Korkmaz Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı=6    Cevap Sayısı = 0

Korkmaz Tencere Seti Aldım Kapağı Yamuk Çıktı!

Şikayetçinin Adı: Meryem C..       Tarihi:  08 Ocak 2021         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Korkmaz - Korkmazdan Tencere Seti aldım. Koliden çıkardığım tencere kapağı yamulmuş çıktı. Korkmaz müşteri hizmetlerini kaç kere aradıysam ya meşgul ya da telesekreterde bekletiyor. Telesekreter 10dk sonra durduk yere kapanıyor. Çok sıkıldım artık aramaktan. İşin kötü yanı 15 gün değişim süresi geçecek. Bu seferde değiştiremeyiz diyecekler, sizden kaynaklı diyecekler sanki bilmiyoruz...

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Korkmaz Blender Bütün Parçaları Arızalandı!

Şikayetçinin Adı: Ebubekir D...       Tarihi:  25 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Korkmaz blender set mia mega. Alalı 1 sene olmadı bütün parçaları arızalandı servise götürdüğümüzde garanti kapsamında değil diyor. 

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Korkmaz Değişimi İstediğim Ürünle Yapmıyor!

Şikayetçinin Adı: Ebru S...       Tarihi:  7 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Korkmaz mutfak eşyalarına şikayetim. Yaklaşık üç ay önce altı parça tava setimin iç kısmında kavlamalar meydana geldiğinden değişim talebinde bulunmuştum sonrasında değişimi kabul ettiler fakat memnun olmadığım bir ürünle değişimini gerçekleştiriyorlar. Fakat ben ürünümün aynısını istediğim halde yardımcı olmuyorlar.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Korkmaz Aldığım Ürün Kararma Yaptı!

Şikayetçinin Adı: Fazilet...       Tarihi:  13 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Korkmaz çelik tencere aldım memnun birini kullanım kararma yaptı geri verdim iptalini istedim bana parlatıp geri göndermiştir Sarıyer esme şubesine parlatıp göndermişler istemiyor Korkmaz'ın tenceresini iptaline istiyorum esmeden başka tencere almak istiyorum 2 aydır uğraşıyorum bu Korkmaz'ın tenceresini iptal edin lütfen lanet olsun korkmazın ürününü aldığım güne.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Korkmaz Ürününün Arkasında Durmuyor!

Şikayetçinin Adı: Huri T...       Tarihi:  13 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Yaklaşık 2,5 hafta önce Emaar AVM Korkmaz mağazasından kırmızı bir Türk kahve makinesi aldım, eve geldiğimde makinenin kenarında bir renk farklılığı gördüm, değiştirmek için 2 küçük çocuğumuda alarak taksiyle Metro garden en yakın AVM olduğu için oraya gittim değişim için kırmızı renk yok dediler o zaman iade edeyim biz sadece değişim yaparız, iadeyi aldığınız yerden yapabilirsiniz dedi, 4 gün sonra falan o ara hava da soğuk tabı yağmur çamur, ürün elimde kalmasın diye çoluk çocuk Emaar AVM ye gittik, dedim urunu değiştireceğim baktılar hata var değiştirelim dediler, kutudan bir kırmızı makine çıkardılar oda ole, bu şekilde 3 kutudada aynı yerden özür cıktı, dedim benim dolaplar kırmızı başka renkte uymaz iade edeceğim dedim, prosedür gereği iade yapamayacaklarmış dedim neden bole iş akısı dediler, sız kendi hatanızı kabul etmeyip sahiplenmiyorsanız hatanızı ben neden kabul edeyim etmem dedim, bu şekilde bayağı üzerine tartıştık, sonra depodan bir ürün daha getirdiler onda özür çıkmayınca uğraşmamak için aldım, 1 yaşında ki çocuğum durmadığı için aldım geldim urunu ama çok ayıp gerçekten alırken her şey çok güzel, sonra bütün kapılar kapanıyor müşteri hizmetlerine de bağlanamadım.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Korkmaz Markasını Beğenmedim!

Şikayetçinin Adı: Aslıhan Nazlı A...       Tarihi:  5 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Korkmaz marka blender seti/ bundan 5 ay önce aldığım blender setinin motoru aparatlarına oturmadığı için çok sesli çalışıyor ve motor kısmının ucunu tahriş ediyor garantiye gönderdim ancak benim hatam olduğunu cihazı zorladığını belirttiler benim anlamadığım cihaz zaten arızalı geldi ben bi domates bi mercimek çorbası çektim nasıl ve ne kadar zorlamış olabilirim internet üzerinden aldığım firma yetkili korkmaz firmasına ulaşacaktı haftalar oldu hala haber yok koskoca marka ürününün arkasında bırakın durmayı müşterisine geri dönüş bile yapmadı bunun ötesinde gerçekten firma adına bakarak almıştım sonuç mu 2 kere kullandığım birinde domates birinde mercimek çorbası çektiğim 300 tl verdiğim set elimde kaldı inşallah yetkililer buradan okur ve müşteri profilini görür internet üzerinden aldığım firma ibişler ticaret teşekkürler.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Korkmaz  Markası ve Şikayetleri Hakkındaki Yorumlar: ...

 

Beni de Abone Yapın !

Marka Hakkında Bir Yorum Yazınız

© 2012 Şikayet Edicem Tüm Hakları Saklıdır.