top of page

Halkbank Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

halkbank.jpg

Şikayet Sayısı =50   Cevap Sayısı = 0 

Halkbank Kartımın Süresi Doldu Ancak Yenisi Hala Gelmedi!

Şikayetçinin Adı: Sevim G...       Tarihi: 09 Ocak 2021         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

HALKBANK - Benim maaş kartımın süresi dolduğu için yeniden kartımın gelmesi için aralık ayı itibariyle bir talepte bulundum şu an Ocak ayındayız hala elime geçmiş bir kart bulunmamaktadır. Her arayışımızda bize kuryede efendim yine bekliyoruz gelen yok. Yine arıyoruz çözüm bulacağı yerde azarlanıyoruz. Şimdi size sormak istiyorum benim maaş kartım neden gelmiyor ve ben bu yaşta bu pandemi de bankaya gitmek zorunda mıyım. Bu hafta içinde yine aynı gelmezse sizi tehdit etmiyorum ama gerekli yerlere başvuracağıma ve hatta mahkemeye kadar gideceğimi bildiririm.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Halkbank Kredi Desteğinin Geri Dönüşü Sıkıntılı Oldu!

Şikayetçinin Adı: Çetin Ç...       Tarihi: 19 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Halkbank esnaf kredisi aldım sadece vergi levhası vererek kredi verildikten sonra esnaf odasına kayıt olursanız iyi olur denildi ve taksitlendirme listesi odeme listesi verildi iki ay sonra esnaf odasına kayıt olmadığımız icin her ay 375 tl fazladan odeme almaktalar ayrıca kooperatif bilmem nesi icin ücret kesiyorlar 285 tl olarak ve bir günde iki kez kesilmiş 285 285 simdi madem Esnaf odasına kayıt şarttı. Evrak olmadan, kayıtlı olmadan neden kredi verdiler ve esnaf odası ayrı bir kuruluş kayıtlı olmadan banka bunu nasıl benden keser bunun soruşturulmasını istiyorum benim gibi birçok esnaf muzdarip bu konudan bu pandemi döneminde esnafa verilen bu 25 binlik kredi destegi bize geri dönüşü sıkıntılı oldu ilgilenirseniz sevinirim saygılarımla.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Halkbank Banka Memuru Yardımcı Olmadı!

Şikayetçinin Adı: Ahmet K...       Tarihi: 17 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Halk Bankası.17.12.2020 tarihinde Halkbankası’na gittim 6 ay ödemesiz çektiğim krediyi yatırmak için gününe 4 gün varken yatırmak istedim cep telefon var fakat internet kullanmıyorum krediyi yatırmak için bankaya girdim sıra numarası aldım ve bekledim sıra bana geldi cebimde tam krediyi yatıracak 285.00 param vardı banka memuru tc kimlik numaramı istedi verdim banka içinde yatırılacağından dolayı benden işlem parası alınacağını söyledi bende tam yanından ayrılacaktım matikten yatıracağımı söyledi bankamatiğe gittim para yatıracak işlemi bulamadım tekrar içeri girdim olmuyor diye söyledim bana daha gününe var diye savsatladı dürüst vatandaşlık örneği gösteren insanlara bu yapılmamlı diye düşünüyorum banka memuru yardımcı olmadı gereğinin yapılmasını arz ederim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Halkbank Aldığım Krediden Bir Miktar Kredi Kartına Aktarıyor!

Şikayetçinin Adı: Gülşeker D...       Tarihi: 3 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Halk Bankası’nı 30 kasımda kanun çıkmış esnaf kredi çekenlere kredi kartı şartmış tamam kabul etik kredi de çıktı sağolsunlar fakat çıkan krediden kredi kartına bir miktar para aktarıyorlar ve bu parayı sadece pos cihazı olan yerlerde kulanacakmışım hiçbir şelide nakite çeviremiyorum hesabada nakit olarak aktarılamıyor Nakit ihtiyacı olan insanın kredisinin bir kısmı neden kredi kartına yatar Mağduriyetin giderilmesini taleb ediyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Halkbank Telefon Bankacılığı'nda Kimse Yardımcı Olmuyor!

Şikayetçinin Adı:Seher Y...       Tarihi: 3 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Halkbank Esenler Şube. Yaklaşık 1 ay önce paraf esnaf kart başvurusunda bulundum durumun aciliyetini belirttiğim halde gerek şube gerekse telefon bankacılığından kimse yardimci olmuyor çok mağdur durumdayım.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Halkbank Müşteri Hizmetlerine Bağlanamadım!

Şikayetçinin Adı:Murat A...       Tarihi: 1 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

​Halkbank 25 dk telefon bağlantısı olmadı müşteri hizmetleri ile görüşemedim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Halkbank 1 Aydır Paramı İade Etmiyorlar!

Şikayetçinin Adı:Murat A...       Tarihi: 1 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Halkbank Bir aydır atm ye param sıkıştı paramı iade etmiyorlar ilgilenmiyorlar. Lütfen yardımcı olur musunuz?

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Halkbank Düzelmediği Sürece Çalışmayacağım!

Şikayetçinin Adı:Ferhat Ç...       Tarihi: 11 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

BÖYLE BİR BANKA İŞLETMECİLİĞİ OLAMAZ BANKA YETKİLİLERİ SİZLER YAPMIŞ OLDUĞUNUZ PROJELERE EVET DERKEN ZORLUKLARINI GÖRMÜYORSUNUZ DTO MAİL SİSTEMİ İLE MAAŞLARI ÖDEYEMEDİM BANA GELEN PARAF KARTINIZA ŞİFRE BİLE ALAMIYORUM VAY CEP TELEFONUNUZ YANLIŞ ŞİMDİDE ANNEMİN KIZLIK SOYADI YANLIŞ DEDİLER ŞİNİRDEN KARTINI ATMAK İSTİYORUM

HERKEZ BİR MEİL İLE İŞLEM YAPARKEN SİZ EXCEL DOLDURTUYOR HERKEZ KÜÇÜK 1 SMS İLE ŞİFRE ALIRKEN SİZ KARTINIZIN ÖZ GEÇMİŞİ İSTİYORSUNUZ BİR DE DEVLETİN BANKASISINIZ

HERKEZ AYA GİDİYOR SİZ NEREYE DİĞER BANKALAR SİZDEKİ HESAPLARA MAAŞ ÖDÜYOR SİZ KENDİ HESABLARINIZA MAAŞ ÖDEMESİ YAPAMIYORSUNUZ YAZIK SİZLE ÇALIŞMAKTAN HİÇ HAZ ETMİYORUM UMARIM DÜZELİRSİNİZ.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Halkbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu 60 Gündür Beklemede!

Şikayetçinin Adı:Şenol La...       Tarihi: 19 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Türkiye halk bankası temel ihtiyaç kredisi baş vurum 60 gündür değerlendirmede diye bekliyorum ihtiyaçlarımızı gideremiyoruz çok güvenim hala hala bir sonuç yok pandemde yaşadığımız sıkıntıları birazda olsa gidermek adına buna ihtiyacım var ilgilenilmesini arz ederim saygılarımla.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Halkbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Yaptım Hala Sonuç Yok!

Şikayetçinin Adı:Doğan Te...       Tarihi: 18 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Halkbank temel ihtiyac kredisi başvuru şu yaptım hala bir cevap alamadım kiraciyim yardım edilmesini arz ederim gelirim 5000 tl nin altında nisanda başvuru yaptım hala degerlendirmede.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Halkbank İhtiyaç Kredisi Hala Onaylanmadı Bir Ay Oldu!

Şikayetçinin Adı:Abdulmanaf K...       Tarihi:  9 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Halkbank 35 gündür temel ihtiyaç kredi başvurusu yaptım hala incelemede sayın Cumhurbaşkanı mızın herkese temel ihtiyaç kredisi verilmesine söylemişti onun için ben bu dilekçeyi yazmak istiyorum zor durumda yim saygılarımla.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Halkbank Konut Kredisinden Yararlanmak İstiyorum!

Şikayetçinin Adı:Cihan Ç...       Tarihi:  9 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Halk bankası Muğla Menteşe şubesinden maaş almaktayım, ev almak için konut kredisi almak için müracat ettim.Halk bankası genel merkezi faiz oranını 0.74 'ten değil, 094 ten vermek istiyor.Gerekçe evin yaşı gösteriliyor Ev 2.el Tapu 27 .5.2020 de mülk sahibinde çocuklarına intikal etmiş.Devletin tanıdığı 0/74 2 el konu kredisinden yararlanmak istiyorum.Yapı kullanma izin belgesi 8.1.1998 Saygılarımla.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Halkbank Kredi Vereceğiz Diyorlar Kefil İstiyorlar!

Şikayetçinin Adı:Murat En...       Tarihi:  8 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Halkbank 25 bin lira kredi vereceğiz diyorlar gidincede kefil istiyorlar ben isletmeciyim ne kiramı ödeyebiliyorum ne elektrik mi hiç bir faturamı işçi maaşlarımı bile ödeyemez durumdayım ya bizi umutlandırmayın yada bizim gibi kırmızı çizgi yemişleri bi fırsat verin bizde bu vatanın evladıyız yada su yalancı reklamı kaldırın ben devletimi yanımda görmek istiyorum bu zamanda butun kapılar yüzüme kapanmasin artik.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Halkbank Mağdurum Bir Çözüm Bulunsun!

Şikayetçinin Adı:Sümbül Yal...       Tarihi:  8 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Halkbank devlet ihtiyaç kredisi için başvuruda bulundum devlet bu desteği açıklarken 2000 tl altında geliri olan herkese demişti benim varlık fonunda fakat ödemesi yapılmış kapanmış borcum olduğu için 3000 tl kredime onay vermedi üstelik emekli maaşımı Halkbanka taşıyıp kredinin ordan kesilmesi talebime rahmen kapıda kredisi onaylanmış fakat hiçbir işi gücü geliri olmayan onca insana rahmen zaten bu kredinin amacı bizi rahatlatmak borçlarımızı ödeyebilmek değil miydi bu konu ile ilgili çözüm öneri talep ediyorum ödenecek bir sürü faturam ve okuyan tek başıma baktığım iki çocuğum var.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Halkbank Mağdur Bırakıyor.!

Şikayetçinin Adı:Hakan Üs...       Tarihi:  8 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Halk bankasından Cumhur bakanımızın biz esnaflara sağladığı esnaf kredisi aldık yalnız biz 25bın nakit 25bın kredi kartı vereceklerdi 25bın nakiti aldık fakat 25bın kredi kartı5bın TL olarak geldi bankaya gidiyoruz muhattap bulamıyorum biz bu krediye bas vurduk ama bize 65bın tl imza attık ama niye cumhurbaşkanı mızın dediğin ı yapmıyorlar biz mağdur ve 65bın TL imza attım gereğini yaparsanız çok sevinirim ilginiz için teşekkür ederim iyi çalışmalar.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Halkbank Destek Kredisi Hala Değerlendiriliyor Diyor.!

Şikayetçinin Adı:Ramazan Ka...       Tarihi:  5 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Ziraat Bankası Vakıf bankası Halk bankası üçünede 12 .05.2020 baş vurdum sonuç hala değerlendiriliyor bir hafta içinde başvurana çıktı biz engelliyim raporumuzda var ihtiyacımız da var buna hala bir cevap verilmiyor bizlere rica ediyorum devlet büyüklerimizden bu süreçte yardımlarınızı esirgemeyin ve en kısa zamanda onaylayın bu krediyi saygılar.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Halkbank Mağdurum.!

Şikayetçinin Adı:Abidin Öz...       Tarihi:  29 Mayıs 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Devletimizin Destek paketi. Halk Bankasının 25 TL verdiği yardım parasını biz küçük Esnaf olarak (Alamadık) Gerekçesi.Esnaf kefalet kooperatifinde kredimiz olduğu için vermiyorlar. Biz bu Haktan Nasıl yararlanacağız.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Halkbank Bir Sonuç Alamıyorum.!

Şikayetçinin Adı:Turan Göz...       Tarihi:  28 Mayıs 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Halk Bankası'na Ziraat Bankası'na 10.000 TL için başvurdu ama bir sonuç alamadım emekliyim 2 kredi ödüyorum Bu arada zor durumda kaldığım için başvurdu yardım üzeri için rica ediyorum Saygılarımla.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Halkbank Çalışmayana Kredi Veriyor Çalışana Kredi Vermiyor.!

Şikayetçinin Adı:Mehmet Eli...       Tarihi:  16 Mayıs 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Halkbank destek kredisi başvurusu yaptım önce onayladılar sonra da olumsuz dediler bende bunlardan şikayetçiyim çalışmayana veriyorlar ama bana vermiyorlar benim sorumluluklarım var ve ben çalışıyorum ödemeyi hiç aksatmam bana bunu neden yapıyorlar anlamadım şikayetçiyim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Halkbank Kredi Başvurumu İki Haftadır Sonuçlandırmadı Mağdurum!

Şikayetçinin Adı:Behiye Merve At...       Tarihi:  15 Mayıs 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Halkbankasına 10000 TL kredi başvurusunda bulundum 2 hafta oldu hala değerlendirme aşamasında virüs nedeni ile çalışamıyoruz.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Halkbank Hakkındaki Tüketici Şikayetleri Markası ve Şikayetleri Hakkındaki Yorumlar: ...

Yorum Yaz
bottom of page