top of page

Evkur Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

Evkur Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı = 37

Cevap Sayısı = 0

Evkur'dan Beyoğlu'nda Oturduğumuz İçin Bize TV Satmadı!

Şikayetçinin Adı: İbrahim B..      Tarihi: 26 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Evkur..... TV almak için gittik her şey olumlu annemin üstüne taksitli sözleşme şeklinde alacaktık ama sonrasında kaldığımız yer Beyoğlu olduğu için size veremeyiz güvensiz bölge vs sözlerle rencide edip bizleri de hırsız dolandırıcı kefesine koydular.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Evkur'dan TV Aldık 15 Gündür Servis Gelmedi!

Şikayetçinin Adı: Hakan G..      Tarihi: 2 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Arkadaşlar 20 gün önce TV aldım araştırma soruşturma sonucu TV geldi. 15 gün bekledik servis için hemen geliyoruz dediler 3 gün oldu gelmediler. Yarınsa TV’yi alıp Evkur önünde kıracağım. Aldığımız üründen şirketten hiç memnun kalmadım şiddetle kınıyoruz.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Evkur Garantiye Gönderdiğim Ürünün Parçasını Çaldı!

Şikayetçinin Adı: Fikriye A..      Tarihi: 23 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Evkurdan Acer marka oyun bilgisayarı aldım ekranda ışık süzmesi vardı servise gönderdim 1ay sürdü araya araya geldi 16 Gb olan bilgisayar 8 Gb düşmüş aradım servisi gönderin diyorlar peki yollasam bu sefer içinden ne parçası alıncak lütfen kimse Acer marka Evkurdan hiç bir şey almayın.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Evkur Otomatik Olarak Taksit Sayımı Yükseltmiş!

Şikayetçinin Adı: Fikriye A..      Tarihi: 23 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Evkurdan 6 taksitle bir telefon aldım fakat Evkur sistemi beni otomatik men özel müşteri yapıp taksit sayımı arttırıp fazladan faiz ödemek zorunda bırakıyor. İtiraz ettiğimde kabul edilmiyor.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Evkur Şikayetçiyim!

Şikayetçinin Adı: Aydın U..      Tarihi: 16 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

12 yıl önce Evkur alışveriş merkezinden 3000 tl lik alış veriş yaptım hastalığımdan dolayı borcumu ödeyemedim. Şuan itibarı ile %60 oranında engelliyim ve trabzon Ortahisar belediyesi orbel A.Ş de çalışmaktayım Evkur alışveriş merkezi 3000 tl lik ama borcumu 6000 tl olarak kabul edip maaşıma 30.000 tl haciz koydurdu yaklaşık 12.000 tl sini maaşımdan aldılar bu işlem yaşamıdır gereğini bilgilerinize arz ederim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Evkur Bilgisayar Sandalyesi Aldım İade Etmediler!

Şikayetçinin Adı: Makbule Y..      Tarihi: 16 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Ev kur dan bilgisayar sandalyesi aldım iade yapmıyorlar sadece deyişim yapıyorlar benim iade hakkımı gasp ediyorlar.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Evkur Faiz İşletiyor!

Şikayetçinin Adı: Mahi K..      Tarihi: 28 Ekim 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

merhabalar Evkur dan almış olduğum ürünleri bir dönem ödedim ve Mayıs 2019 da iflas ettim işsiz kaldım ödeyemedim şu an pandemi den dolayı işsizlik maaşı alıyorum sorun şöyle Evkur eşimden kalan köyde bir tarlaya icra koydu aynı zamanda evime icra gönderdi bende ödünç bulduğum 7 bin TL parayı borcumu kapatmak için gittim kabul etmedi toplam borcunum iki katı nerdeyse aynı zamanda icra koydukları yer için dosya parası talep ediyorlar sizden ricam bu konuda lütfen bana yardımcı olun ve benim gibi birçok mağdur olan insanlar var benim eşim vefat etti ödeme gücüm yok eşimden dul maaşımın tamamı krediye yetmiyor (araştırabilirsiniz) ve yurta çalışıyordum mart ayından bu yana işsizim başkada bir gelirim yok sizden ricam acil çözüm çünkü günlük 200 TL'ye yakın faiz işletiyorla saygılarımla.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Evkur Bekletiyor Sürekli!

Şikayetçinin Adı: İlkay Y..      Tarihi: 21 Ekim 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Evkur alışveriş merkezi. Antalya şubesinden tv sehpası satın aldım. Defalarca aradım. Televizyonum şu an küçük bir sehpanın uzerinde. 11 aylık bebeğim var. Üzerine düşme ihtimali var desim ama Tv ünitesini getirmediler. Ayın 2 sinde satın aldım. Bugun ayın 21 hala gelmedi. Aradığım zaman ayin 7 sinde onaylandığını ve 21 iş günü icinde geleceğini söylüyorlar. Yani 19 gün beklemişim daha 20 gün daha bekleyebilir misin. Çünkü 21 is günü cumartesi pazarı saymıyorlar. Bu kadar bekleyeceğimi söyleselerdi asla almazdım. İptal icin şubeye gitmemi söylüyorlar. Bebeğimle dışarı çıkmam çok zor oluyor.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Evkur Ürünler Hem Geç Geldi Hem'de Kurulum Yok!

Şikayetçinin Adı: Ömer B..      Tarihi: 14 Ekim 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Evkur dan çeyiz alındı. Ürünler iki ayda evimize geldi.Bir haftayı geçtiği halde ürünler kurulmadı. Düğün yapalı iki hafta oldu. Eşyalarımızı hala kullanamıyoruz. Hem geç geldi. hemde kurulmaya gelmiyorlar.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Evkur Aldığım Ürün Ne Kargoya Verildi Ne Onaylandı!

Şikayetçinin Adı: Yılmaz U..      Tarihi: 29 Eylül 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Evkur dan 30 ağustos da sipariş verdim ürün de hala gelişme yok ne kargoya verildi ne de siparişim onaylandı. 28 eylülde kurallarına göre 21 iş gününü geçtiği için Müşteri hizmetlerini arayıp iptal etmek istedim ama karşımda eleman bir türlü anlamak istemedi, böyle bir resim takibat olamaz. İlk defa ve son defa Evkur dan siparişi veriyorum ve kesinlikle tavsiye etmem, hata benden bu mağazada farklı yorumları okuduktan sonra neyse 2 ürün sipariş vereyim dedim ama bin pişman oldum, bir daha kesinlikle. Takibat hizmet 10 puanda 2 veririm. Kesinlikle öneriyorum. Bir türlü online üzere sipariş verdim farklı mağazalarda hiç böyle sorun yaşamadım.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Evkur Ürünüm Bir Ayı Geçti Hala Yok Nasıl Bir Firma!

Şikayetçinin Adı: Hasan Can Er..      Tarihi: 29 Eylül 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Evkur, Eylül ayının 2. Günü aldığım ürün elime ulaşmadığı için ayın 14 ünde ürünün iade talebinde bulundum paramı geri almak için belki buraya 4 üncü kez yazıyorum tam 15 gündür her yere başvurdum paramı geri alamıyorum. Kimseye tavsiye etmediğim hırsız bir firma kendileri. Koordinasyon sıfır hiç bir çalışan yeterli değil. Açık açık söylüyorum paramı geri vermiyorlar kendileri hırsız en yakın zamanda mahkemeye suç duyurusunda bulunacağım.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Evkur Sana Yakışmadı!

Şikayetçinin Adı: Yalçın De..      Tarihi: 19 Eylül 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Lüxel marka set üstü ocak ve fırın aldım Evkur dan. Evkur tarafından ürünler teslim edildi fakat, kumtel servisini kurulum için aradım bana 6 gün sonrasına gün verdiler. Servisleri yetişmiyormuş. Evde çoluk çocuk aç mı kalacak nasıl bir hizmet bu 6 gün sonrasına gün veriyorlar. Algagabanı gelip kutusunu açıp fişe takıp gidecekler. Böyle bir firmaya yakışmadı. Ve ben bu ürünleri kendim Açıp fişe takacağım şayet sorun olursa firmanın sorunu. Garanti dışı falanda anlamıyorum yeter ya bu ne rezilliktir. 6 gün sonra gelip kutuları açıp fişe takacaklar.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Evkur Hem Arızalı Ürün Veriyor Hemde İlgilenmiyorlar!

Şikayetçinin Adı: Atike Çağ..      Tarihi: 28 Temmuz 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

22.05.2020 de Evkur mağazasından Samsung Galaxy tablet aldım Tarafıma Evkur dan teslim edileceğini söylediler 1 hafta sonra Evkura gelmemi söylediler ona rağmen eve göndermişler evde olmadığım için mağazaya geri dönmüş ertesi günü Evkur dan teslim aldım tablet 2 ay sonra oyun oynarken ekranda kayma oldu satın aldığım mağazaya götürdük ekran kırık dediler samsung teknik servisine götürdük tableti düşürmememize rağmen tabletin kasasını yamuk ve ekranın kırık olduğunu söylediler iki tarafta hatasını kabul etmiyor olayı bize maal ediyor resmen hem arızalı ürün verdiler hemde insan dolandırıyorlar en kısa zaman da hakkımı arayacağım.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Evkur Ürünüm Gelmedi!

Şikayetçinin Adı: Sinan Ars..      Tarihi: 23 Temmuz 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Evkur mağazası ürün siparişim vardı bir aydır gelmiyor taksit günü geldi hala ürün gelmedi taksit gününü değiştirin diyorum onu da yapmıyorlar iptal edin diyorum onu da yapmıyorlar ne ürün geliyor nede insiyatif kullanılıyor.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Evkur Aldığım Koluk Takımı Ayağı Kırıldı Bir Aydır Bekletiyorlar!

Şikayetçinin Adı: Gülay D..      Tarihi: 17 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Evkurdan almış olduğum peşin parayla koltuk takımı ayağı kırıldı ve dikişleri patladı fakat 1 aydır tamiri yapılmadı gelmiyorlar.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Evkur Saçma Sapan Çalışan İnsan Topluluğu!

Şikayetçinin Adı: Errahman Çe..      Tarihi: 14 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

EVKUR / 4 haziran da elden taksitli telefon için başvurdum 5 haziranda Evkur dan biri evime geldi adres teyidi için Aşırı derece suratsız kaba ve test biriydi sanki silah zoruyla gelmiş adresimi görmeye 4 senedir aynı adreste oturuyoruM diyorum saçma sapan hala eski adresi istiyor iş adresimi verdim 3 senedir burada çalışıyorum diye aynı tavır saçma sapan bir insanlar topluluğu.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Evkur Yüzünden Zor Günler Yaşıyorum!

Şikayetçinin Adı: Ayşe Car..      Tarihi: 14 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Öncelikle merhaba Evkurdan oğlumun düğün sebebi ile daha kolay olur diye 24 ay taksitle alışveriş yaptım fakat 6 ay gibi süre ödeyemedim taksitlerimin 1 yıl daha ödemesi olmasına rağmen kalan borcumum tamamını kapattım ama ben 24 ay taksitle aldığım için kredi gibi gözüktüğü için benim kredi puanım düştü. Burada benim anlatmak istediğim satış elemanının bunu bana açıklaması gerekirdi ve bilgilendirilmedim. Kendilerine bunu söylediğimde haklı olduğumu ama yapacak bir şey olmadığını söylediler.insanın başına bazen istemediği olaylar gelebiliyor benimde eşimin o dönemde belini kırması ve yardımcı olamaması ve düğün sebebi ile 6 ay yaşadığım sıkıntı benim her daim önüme çıkıyor ödemem gereken borçlarım var ama hangi bankaya gitsem olumsuz sonuçlanıyor Lütfen sizlerden rica ediyorum bunun mutlaka bir çözümü vardır inanın çok ihtiyacım var ve çok zor günler yaşıyorum İlginize teşekkür ederim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Evkur Telefonlara Bakmıyor!

Şikayetçinin Adı: Ali Hiz..      Tarihi: 12 Mayıs 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

evkur. merhaba borç yoktur kağıdı bilgisi almak için evkur müşteri hizmetlerini arıyorum ama telefona bakan yok. kucucuk resmen sahtekarlık yapıyorlar bilerek telefonlara bakmıyorlar.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Evkur Bize Bilgi Vermiyor!

Şikayetçinin Adı: Erhan Kıl..      Tarihi: 9 Mayıs 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Evkur mağazası 2 ayrı verdiğimiz siparişimizi onaylanmasına rağmen bizden habersiz iptal edip bize bilgi vermedi.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Evkur Markası ve Şikayetleri Hakkındaki Yorumlar: ...

Yorum Yaz
bottom of page