top of page

Hepsiburada.com Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

hepsiburadaa.png

Şikayet Sayısı = 100

Cevap Sayısı = 0

Hepsiburada.com Şikayetimi Bildimeme Rağmen Mağduriyetim Giderilmedi!

Şikayetçinin Adı: Çiğdem A...     Tarihi: 17 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Hepsiburada.com Bir Daha Alışveriş Yapmayacağım Bu Siteden!

Şikayetçinin Adı: Sevtap A...     Tarihi: 17 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

www.hepsiburada.com nerdeyse 1 hafta oldu fakat hiçbir şekilde siparişimden ne bir bilgi ne de bir gelişme alabiliyorum! ama ne hikmetse 100 liram hesabımdan çekilmiş. Bir daha alışveriş yapmayacağım bu siteden ilk ve sondu eğer 2 gün içerisinde gelmez ise müşteri hizmetlerine başvuracağım!!!

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Hepsiburada.com Paramın Hemen İade Edilmesini İstiyorum!

Şikayetçinin Adı: Atila U...     Tarihi: 15 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Hepsiburada Msi Mag322cqr Monitör İade Kabul Etmiyor. 27 Kasım 2020'de 2728***79 sipariş numaralı ürün elime geçti. Ürünü çalıştırdığımızda ölü pikselin olduğunu tespit edip hemen iade talebi oluşturdum. Hepsiburada'nın kendi teslim alması için sitede en erken verdiği tarih 9 Aralıktı. Onu işaretleyip ürünü Hepsijet elemanına teslim ettim. Ancak bunu iade talebi gibi algılamayıp monitörü satan firma incelemeye başladı. Sonuçta 5 ölü pikselden aşağısı geri iade için kabul edilmez şeklinde bir raporla geri dönüş yapıldı. Ben daha elime ilk ulaştığı günden beri ürünü istemediğimi ve paramın iade edilmesini hem talebimde, hem de bugün görüştüğüm (14 Aralık 2020) beş (5) müşteri hizmet yetkililerinden her birine defalarca söylememe rağmen para iadesi reddedildi. Bu defolu ürünü istemiyorum. Paramın hemen iade edilmesini istiyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Hepsiburada.com Resmen Paramı Gasp Ettiler!

Şikayetçinin Adı: Göksel A...     Tarihi: 13 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Hepsiburada adli tedarikçi firmadan aldığım 60×90 6 adet flexi yatak petinden 2 adet sipariş ettim ve 335 tl odeme yaptım bayağı bir sure sonra 10 gün gibi urun teslimatı bir takim yani 6 adet gerçekleşti. Birkaç gün diğer kısmının gelmesini bekledim gelmedi şirkete bilgi verdim 10 gün bekleyin dediler sonrasında tamam göndereceğiz dediler simdi ise red verdik deniyor resmen parami gasp ettiler ayıptır. Bunu hukuka kadar götürmek şarttır.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Hepsiburada.com 5000 TL Para Kartımdan Çekildi!

Şikayetçinin Adı: Hatice Ö...     Tarihi: 11 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Şikayetim hepsiburada.com un finans departmanı! 24 Kasım günü 2 adet Xiaomi marka telefon sipariş ettim aynı dakika 5000 tl tutar kredi kartımdan aktarıldı. Ancak hepsiburadanın siparişinde görünmedi. MT cisini aradım 3 gün icinde doneriz dendi daha sonra aradığımda para sitemize yatmış diyen MT cisine ragmen benden bu islem icin poliçe istendi. İşlem numaralarını gönderdim yetmedi pdf dosyası olarak sayfanın fotografını gönderdim tam 8 gün paranin size yattığını bana kanıtlatmaya çalıştılar 8 gün!!! Nihayet parayı yatırdıklarını bildirdiler ama hangi kanalla yatırdılarsa 11 gün de onu bekledim . En çok güvendiğim siteydiniz büyük hayal kırıklığı yaşattınız.17 gün stres icinde bekledim asla unutmayacağım bu yapılanları finans departmanınızı kınıyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Hepsiburada.com Teslim Tarihim Geçeli 3 Hafta Oldu!

Şikayetçinin Adı: Figen Y...     Tarihi: 3 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Hepsiburada kargo teslim tarihim geçeli 3 hafta oldu. Ama kargom hala elime ulaşmadı. Hepsiburada sitesinden şikayetçiyim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Hepsiburada.com Telefon Teslimatım Gerçekleşmedi !

Şikayetçinin Adı: Ayselnur Ö...     Tarihi: 1 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Hepsiburada’dan telefon aldım. Huawei 20 gün oldu. Teslimatım gerçekleşmedi. Asla tavsiye etmiyorum. Alışveriş yapmayın.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Hepsiburada.com Gelen Ürün Çalışmıyor !

Şikayetçinin Adı: Gökhan Ç...     Tarihi: 30 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Jbc plus 36volt darbeli şarjlı matkap Hepsi burada dan aldığım bu ürünün aküsüsün 1 tanesi 24 sat şarj ettiğim halde çalışmıyor aradığım bazı yetkililerde ordan oraya yönlendiriyor karşımda açıklama yapacak ve yardımcı olacak muhattap bi kişi bulamadım yardımcı olur musunuz?

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Hepsiburada.com Ürünü Almadan İade Ettim!

Şikayetçinin Adı: Zeynep I...     Tarihi: 27 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Lenovo laptop hepsi burada platform üzerinden bi ürün aldım aldığım firmanın şikayetlerini görünce ürünü hiç teslim almadan tekrar iadeye gönderdim bu konuda hiç ama hiç yardımcı olmadılar hepsi burada müşterinin yanında değil malesef

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Hepsiburada.com Reklamlarından Bıktım!

Şikayetçinin Adı:  Osman T...     Tarihi: 27 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Hepsiburada.com Faturasız Çalışıyor!

Şikayetçinin Adı: İsmail Y...     Tarihi: 27 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Hepsiburada.com dan 2 ay önce akıllı tv satın aldım. TV arızalandı garanti kapsamında işlem yapılması için faturası lazım, ama hepsiburada.com sattığı ürünün faturasını ilgili firmaya kestirip göndermediğinden servis işlem yapamıyor. Faturanın gönderilmesini istedim, basit bir maille gönderilebilecek faturayı göndermek için 7 iş günü süre veriyorlar, 2 defa müracaat etmeme rağmen hala gönderilmedi. TV arızasına da garanti kapsamında işlem yapılamıyor. Hepsiburada.com hem arızalı tv sattı hemde sattığı ürünün faturasını başta otomatik göndermiyor veya istediğimdede duruma özel işlem yapıp faturanın gönderimini yapmıyor.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Hepsiburada.com Sipariş Verdiğim Ürünü Geri İade Etmişler!

Şikayetçinin Adı: Resul Y...     Tarihi: 27 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Hepsi burada şikayet ediyorum ayın sekizinde süper indirim adı altında 2 adet aptamil mama siparişi verdim bugün ayın on sekizi adres hatası ile ürünü geri iade etmişler fatura bilgisiyle adres bilgisi bire bir tutuyor ve bugün msj geliyor biz paranızı bankaya iade ettik siz 8 iş günü içerisinde paranız hesaba düşecektir diyorlar ben paramı istemiyorum ürünü istiyorum diyorum biz not alacaz diyip geçiştiriyorlar milletin parasını alıp faize atıp paramızı bir ay sonra geri vermiş oluyorlar ve bunun adınada hata oldu diyorlar.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Hepsiburada.com Güvenim Kalmadı!

Şikayetçinin Adı: Zeynep I...     Tarihi: 16 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

ARZUM AR5013 SENFONY RED 2000 W SAÇ KURUTMA MAKİNASI BÖYLE BİR REZALET OLMAZ MAKİNAYI KUTUDAN ÇIKARDIM ÇALIŞTIRDIM O ANDA İÇİ YANDI NERDEYSE ELİMDE PATLADI BU NE REZALETTİR. GÖNDERİLEN ÜRÜNÜ HİÇ Mİ KONTRO ETMİYOSUNUZ, MAKİNAYI ÇOCUĞUN ELİNE VERSEN OYNAMAZ ARZUM MARKA HAYATIMDAN ÇIKMIŞTIR . BU MAKİNAYI GÖNDEREN HER KİŞİYİ ESEFLE KINIYORUM. YAPTIĞINIZ İŞİ DÜZGÜN YAPIN DEĞİLSE İNSANLARA OYUNCAK GİBİ MAKİNA YOLLAMAYIN BU AYIP KAPATIN SAYFAYI OTURUN EVİNİZDE İNSANLARI MADUR ETMEYE HAKKINIZ YOK. SON DERECE GÜVENİM SARSILMIŞTIR. HEM MARKAYA HEM HEPSİ BURADA YA.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Hepsiburada.com Aldığım Ürünler Yanlış Geldi!

Şikayetçinin Adı: Işıl C...     Tarihi: 15 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Hepsiburada ...aldığım 2 ürün yanlış geldi. aradığımda ürünleri kargoya benim götürmem gerektiği söylendi. şikayetçi oldugumu söylediğimde geri dönüş olmadı.. ürünleri indirimli satıyor satın aldıktan sonra kargoya veriliş surelerini değiştiriyorlar.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Hepsiburada.com Aldığım Ürün Eksik Geldi!

Şikayetçinin Adı: Merve Y...     Tarihi: 15 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Hepsiburada mordeka mobilyadan aldığım ürün eksik geldi iki hafta talep değerlendirip olumsuz cevap aldım ürünün parasını ödememe ragmen ürünüm gelmiyor ve Hepsiburada da hiçbir şey yapmıyor.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Hepsiburada.com Tüketici Şikayetleri Hakkındaki Yorumlar: ...

Yorum Yaz
bottom of page