Hepsijet Kargo Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

Hepsijet Kargo Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı = 7

Cevap Sayısı = 0

Hepsijet 20 Gündür İadem Alınmıyor!

Şikayetçinin Adı:Öznur Yıl...       Tarihi:  26 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Hepsiburada ve hepsijet 06.06.2020 ürün aldım ve ürün bana uygun olmadığı için aynı gün iade talebi oluşturdum. hepsijet kargosu ürünü almadı iade süremin geçmesini sağladılar ve bugün tekrar aradığımda satıcı firmanın insafına kaldığımı öğreniyorum bu nasıl bişeydir 20 gündür iadem alınmıyor ve ürün bana kalıyor bunlar böyle yapıpta insanları dolandırıyorlar şikayetçiyim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Hepsijet Ulaşılmıyor Geri Dönüş Yapmıyorlar Hayali Bir Firma!

Şikayetçinin Adı:Hülya Ay...       Tarihi:  10 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

HepsiJet kargo firması başkasına teslim etti benim ürünlerim ve kimde nerde olduğunu bilmiyorum. Çünkü hepsiJet kargoya kesinlikle ulaşılmıyor ve müşteriye dönüş yapmıyor. Sipariş ettiğim firma Bile hepsiJet firmasına ulaşamıyorum telefonla görüşemiyor bilgi alamıyoruz. Çağır merkezi cevap vermiyor whatsapp dönüş YoK mailde dönüş yok hayali kargo firması gibi.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Hepsijet Özensiz Ciddiyetsiz!

Şikayetçinin Adı:Harun Bol...       Tarihi:  21 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Hepsijet.com Yaklaşık 15.000 TL değerindeki bir ürün "Hepsijet.com bugün teslimat seçeneği ile 17 Nisan'da sipariş verildi, 18 Nisan saat 11:09'da Dağıtım Şirketi'ne (d Fast Dağıtım) ulaştı. Müşteri Hizmetleri (Hepsiburada) 18 Nisan'da gece 23'e kadar hizmet verdiğini en kötü 19 Nisan Pazar teslim edileceğini söyledi (bu arada Hepsijet.com Müşteri Hizmetleri hafta sonu ve artık hafta içi de çalışmıyor. Ancak ürün teslim edilmesi gereken gün (evlilik yıldönümüm) değil ertesi gün akşam karşı komşuma teslim edildi. Sokağa çıkma yasağı olmasa yaklaşık 2-3 km uzağımdaki dağıtım şubesinden ürünü kendim alırdım. Dağıtım Şirketinin adresi olmasına rağmen numarasını paylaşmıyorlar. Özensizliğin, ciddiyetsizliğin, sorumsuzluğun toplu bir örneğini Hepsijet.com bulabilirsiniz. Bu arada bununla ilgili yorumlarım yayınlanmıyor.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Hepsijet Kargomu Getirmiyor!

Şikayetçinin Adı:Serkan Çel...       Tarihi:  4 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Hepsi jet kargo firması , bir kargo paketi icin 7 gündür bekletiyor. Müşteri temsilci diye bir şey yok siteye yönlendiriliyor ve burda da bilgisayar yazıyor otomatik Çözüm yok. Her gün paket şu tarih yazıyor ama her seferinde 2 gün öne atıyor. Rezil bir kargo şirketi ve paketimi getirmiyorlar . Tüketici hakları Şikayet ettim ve hırsızlık adı altında şikayetimi bulundum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Hepsijet Çağrı Merkezini Kapatmış Dönüş Yapılmıyor!

Şikayetçinin Adı:Engin Kara...       Tarihi:  3 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Kargom 15 gündür Ümraniye dağıtım merkezinde gözüküyor. HepsiJet çağrı merkezini kapatmış, kimseye ulaşılamıyor. Maillere dönüş yapılmıyor.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Hepsijet Ürünüm Teslim Edilmiyor!

Şikayetçinin Adı:Sabahattin Çi...       Tarihi:  3 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Hepsi Jet kargosu hakkında Şikayetim Var. W16052632 kargo takip nolu gönderiyi 4 gündür Adrese Teslim edemediler daha sonra bana mesaj geliyor müşteri ürünü kabul etmedi iadesi sağlanmıştır diye Güya evde kimseyi bulamamışlar Oysaki korona virüs nedeniyle yaklaşık 10 gündür evden dışarı çıkmıyoruz.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Hepsijet Yalancı Konuma Düşürüyor!

Şikayetçinin Adı:Aslınur...       Tarihi:  31 Mart 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Hepsi jet kargo şirketi dün adresime ulaşması gereken paketimi ulaştırmadı ve iddialarına göre adresim hatalıymış bir diğer iddia ise evde değilmişim. Sözde kargom bugün ve dün dağıtıma çıkarılmış ama nasıl oluyorsa bugün dağıtıma çıkan kargo şu an kocaeli iline doğru yola çıkmış. Tüm gün evdeydim ve adresim de doğru eğer yanlış olsaydı hiçbir kargom bana ulaşamazdı. Hem yalancı konumuna düşürüyorlar hem de kandırıyorlar. Çok mağdurum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Hepsijet Kargo Hakkındaki Tüketici Şikayetleri Markası ve Şikayetleri Hakkındaki Yorumlar: ...

 

Benide Abone Yapın !

Marka Hakkında Bir Yorum Yazınız

© 2012 Şikayet Edicem Tüm Hakları Saklıdır.