top of page

Koçtaş Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

KOÇTAŞ hakkındaki tüketici şikayetle

Şikayet Sayısı =8

Cevap Sayısı = 0

KOÇTAŞ Çalışma Anlayışı Sıfır!

Şikayetçinin Adı: Ayça A...       Tarihi:  11 Ekim 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Koçtaş'tan 23 Ekim tarihinde hazır mutfak satın aldım, montaj tarihi ise 9 Kasım saat 17:00 olarak belirledik. 10 Kasım'da temizlik, 11 Kasım'da eşyalarımı nakil etmek üzere organize ettim tüm taşınma işlerimi. Koçtaş ekibi 9 Kasım'da saat 11:00'de geldiler, kendilerine 17:00'de gelmelerini ilettim. Montaj ekip gidiş o gidiş. Getirilen mutfak salonun ortasında duruyor. Bugün temizlik yaparken mutfağı sürekli oradan oraya taşıdık. Yarın ev eşyalarım geliyor, salonumun ortasında mutfak duruyor! Koçtaş'ı bugün yaklaşık 5 kere arayıp yetkiliye not bıraktım, acil montaj ekibi yönlendirir misiniz diye, notlarını aldılar. Her seferinde telefonda 15 dakika bekledim. Arayan soran bir montaj ekibi yok beni diyorum isterseniz ürünü ide edin diyorlar, montaj ekibini organize etmek zor, ürünü iade edin demek daha kolay sanırım. Bravo çalışma anlayışınıza.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

KOÇTAŞ Garantili Olan Ürünü Garantiye Sokmadılar!

Şikayetçinin Adı: Zeynep M...       Tarihi:  11 Ekim 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

ECA 2017 yılında Koçtaş tan 10 yıl garantili aldığımız nita model evye bataryamızın bilezik kısmında kırılma oldu servisi aradığımızda bu garanti kapsamına girmiyor dendi 20tl malzeme100tl takma ücreti istendi bu durum nasıl garanti kapsamında olmaz o parçayı bizim kırma ihtimalimiz olabilir mi mümkün mü sevgili ECA yetkilileri o bataryayı bize satarken vaat ettiğiniz 10 yıllık garanti neyi kapsıyor bilgilendirebilirseniz sevinirim.ben120tl ufacık bir parça için ödeyeceksem neden sizi tercih ettim ve siz benim kırmam mümkün olmayan bir parça için. Benden garantiye girmiyor bahanesiyle ücret talep edecekseniz neden garanti veriyorsunuz acaba. Bilseydim bu ürüne o kadar para vereceğime ucuz bir malzeme alırdım ki emin olun bu sorunu yaşamazdım. Birde şöyle bir durum var parçayı sipariş edelim madem dedik 20 günü aşkın bir süre önce bugün arıyoruz siparişiniz yok deniyor yazışmaları gönderince rica minnet hatırladılar. hem garanti dışı diyorsunuz hem malzeme temin edemiyorsunuz sizin gibi köklü bir firmaya yakışmadı iki durumda eca evye bataryası almayı düşünen arkadaşlarım ürününüzü 10 yıl garantili alıp en ufak parça için bile para ödemeyi ama o malzemeyi de temin edememeyi göze alıyorsanız alın naçizane önerim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

KOÇTAŞ Koskoca Firmanın Fayans Elemanı Yok Yazık!

Şikayetçinin Adı: Nesrin G...       Tarihi:  11 Ekim 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

 koçtaş mağazası almak istediğimiz fayansları adrese getireceklerini fakat araçtan indirmediklerini bunun için adam tutmamız gerektiğini söyledi. hayatımda böyle saçma şey duymadım. koskoca koçtasın fayans indirecek makinesinin olmamasıda enteresan yazık çok yazık.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

KOÇTAŞ Montaj Elemanından Şikayetçiyim!

Şikayetçinin Adı: Nevin M...       Tarihi:  6 Ekim 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

İki ay önce mutfak dolabı aldım.getirdiler kurmaya başladılar üst dolabın bir parçası kırık çıktığından dolayı yarım bırakıp gittiler.parça gelince geliriz dediler.o gidiş bir daha gelen giden yok.telefon trafiği şikayetler derken 2 ay sonra geldiler.Bu daire kiralık olan dairemiz olduğundan elektrik yok biz gidiyoruz demişler.eşim gitmeyin uzun kabloyla komşudan alırız demiş .biz uzakta olduğumuz için emlakçımız kablo bulup gittiğinde ne görmüş .Beyfendiler mutfak dolabını takıp gitmişler.demekki şarjlı matkaplarınız vardı.niye bizi gideriz diye tehdit ettiniz ve bizi kablo bulmak için koşturdunuz.Bizim işi gücü bırakıp peşlerinde manyağa çevirdiler.hem suçlular hem güçlüler.Sanki bana hayrına iş yapıyorlar.malzemeyi almışım .montaj parasını ayrı ödemişim.2 ay takma sonrada bir tafra bir tafra.Bir halleri var ki sormayın .mutfak dolabı takılsa bile sırf bu tavırlarına şikayetim var.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

KOÇTAŞ Ürünlerim Hala Gelmedi!

Şikayetçinin Adı: Mevlüt Er...       Tarihi:  11 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

31 mayıs günü verdiğim çim biçme makinesi ve barbekü bugün 11 haziran olmasına rağmen hala kargoya verilmedi.. müşteri hizmetlerini arıyorum hiç bir şekilde yardımcı olunmuyor depoya bilgi verdim deyip geçiştiriyorlar kovit 19 bahaneleri olmuş her şeyi kargo şirketlerine atıyorlar.. kargo daha ne zaman yola çıkar belli bile değil..

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

KOÇTAŞ Yardımcı Olmuyor!

Şikayetçinin Adı: Salih Öz...       Tarihi:  10 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

1 ay önce İnternet sitelerinden yapılan siparişleri Göndermiyorlar ve üzerine kargo firmasını suçlayarak ürünleri taşımadıklarını ifade ediyorlar. Sanırım iade de kabul etmiyorlar ve parasını ödediğiniz Ürünler için sizi mağdur edip kargoları suçlayarak iş yapıyorlar. Aradığınız da ulaşmak ise mümkün değil. Telefona cevap veren arkadaş yardımcı olacağını söyleyip hiç bir işlem yapamadan kapatmak zorunda kalıyorsunuz. 15 gündür uğraşlarım sonuç vermeyince dava yoluna müracaat ile ödediğim bedeli kurtarmaya çalışıyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

KOÇTAŞ Sipariş Verdiğim Ürünler 1 Ay Oldu Gelmedi!

Şikayetçinin Adı: Serkan Tar...       Tarihi:  10 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

12.05.2020 tarihinde Koçtaş websitesi üzerinden vermiş olduğum siparişim halen elime ulaşmadı. Bugüne kadar farklı tarihlerde yaklaşık 5-6 kez Koçtaş müşteri hizmetlerini aradığımda, konuştuğum kişiler ürünlerin hazır olduğunu kargodan dolayı gecikme olduğunu söylediler. Her görüşmemde ürünlerin hangi deponuzda hazır ise orayla iletişime geçmelerini istediğimde bu bilgiyi göremedikleri gibi bir bilgi veriyorlar. Yani Çözüm merkezi işlevsiz hiçbir yardımları olmuyor. 2 gün sonra tam 1 ay olacak ver böyle bir bahaneyi kabul etmiyorum. Zaten Koçtaş'ın sözleşmesinde en geç 1 ay içinde teslim yapılır maddesi yazıyor. Eğer 12.06.2020 tarihine kadar ürünler elime gelmezse konuyu Tüketici Hakem Heyetine götüreceğim. Ürünlerin ödemesi de kartımda alınmıştır.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

KOÇTAŞ Ürünümü Göndermedi Para İademde Yok!

Şikayetçinin Adı: Ayşe Cim Tu...       Tarihi:  28 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Koçtaş firmasından 29.03.2020 tarihinde 111.98. Tl o diyerek 5 bölmeli kitaplık aldım. Bu güne kadar ne yolladılar nede ücretini iade ettiler. Müşteri hizmetlerini aradım, internetten form doldurduk cevap vermediler. Ben firmaya ulaşamıyoruz lütfen ilgilenir misiniz?

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

KOÇTAŞ Markası ve Şikayetleri Hakkındaki Yorumlar: ...

Yorum Yaz
bottom of page