top of page

Gittigidiyor Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

gittigidiyor-logo.png

Şikayet Sayısı = 34

Cevap Sayısı = 0

Gittigidiyor Olumsuz Yorum Yapmaya İzin Vermiyor!

Şikayetçinin Adı: Hüseyin Cengiz C...       Tarihi: 29 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Gittigidiyor sitesi ürün gelmedi ve parayı çektiler ve hiçbir şekilde olumsuz yorum yapmaya izin vermiyorlar, bu nasıl adalet şikayetçiyim. Lütfen yardımcı olun. 

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Gittigidiyor Aldığım Ürün Bana Ulaşmadı!

Şikayetçinin Adı: Cumali Ş...       Tarihi: 2 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Gittigidiyor’dan ürün almıştım fakat bana hiç bir şekilde ulaşmadı. Aldığım ürün araç farı. Şikayetçiyim lütfen yardımcı olun. Eski

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Gittigidiyor Ürünü İade Etmek İstedim Dönüş Yapılmadı!!

Şikayetçinin Adı: Mustafa G...       Tarihi: 25 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

RGB LED Gitti gidiyor üzerinden agb aydınlatma adlı firmadan bir rgb led aldım urun acıklamasında 5050 yazması sebebi halinde tek çipli olarak geldi iade için talep oluşturdum ne firmadan nede gitti gidiyor sitesinden bir dönüş olmadı . urun elimde kaldı.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Gittigidiyor Ürünü Teslim Almadım Teslim Edildi Deniyor!!

Şikayetçinin Adı: Adem B...       Tarihi: 20 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

UV glass cep telefonu koruyucu kırılmaz cam gitti gidiyordan sipariş ettim ürünüm onbirinci ayın yirmisinde teslim edildi gözüküyor yaptığım kargo sorgulamasında ama ben bu ürünü teslim almadım bana teslim edilmedi İzmir çiğli sürat kargosu şubesi kargo takibinde teslim edildi bilgisi veriyor Çiğli şubesini aradığınımda telefona cevap verilmiyor telefon çalıp çalıp kapanıyor lütfen yardımcı olun ürünüm nerede kime teslim edildi bilgi alamıyorum eğer bir muhatap bulamazsam yasal yollara baş vuracağım bilginize.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Gittigidiyor Gelen Ürün Yırtık Geldi!!

Şikayetçinin Adı: Ersavaş S...       Tarihi: 15 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

20 eylül 2018 de gitti gidiyor aracılığı ile 4 kapaklı bir gardrop aldım üretici firma kayseri senin pazar adlı bir firmadan.Ürün tarafıma geldiğinde ambalajın yırtık ve ürünün ahşap kısımlarının kırık olduğunu gördüm. gitti gidiyora mail ortamınsa durumu belirtmeme Ataşehir merkezlerine gitmeme rağmen ürünün parasını kredi kartımdan çekti. Tüketici mahkemesine o dönem şikayet ettim ve lehinde cevap çıkmıştı.Ancak üretici firma telimi yasaklamış +90 541 760 95 35.Bu akşam ambalajı ilk defa açtım ve ürünün çekmeceler kırık ve alt kısmı küçük kasa komple zarar görmüş çöp ürün.Dayanamadım bunca haksızlığa artık Gitti gidiyor asla müşterisini korumuyor ve üreticiden aracıya hepsine haram zıkkım olsun.Asla bu kuruma güvenmeyin.Beni madur ettiler cümle alem duysun.Resimler mevcut. Bu saatten sonra asla gitti gidiyor aracılığı olan sanal mağazadan alış veriş olayım olamaz.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Gittigidiyor Yaptığı Reklamı Görmek İstemiyorum!!

Şikayetçinin Adı: Halime A...       Tarihi: 10 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

GittiGidiyor markasının yeni reklamındaki masonların inançlarına dair görseller var ben bu reklamı görmek istemiyorum çünkü ben Müslümanım bizim ülkemiz müslüman yöneticimiz müslüman olduğu halde bu tür reklamların yayınlanması çok saçma o yüzden reklamın yayınlanmasını istemiyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Gittigidiyor Ürünün Arkasında Durmuyor Alışveriş Yapılmaz!!

Şikayetçinin Adı: Murat G...       Tarihi: 1 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Gitti Gidiyor firmasından SC71095740 satış kodu ile 07/04/2019 tarihinde ids_guvenlik (6136) satıcı kodu ile WALKERTONE16 kanal 1080P ful HD DVR kayıt cihazı -Eski Yeni Bütün Kameraları Destekler - Kare Kodlu (417153526) ürün satın aldım firma kargo ile fatura yollamadı fakat kayıtlar Gitti Gidiyor sitemde mevcut fakat 10 Eylülde ürünüm arızalandı makine çalışmıyordu satıcıyla iletişime geçerek ürünü tamire yolladım 25 gün sonra geldi 9 Ekimde tekrar arızalandı bu sefer ışıkları ve fanı çalışıyordu görüntü yoktu satıcıyla tekrar irtibata geçip ürünü servise yolladım 1 hafta sonra ürünü bana kullanıcı hatası diye geri yolladılar verdikleri cevap Bildiğiniz üzere kamera sistemi ortak şasi olarak bağlanır. Servisin kaçak elektrikten kastı sistemin Herhangi bir elemandan şasi alması ve (kaçak akım) sonucu arızalanmasıdır. Bu durumlarda küçük hasarlarda servis müdahalesini yapıyor ama cihazın işlemcisi hasar aldığında maalesef ki müdahale edilemiyor. Sistemin şasi alması kullanıcı hatası olarak değerlendirilir. Kullanıcının sistemin kurulacağı altyapı kontrolünün sağlaması ve bir sorun varsa gerekli önlemleri alması gerekir. Diye cevap aldım ekte de göreceğiniz gibi biraz elektrik elektronik meraklısıyım elektrik panomda kaçak akım rölesi + Trimbok yüksek voltaj Yıldırım çarpması önleyici + Tomzn gerilim ve akım koruma rölesi mevcut bunlar varken daha nasıl önlem alabilirim serviste kalan süreler zarfında 1 ay içinde 2 kez arıza yapmıştır serviste bilindik cevap vermiş kullanıcı hatası bu ürünü kullanıcı sürekli müdahale etmiyor ki kullanıcı hatası olsun kuruyor bırakıyor takı bir olay olacakta oturup izlenecek o zamanda biler yine kutuyla oynanmıyor Mouse ile ekrandan izleniliyor bu televizyon değil ki böyle bir düzenek kendi evlerinde mevcut mu merak ediyorum bu azanında kullanıcı hatası olduğunu düşünmüyorum firmanın ürününün arkasında durmaması nedeni de ürünü kendilerinin üretmemesi alıp satmaları bu firmadan ürün alınmaz ürünlerinin arkasında değiller.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Gittigidiyor Hediye Çeki Veriyor Hem'de Kullandırmıyorlar!!

Şikayetçinin Adı:Özer Ö...       Tarihi: 28 Ekim 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Gitti gidiyor aldığım ürünü satıcı iade almıyor diye aradığımda müşteri temsilcisi işte size mağduriyetinizi giderelim deyip sonra hediye çeki verip müşteri temsilcisine ne zamana kadar kullanılacak dediğimde istediğin zaman kullan diyorlar ondan sonra aradan üç ay geçmiş diye hem iade yapmıyorlar hemde mağdur ediyorlar.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Gittigidiyor Benle Muhattap Olan Yok!!

Şikayetçinin Adı:Kutbettin Ş...       Tarihi: 15 Ekim 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Gittigidiyor şirketi 05.10.2020 tarihinde vermiş olduğum sipariş ödemesinde peşin yaptım üründe gelmedi muhattap olanda yok şikayetçiyim gereğinin yapılmasını arz eder sonucun tarafıma bildirilmesini arz ederim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Gittigidiyor Koli Sağlam Ürün Kırık Geldi!!

Şikayetçinin Adı:Hulisi Me...       Tarihi: 26 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Gitti gidiyor sitesinden firma adı ucuzcu market. Ürün bana geldiğinde evde yoktum komşuya bırakmış. Ürünü geldiği gün açtım koli sağlam ama ürün kırık ve çizikti. Firma sahibi ben ürünü saglam gönderdim diyor kargocuyu suçluyor. Aras kargo paketlemede sıkıntı yoktu diyor firma da sorun diyor. Ürünü iade koduyla geri gönderdim ama firma sahibi desisi yüksek diye tekrar geri göndercem deyip ürünü kabul etmiyor. Paramı geri vermiyor ne yapmalıyım.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Gittigidiyor Şikayetçiyim !!

Şikayetçinin Adı:Arzu Banu G...       Tarihi: 26 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

gittigidiyor.com da bequemeretr isimli satıcı mantar tabanlı terlik sipariş verdim, geldi denedim, olmadı ve ertesi gün iade kargo gönderdim... bana atılan mesaj: 25 Haziran 2020 10:34 Sbana kargoyu getiren YURTİÇİ kargo şirketiydi ama ne yazık ki iademi ücretsiz kabul etmedi ve 11,71 TL gönderi ücreti aldı - bilginize bequemeretr 25 Haziran 2020 19:18 BMerhaba İadelerde ücretsiz kargo gönderimi yapabilmeniz için Gittigidiyor üzerinden iade kaydı oluşturmanız gerekmektedir. İade sebebi ile ilgili bilgi paylaşmanız sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için oldukça değerlidir Bequemere ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz Sağlıklı yarınlar diliyoruz M/H25 Haziran 2020 19:51 S sanırım söylediklerinizi yaptım ayrıca kodu da yazdım - bilginize bequemeretr25 Haziran 2020 20:29B Teşekkür ediyoruz İyi akşamlar bequemeretr26 Haziran 2020 17:53 BMerhaba Arzu Hanım, Ürününüz yurtiçi kargo ile tarafımıza ulaştı. Mantar taban üzerinde kullanımdan kaynaklı ayak parmak izleri oluştuğu için ürün tekrar satılabilme özelliğini kaybetmiştir. Bu sebeple iade talebinizi üzülerek red etmek zorundayız Ürün yurtiçi kargo ile tekrar gönderilecektir Bequemere ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz Sağlıklı yarınlar diliyoruz Bu satıcı dolandırıcı !!! Tüketici hakem heyetine ve Gittigidiyor a şikayette bulundum... Bu satıcıdan alışveriş edip başınızı bakmayın...

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Gittigidiyor Ürünler Gönderilmiyorsa Neden Kampanya Var !!

Şikayetçinin Adı:Halime E...       Tarihi: 14 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Gitti gidiyor sitesinden rakle bardak sipariş verdim yaklaşık 1 ay gibi sürede gelmedi ve para iadesi sağlandı ve çoğu kişiye gönderilme di bu ürünler gönderilmeyecek ürün için neden kampanya yapılıyor neden insanların zamanı alınıyor mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Gittigidiyor Ürünüm Yarım Geldi Ve Mağdur Edildim!!

Şikayetçinin Adı:Ülker Ko...       Tarihi: 14 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

12 Mayıs'ta gittigidiyor sitesinden 2 arkadaşıma hediye etmek üzere toplam bedeli 1194 lira olan 2 adet fön fırçası (649 lira tanesi) aldım. Ürün 4-5 gün sonra 1 adet teslim edildi ve o günden beri uğraşıyorum. telefon veya canlı destekle siteye ulaşabildiğimde satıcıyla konuştuk, bugün, yarın, haftaya gönderecek vs diye oyalandım, ancak çözüme ulaşmadı. Ürünü iade sürecine aldırıp geri gönderdim ancak satıcı ürünü şimdi 200 lira farkla 849 liraya sayfasında satıyor, yani mağduriyetim giderilmediği gibi arkadaşlarıma rezil oldum, üstelik satıcı bu konudan hiç zarar görmediği gibi arada 200 lira da kazanmış oldu. Gitti gidiyor felaket bir site, çözümsüz, yaptırımsız, başka kişiler mağdur olmasın istiyorum, ben kendi adıma bir daha o siteden hiç bir şekilde alışveriş yapmam (ki internet alışverişi yalnızca bu dönemde değil, hep kullandığım bir yöntemdir).

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Gittigidiyor Ürünleri Kırık Ve Yanlış Gönderdi!!

Şikayetçinin Adı:Hilal Ak...       Tarihi: 15 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Gitti gidiyor sitesinden almış olduğum ürünler kırık ve yanlış ürün vermiş olduğum paraya kıyasla basit bir ürün geldi iade işlemini gerçekleştiremiyorum. Müşteri hizmetlerine bağlandım ve bana bilerek ürünü onaylayıp iade işleminin iptaline sebeb oldu görüşmeler kayıt altındaysa madem çıkartılsın ben şikayetçiyim dönüş yapacaklarını söylüyorlar dönüş yapmıyorlar.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Gittigidiyor Sürekli Sıkıntı!!

Şikayetçinin Adı:Barış Al...       Tarihi: 10 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Gitti gidiyor sitesinden 5.ayın 23 ünde app store kulllanıcı adı ile satış yapan merdiven altı ürün temincisi olduğunu tahmin ettigim şahısın ne bir mağaza adı var nede gerçek kendi ismi var.bu app store kullanıcı adı ile gitti gidiyordan satış yaban şahıstan 339 TL ye bitki LED lambası siparişi verdim gitti gidiyor sitesi üzerinden. Sipariş vermeden önce bilgi amaçlı attığım mesaja birçok kez cvp aldım. Ondan sonra satışı gercekleştirdim. 9 gün geçmesine rağmen kargom gelmeyince satıcıya mesajlar atmaya başladım fakat hiçbir mesajıma yanıt alamadım. Arkası 6.ayin 8inde sabah saatlerinde GittiGidiyor müşteri hizmetlerini arayıp durumu izah eddim ivedi bir şekilde para iadesini tarafıma iletilmesini istedim not düşüldüğü söylenildi konu ile alakalı olacaklarını belirttiler. Fakat satıcının pişkinliğini bu seferde merdiven altı satıcılara destek olan gitti gidiyor sitesi aldı. 3gündürde para iadeniz gerçekleşmedi ve hala ne kadar bekletileceğimiz belli degilmiş.benim gibi birçok vaka sayısı olduğunu söylüyorlar bana.bende onlar gibi sıradaymışım. Durumun vahametini anlayabiliyor musunuz. Gitti gidiyor gibi birçok aracı site var n11, hepsi burada, çicek sepeti vs.hepsinden 10larca alışverişim oluyor ay içerisinde hiçbirinden böyle bir sorun yaşamadım. gitti gidiyor hep böyle sıkıntılı bilginiz olsun ona göre değerlendirin. saygı ve ile kalın sağlıcakla.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Gittigidiyor Sehpa Aldım Ne Ürün Geldi Ne Param İade!!

Şikayetçinin Adı:Şentürk K...       Tarihi: 9 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Giti gidiyordan spor sehpası almak istedim ne sehpalı gönderdiler nede paramı gönderiler bir buçuk ay oldu ne kadar mesaj yazdıysam cevap vermediler tam 409 tl paramı.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Gittigidiyor Kanuni İşlem Başlatacağım!!

Şikayetçinin Adı:Nihat İp...       Tarihi: 4 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Merhabalar, 02.06.2020 tarihinde öğleden önce gitti gidiyor sitesinden scoter siparişi verdim Aynı gün kargo olarak görünen ürünün kargosu yapılmadı.Tedarikçiye site üzerinden mesaj attığımda geri dönmedi Site müşteri hizmetlerinden aldığım telefon numarasını aradığımdada açmadı.Telefona mesaj gönderdiğimde hukuki haklarım çerçevesinde mahkemeye vereceğimi ilettim(Tedarikçiye).Çok abes bir şekilde ver elimde olmayan bir ürünü gönderemem şeklinde geri dönüş yaptı. Soruyorum; Gitti gidiyor olarak tedarikçinin elinde olmayan bir ürünün satışını nasıl yapıyorsunuz. Sayfanızda belitilen kargo gönderme süresine neden uyulmuyor ve müşteri kandırılıyor Tedarikçiniz nasıl bu kadar rahat bir şekilde olmayan ürünü sayfaya yerleştiriyor ve haksız ken haklı bir görüntü ile geri dönüş yapıyor. Tedarikçi tarafından ürünün iadesinin yapılması istendi fakat tüketici olarak haklı olduğum bu konuda mücadelemi sürdüreceği ayrıca kanuni işlem başlatacağım.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Gittigidiyor Ürün İade Ücretini 3 Aydır Yatırmadı!!

Şikayetçinin Adı:Fatih Dik...       Tarihi: 27 Mayıs 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Gittigidiyor’dan ürün iade ettim 3 aydır 498 TL parami yatırmadılar biz yatırdık diyorlar banka yok yatmadı diyor arada bıraktılar beni.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Gittigidiyor Siparişim İptal Olmasına Rağmen Ücret İade Edilmedi!

Şikayetçinin Adı:Ece Nur Bay...       Tarihi: 6 Mayıs 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

13/04/2020 tarihinde Gittigidiyor'dan aldığımız siparişinizin iptal olmasına rağmen ücretimiz iade edilmemiştir.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Gittigidiyor Telefon Aldım Kapanıyor Sürekli Ulaşamıyorum!

Şikayetçinin Adı:Süleyman Alp...       Tarihi: 1 Mayıs 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Gitti gidiyor dan samsung j7 telefon aldım 15 nisanda kendi kendine kapanıyor bana müşteri hizmetleri siz arayın satıcının numarasını görüşün aradım ulaşamadım diyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Gitti Gidiyor Markası ve Şikayetleri Hakkındaki Yorumlar: ...

Yorum Yaz
bottom of page