Fakir Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

Fakir Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı = 3

Cevap Sayısı = 0

Fakir Cihazım İçin İade Kabul Etmediler.!

Şikayetçinin Adı: İbrahim K...       Tarihi:  21 Ocak 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Fakir’den blender aldım kırık çıktı. Geri göndermeme rağmen iade talebi kabul etmediler. Ne paramı alabiliyorum ne de blenderı değiştiriyorlar.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Fakir Cihazım Serviste Ne İadesi Yapıldı Ne Bilgi Verildi!

Şikayetçinin Adı: Neşe V...       Tarihi:  24 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Fakir. Erzurum Şükrüpaşa Mahallesi Serince mağazasından bir adet Fakir marka mutfak robotu aldım bir zaman kullandıktan sonra arızalandı garantisi vardı garantiye götürdüm. Servise verdik 40 gün servis sürdü Cihazım ne yapıldı ne de bir haber verildi. Ben fakire şikayet ettikten sonra cihazımı aldığım mağazaya geri götürdüm cihazımın değişimini yapacaklarını değişim olmazsa ücreti iade edeceklerini söylediler şu an neredeyse 40 gün daha oldu ne bir haber ne cihazım değiştirildi. Ne parası iade edildi ne de bilgi veriliyor gerçekten çok muzdarip oldum bana yardımcı olursanız çok memnun olurum. Şimdiden teşekkür ederim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Fakir Ürünlerinin Senesi Dolmadan Arıza Verdi!

Şikayetçinin Adı: Nurben K...       Tarihi:  7 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Fakir küçük ev aletleri mentol serisi. Senesi dolmadan tost makinesi ve çaycı arıza verdi. Tost makinasında kabarmalar oldu çayı da buhar düğmesi arıza yaptı servise gitti çaycı için 120 tl istendi. Tost makinesi için tamiri çok yüksek tutar dendi geri yollandı. Pandemi sebebi ile servise gidemedim ve fırsat bulup 3 sefer gittim pandemi sebebi ile servis kapalıydı. Bunu müşteri hizmeti temsilcisine söyleyince bu bizim sorunumuz degil dendi ve istediğiniz yere şikayet edin dedi ve hatta bi numara söyledi buraya da şikayette bulunun diye.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Fakir Markası ve Şikayetleri Hakkındaki Yorumlar: ...

 

Beni de Abone Yapın !

Marka Hakkında Bir Yorum Yazınız

© 2012 Şikayet Edicem Tüm Hakları Saklıdır.