Evform Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

Evform Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı = 18

Cevap Sayısı = 0

Evform  Ürün Hem Gelmedi Hem Para İadesi Yapılmadı!

Şikayetçinin Adı: Filiz Öz..      Tarihi: 24 Eylül 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

EVFORM İNTERNET SİTESİ ÜZERİNDEN MUTFAK MASA TAKIMI ALDIM ÜRÜN GELMEDİĞİ GİBİ ÜCRET İADESİDE HALA YAPILMADI BU ARDA ALIMI 29 EYLÜL 2019 DA YAPMIŞTIM SENESİ GELDİ PARA GELMEDİ BİLMEDİĞİM BİR SİTEDEN ALLIŞVERİŞ YAPMANIN SIKINTISI MAALESEF HERKEZE BU KONUDA DİKKAT ETMESİNİ ÖNERİYORUM.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Evform  3 Aydır Siparişim Ulaşmadı!

Şikayetçinin Adı: Semah Do..      Tarihi: 16 Temmuz 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Ev form firmasından üç aydır sipariş ettiğimiz ürün elimize hala ulaşmadı konuyla ilgili kaç defa görüşme sağladık hep oyalayıp beklettiler parayı iade de etmiyorlar bu firmadan kimse alışveriş yapmasın sakın.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Evform Paramı İade Etmiyorlar!!

Şikayetçinin Adı: Songül Ak..      Tarihi: 14 Temmuz 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Evform sitesinden şikayetçiyim bu siteden iki ay önce tivizi eko 4 kişilik masa kumaş sandalye yemek masa takımı aldım ürünü göndermediler siteyi aradım ürünün iptal edilmesini istedim ve paramın iadesi ni istedim tamam diyorlar ama paramı iade etmiyorlar bu konuda çok mağdur oldum 599 tl iade etmeleri gerekiyor lütfen yardimci olur musunuz.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Evform Param İade Edilmedi!!

Şikayetçinin Adı: Sevginar Ak..      Tarihi: 9 Temmuz 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Evform.com adresinden 20 Mayıs'ta 6 kişilik masa ve sandalye siparişi oluşturdum kredi kartımdan 1087 TL çekim yapıldı , fakat bayram , karantina vs bunlar bahane edilerek siparişim bir türlü kargoya verilmedi , beni tatmin edicek yeterli bir açıklama da olmadı . 20 haziranda siparişimi iptal etmek istediğimi belirttim . Tamam denildi . 26 Haziran'da Mustafa bey beni arayarak iptal işlemi ile uğraşmayın ürününüz hazır şekilde elimize ulaştı dilerseniz kargoya verelim denildi . Yetiştirebilirsek bu gün yetiştirmezsek araya hafta sonu girdiği için pazartesi günü kesin kargoya verilir dedi. Fakat pazartesi geçti salı geçti herhangi bir mail mesaj gelmedi , zar zor tekrar kendilerine ulaştım bana söylediklerini hatırlattım dalga geçer gibi hangi gün kargoya verileceği ile ilgili bı tarih veremeyeceğini söylediler. Bı kaç dakikalık sözlü münakaşadan sonra tekrar siparişimi iptal etmelerini ve paramı iade etmelerini söyledim Mustafa bey tama hanımefendi diyerek tepkili bir şekilde telefonu suratıma kapattı . Ve bu gün ayın 9 u gala param iade edilmedi . Resmen dolandırıcılık bu yaptıkları insanlar bu paraları kolay kazanmıyor. Böyle firmalar barınmasın mümkünse piyasada haram zıkkım olsun aldıkları para.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Evform Paramın Yatacağını Söyleyip Oyalamaları!!

Şikayetçinin Adı: Miktad Y..      Tarihi: 19 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Ev form mada sandalye siparişinde bulunmuştuk sipariş stokta bulunmadıklarını belirttiler bunun üzerine siparişim iptalini sağlayıp paramı hesabıma yatırılmasını rica ettik 15 gün içerisinde yatırılacağını söylenip ve hala param yatırılmadı mağdur ettiler bizi param yatırılmasını için hakkımızda yasal işlem başlatacam şikayette buluncam.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Evform Ürünlerim Geç Ve Eksik Geldi!!

Şikayetçinin Adı: Fatma Öz..      Tarihi: 15 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

ev form firmasından 2019/12.ayda bir siparişim oldu masa sandalye takımı zaten ürünlerim çok geç geldi birde eksik geldi. eksik gelen parçaları 6 aydır yollayamadılar. telefon açıyorum mail atıyorum hiç kimse ilgilenmiyor. tüketici mahkemesine vericem.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Evform Ürünümü İptal Ettim Para İademi Bekliyorum Hala!!

Şikayetçinin Adı: Önder Kir..      Tarihi: 29 Mayıs 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Evform yemek masası almıştım gelmiyor diye iptal ettim para 3 hafta da yatacak dediler üstünden 1 ay oldu ama hala sallayıp duruyorlar.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Evform Ürünüm Sipariş Verdiğim Halde Gelmedi!

Şikayetçinin Adı: Semiha Çel..      Tarihi: 12 Mayıs 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Evform diye bir mağazadan masa sandalye takimi sipariş vermiştik 04 26 2020 tarihinde ve 10 is günü içerisinde kargoya verileceği söylendi 17 gün gecmesine rağmen verilmedi oyalayıp duruyorlar bizi.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Evform Ürünüm Gelmeyince İptal Ettim Para İadem Olmadı!

Şikayetçinin Adı: Ümit Ak..      Tarihi: 8 Mayıs 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Evform 14.08.2019 yılındaki siparişim gelmeyince iptal ettim ve halen paramı yatırmadılar. Arıyorum diyorlar ki finans yönetimine aktarılıcak ve telefonu yüzüme kapatıyorlar.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Evform İki Aydır Siparişim Gelmiyor!

Şikayetçinin Adı: Halil Ça..      Tarihi: 7 Mayıs 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Evform dan sipariş verdim 2 aydır siparişimi gelmedi arıyorum göndermiyorlar parasını verdim iade etmiyorlar ne paramı nede siparişi mi vermiyorlar.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Evform Yemek Masam Eksik Ve Deforme Geldi!

Şikayetçinin Adı: Mevlüde A ..      Tarihi: 28 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Evform adlı sitede yemek masası almıştım ama eksik parçalar ve deforme olmuş parçalar vardı. Bir sürü e mail atmama ve müşteri hizmetleri ile görüşmeme rağmen mağduriyetim giderilmedi. En son bana gelen email de üründe bir eksiklik olmadığı idi. Beni çok mağdur ettiler ne olur yardım edin.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Evform On Sekiz Gündür Ürünüm Gelmiyor!

Şikayetçinin Adı: Mustafa Er ..      Tarihi: 27 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Evform sitesi üzerinden aldığım ürün için 18 gün oldu bugün yarın bugün yarın diyerek kargoyu sallıyorlar. Normalda 3-10 iş günü içerisinde kargolanması gerekiyordu. iade talebi istedim kargo süreci die etmediler gönderin dedim bugün bugün deyip gönderim sağlamıyorlar.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Evform Aldığım Ürün Ulaşmadı Para İadesi De Yapılmadı!

Şikayetçinin Adı: Sati ..      Tarihi: 17 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Evform.com sitesinden Aldığım 28801 numaralı 400 tl lik ürün bir aydır tarafıma ulaşmamıştır ücreti geri iade etmedikleri gibi telefonlarımızada cevap verilmiyor, şikayetçiyim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Evform Paranızı Yatıracağız Dediler Bir Ay Oldu Ses Yok!

Şikayetçinin Adı: Hasan Yi..      Tarihi: 17 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

EVFORM - 9 ay Önce internet üzerinden aldığım ürünü beni tekrar arayıp iptal ettirdiler ve 9 ay geçmesine rağmen paramı iade etmediler . Telefonda tam 1 saat 22 dakika beklememe rağmen telefonumu açmadılar kaç defa ulaşmaya çalıştık ulaşılmıyor . Son kez denediğimde telefonu açtılar ve paranızı hesabınıza yatıracağız dediler ama hala bi yatırma işlemi gerçekleşmedi . Nasıl bir firma N11.com gibi büyük çaplı firmalarında bu firmalarla çalışması düşündürücü doğrusu .

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Evform Ürünüm Bir Aydır Gelmedi!

Şikayetçinin Adı: Kutsal Çit..      Tarihi: 17 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

EVFORM diye bi site var masa sandalye sipariş ettim nerdeyse bir aydır olacak gelmedi aradığımız zaman haftadan haftaya erteliyorlar paramıza iade etmiyorlar.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Evform Ürünüm Sürekli  Kargoda Deniliyor Gelmiyor!

Şikayetçinin Adı: Gökhan Gür..      Tarihi: 17 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

27.03.2020 tarihinde evform sitesinden yemek masası sipariş ettim siparişte 3 veya 10 iş günü içerisinde ürün teslim edilir yazıyor 09.04.2020 tarihinde ürün kargoda denilmesine rağmen mevcut tarihide iletişim hattını arıyorum verilen bilgi 14.04.2020 tarihinde ürününüz kargoda deniliyor mevcut tarih geldiğinde tekrar aradığımda ürününüz 16.04.2020 tarihinde kargoda söylenince ürünü iptal etmek istiyorum dediğinizde telefon kapatılıyor tekrar tekrar arayıp söylesekte aynı sonuç bu sefer ürününüz 21.04.2020 tarihinde kargoda deniliyor Evform sitesine gerekenin yapılmasını arz ederim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Evform Oyalayıp Duruyor!

Şikayetçinin Adı: Sevgi Ak..      Tarihi: 15 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Ev form sitesinden şikayetçiyim 6 kişilik bir yemek masası aldım 10 iş günü içinde çıkıcam diye bekliyorduk bugün le beraber 33 gün oldu arıyoruz kargoya verildi diyorlar kargo takip numaranız gelicek diyorlar hiç bir şekilde kargo takip numarası gelmiyor ürün kargoya verilmemiş bağlanmaya çalışıyoruz 40 dakika hatta bekletiyorlar tam sıra bize gelince telefon yüzümüze kapatıyorlar sürekli bir bahaneler le bizi kandırıyorlar madur durumdayız lütfen yardımcı olunuz .

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Evform Ürünümü Göndermedi Oyalayıp Duruyor!

Şikayetçinin Adı: Fatma Ko..      Tarihi: 8 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Evform.com dan 3.ayın 7sinde 6 sandalyeli masa siparişi verdim babamın kredi kartıyla ödeme yaptım siparişim gelmedi aradığımda da salı gün perşembe günü göndereceğiz deyip oyalıyorlar siparişimi iptalde edemiyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Evform Markası ve Şikayetleri Hakkındaki Yorumlar: ...

 

Benide Abone Yapın !

Marka Hakkında Bir Yorum Yazınız

© 2012 Şikayet Edicem Tüm Hakları Saklıdır.