top of page

ING BANK Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

İNG BANK hakkındaki tüketici şikayetl

Şikayet Sayısı = 7

Cevap Sayısı = 0

ING BANK Doğal Afetten Evimi Su Bastı Mağduriyetimi Karşılamıyor!

Şikayetçinin Adı:Fatma Sa...       Tarihi:  1 Temmuz 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

İng bankasından kredili ev aldım doğal afetten dolayı evimi su bastı Konut sigortası yapılan firma zurich sigorta zararımı karşılamadı ve benden yıllık 450 milyon sigorta parası almalarına rağmen şu an mağduriyetini karşılamıyorlar eve eksper gelmeden masa başı danışmanlık bilirkişi inceleme yapıyormuş şikayetçiyim asgari ücretle çalışan biri olarak hakkımı istiyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

ING BANK Haketmediğim Hksızlığa Uğrattılar Beni!

Şikayetçinin Adı:Ergin K...       Tarihi:  9 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Ben 2018 tarihinde İng bankasından kredi aldım 2019 tarihinde kredimi kapatım kapatırken müşteri hizmetlerini aradım kapatma için ne kadar para yatırmam gerektiğini tlf söyledim ben bu parayı kuruşu kuruşuna yatırdım fakat ben parayı eft yaptığımdan dolayı paranın içinden eft ücreti kesilmiş fakat benim bundan dolayı bilgilendiren olmadı bu sebebten dolayı sicilimi bozmuşlar bu konuda hak etmediğim halde haksızlığa uğradım 7.TL için benim sicilimin temizlenmesi kredi puanının yükselmesini talep ediyorum saygılarımla arz ederim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

ING BANK Faizleri Telefonda Farklı Yapıyorlar!

Şikayetçinin Adı:Erdoğan  Ay...       Tarihi:  2 Mayıs 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

ING Banka kredi ertelettim faizleri tlf da söylediklerinden çok farklı yapıyorlar itiraz edinçe telefon konuşmalarını dinleyelim size dönelim diyorlar sonra dinledik kabul etmişiniz diyorlar siz diyorsunuzki öyle değil ama o zaman beni eski ödememe çevirin erteleme istemiyorum aradaki 10 veya 20 gün vade farkını vereyim eskisi gibi devam diyosun kabul etmiyorlar ben 25 senedir kredi kullanırım böyle fahiş korkunç faiz ne duydum ne işittim tefeci halt etmiş adamın donunu bile alırlar.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

ING BANK Üç Ay İçin Benden Yüksek Faiz Alacak!

Şikayetçinin Adı:Menderes A...       Tarihi:  8 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

ING BANK , bireysel kredimi 3 ay ertelemek istediğimi talep etim covid -19 nedeniyle sayın CUMHURBAŞKANIMIZIN duyurusu doğrultusunda bende kullandığım bireysel kredimi 3 ay erteleme talebinde bulundum ,08/04 2020 saat 13:40 civarı müşteri hizmetlerini aradım kredimi 3 ay ertelemek istediğimi talep etim ING BANK müşteri hizmetlerinde aldığım yanıt şöyle oldu, 3,792tl 3 ay İçin benden faiz alacaklarını 3 ay sonra yani 07/07/2020 tarihinden itibaren taksit tutarımında artacağını söylediler ,şu an aylık taksitlerim ,1,660 tl, fakat 3 ay ertelemeden dolayı aylık taksitlerinin 1,680 tl olacağını söylediler. Haliyle 3 ayın sonunda bankanın benden alacağı faiz 4,500 tl bu durumla ilgili şikayetimi sizlere iletmek istedim lütfen dikkate almanızı rica ederim saygılarımla.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

ING BANK Kartımdan Düzenli Olarak Para Çekiliyor!

Şikayetçinin Adı:Selim Gün...       Tarihi:  2 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

İNGBANK kredi kartımdan düzenli olarak 5 taksit her ayın 17 sinde 40 USD para çekilmiş.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

ING BANK Kredimi Onaylamıyor!

Şikayetçinin Adı:Özlem Yav...       Tarihi:  27 Mart 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Konut kredisini önce onaylandı, deyip eksik kısmını çekmem için banka personeli tarafından başka bankaya yönlendiriliyorum daha sonra başka bağımsız bölüm eklenmiş diyerek kredime (sudan sebeplerle) RED kararı veriliyor... Ve 2 konut kredimde de 850 TL +850 TL olmak üzere 1700 TL alıyorlar ama kredimi onaylamıyorlar.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

ING BANK Üyelik Aidatımın Geri Verilmesini İstiyorum!

Şikayetçinin Adı:Mehmet Binsel H...       Tarihi:  27 Mart 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Merhaba İNG BANK kredi kart yıllık üyelik ücretini iade edilmesi için çağrı merkezini aradım benden aylık 700.tl harcama garantisi istediler kabul etmedim.üyelik aidatımın geri verilmesini taleb ediyorum iyi çalışmalar.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

ING BANK Markası ve Şikayetleri Hakkındaki Yorumlar: ...

Yorum Yaz
bottom of page