hiç önemli değil, tamamen rezalet.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

KUMTEL Tam Bir Rezillik!

Şikayetçinin Adı: Yusuf P...       Tarihi:  26 Ekim 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

KUMTEL tam bir rezillik, pişmanlık 2 hafta önce sözde randevu verdiler gelip kurulum yapacaklardı ne aradılar ne sordular tam bir fiyasko. keşke bir ürünlerini almasaydım.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

KUMTEL Servisi Aradığımızla Kalıyoruz!

Şikayetçinin Adı: Sedat O...       Tarihi:  13 Ekim 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

KUMTEL marka gazlı Ocağımın tek gözünde gaz kesintisi oluyordu 3 defa servis geldi er gelen servis sorunun giderildiğini söyledi ancak her defasında da sorunun devam ettiğini gördüm ve her servis için ayrı ücret ödemesi yaptım KUMTEL Ocak markasını kesinlikle kimseye tavsiye etmiyorum müşteri hizmetlerine ulaşmak için dakikalarca telefonda bekliyorsunuz CD bağlandığınız müşteri temsilcisi sizin için hiç bir çözüm üretilmiyor servisi aradığınızla kalıyorsunuz.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

KUMTEL Servisi Çok Kötü Mağdur Kaldım!

Şikayetçinin Adı: Fatih K...       Tarihi:  29 Eylül 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Kumtel marka ankastre takımı aldım.kurulum.icin ankara Altındağ servis aradım.bana 1 hafta sonra dediler. ocağım bağlı olmadığı için doğalgaz açtırtamadım. servis aradığımda bana kendiniz ücret dahilinde açtırabileceğimi söyledi .servis garantisi başlatabileceğini söyledi doğalgaz açtırmak.icin bugün kendi cebimden 150 tl vererek odağın kurdum.suan mağdur durumdayım. benim mağduriyetimi kim giderecek şimdi servis gerçekten çok kötü.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

KUMTEL Dolandırıcılıkta Bir Numara!

Şikayetçinin Adı: Fadime K...       Tarihi:  26 Eylül 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Kumtel sıfır mağaza teslim bir ürün kurulumu yapılıyor ve çalışmıyor 4gün yalvara yakara servis getiriyoruz ürünü servis arızalı diye götürüyor ve 5 gündür ne arayan da yok aradığımız numaralardan cevap verende yok kalite ve marka bu olsa gerek dolandırıcılıkta kalite ve marka.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

KUMTEL Aldığım Ürün Eksik Çıktı Oyalıyorlar!

Şikayetçinin Adı: Ayşegül K...       Tarihi:  18 Eylül 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Kumtel Cam ocak aldım ızgarası eksik çıktı 2 Eylül den beri her gün arıyorum sürekli stokta yok üretimde şu gün arayın diyip oyalıyolar. lütfen yardımcı olur musunuz?

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

KUMTEL Ankastre Set Aldım 2 Ayda Geldi Kurulumuda Yapılmadı!

Şikayetçinin Adı: Müzeyyen D...       Tarihi:  19 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Balıkesir BigaDicte bulunan evimize Kumtel den 3lü ankastre set aldım ama 2 ayda geldi ancak 1 haftadır servis bekliyoruz ama ne telefonlarımızı acılıyor nede gelip kurulumu gerçekleştirdi. bu kadar sorumsuz ve lakayt servis olmaz.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

KUMTEL Servisinden Şikayetçiyim!

Şikayetçinin Adı: Hacı Battal Y...       Tarihi:  13 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Kumtel yetkili servisi çağrı merkezinden şikayetçiyim dairemin doğalgaz bağlantısını yetkili bayiye yaptırdım fakat ankastre setini kurum için gelen personeli yanında malzeme getirmiş bunlar daha sağlam dedi bunları takacağım ücreti var dedi bende kabul ertmedim ve bırakıp gitti çağrı merkezini arıyorum size döneceğiz diyor fakat dönmüyorlar 20 günden bu yana mağdurum gereğinin yapılmasını rica ederim teşekkürler.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

KUMTEL Günü Gününü Tutmayan Bir Servis!

Şikayetçinin Adı: Merve Gül Pen ...       Tarihi:  12 Mayıs 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

KUMTEL ...8MAYIS 2020 GUNU IFTARA YEMEK ISITIRKEN CAM OCAGIMIZ PATLADI VE O GUNDEN BERI SU GUN GELCEZ BUGUN GELCEZ DIYEREK KUMTELIN SERVISI OYALIYO BIZI MUBAREK GUN REZIL OLDUK BU KADAR REZALET BIR FIRMA GORMEDIM BEN .. HAKKIMIZ OLSUN

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

KUMTEL Servis Ücretsiz Olduğu Halde Ücret Alındı!

Şikayetçinin Adı: Zuhal Bağ...       Tarihi:  12 Mayıs 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Aydın kumtel servisi bim den dörtlü ocak aldım üzerinde 60 km ye kadar servis ücretsiz yazmasına rağmen 45 km olan Aydın Bağarası mesafesi icin 90 lira para verdim haksız yere aldığı bu parayı geri istiyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Kumtel ve Şikayetleri Hakkındaki Yorumlar: ...

 

Beni de Abone Yapın !

Marka Hakkında Bir Yorum Yazınız

© 2012 Şikayet Edicem Tüm Hakları Saklıdır.