top of page

İgdaş Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

İgdaş Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı = 3

Cevap Sayısı = 0

İgdaş 2 Ayın Faturasını Birlikte Getiriyorlar!

Şikayetçinin Adı: Fatma A...       Tarihi:  11 Ocak 2021         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

İgdaş - İki ay oldu faturamız gelmedi iki ayı birlikte okuyorlar biz asgari ücretle geçinen insanlarız üç tane çocuğum var nasıl ödeyeceğim Ama kesmeye geldiler mi hemen kesiyorlar bize de yazık günah zaten zor geçiniyoruz ve benim faturam 450’den aşağı gelmiyor bunun gibi bir çok şey lütfen yetkililer herkes elini vicdanına koysun & marketlerde de yine her şeye çok zaman var daha çok bundan şikayetçiyim hiçbir şeyi zaten fazlasıyla tadıyla alıp yemiyoruz normal yiyeceklerimizi bile market market gezip araştırarak alıyoruz nerede ne indirimde Lütfen bu konuya duyarlı olun teşekkür ederim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

İgdaş Elektriği Az Kullanıyorum 425₺ Fatura Gelmiş!

Şikayetçinin Adı: Ergün D...       Tarihi:  09 Ocak 2021         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

İgdaş - 3 petek kulanıyorum 1 de yanıyor bazen 2 de derece yakıyorum 425 tl fatura gelmiş insanda allah korkusu olur resmen isanları sömürmek yada kafalarına göre yazıyorlar. Şikayetçiyim gereken yapılsın.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

İgdaş Haber Vermeden Doğalgazımı Kesmiş!

Şikayetçinin Adı: Şükran Ç...       Tarihi:  17 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

İgdaş haberim olmadan doğalgazımı kesmiş ve sadece 1 faturam vardi yenileri hep oduyordum eski olan o bir fatura 500tl olduğu icin ödeyemedim gücüm yetmiyor artık. Diğer yenileri hep düzenli dedim. Covid19'dan dolayı çok sorun yaşadık çalışamadık evde annem var ev buz gibi ocağı bile kullanamıyorum hani zor günlerdeki destek nerde kapını çalıp da biz doğalgazı kesiyoruz demeye bile tenezzül etmeyen insanlar. Ben şimdi ne yapacağım 2 aydır çalışamıyorum araba çarptı ayağım kirik ben bu faturayi nasıl odeyim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

İgdaş  Markası ve Şikayetleri Hakkındaki Yorumlar: ...

Yorum Yaz...
bottom of page