Kumtel Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı = 15

Cevap Sayısı = 0

KUMTEL Servisi Aradığımızla Kalıyoruz!

Şikayetçinin Adı: Sedat O...       Tarihi:  13 Ekim 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

KUMTEL marka gazlı Ocağımın tek gözünde gaz kesintisi oluyordu 3 defa servis geldi er gelen servis sorunun giderildiğini söyledi ancak her defasında da sorunun devam ettiğini gördüm ve her servis için ayrı ücret ödemesi yaptım KUMTEL Ocak markasını kesinlikle kimseye tavsiye etmiyorum müşteri hizmetlerine ulaşmak için dakikalarca telefonda bekliyorsunuz CD bağlandığınız müşteri temsilcisi sizin için hiç bir çözüm üretilmiyor servisi aradığınızla kalıyorsunuz.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

KUMTEL Servisi Çok Kötü Mağdur Kaldım!

Şikayetçinin Adı: Fatih K...       Tarihi:  29 Eylül 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Kumtel marka ankastre takımı aldım.kurulum.icin ankara Altındağ servis aradım.bana 1 hafta sonra dediler. ocağım bağlı olmadığı için doğalgaz açtırtamadım. servis aradığımda bana kendiniz ücret dahilinde açtırabileceğimi söyledi .servis garantisi başlatabileceğini söyledi doğalgaz açtırmak.icin bugün kendi cebimden 150 tl vererek odağın kurdum.suan mağdur durumdayım. benim mağduriyetimi kim giderecek şimdi servis gerçekten çok kötü.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

KUMTEL Dolandırıcılıkta Bir Numara!

Şikayetçinin Adı: Fadime K...       Tarihi:  26 Eylül 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Kumtel sıfır mağaza teslim bir ürün kurulumu yapılıyor ve çalışmıyor 4gün yalvara yakara servis getiriyoruz ürünü servis arızalı diye götürüyor ve 5 gündür ne arayan da yok aradığımız numaralardan cevap verende yok kalite ve marka bu olsa gerek dolandırıcılıkta kalite ve marka.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

KUMTEL Aldığım Ürün Eksik Çıktı Oyalıyorlar!

Şikayetçinin Adı: Ayşegül K...       Tarihi:  18 Eylül 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Kumtel Cam ocak aldım ızgarası eksik çıktı 2 Eylül den beri her gün arıyorum sürekli stokta yok üretimde şu gün arayın diyip oyalıyolar. lütfen yardımcı olur musunuz?

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

KUMTEL Ankastre Set Aldım 2 Ayda Geldi Kurulumuda Yapılmadı!

Şikayetçinin Adı: Müzeyyen D...       Tarihi:  19 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Balıkesir BigaDicte bulunan evimize Kumtel den 3lü ankastre set aldım ama 2 ayda geldi ancak 1 haftadır servis bekliyoruz ama ne telefonlarımızı acılıyor nede gelip kurulumu gerçekleştirdi. bu kadar sorumsuz ve lakayt servis olmaz.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

KUMTEL Servisinden Şikayetçiyim!

Şikayetçinin Adı: Hacı Battal Y...       Tarihi:  13 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Kumtel yetkili servisi çağrı merkezinden şikayetçiyim dairemin doğalgaz bağlantısını yetkili bayiye yaptırdım fakat ankastre setini kurum için gelen personeli yanında malzeme getirmiş bunlar daha sağlam dedi bunları takacağım ücreti var dedi bende kabul ertmedim ve bırakıp gitti çağrı merkezini arıyorum size döneceğiz diyor fakat dönmüyorlar 20 günden bu yana mağdurum gereğinin yapılmasını rica ederim teşekkürler.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

KUMTEL Günü Gününü Tutmayan Bir Servis!

Şikayetçinin Adı: Merve Gül Pen ...       Tarihi:  12 Mayıs 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

KUMTEL ...8MAYIS 2020 GUNU IFTARA YEMEK ISITIRKEN CAM OCAGIMIZ PATLADI VE O GUNDEN BERI SU GUN GELCEZ BUGUN GELCEZ DIYEREK KUMTELIN SERVISI OYALIYO BIZI MUBAREK GUN REZIL OLDUK BU KADAR REZALET BIR FIRMA GORMEDIM BEN .. HAKKIMIZ OLSUN

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

KUMTEL Servis Ücretsiz Olduğu Halde Ücret Alındı!

Şikayetçinin Adı: Zuhal Bağ...       Tarihi:  12 Mayıs 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Aydın kumtel servisi bim den dörtlü ocak aldım üzerinde 60 km ye kadar servis ücretsiz yazmasına rağmen 45 km olan Aydın Bağarası mesafesi icin 90 lira para verdim haksız yere aldığı bu parayı geri istiyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

KUMTEL Mini Fırın Pas Tuttu!

Şikayetçinin Adı: Ferhat Çev...       Tarihi:  6 Mayıs 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Kumtel mini fırın aldım 2 yıl garantili kullandıkça fırının içi pas tutmaya başladı 6 ay oldu alalı neredeyse içi tamamen pas tutmuş yetkili servise götürdüm kullanıcı hatası garantiye girmiyor diye hiç bir şey yapmadan geri gönderdi. Fırın bu içi sıcak hava üfler buhar tutar kötü malzeme paslanır malzeme koyduysa tabi paslanır resmen dolandırıldım.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

KUMTEL Servise Ürün Verdim Aylardır Alamıyorum!

Şikayetçinin Adı: Mehmet Ali B...       Tarihi:  29 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Kumtelden bir tane su ısıtıcı kettle aldım bozuldu Kumtel servisine verdim iki ay oldu alamıyorum bir türlü ne zaman servise gitsem kapalı arıyorum aradığım şahıs servisteyim işimi sana göre ayarlıyacak değilim dedi git başkası versin dedi bana telefonda bağırarak azarlayıp yüzüme kapattı lütfen yardımcı olur musunuz?

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

KUMTEL Servis Para Koparmak İçin Sorun Çıkarıyor!

Şikayetçinin Adı: Emre Şen...       Tarihi:  29 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

KUMTEL.. 1 HAFTA ONCE ALDIGIM ANKASTRE SETI MONTALAMAYA EK SERVIS UCRETI ALIYORLAR VE KESINLIKLE MONTAJ A GELEN EKIP PARA KOPARMAK İCİN SORUN ÇIKARIYORLAR.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

KUMTEL Ürününün Arkasında Durmuyor Mağdurum!

Şikayetçinin Adı: Ayten Av...       Tarihi:  8 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

2 yıl önce KUMTEL marka ankastre aldım fakat 5 ay sonra ocağımın en küçük ocağı yanmamaya başladı defalarca aradım gelmediler son 2 aydırda sürekli aradığım halde müşteri hizmetlerinden kimseye ulaşamadım sürekli telesekretere bağlıyorlar kesinlikle sattıkları ürünlerin arkasında durmuyorlar Kumtel marka masa altı ısıtıcı aldım oda hemen bozuldu gerçekten nasıl marka anlayışları var ben bilemedim verdiğim paraya acıyorum.... En kısa zamanda bana herhangi bir Kumtel yetkilisi dönmezse ben tüketici hakları dahil tüm mercilere konuyu taşıyacağım... SAYGILARIMLA...

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

KUMTEL Ürün Sürekli Arıza Veriyor!

Şikayetçinin Adı: Ufuk Sar...       Tarihi:  7 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Kumtel ankastre fırın aldığım günde irtibata servis taktıktan sonra gözün yanmaması servis çağırdım yapıldı yine aynı arızayı verdi başka gözden 06/04 2020 tarihinde servis verdiler gelmedi 7/04/2020 tarihinde mesai saati içinde geleceklerini söylediler yine gelmediler buldular bahaneyi korona bahanesi yapıyorlar ben bu ürünü bim den aldım geri iade etmek istiyorum yokuşa sürüyorlar ne yapmam lazım bir hafta içinde ikinci aynı arızayı verdi beni aynı hafta içinde olduğu için şikayet kaydımıda yapmadılar.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

KUMTEL Aldığım Ürün Bozuk Çıktı!

Şikayetçinin Adı: İbrahim Koca...       Tarihi:  3 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Kumtel den şikayetçiyim ankastre seti aldım ve fırının icindekin sıcağı dağıtan pervane bozuk muş müşteri hizmetleri arıyorum servis gönderin diye yüzüme kapatıyor beni engelleyeceğini söylüyor bana yardımcı  olun lütfen şikayet edeceğim bir yetkili yok mu diyorum yok diyor telefonu yüzüme kapatıyor.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

KUMTEL İnsan Sağlığını Hiçe Sayıyor Mağdur Etti Şikayetçiyim!

Şikayetçinin Adı: Şenol Top...       Tarihi:  22 Mart 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Kumtel marka ocağımın bir düğmesi arıza yaptı hiçbir şekil dönmedi ve davlumbazda açtığımızda aşırı bir ses çıkarmakta servise bilgi verdik geldiler ikisinide aldılar aradan 10 gün geçmesine rağmen hiçbir şekilde bilgi alamadık servisi yetkili kurumu olan Kumteli aradığımızda 20 iş günü deyip yüzümüze kapattı telefonu hiçbir şekilde bilgi vermemekte akabinde bir şikayet formu zorlada olsa doldurduk ve 3 gün sonra sadece ocağımız geldi yerine monte ettiler fakat servis elamanına ocağı götürdüğü gibi olmadığını söyledik düğmeler yerinde değildi düğmelerin bazıları farklı takılmış bunu kendilerini belirttik davlumbazı getirdiğimiz de hallederiz. onu Diye söylediler bizde tamam dedik ve 3 gün sora 21:03;2020 tarihinde sabah 09:30 da servis elemanı ama farklı biri geldi davlumbazı monte etti ama ocaktan bilgim yok dedi ben davlumbaza baktığımda sağ köşesi darbe almış muhtemelen düşürmüştür bunu da kendilerine bildirdim ama fabrika kapalı gibi bahaneler le geçiştirdiler Ocak takıldığından bu yana evin içinde dışardan girildiğinde aşırı bir gaz kokusu gelmekte her yeri kendi imkanlarımızla kontrol ettik.son olarak ocağın gaz girişine baktım köpük yöntemiyle ama aşırı derece gaz kaçağı olduğunu gördük bunu videoya alıp servis elemanlarına attım telefonlara cvp vermiyorlar mesajları Whatsapp üzerinden görüyorlar ama dönüş yapmıyorlar hiçbir şekilde insan hayatını hiçe sayıyorlar nasıl bir anlayıştır bilemedik lütfen bize yardımcı olun çok acil.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Kumtel ve Şikayetleri Hakkındaki Yorumlar: ...

 

Benide Abone Yapın !

Marka Hakkında Bir Yorum Yazınız

© 2012 Şikayet Edicem Tüm Hakları Saklıdır.