Kelebek Mobilya Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı = 4

Cevap Sayısı = 0

Kelebek Mobilya 2.5 Aydır Sandalyede Oturuyoruz!

Şikayetçinin Adı: Şahin Ö...       Tarihi:  15 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Kelebek mobilya. Ankara Eskişehir yolunundaki mağazadan 40 45 gün içerisine elinize geçip deyip de müşteri kaçırmadıklarından sözleşmede 09.11.2020 teslim tarihi belirtmelerine rağmen halen üründen ses yok.bu ara eşimde corona pozitif geçirdi çok çok mağdur ve huzursuz olduk. Biz Tokat’tan Sivas’a sıfır evimize geldik. Eşyaları hayıra vermiştik sandalye üzerinde 2.5 aydır otura otura her tarafımız ağrıdı. Dahada belli değil ne zaman geleceği.ankara şubeyi arıyoruz tamam gönderilecek diyorlar müşteri hizmetlerini arıyoruz ürünler hazır sma sevkiyatı belli degil deniyor.o zaman parayı almayacaklardı. Ben ekimde döviz alsaydım kasımda bozdursaydım 2.bin tl.ye yakın fazlam olacaktı.zaman aşımından dolayı ve mağduriyetinizde göz önüne alınarak bir bedeli olması lazım. Ürünlerle verilen zigon sehpa haricinde bir zigon sehpa daha gönderilirse bir nebzede olsa ihtiyacımız giderileceği için bizleri mutlu eder kızgınlığınızı gidermiş olursunuz.bence büyük bir firma için bu küçük bir gönül alma olacaktır. Bir coronanın bir de kelebek mobilyanın darbesi karşısında telafi edilmiş olur. Baska yerlere ulaşmamak için haber bekliyorum. Ürünümüz ne zaman sevkiyata çıkacak ve ne zaman teslim alırız. Çünkü evde bekliyoruz toruna bakmaya başka vilayete gideceğiz elimiz kolumuz bağlı. Saygılar sunuyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Kelebek Mobilya Hem Yalan Söylüyorlar Hem Mağdur Ediyorlar!

Şikayetçinin Adı: Selin Ü...       Tarihi:  15 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Kelebek mobilya Sallanan sandalye ve puf satın aldım, 12 Eylül tarihinde. 1 ay icinde en geç gelecegi söylendi. Bu gün 14 Kasım 2 ayı geçti, defalarca hem mağazayı hem merkez telefonlarını aradım, sordum. Her seferinde tarafıma siparişimin farkı sebeplerden geciktiği söylendi. Aranacağım söylendi. Kesinlikle geri dönüşte bulunmadılar. Hem yalan söylendi hem mağdur edildim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Kelebek Mobilya Bize Laf Cambazlığı Yapmış Sadece!

Şikayetçinin Adı: Cemile D...       Tarihi:  10 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

arkadaşım bir yıl önce kelebek mobilyadan alışveriş yaptı güle oynaya geldi çünkü o gün beğendiklerinizi söyledilerinizi yazdık demiş kelebek mobilya eşyalar eve geldi 2020 haziran ayında bir de ne görelim laf cambazlığı yapılmış mobilyalar ürünler eksik yazılmış bunu aldıkları yere bildirdiler aldıkları yer suçlarını kabul edip evet yanlışlık olmuş eksik olmuş deselerde oyalama yönünde ilerlediler arkadaşımı 5 ay oldu ne çözülen bir problem ne problemi çözme için bir eğilim var ortada yazıklar olsun kelebek ismine biz o ismin kurumsallığına güvenerek alışveriş yapıyoruz bir daha mı asla diyebilirim artık bu yaşanalar herekse ders olsun kurumsal gibi görünmeye çalışılmış sadece...

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Kelebek Mobilya Aldığıma Pişman Oldum!

Şikayetçinin Adı: Tuğçe U...       Tarihi:  10 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

kelebek mobilyadan ürün aldım Inegöl kelebek mobilyadan kelebek isminin markasının kurumsallığına güvenerek ama ne oldu göründüğü gibi olmadığını gördüm aldığım ürünler eksik geldi isim laf cambazlığı yapılarak beğendiğim ürünlerim isimleri yanlış yazılmış ve ben bunu marangoz yada orada bi çalışan olmadığım için bilemedim onu yazdınız demi dedik ve evet denildi bizde kelebek çalışanlarına güvendik ama yanılmışız ben dolandırıldım siz dolandırılmayın ve 5 ay geçti bizi oyaladılar çözeceğiz dediler ama ne çözen var ne adam gibi ilgilenen bi insan bu kadar mı mağdur edilir biz bu kadar mağdur edildik bütün her şey burnumuzdan geldi hevesimiz kursağamızda kaldı çok pişmanım kelebek ismine kurumsallığına güvenerek kelebek firmasına inandığım için benim bu yaşadıklarım da herkese tavsiye olsun gideceğiniz markayı firmayı 1 değil 10 kere düşünün ben mağdur oldum rezil oldum siz olmayın ama kelebek kurumsal bir firma değil bunu bilin ona göre gidin.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Kelebek Mobilya  Markası ve Şikayetleri Hakkındaki Yorumlar: ...

 

Beni de Abone Yapın !

Marka Hakkında Bir Yorum Yazınız

© 2012 Şikayet Edicem Tüm Hakları Saklıdır.