top of page

Digiturk Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

digiturk.jpg

Şikayet Sayısı = 29

Cevap Sayısı = 0

Digiturk Üyelik Haksız Yere Teknik Servis İçin Para İstiyorlar!

Şikayetçinin Adı: Nilüfer G.      Tarihi: 18 Ocak 2021         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Digitürk Cumartesi gününden beri hava şartlarından dolayı tv de sinyal yok. Pazar gunu bana orda çalışan arkadaş hava şartlarından dolayı çekmiyor dedi. Bende ona o zaman teknik servis gönder desem onada 63 tl para istiyorsunuz dedim oda bana hata bizde sizden para isteyemezler dedi. Bugünde konuştum teknik servis gönderelim dedi. Bir başka çalışanı Digitürkün ama 63 tl servis ücreti alacaz dedi. Benlik bir hata yokken haksiz yere benden bu parayı temin etmek istiyorlar. Prosedür bu diyorlar. Ben kutularını kırsam zarar versem haklılar ama benlik bir sorun yok ortada. Bana yardimci olun lütfen teşekkürler.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Digiturk Üyelik İptal Edildi Dediler Ama Edilmemiş!

Şikayetçinin Adı: Vedat U.      Tarihi: 04 Ocak 2021         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Digiturk 2020 10. ayında müşteri hizmetleri ile görüşüp üyeliğimi iptal etmek istiyorum dedim müşteri hizmetleri temsilcisi de isteğinizi aldım ve iptal işlemi yapıldı diye bilgi verdi. 4/01/2021’de üyeliğimin iptal edilmediğini öğrendim müşteri hizmetlerini aradığımda ancak fax ve bayiinden yazılı olarak bildirilir ise iptal edilir dedi bana böyle bir bilgi verilmedi ve bu ayın 200 lira faturası olduğunu iletti önceki temsilci bu konuda hiçbir şey söylemedi. Yapılan güya ses kayıt incelemesinde böyle bilgi verildiğini ifade ettiler ben aptal mıyım ki bu güne kadar bekleyeyim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Digiturk Sürekli Arıyor Çok Rahatsız Oluyorum!

Şikayetçinin Adı: Mehmet G.      Tarihi: 31 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Digiturk tarafından sürekli aranıyorum. Rahatsız ediyorlar uyarı yaptığım halde halen rahatsız ediliyorum. Gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Digiturk Hediye İle Beni İkna Ettiler Şimdi De Vermiyorlar!

Şikayetçinin Adı: Tugay A.      Tarihi: 14 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

DİGİTÜRK’TEN ŞİKAYETÇİYİM. MERHABA aboneliği i iptal etmek istiyordum, verdikleri hediyeler ile beni ikna ettiler. İki yıllık taahhütü kabul ettim. Şimdi hediyeyi vermiyorlar. Defalarca aradım, biz size öyle bir hediye vermedik diyorlar ama vermedik dedikleri yayını 1.5 ay seyrettim 6 ay olarak hediye demişlerdi. Ne yapabilirim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Digiturk Benden Gereksiz Para İstiyor!

Şikayetçinin Adı: Suat Hayri E..       Tarihi: 12 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Digitürk 2003 senesinden beri üyesi olduğum Digitürk üyeliğini 1000960650 hiç bir borcum olmadığı halde temmuz 2020 de taahhüt üm bittiği için dekoder ve kumandasını izmit Digitürk merkezine iade ettim onlardan da cihazları ettiğim e dair belge aldım şimdi onlar cihazları iade etmeme rağmen kendi kafalarına n Erken cayma adı altında 2 aylık 270 tl ücret istiyorlar bende 17 sene size her zaman taahhütüm olan ödemeleri kusursuz yerine getirdim benim borcum olmadığını söylüyorum bu sefer evime ayrı kendi cebimde ayrı devamlı rahatsız ediyorlar şimdide bir hukuk bürosu arıyor parayı ödeyin yoksa icra kanalıyla alırız diyorlar bana ne yapmam konusunda yardımcı olur musunuz?

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Digiturk Hata Kendilerinde Olmasına Rağmen Ücret İsteniyor!

Şikayetçinin Adı:Kamil G...       Tarihi: 15 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Digitürk kanallarını izleyemiyorum konu hakkında müşteri hizmetleri ile görüştüm bana servis yollayıp ayrı ücret talep ettiler izleyemediğim kanal parasını alıp ayrıca hatanın kutuda olması durumunda ayrıca servis ücreti çıkarıyorlar lütfen acil destek.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Digiturk Güvenimi Sarstın!

Şikayetçinin Adı:Gaye B...       Tarihi:  6 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Digiturk dün Ttnet ten arandık ki bu aslında böyle değilmiş daha sonra öğrendik internet kampanyamızın bittiğini ve bize sunabilecekleri 2 adet kampanyaları olduğunu ilettiler kısaca 1. Sık yalnızca internet 129 tl 2. Sık digitürk dahil 109 tl ve hızda daha yüksek yıllar önce digiturk ten kurtulmak için uzun çabalar harcamış ve bir daha kesinlikle evimize sokmayız dediğimiz bu kurumun hizmetini ister istemez kabul etmek zorunda kaldık! telekom bayii ne gidelim dediğimizde bize 20 ekim de kampanyanın son bulmuş şu ana kadar ki yani 16 günlük faturamızın 190 tl olduğunu ve bayinin bunu iptal edemeyeceğini telefonda hemen karar vermemiz gerektiğini ilettiler onayladık akabinde hemen digitürk aradı ve kuruluma geleceklerini söyledi tamam dedik gün içinde hemen kuruldu! Bizim nasılsa bugün içimize bir şüphe düştü telekomu aradığımız da böyle bir şey olmadığı dolandırıldığımız söylendi ez cümle turk telekom kullanılarak digitürk abonelik satılıyor !!!

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Digiturk Sakın Müşteri Temsilcisiyle  Görüşmeyin!

Şikayetçinin Adı:Gökmen T...       Tarihi:  4 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

DİGİTÜRK SAKIN SAKIN ARAYAN TEMSİLCİ İLE GÖRÜŞMEYİN BİLE DİREK KAPATIN TELEFONU Superonline aboneliğimi yaptığım esnada bulunduğum adres de fiber alt yapı olmaması nedeni ile digitürk personeli tarafından arandım fiber internet ücreti ödeyip faydalanamadığımız için aranızda bir anlaşma olduğu ücretsiz olarak dijitürk üyeliği yapılacağı her hangi bir aboneliğe para ödemem gerekmediği ücretin Turkcell Superonline tarafından kuruma paranın iletileceği fiber alt yapı sağlandığında sadece modemi iade edeceğimin bilgisi verilerek kurulum izni alınmıştır.Ancak evimi taşıyıp internetimi taşırken öğrendim ki böyle bir anlaşma yok DİGİTÜRK RESMEN KANDIRARAK HİLE İLE yanlış bilgilendirilerek sözleşme imzalatıldı ve ödenmemiş faturam olduğu iptal yaparsam taahhüt bedeli ödeyeceğimi öğrendim. DURDUK YERE BENDEN ÜÇ AYLIK ÜCRET 130 LİRA BİRDE TAHAHÜTÜ ERKEN BİTİRDİĞİM İÇİN 225 TL PARA İSTİYORLAR SAKIN SAKIN DİJİTÜRK ALMAYINIZ İNSANLARI KANDIRARAK ÜYE SAHİBİ OLUYORLAR.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Digiturk Mağduriyetimi Gidersin!

Şikayetçinin Adı:Vedat İ...       Tarihi:  4 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Digitürk. Pandemi dolayısıyla aylık 39 TL’ye 12 ay boyunca futbol sporun yıldızı paketinin kampanya yapıldığını söylediler 3 kasımda paketim sınırlandı tekrar aradığımda ulaşamadığım 0212 945**** numaralı hattan isminin Merve olduğunu söyleyen şahsa ulaşamadım bu konuda mağdurum yardımcı olmanızı rica ederim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Digiturk Sorunumuza Çözüm Bulun!

Şikayetçinin Adı:Yalçın E...       Tarihi:  31 Ekim 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Digitürk firması: 3 aydır yayın sıkıntısını çekiyoruz maçımız başladığı vakit yayını kesip bizi mağdur ediyorlar ve biz Digitürk müşteri hizmetini aradığımız vakit her aradığımız vakit ayrı müşteri hizmetleri cevap verip hepside yardımcı olmamak için size sonra dönüş yapacak diyip bizi kandırarak telefonu kapatıyorlar ve dönüşte olmuyor bu mağdurumuz gidermenizi için sizden ricada bulunuyoruz ve dönüş yapmanızı bekliyoruz iyi günler.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Digiturk Keyfinin Çatmasını Bekliyoruz!

Şikayetçinin Adı:Şaban S...       Tarihi:  18 Ekim 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Yıllardır Digiturk üyesiyim. Bu sene yeniledim üyeliğimi, 2. Taksiti de çektiler Kredi kartımdan. Bugün maç izlemek için girmeye çalıştığımda ''Üyeliğiniz yoktur'' diye ikazla karşılaştım. Canlı destek aldığımda ''İllegal izlemeden dolayı kapatılmış'' dediler. Nasıl olur dedim; Topluma açık yerlerde izlemişim. Böyle bir şey olsa bire haber verilir; habersiz üyelik mi iptal edilir! Böyle bir saçmalık görmedim! Evimde TV'den ve Cebimden başka izlediğim olmadı. Acaba TV başında tek başıma mı olmam gerekiyordu? Maç izleyeceğim saatte mağdur ettiler! :( Bir de Teknik Servisin keyfi ne zaman çatarsa arayacakmış!

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Digiturk Mağduriyetimin Giderilmesini İstiyorum!

Şikayetçinin Adı:Oğuzhan K...       Tarihi:  18 Ekim 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Digitürk 101559 trab üyesiyim bize Trabzonspor ve anadolu takımlarından birinin maçını seçin dedi bizde Sivas sporu seçtik bir kayıt cihazı hediye verilecek denildi verilen taahhüt leri Sivas maçını vermediler aynı zamanda formula 1 dediler vermiyorlar ayrıca basket dediler vermiyor Trabzonspor'un maçınıda izleyemiyoruz.siz haklısınız ama veremiyoruz müşteri temsilcisinin bize verdikleri cevap bu pandemden bu yana her ay parasını ödüyoruz ve ligler başladı başlayalı Trabzonspor'un maçını ve diğer verilen taahhütleri yerine getirmiyorlar. Tüketici hakem heyeti olara mağduriyetimin giderilmesini arz talep ediyoruz.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Digiturk Hizmet Alamıyorum!

Şikayetçinin Adı:Arzu San...       Tarihi:  21 Eylül 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Beinsports Digitürk uzun zamandır kullandığımız Digitürk iki fatura ödenmediği için ödemeye gittiğimiz halde kendilerince sözleşmeyi fesih etmişler ve şu an da hizmet alamıyoruz ve bizden hizmet almaksızın Şubat ayına kadar olan parayı talep ediyorlar eğer ki benden bu parayı alıyorsanız bana bu hizmeti vermek zorundasınız bu konuda şikayetim var gerekenin yapılmasını arz ederim iyi çalışmalar.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Digiturk Lig Yayını Olmadığı Halde Faturamı Tam Alıyorlar!

Şikayetçinin Adı:Zeynep U...       Tarihi:  20 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Digitürk. 3 ay lig tv yayını olmadıgı halde faturaları tam almaları hakkında görüşme esnasında faturalardan düşeceğiz denilmişti.Şimdide bize verilen cevap siz bilgi almışsınız işlem yapmamışsınız deniliyor. Konuşmada bize işlem yapılacak diye bir yönlendirme yapmadılar. Haksız kazanç sağlıyorlar. Ben 25 yıllık Digitürk abonesiyim lütfen hakkımızı arar mısınız.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Digiturk Sadece Maç Saatlerinde Sıkıntı Var!

Şikayetçinin Adı:Eray Uç...       Tarihi:  22 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Sezon başında spor kanallarını kapsayan ürünü aldık sezon başından beri görüntü problemleri bir türlü çözülmedi yok fişi çıkarıp takın yok kanal kurulumu yapın yok uydunuzu kontrol edin deyip oyalandım. Diğer hiçbir kanalda problem yok sadece maç saatinde aynı problem devam etmektedir.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Digiturk Ek Hizmet Bedeli İstiyor!

Şikayetçinin Adı:Yıldız A...       Tarihi:  15 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Merhaba, Digiturk kullanıcısıyım.20 gün falan evde yoktum eve geldiğimde televizyonu açtım yayının önünde E49-32 hatası veriyor. Digitürkle görüştüm teknik servise bile bağlamak için benden ek hizmet bedeli istiyor.neyse ona da bağlandım teknik servisin eve gelip bakmadı gerektiğini söylüyor kısa devre ya da başka bir durum olabilir diye.böyle saçmalık olabilir mi? Ben zaten yayını izliyorum sadece önünde hata kodu var onu kaldırsalar böyle bir sıkıntı kalmayacak.resmen eve gelip tekrar benden para almak için yapıyorlar.sorun benden kaynaklı değil ki neden ben ekstra para ödüyorum.böyle müşteri memnuniyeti olur mu? Her ay faturamı düzenli ödeyen biriyim.sorunumun derhal giderilmesini istiyorum.gerekirse iptal edeceğim tüm cayma bedellerini ödeyip çevremde kim varsa tavsiye etmeyeceğim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Digiturk Para Ödediğim Halde Yayınım İptal Edildi!

Şikayetçinin Adı:Mahmut Es...       Tarihi:  13 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Digitürk. Korona virüsten dolayı maçlar oynanmadı parasını ödediğim halde yayınımı iptal ettiler 12 aylık sürem dolduğu için ödediğim parayı da vermiyorlar maçta izlemiyorlar.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Digiturk Bütün Bilgileri Tam Anlatmıyor!

Şikayetçinin Adı:İlker Kazan...       Tarihi:  11 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Digitürkün kurulum ücretsiz olarak lanse ettiği 19 TL lik Evin Yıldızı paketine abone olurken iyice sorun soruşturun. Eksta 30 km yi geçiyorsa yol parası alıyorlar. Ama bunu abone olurken adres bilgisi vermenize rağmen size söylemiyorlar. Size sürprizi servis yapıyor.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Digiturk Lanet Olsun Böyle Kuruma!

Şikayetçinin Adı:Barış Kır...       Tarihi:  10 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Pandemi döneminde maddi sıkıntı nedeniyle 3 fatura ödemeyendim ve en son Haziran faturası olarak taahhüt bedeli 516 TL fatura çıkarmış, konu ilgili yardımcı olabilir misiniz, bundan sonra ki süreçte almamda kullanmamda lanet olsun böyle kuruma.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Digiturk Kullanmadığım Paket İçin Ücret Ödetiyorlar!

Şikayetçinin Adı:Uğur Gü...       Tarihi:  8 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Digitürk Ben Biri sene önce Digitürkten sporun paketine üyelik yaptırdım maçlar için mart ayında ülkemizde görünen koronavirüs nedeniyle ligler tatil edildi VE bende nisan ayındaki faturamı ödeyip mayıs VE haziran ayları için üyeliğimi dondurdum ve bana mayıs ayında VE Bu ay bana fatura gelmemesi lazım ligler 12 haziranda başlayacak bende üyeliğimi 12 haziranda aktif etmelerini istedim ama bana fatura kesinler diye üyeliğimi dun aktif etmişler benim faturalarımda her ayin 3 de kesiliyor bunlar bana fatura yazmaları için üyeliğimi benim iznim olmadan 12 hazirandan önce aktif etmişler bana bu ay daha fatura gelmemesi lazım fakat Digitürk bana fatura göndermişler VE sözleşmeye uymadıkları için ben şirketten davacıyım lütfen bana yardımcı olabilir misiniz.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Digiturk Markası ve Şikayetleri Hakkındaki Yorumlar: ...

Yorum Yaz
bottom of page