top of page

FLO Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

FLO Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı =27   Cevap Sayısı = 0 

FLO Sitesinden Ayakkabı Aldım Kargoya Verilmedi!

Şikayetçinin Adı: İsmail D...       Tarihi:  20 Ocak 2021         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Flo İnternet sitesinden ayakkabı aldım17/01/2021 tarihinde tahmini teslimat tarihi 19/01/2021 görünüyordu bugün aradım 21/01/2021 tarihinde gönderilecektir denildi yani 3 gün geçti daha kargoya bile verilmemiş.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

FLO Sitesinden Ayakkabı Aldım Pişman Oldum!

Şikayetçinin Adı: Ali V...       Tarihi:  10 Ocak 2021         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Flo internet sitesinden ayakkabı aldım pişman oldum ayakkabı iki farklı tek geldi mağazaya gittim hatalarının düzeltilmeleri yerine benden tek ayakkabı için 100tl fark alındın alınmaması lazım biliyorum ve farkındayım ama mağaza sorumlusu ve müdürü bana denilen internetten alınan ayakkabı teşhir veya defolu olduğu. İçin bizdeki fiyatla aynı değil halbuki öyle bişey yok biliyorum ona rağmen fark verdim değiştirdim ayakkabıyı ama sadece bir giyinişte üretim kaynaklı hatasından dolayı sol ayağımı ağrıtıyor giyinemiyorum kullanmadım iki defadır incelemeye gidiyor sonuç yok hala incelemede lütfen sesimi duyurun bu gün ben alabilirim ama durumu olmayıpta alamayan fark veremiye insanlar mağdur oluyor ben asla yakıştıramadım bu firmaya ve o adar reklamı yapılıyor istediğiniz yerde değişim ilgileniliyor diye ama boş boş boş koca bir boş marka.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

FLO İncelemeye Giden Ayakkabımın İadesini Talep Etmekteyim!

Şikayetçinin Adı: Gökhan Ö...       Tarihi:  08 Ocak 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Flo - 18.12.2020 tarihinde Flo mağazasından aldığım Kinetix marka bot üst iki tarafta da yırtılma oldu müşteri hizmetlerini aradım mağazaya götürün inceleyip 21 günde 30 gün arasında inceleyelim size dönüş yapalım diyorlar peki bu süre zarfında ayakkabıdan kaynaklanan hata yüzünden ayakkabısız kalacağım yeni ayakkabı almam gerekecek bu sebeple ayakkabının iadesini talep etmekteyim yetkililer yardımcı olsun lütfen.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

FLO Değişim İçin Kimseye Ulaşamıyorum!

Şikayetçinin Adı: Burcu Y...       Tarihi:  23 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Flo marka adlı siteden ayakkabı aldım 37 yerine 38 göndermişler ücretini de ödemiştim ama hiçbir şekilde değişim için kimseyle bağlantı kuramıyorum. Şikayetçiyim Flo’dan.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

FLO Ayakkabıyı Poşette Gönderdi!

Şikayetçinin Adı: Mine M...       Tarihi:  19 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Flo orijinal nike ayakkabı aldım Flo online alışverişten güya orijinal kurusuz ve faturasız şekilde poşette gönderdiler bu nasıl bir güvensizliktir sahte ürün mü gönderiyorlar şikayetçiyim mağduriyet yaşıyorum ilgili kişilere bunu iletmek istiyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

FLO Bu Ayıp Koca Mağazaya Yeter!

Şikayetçinin Adı: Tanju G...       Tarihi:  15 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

FLO Ayakkabı; mesafeli sözleşme ile internet sitesinden 08 Aralık 2020'de sipariş verdiğim ürünü, bir hafta sonra tedarik edemediğini ve gönderemeyeceğini beyan edip; siparişimi iptal etti ve göndermedi. Bu ayıp, koca mağazaya yeter.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

FLO Yanlış Kargo Sipariş Verdim!

Şikayetçinin Adı: Vedat Y...       Tarihi:  12 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Flo yanlış ayakkabı siparişi verdim düzeltmek için aradım kimse cevap vermedi geri dönüşüm yapmadı gelen kargoyu da o yüzden almayacağım.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

FLO Aldığım Ayakkabının Süsü Koparılmış Geldi!

Şikayetçinin Adı: Şule Ç...       Tarihi:  4 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Flo sandalet aldım. Aldığım sandaletin üstündeki süsün biri var biri koparılmış olarak geldi. Mağdur edildim. Şikayetçiyim bu firmadan.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

FLO Ayakkabı Orjinal Olmayabilir!

Şikayetçinin Adı: Muzaffer Ç...       Tarihi:  27 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

FLO ayakkabıdan aldığım puma marka ayakkabı da deri bölümde yırtılma vardı ve burun kısmında hafif aacilma vardı garanti kapsamında olmasına rağmen kullanıcı hatası olduğu söylendi.Bende FLO ayakkabı dan tanınmış marka ayakkabı kesinlikle almayın derim orijinalliğinden bile şüpeliyim

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

FLO İade Ettiğim Ürünün Parasını Alamıyorum!

Şikayetçinin Adı: Esra K...       Tarihi:  9 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Flo mağazacılık iade ettigim urunun parasını geri alamıyorum bir buçuk ay oldu 3 defa aradım hallediyorlar mış gbi yapıp hala bir sonuc alamadım.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

FLO Aldığım Ürünün Değişimini İstiyorum!

Şikayetçinin Adı: Süleyman A...       Tarihi:  10 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

KINETIX MARKA uzaktan alış verişten alındı 42 numara geldi ben 43 giydiğimden bana küçük SİLİVRİ MEKEZ FLO şubenizden değiştirme imkanı var mı var ise sevinirim. aktif spor siyah ayakkabı ben09/11/2020 pazartesi 18: sularında teslim aldım.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

FLO Hiç Memnun Kalmadım!

Şikayetçinin Adı: Arif K...       Tarihi:  29 Ekim 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Ayakkabı uç kısmı delindi daha 2 hafta demeden ayakkabı kötü durumda 27.09.2020 tarihinde aldım.12.10.2020 tarihinde ayakkabıyı yenilenmesi için iade ettim, 21.10.2020 aradım kullanıcı hatası diyerek reddetmişler. Bu şekilde hem kendim arayıp araştırıyorum, hem de bir ayakkabı 2 haftada ayakkabı alıp ayakkabısız kalacaksam Flo dan ayakkabı almamın anlamı yok.27.w9.2020 Tarih 60 Rolü fiş alış tarihi 12.10.2020 iade edilme tarihi M608500112K012560001 rolü iade fişi mağduriyetimin giderilmesini rica ediyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

FLO Ürünümden Hala Bir Haber Yok!

Şikayetçinin Adı: Hasan D...       Tarihi:  29 Ekim 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

dockers marka ayakkabı Flo mağazasında aldığım ürün yaklaşık 2-3 ay sonra topuk iç kısmından açılma yapmıştır. Ürünü mağazaya götürüp incelenmesi için firmaya gönderilmiş sonucunda üretim kaynak bir şey olmadığı ile ilgili tutanak hazırlamış tarafıma bildirilmiştir. Sorun devam olmakta olup ürün ile ilgili hiç bir şey yapılmamıştır. Mağduriyetim devam etmektedir. Hiç bir sonuç alamadım satıcı firmadan.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

FLO Ürünümü İade Almadı!

Şikayetçinin Adı: Salih A...       Tarihi:  24 Ekim 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Flo mağazacılık ve paz. a.ş. - ayakkabı aldım 1 saat gibi bir süre giydim ayakkabı ayağımda yara yapmaya başladı hemen, sonra iade için gittim durumu izah ettim giydiğiniz için iade alamıyoruz dendi bende ayakkabıyı sadece burada deneyerek böyle bir durumla karşılaşacağımı nasıl anlayayım dedim onlarda üründe hatta var diye incelemeye gönderdi ve üründe hatta yoktur diye tekrar geldi.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

FLO Kolay İade Yapma Hakkım Varken Yapamıyorum!

Şikayetçinin Adı: Lütfiye B...       Tarihi:  11 Ekim 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

 Flo Aldığım ayakkabıyı iade etmek istedim Kolay iade talebi olusturdum.enyakin mağazamıza yada aras kargoya verme seçeneği vardı en yakın mağazasına gittim biz alamayız dedi madem öyle sitede neden öyle yazıyor.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

FLO Kargomu Göndermeyecekseniz Paramı İade Edin!

Şikayetçinin Adı: Pınar T...       Tarihi:  25 Eylül 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

FLO 10 Eylülde sipariş verdim 4 tane ayakkabı 17 Eylül'de kargoya verilmiş ama bugün gördüm ki kargom geri size dönüş yaptı. Bana kargomu yollamayacaksanız. Paramı iade edin asla ve asla bir daha sizden alışveriş yapmayacam ilk ve son oldu. Ne ilgili biri var nede aradığımda telesekreterden hariç konuştuğum bir müşteri hizmeti. Beni mağdur ettiniz. Ya yollayın doğru düzgün kargomu ya da paramı en kısa zamanda hesabıma yatırın!!!

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

FLO Ayakkabı Aldığıma Pişmanım!

Şikayetçinin Adı: Erdal Dö...       Tarihi:  24 Eylül 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Flo Mağazasından aldığım Polaris marka ayakkabı 3 gün giyim sonunda deri yüzeyinde açılma meydana gelmiştir. Mağazaya müracaat ettiğimde imalat hatası yoktur diye geri bildirim gönderilmiştir. Ürün kağıttan olmadığı ve bu kadar adi bir ürün olamayacağı düşünülerek mağazaya müracaat ettiğim halde ürün olumsuz değerlendirilmiştir. Flo gibi bir mağazada üç günlük satılamayacağı kanaatimdeyim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

FLO Ayakkabı Sıkıntı Yaşıyorum!

Şikayetçinin Adı: Mediha Ce...       Tarihi:  21 Eylül 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Flo ayakkabı mağazasından internet alışverişi yapmadım, alışveriş yapan kişi büyük ihtimalle telefonunu yanlış girmiş, ben günlerdir kargo şirketinin mesajları Flonun mesajları ile sıkıntı çekiyorum.siparişiniz geldi yok almadınız yok banka ödeme yapmıyor siparişinizi iptal ettik böyle mesajlarla gün boyu beni meşgul ve mağdur ediyor.FLO müşteri hizmetlerine canlı bağlanma şansım olamadı sürekli internetten işlemlere yönlendiriyor, Aydın forum mağazasını aradım siz ulaşabilir misiniz diye ,hayır biz başka bir müşteri için işlem yaptıramayız deyince buraya yazmayı düşündüm.Alışveriş yapan kişi İzmirde oturuyor sanırım DOĞANLAR ŞB .ne kargonuz ulaşmıştır dediğine göre.Bu konuyu nasıl halledebilirim içinden çıkamadım yardımcı olursanız sevinirim .Teşekkürler.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

FLO Ayakkabı Aldım Açılma Yaptı Değişim Yapmadılar!

Şikayetçinin Adı: Yıldız Bay...       Tarihi:  3 Eylül 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Flo dan nike ayakkabı aldım 1 ay gibi kısa bir sürede açılma yaptı iki kere ürün incelemeye gitti ama değişim olmadı bu kadar kötü ürün görmedim ben.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

FLO Asla Alışveriş Yapmam!

Şikayetçinin Adı: Adem B...       Tarihi:  27 Ağustos 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Flo aldığım ayakkabıyı 2 defa kredi kartı ödemesi yaparak geri ödeme yapmayan firmadan bir daha asla alış veriş yapmam.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

FLO Markası ve Şikayetleri Hakkındaki Yorumlar: ...

Yorum Yaz
bottom of page