Koçtaş Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

KOÇTAŞ hakkındaki tüketici şikayetle

Şikayet Sayısı =6

Cevap Sayısı = 0

KOÇTAŞ Koskoca Firmanın Fayans Elemanı Yok Yazık!

Şikayetçinin Adı: Nesrin G...       Tarihi:  11 Ekim 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

 koçtaş mağazası almak istediğimiz fayansları adrese getireceklerini fakat araçtan indirmediklerini bunun için adam tutmamız gerektiğini söyledi. hayatımda böyle saçma şey duymadım. koskoca koçtasın fayans indirecek makinesinin olmamasıda enteresan yazık çok yazık.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

KOÇTAŞ Montaj Elemanından Şikayetçiyim!

Şikayetçinin Adı: Nevin M...       Tarihi:  6 Ekim 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

İki ay önce mutfak dolabı aldım.getirdiler kurmaya başladılar üst dolabın bir parçası kırık çıktığından dolayı yarım bırakıp gittiler.parça gelince geliriz dediler.o gidiş bir daha gelen giden yok.telefon trafiği şikayetler derken 2 ay sonra geldiler.Bu daire kiralık olan dairemiz olduğundan elektrik yok biz gidiyoruz demişler.eşim gitmeyin uzun kabloyla komşudan alırız demiş .biz uzakta olduğumuz için emlakçımız kablo bulup gittiğinde ne görmüş .Beyfendiler mutfak dolabını takıp gitmişler.demekki şarjlı matkaplarınız vardı.niye bizi gideriz diye tehdit ettiniz ve bizi kablo bulmak için koşturdunuz.Bizim işi gücü bırakıp peşlerinde manyağa çevirdiler.hem suçlular hem güçlüler.Sanki bana hayrına iş yapıyorlar.malzemeyi almışım .montaj parasını ayrı ödemişim.2 ay takma sonrada bir tafra bir tafra.Bir halleri var ki sormayın .mutfak dolabı takılsa bile sırf bu tavırlarına şikayetim var.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

KOÇTAŞ Ürünlerim Hala Gelmedi!

Şikayetçinin Adı: Mevlüt Er...       Tarihi:  11 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

31 mayıs günü verdiğim çim biçme makinesi ve barbekü bugün 11 haziran olmasına rağmen hala kargoya verilmedi.. müşteri hizmetlerini arıyorum hiç bir şekilde yardımcı olunmuyor depoya bilgi verdim deyip geçiştiriyorlar kovit 19 bahaneleri olmuş her şeyi kargo şirketlerine atıyorlar.. kargo daha ne zaman yola çıkar belli bile değil..

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

KOÇTAŞ Yardımcı Olmuyor!

Şikayetçinin Adı: Salih Öz...       Tarihi:  10 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

1 ay önce İnternet sitelerinden yapılan siparişleri Göndermiyorlar ve üzerine kargo firmasını suçlayarak ürünleri taşımadıklarını ifade ediyorlar. Sanırım iade de kabul etmiyorlar ve parasını ödediğiniz Ürünler için sizi mağdur edip kargoları suçlayarak iş yapıyorlar. Aradığınız da ulaşmak ise mümkün değil. Telefona cevap veren arkadaş yardımcı olacağını söyleyip hiç bir işlem yapamadan kapatmak zorunda kalıyorsunuz. 15 gündür uğraşlarım sonuç vermeyince dava yoluna müracaat ile ödediğim bedeli kurtarmaya çalışıyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

KOÇTAŞ Sipariş Verdiğim Ürünler 1 Ay Oldu Gelmedi!

Şikayetçinin Adı: Serkan Tar...       Tarihi:  10 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

12.05.2020 tarihinde Koçtaş websitesi üzerinden vermiş olduğum siparişim halen elime ulaşmadı. Bugüne kadar farklı tarihlerde yaklaşık 5-6 kez Koçtaş müşteri hizmetlerini aradığımda, konuştuğum kişiler ürünlerin hazır olduğunu kargodan dolayı gecikme olduğunu söylediler. Her görüşmemde ürünlerin hangi deponuzda hazır ise orayla iletişime geçmelerini istediğimde bu bilgiyi göremedikleri gibi bir bilgi veriyorlar. Yani Çözüm merkezi işlevsiz hiçbir yardımları olmuyor. 2 gün sonra tam 1 ay olacak ver böyle bir bahaneyi kabul etmiyorum. Zaten Koçtaş'ın sözleşmesinde en geç 1 ay içinde teslim yapılır maddesi yazıyor. Eğer 12.06.2020 tarihine kadar ürünler elime gelmezse konuyu Tüketici Hakem Heyetine götüreceğim. Ürünlerin ödemesi de kartımda alınmıştır.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

KOÇTAŞ Ürünümü Göndermedi Para İademde Yok!

Şikayetçinin Adı: Ayşe Cim Tu...       Tarihi:  28 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Koçtaş firmasından 29.03.2020 tarihinde 111.98. Tl o diyerek 5 bölmeli kitaplık aldım. Bu güne kadar ne yolladılar nede ücretini iade ettiler. Müşteri hizmetlerini aradım, internetten form doldurduk cevap vermediler. Ben firmaya ulaşamıyoruz lütfen ilgilenir misiniz?

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

KOÇTAŞ Markası ve Şikayetleri Hakkındaki Yorumlar: ...

 

Benide Abone Yapın !

Marka Hakkında Bir Yorum Yazınız

© 2012 Şikayet Edicem Tüm Hakları Saklıdır.