top of page

KOTON Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

KOTON Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı = 19

Cevap Sayısı = 0

KOTON'dan Aldığım Montların İkisi De Çöp!

Şikayetçinin Adı: Betül A...       Tarihi:  11 Ocak 2021         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Koton - Bir mont kaç yıl giyilir? Marka bir mont 4-5 hatta 10 yıl giyilen bile var. Kotondan iki farklı ay yılda aldığım biri mevsimlik biri kışlık iki montum var. Bir kış aktif olmak üzere üç yıldır kullanıyorum. İkisinin kolları da deri görünümünde yapay deri bir materyalli. Kışlık olanın koltuk altı dökülmeye başladı iki kere kuru temizleme gördü yepyeni duruyor ama koltuk altı döküldüğü için giyilecek durumda değil. Mevsimlik montta ise boyun kısımlarında deri olan yerlerinde dökülmeler var. Fiş tabiki yok ama koca markanın amblemi duruyor. Böyle olacağını bilsem bu tarz bazı yerleri deri görünümlü ürün almazdım. Kotona mail attım getirin incelemeye göndeririz diye döndüler ama şubeye gittim, bizim inceleme birimimiz yok dediler. Montların ikisi de çöp. Yazık oldu verilen paraya. Büyük marka ama ürünlerinin arkasında durmuyorlar.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

KOTON'dan Aldığım Ürünler Kayboldu!

Şikayetçinin Adı: Oğuz A...       Tarihi:  24 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Koton mağaza internet sitesinden aldığım ürünler kargo firması tarafından kayboldu dogum günü hediyesi icin aldığım ürünler icin mağdurum çok acil yardımlarınızı rica ederim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

KOTON Hatalı Ürün Satıyor ve İade Kabul Etmiyor!

Şikayetçinin Adı: Aynur K...       Tarihi:  11 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Koton mağazasından şikayetçiyim. Hatalı ürün satma ve geri iade kabul olmaması gibi sorunlar yaşadım. Mağdur edildim yardımcı olun lütfen.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

KOTON Siparişim 1 Aydır Gelmedi!

Şikayetçinin Adı: Erkan T...       Tarihi:  9 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Koton için bu yazım… Merhaba. 11.11.2020’de sipariş verdiğim 71IZ4AMQAD3B Takıp numaralı 10 Adet parfüm olan kargom hala elime ulaşmadı. Lütfen artık ya paramı verin ya kargomu gönderin. Bu hafta içinde de çözüm olmadığı taktirde elimden gelen  her şeyi yapacağım. öncelike savcılığa suç duyurusunda bulunup paramı faizi ile birlikte talep edeceğim. Bütün sosyal mecrada elimden geldiği kadar şikayette bulunacağım. Bu bir Hashtag olur, haber kanallarının altındaki yorumlar olur. Twitter, Instagram, Facebook daki milyon takipçili sayfalardan gerekirse reklam parası vererek alacağım yardımlar olur. Koton un nasıl bu kadar ilgisiz ve internet üzerinden alış veriş yapılmayacak bir yer olduğunu herkese duyurmaya çalışacağım. TV kanallarının whatsapp hattlarına aynı şekilde şikayetimi mağduriyetimi yazacağım.  Yeter artık bir aydır bu nedir ya yurt dışından sipariş ettiğimiz şeyler elimize ulaşıyorda siz istanbul dan bir kargoyu nasıl bir ayda ulaştıramıyorsunuz. Ayıptır günahtır. Lütfen bir şekilde çözüm bulun. Ya rica ediyorum ne yapalım bize yol gösterin artık yeter...

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

KOTON Siparişlerim Hala Elime Geçmedi!

Şikayetçinin Adı: Osman B...       Tarihi:  7 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

KOTON MARKA 25.11.2020 TARİHİNDE VERMİŞ OLDUĞUM SİPARİŞLERİM HALA ELİME GEÇMEDİ BÖYLE CİDDİ BİR MARKANIN LAUBALİ ŞEKİLDE DAVRANMASINI ANLAMADIM.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

KOTON Ürün Değişimi Yapmıyor!

Şikayetçinin Adı: Rukiye Z...       Tarihi:  5 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Koton ürünü küçük yollamışlar ürün değişimini yapmıyor iadesi içinde ekstra uğraş istiyorlar ürünü yollayabilsem zaten yollarım bi çıkar yol bulamıyorlar.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

KOTON Onay Kodu Gelmeden Ödeme Alındı!

Şikayetçinin Adı:Münüre A...       Tarihi:  1 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Pendik koton dün bana msj gelmediği halde ödeme yaptım bugün değişim için geldiğimde size kod gelmeden sizden ödeme alınmaz dendi ve internet üzerinden yaptığım alışverişi gösterdim ve sıkıntı yaşıyorum koton pendik çalışanları çok ilgisiz ve müşteri memnuniyeti sıfır inşallah en kısa sürede personel değişikliği olur

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

KOTON Ürünüm Kargoya Verildi Ama Bana Hala Teslim Edilmedi!

Şikayetçinin Adı:Tuba Ö...       Tarihi:  20 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Koton firmasından ayın 9 unda aldığım ürün ayın 12sinde Mng kargoya teslim edilmiştir diyor.Mng kargo ise bize teslim edilen ürün yoktur diyor iki firmada bir türlü çözüm üretemiyor ürün ortada yok.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

KOTON Reklamı Uygun Olmayan Davranış!

Şikayetçinin Adı:Uğur B...       Tarihi:  13 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Koton reklamı tik tok fenomeni kızın reklamı örf ve adetlerimize uygun değildir. Lütfen değerlendirmenizi rica ederim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

KOTON Mağaza Anlayışınız Bu Mudur!

Şikayetçinin Adı:Vedat U...       Tarihi:  6 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

31.10.2020 de internet sitenizden verdiğimi sipariş (TT3OARXB7ZL2) ile ilgili 1 hafta olmasına rağmen ne sitenizden ne telden bilgi alamıyorken bugün telefonuma bankadan gelen mesaj ile ödememin iade edildiği bilgisi geldi . sizin mağazacılık anlayışınız bu mudur ? neden bilgi vermeden yapılan ödemeyi iade ediyorsunuz , bi telefon açıp sebebini bildirmek bu kadar mı zor. SİZE YAKIŞMADI. Bir daha ne internetten nede mağazalarınıza uğramam.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

KOTON Firmasına Yakıştıramadım!

Şikayetçinin Adı:Olcay A...       Tarihi:  24  Ekim 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

KOTON mağazasına hediye gelen ürünü iade ettim ve bir fiş verdiler sonra kasadaki görevli kaybolabilir isterseniz foto çekin demişti ve çok mantıklı gelmişti mağazadan çıkmadan yaptım. O arada cep tel. Bozuldu format falan fış 'te önemsemiştim foto var diye bulamadım cep format foto silindi derken çok üzülmüştüm 119 tl uçmuştu... sonra Google fotoları yedeklemiş onlara bakarken buldum sonra pandemi falan derken uzun zaman sonra sur yapı koton mağazasına gittim... foto bir işe yaramaz orijinal lazım ama dedim beni sizin arkadaşınızdan biri demişti yoksa benimde aklıma gelmezdi foto çekin diye ... Sonra merkezi arayın dediler 0850.. no yu aradım yardimci olamayız dediler... sonuçta fış görüntüsü var kullanılıp kullanılmadığı bile bellidir 119 tl kolay mı kazanılıyor nasıl yardımcı olunmuyor bu konuda koton çok geride kalmış... lcw kredi kart gibi kart veriyor iade olduğunda kaybetmek daha zor degil mi Boyner alışveriş imf kişiye kayıtlıdır ve sistemden bakar ve imf kullanılmamıştır der ve izin verir alışverişe... koton fış veriyor ve onu kaybetmeyin diyor bence biran önce iade sistem benim gibi madur olanlar mutlaka vardır bişeyler yapmalı... 0850 numarada arkadaş yanlış bilgi vermiş yardımcı olamayız dedi ve bunun vebali 119 tl ve benden çıkıyor bunu anlayamıyorum... yardımcı olmak bu kadar zor mu koca koton firmasına soruyorum...

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

KOTON Aldığım Elbisede Paramda Çöp Oldu!

Şikayetçinin Adı:Sultan G ...       Tarihi:  2 Ekim 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Koton İnternet sitesinden aldığım elbisem boy tadilatı gördükten sonra giydiğim zaman kol altından yırtıldı ve bir gün sonrasında şubeye gidip urunu değiştirmek istediğimizi belirttik fakat mağaza muduru ve müşteri hizmetleri tadılat gördüğü icin urunu ne değiştirdiler nede iade aldılar Bı hafta icinde ıkı defa giyindiğim elbise yırtıldı mağduriyetimin giderilmesini istiyorum hem param hem elbise çöp oldu.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

KOTON Aldığım Şort İlk Giymemde Renk Verdi!

Şikayetçinin Adı:Berra ...       Tarihi:  23 Temmuz 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

​Koton mağazasından aldığım şort ilk giymemde renk verdi ve deseni bozuldu ancak filim yok alalı bir hafta bile olmadı ne yapabilirim yardımlarınızı rica ederim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

KOTON Ürünleri Çok Kalitesiz!

Şikayetçinin Adı:Ayşe Te...       Tarihi:  2 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Koton ürünleri çok kalitesiz ve sipariş verdigimiz ürünler 20 günde zor geldi müşteri hizmetleri çok kötü.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

KOTON Lütfen İş Takiplerinizi Güzel Yapın!

Şikayetçinin Adı: Gizem Yon...       Tarihi:  2 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

koton mağazasından sipariş ettiğim ürünler hazırlanıp kargoya verilmiş fakat kargo firması 30.05.2020 tarihinde saat 18.40ta aldığım eposta ve mesajda kargomun iade edilemediği bilgisini aldım ve ürünlerim geri gönderilmiş. siparişlerimin Mng kargo tarafından dağıtıma çıkıldığı bilgisini aldım. covit 19 dan dolayı sokağa çıkma yasağının olduğu bir günde birincisi evime geliyosunuz madem ki neden ben ürünlerimi alamıyorum. sokağa çıkma yasağında nasıl evde olmam da siz bana siparişlerimi teslim edemezsiniz size sormak istiyorum. Bu sıkıntıyı ilk defa yaşamıyorum. sonuç olarak salgından dolayı dışarısını güvenli bulsak zaten çıkıp kendimiz alabilir öyle değil mi bu durumda bursa demirtaş şubesinde ki çalışan arkadaşlarımız lütfen bir daha kine iş takiplerinizi daha özenli ve özverili bir şekilde yapmanızı rica ediyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

KOTON Ürünüm Bir Ay Oldu Hala Gelmedi!

Şikayetçinin Adı: Sakine Yılmaz Öz..       Tarihi:  4 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Koton giyimden aldığım ürünler 1 ay oldu elime ulaşmadı Mng kargo samsun teslim edilemedi diye mesaj geldi Şubeyi arıyorum açan yok.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

KOTON Ne Siparişim Geldi Nede Param!

Şikayetçinin Adı: Gülçin Çe...       Tarihi:  9 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Kotondan 28.03.19 tarihinde FN84SNS68WRY nolu siparişi istedim ve parasını ödedim buna rağmen göndermeyip haber de vermediler ne Para mi nede ürünlerimi veriyorlar.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

KOTON Siparişim Hala Teslim Edilmedi!

Şikayetçinin Adı: Sümeyye Yıl...       Tarihi:  9 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Koton, 25 03 2020 tarihinde koton internet sitesinden verdiğim siparişim hâlâ teslim edilmedi, yeğenimin doğum günü için de alışveriş yapmıştım doğum günü geçeli 1 hafta oluyor normale 2 4 iş günü içerisinde adrese teslim diyordu.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

KOTON Ürünümü Göndermedi!

Şikayetçinin Adı: Gökalp Ars...       Tarihi:  7 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Koton Mağazalarından 28.03.2020 tarihinde birkaç ürün aldım. Sitesinde ürün yoksa stokta yok uyarısı alınabiliyor. Bu nedenle stokta olan ürünleri alıp kredi kartından peşin ödedim. Uyarı olarak teslimat süresi durumlar bahane edilerek 5-7 iş günü olacağı ve bu nedenle anlayışımıza teşekkür ediyordu. Bu gün yani 07.04.2010 tarihinde sipariş sorgulaması yapıştığında kargomun olmadığını gördüm. Koton müşteri hizmetlerini aradığımda vermiş olduğum siparişin bir tanesinin kalite kontrolden geçmediğini bu sebeple tarafıma gönderilmediğini öğrendim. Yetkili ile görüşme talebim olumsuz karşılandı ve görüştürülmedim. İki şikayet oluşturarak kapattım.şikayet no: 695581 ve 695593 dür. Böyle bir aksaklıkta koton mu haklı bana her hangi bir bilgi verilmediği gibi ücretim ödenmedi ve Şikayetçiyim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

KOTON Markası ve Şikayetleri Hakkındaki Yorumlar: ...

Yorum Yaz
bottom of page