Eminevim Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

Eminevim Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı = 7

Cevap Sayısı = 0

Eminevim'e Paramı Vermedi Kandırdı!!

Şikayetçinin Adı: İsa Ka..      Tarihi: 25 Ağustos 2020       Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Eminevim ben bundan 1bucuk sene önce eminevim e üye oldum ev sahibi olmak İcin. Pandemi den dolayı ödeme zorluğu çektiğim İcin ayrıldım. Ayrılma sebebi ile benden 10500 TL organizasyon adı altında paramı kestiler. İçerde kalan paramı da 6 ay sonra vereceklerini söylediler çok zor durumdayım. Faizsiz sistem ise bu yaptıkları nedir. . Dinimizi kullanarak bu isi yapıyorsunuz madem neden beni mağdur ediyorsunuz. Her türlü merciye bas vuracağım. Cimer e şikayet ettim. Mahkeme ye gittim. Hakkımı sonuna kadar arayacağım. Beni ev sahibi etmeden neden hizmet bedeli alınıyor ayrıca 1bucuk senedir paramı kullanıyorlar ve6ay daha kullanacaklar. Onlar zengin olurken Biz burda gecim sıkıntısı içerisindeyiz. Hiç bir zaman vazgeçmicem. Benim düştüğüm duruma kimse düşmesin. İmzayı attırana kadar bin sefer arıyorlar. Simdi konusacak muhatap bulamıyorum. Eminevim bir pişmanlıktır.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Eminevim'e Çok Tutarsız Davranıyor!!

Şikayetçinin Adı: Sultan Öz..      Tarihi: 4 Temmuz 2020       Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Eminevim: Isparta'da üç yıldır üyeyim. üye olduğumda söyledikleri ile şimdi söyledikleri arasında o kadar çok tutarsızlık varki ben böyle bir şey görmedim kimse üye olmasın özellikle Isparta'dakine ,dolandırmaya çalışıyorlar insanı.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Eminevim'e Beni Mağdur Etti!!

Şikayetçinin Adı: Bilal Altu..      Tarihi:  27 Nisan 2019         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Emin evimden yapmış olduğum araç başvurum söz ile oldu herhangi bir belge sözleşme imzalamadım önde peşinat verdim sözleşmenin olmaması haliyle geri iptal edip istediğim ve tüm sitelerinde yazam kurallarına uymayıp paramı siz gelmeden ıslak imza olmadan veremeyiz diyorlar bende durumumu izah ettim suriyede görev yapıyorum ve virüsten dolayı gelemiyorum ıslak imza dan başka bir çözüm yolunuz yok mudur dedim vekalet dediler onda ise yine gitmem lazım ama dediğim gibi suriyede görevdeyim gidemiyorum beni mağdur ettiler gereğinin yapılmasını arz ederim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Eminevim'e Paranızı Vermeyin Rezil Olmayın!!

Şikayetçinin Adı: Taşkın G..      Tarihi:  2 Mart 2019         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Eminevim'den eşim adına enerji hissesi satın aldım. Son ödememi 2019 ocak ayında eksiksiz bir şekilde tamamlama rağmen eşime şubat ayından itibaren ödemeleri gereken 200 tl'yi hesabına yatırmadılar. İyi niyetli olarak müşteri temsilcilerini sürekli aramama rağmen bana yardımcı olunmadı. Yatırmış olduğum paranın bana dönüsünün bu şekilde olacağını bilseydim güvenip almazdım. Siz siz olun benim gibi reklama aldanıp paranızla böyle rezil olmayın tavsiyem.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Eminevim Müşteriyi Mağdur Etmek İçin Çalışıyor Gibi İş Yapıyorlar!!

Şikayetçinin Adı: Tuba D...    Tarihi:  24 Temmuz 2018   Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

107** nolu Eminevim üyesiyiz sisteme dahil olmadan önce herşey çok kolay güzel anlatan çalışanlar şuanda her fikir önerimizde önümüze engellerle çıkıyor yardımcı olunmuyor. Sitede yazdıkları bilgilerle müşteri temsilcisinin tavrı tamamen farklı, bizi mağdur etmek adına herşeyi yapıyorlar.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Eminevim Ödememi Vermiyor !!

Şikayetçinin Adı: Mehmet A..    Tarihi:  17 Temmuz 2018   Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Yaklaşık bir buçuk ay önce hissemi devretmek için dilekçe ile başvuruda bulundum ancak aradan geçen süre zarfında ödememin ne zaman yapılacağı ile ilgili tarafıma bilgi verilmemiştir. Sayfada başvuru yapmama rağmen henüz tarafıma dönüş yapılmamıştır. Mağdur edilmemem için ödemenin bir an önce yapılmasını talep ediyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Eminevim Önce Yalan Söylüyor Sonra Paramın Yarısını Kesiyor!!

Şikayetçinin Adı: Barış Ö..    Tarihi:  8 Haziran 2018   Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Eminevim Kahramanmaraş şubede üye oldum çekilişli sisteme ve bana her ayın son carsambasi kuraya girecegim söylendi lakin ilk kuraya girdikten sonra ikinci kura'ya 5 ay sonra gidecekmisim ve ben bunu internet şubesinden öğrendim. Şubeyi aradım biz öyle birşey demedik diyorlar sistemden cikacağım Allah'a havale ediyorum paramin yarısını keseceklermis Allah yedirtmesin, tavsiyem kesinlikle gitmeyin tamamen düzmece kayıt olmadan her gun ararlar dil dökerler yemekler falan filan gösteriş, kayıt olun hatirlamazlar, önerim sakin uzak durun.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Eminevim Markası ve Şikayetleri Hakkındaki Yorumlar: ...

 

Benide Abone Yapın !

Marka Hakkında Bir Yorum Yazınız

© 2012 Şikayet Edicem Tüm Hakları Saklıdır.