Karaca Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

Karaca Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı = 49

Cevap Sayısı = 0

Karaca Sıkıntımın Giderilmesini İstiyorum!

Şikayetçinin Adı: Yeliz T...       Tarihi: 18 Ekim 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Karaca 2017 yılında Denizli forum çamlık karaca mağazasından 9 parca granit tencere seti aldım 5 yıl garantili ve çizilme yapmayacağını söyleyerek sattılar ancak 1 yıl olmadan ve hiç metal kaşık kullanmama rağmen çizildi icinin plastiği kalktı mağazaya götürüp degisim talep ettim ayni ürünün devamı olmadığı icin farklı granit setlerin birleşimi bir paket yapıldı ürünler yine 1 yıl bile olmadan çizildi. Tekrar götürdüğümde sizin ürünleriniz 9 parca granit set degil mağaza çalışanı usülsüz islem yapmış bu sekilde değişim yapmamalıydınız ilk değişim sisteme işlenmemiş ve farklı granit setlerin birleşimi ürünleri değiştiremeyeceklerini söylediler sanki ben pazardan ürün aldım çalışan hatalıysa mağaza hatasını gidermek zorunda müşteri hizmetlerine şikayetimi bildirdim mağaza çalışanının hatalı oldugunu kabul ettigi halde 6 aydır ürünlerim mağazada bir türlü degisimi yapmıyorlar müşteri hizmetlerini arıyorum mağaza degisim yapacak diyor mağaza üst yazı gelecek diyor karaca mağazasından hiç memnun kalmadım kimseye tavsiye etmiyorum hala sonuc bekliyorum sıkıntının giderilmesini istiyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Karaca Önermiyorum!

Şikayetçinin Adı: Sevcan Ar...       Tarihi: 17 Ekim 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Karaca Dark Stone Bio Granit tencereyi hepsiburada.Com dan satın aldım. Hepsijet ile ertesi gün geldi. Ancak kargocu kargo takip numarasını uzaktan sorup gitti. Ürünü bir açtık yamulmuş. Üstelik daha 15 20 dakika geçmesine rağmen iade tutanağı düzenleyemiyorlarmış. Bu ne sahtekarlık.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Karaca Aldığım Çeyiz Seti Hep Soyuldu Bu Nasıl Bir Kalite!

Şikayetçinin Adı: Fatma Ek...       Tarihi: 29 Eylül 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Karaca dan daha önce çeyiz seti aldım ve granit tencerelerimin ici hep soyuldu bu nasıl kalite daha oncede şikayette bulundum kimse ilgilenmedi parama yazık.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Karaca Kargomu Elime Geçirmeden İade Etmiş!

Şikayetçinin Adı: Fatma Bat...       Tarihi: 24 Ağustos 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Karaca Şikayetçi olduğum konu ise kargomun iade edilmiş olması. Elime geçmeden nasıl iade oluyor anlamış değilim şahsen.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Karaca 10 Yıl Garanti Olmasına Rağmen 3 Ayda Çizik Oluştu !

Şikayetçinin Adı: Şükrü Ka...       Tarihi: 16 Ağustos 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Karaca bio dimond pro tencere aldım 10 yıl garanti vermelerine ragmen 3ayda küçük tencerede derin çizik var makinada bile yıkamadım mağduriyetimin giderilmesini istiyoruz.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Karaca Ürünün Parası Ödendi Ama Hala Teslim Edilmedi!

Şikayetçinin Adı: Arzu Mar...       Tarihi: 23 Temmuz 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Trendyol karaca markası Mng kargo!!! Ürünü sipariş vereli 3 ay oldu parası ödendi fakat hala ürünüm elime ulaşmadı kargo şirketi ürünü eve yollamadan geri iade edildiğini söylüyor para iadesi yapılmıyor muhattabımı bulamıyorum telefonlarım açılmıyor.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Karaca Ürün Alıyoruz Muhattap Bulamıyoruz!

Şikayetçinin Adı: Çiğdem Öz...       Tarihi: 23 Temmuz 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Karaca, 8 ay önce aldığımızı karaca çeyiz setinden vantuz elektrik Süpürgesinin emiş gücü 1 ay sonunda çok düştü. karaca ya şikayette bulunmama rağmen yaklaşık 3- 4 aydır geri dönüş olmadı.geri iade hakkım var ise iade etmek isterim yada kalıcı bir çözüm marka diye ürün alıyoruz ama muhatap bulamıyoruz.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Karaca Ürünümde Değişim İstiyorum!

Şikayetçinin Adı: Özgül Al...       Tarihi: 4 Temmuz 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Karaca, promix ef802 mutfak şefi Ürün siparişimizden 1 ay sonra elimize ulaştı pandemiden dolayı ev kalabalıktı bizde ürünün 3 hafta sonra kutusunu açtık. Çalıştırdığımızda makine aşırı derecede sallanıyorum ve mikser kısmından dişli sıyırmak sesi geliyordu. Teknik servise yolladık bir sorun olmadığını beyan ederek ürünü geri yolladılar bu sefer onlar hamur karıştırma kısmındaki kapağı kırmışlar tekrar gönderdik tekrar bir sorun olmadığını beyan ederek gönderdiler. 3.sefer göndersin artık iade ya da başka bir ürünle değişim talep ettiğimizi söyledik yine aynı şekilde hiç bir şey yapılmadan ürün geri gönderildi. Biz nasıl bantlayıp gönderdiysek kutu aynı şekilde geri geliyor. Biz iade veya başka bir ürünle değişim istiyoruz.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Karaca Aldığım Tencere Kapkara Oldu!

Şikayetçinin Adı: Neriman Al...       Tarihi: 26 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Karaca çelik tencere Iskenderoğlu soğuksudan aldım 1 defa çorba ısıttım ici kapkara oldu tekrar götürdüm beni dinlemeden yargıladılar yandımı ben yemek yapamadımki tekrar gya firmaya gitti yine yemek ısıttı aynı kapkara içi

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Karaca Ürünüm Defolu Geldi!

Şikayetçinin Adı: Neslihan...       Tarihi:25 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

KARACA Tencere tava 9 parça set olarak aldım ve yine her zamanki gibi defolu yine şaşırtmadılar. Tava yamuk geldi kapakları çizik bununların gözle görünmemesi imkansız kasten konulmuş olmalı umarım mağduriyetimi görürler ve yeni ürünlerim en kısa zamanda elime defosuz ve sıkıntısız bir şekilde ulaşır.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Karaca Aldığım Hiçbir Şeyden Memnun Kalmadım!

Şikayetçinin Adı: Dilan B...       Tarihi:23 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

 Karaca aldığım hiç bir şey den memnun değilim çeyiz eşyalarımı ordan aldım süpürge makinam süpürmüyor pislik çekmiyor çaycımın kolu çıktı ve ben daha 8 ay önce almıştım böyle birden beklemiyordum çok üzüldüm.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Karaca Kahvaltı Setim Kırık Çıktı Ve Beğenmedim!

Şikayetçinin Adı: İlknur Ar...       Tarihi:23 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Karaca İnternetten Karaca kahvaltı seti aldım hem kırık çıktı hem beğenmedim. İade için gerekli kodu alacağım kolay iade butonu aktif değil. Karaca’ya ulaşabileceğim her noktayı denedim ama asla ulaşılamıyor lütfen yardım.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Karaca Siparişim Eksik Geldi Muhattap Bulamıyorum!

Şikayetçinin Adı: Meltem S...       Tarihi:20 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

KARACA / sipariş verdiğimde oluşturduğum yemek çatalı ve tatlı kaşığı sayısı ile bana gelen kargoda eksik parça vardır ve karşımda bir muhattap bulamıyorum. Şikayetimin en kısa sürede giderilmesini arz ederim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Karaca Ürünüm Kırık Geldi Ulaşamıyorum!

Şikayetçinin Adı: Merve Çe..       Tarihi:17 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

KARACA İnternetten sipariş ettiğim ürünler kırık geldi kırık gelen parçalar için bir form doldurmam gerekiyormuş ama doldursamda gitmiyor hiç bir şekilde onlara ulaşamıyorum mağazaya gittiğimde bana internetten alışveriş yapmasaydınız biz yardımcı olamayız dediler hiç bir şekilde ürünlerinin arkasında durmuyorlar.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Karaca Asla Alışveriş Yapmayın!

Şikayetçinin Adı: Ester Tav...       Tarihi:12 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Karacadan geçen sene aldığım düdüklü tencere kapağı açılmadığı için iade ettim. Hala para iadem yapılmadı. Karacadan asla alışveriş yapmayın.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Karaca Ürününün Arkasında Durmayan Firma İle İşim Olmaz!

Şikayetçinin Adı: Çiğdem...       Tarihi:12 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Karaca maestro chef stand mikserin çırpıcı uçunun plastik kısmı kırıldı müşteri hizmetleri şube ile görüşün biz elektronik bir arıza olursa motorunda falan arıza olursa ilgileniyoruz dedi şubeyle görüşün dedi. Park afyondaki karaca şubesine gittim müşteri hizmetleriyle görüşün dedi onlar da sizinle görüşmemi söyledi dedim. Elektronik cihazlarla onlar ilgileniyor dedi tekrar müşteri hizmetlerini aradım yine şubeye yönlendirdi şube bize yedek parçalar gelmiyor sizin gibi bir kaç kişi daha istedi istek yaptık ama ürünler gelmedi dedi. Bu nedir böyle ucu kırıldı diye koca makina çöp mü olacak şimdi bir daha asla karacadan alışveriş yapmam ürününün arkasında olmayan bir firma ile bir daha alışverişim olmaz.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Karaca Aldığım Ürünü İade Edemiyor!

Şikayetçinin Adı: Şevval İrem I...       Tarihi: 9 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Karaca'nın web sitesinden çaydanlık aldım fakat demlik kısmı oturmuyor 13 gündür iade etmek için uğraşıyorum. Web sitesinde iade butonu gözükmüyor böylelikle iade edemiyorum.Müşteri hizmetlerini arıyorum yardımcı olmuyorlar.Bir daha oradan alışveriş yapıcağımı sanmıyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Karaca Sorumsuzluğuyla Beni Çok Üzdü!

Şikayetçinin Adı: Rahime...       Tarihi: 9 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

05.06.2020 tarihinde Karaca online mağazasından bir siparişte bulundum. Siparişi hatalı verdiğimi fark edip hemen iptalini sağladım. Bu işlem üzerine 06.06.2020 ve 08.06.2020 tarihlerinde iki kez müşteri hizmetleriyle görüşmeme ve iki kez ayrıca talepte bulunmama rağmen iptal işlemim bir türlü gerçekleştirilemedi. Mağazayı güvenip tercih ettim. Bu şekilde bir sorumsuzluk ve bu durumla uğraşmak zorunda kalmam beni üzdü. Henüz kargolanmamış olan ve hemen iptal ettiğim alışverişimin iptal işleminin bekletilmeden yapılmasını istiyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Karaca Düdüklü Pimi Koptu!

Şikayetçinin Adı: Feriha Yi...       Tarihi: 9 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Karaca düdüklü tencere. Uzun zaman önce aldığım düdüklü tenceremde baget haşlarken bir patlama sesi ile irkildim. Tencerem yan yatmış kapağın bir kısmı açılmıştı. Daha sonra kapağın içinden tıkır-tıkır metal sesleri gelmeye başladı merak edip kapağın vidalarını söktüm. Kapağın açılıp kapanmasını sağlayan mekanizmanın bağlı olduğu pim kopmuştu.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Karaca Markası ve Şikayetleri Hakkındaki Yorumlar: ...

 

Benide Abone Yapın !

Marka Hakkında Bir Yorum Yazınız

© 2012 Şikayet Edicem Tüm Hakları Saklıdır.