top of page

Derimod Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

Derimod Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı =3

Cevap Sayısı = 0

Derimod Sana Yakışmadı!

Şikayetçinin Adı: Kader K...       Tarihi:  20 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Derimod sana yakışmadı 220 tl ye aldığım çantayı iptal edip 190 tl odeme yapıyor gerekçeleri ikinci urunu indirimli almam sorun su ki urunu derimod iptal ediyor ve parami kesiyor.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Derimod Sakın İndirime Kanıp Alışveriş Yapmayın!

Şikayetçinin Adı: Nurdan G...       Tarihi:  4 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

2 adet çanta aldım Derimod dan pandemi dolayısıyla fazla kullanmadığım çantalarımın birinin astarı yırtıldı diğerinin sapı koptu. westpark derimod aldığım mağazaya götürdüm Değişim veya iadesini istedim çünkü ödediğim meblağa göre çok adi çıktı çantalar 21 iş günü yasal sürem bitti hala kimse beni aramadı Tamir edilecek çantanız deniyor Ben bu kadar ücret ödediğim çantanın tamirini istemiyorum ki Kimse ilgilenmiyor arayan yok muhattabınız yok Nasıl bir yer burası Sakın indirimine kanıp alışveriş yapmayın müşteri olarak değerini yok Daha ucuz olduğunu düşündüğümüz firmalar inanın müşterisine daha fazla sahip çıkıyor.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Derimod Herşey Ürünü Satana Kadar!

Şikayetçinin Adı: Elif G...       Tarihi:  2 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Ürünü satana kadar her şey çok güzel. Bir sıkıntı olursa getirin, değiştiririz hallederiz, biz yılların firmasıyız diyorlar. Ama ürünü aldıktan sonra maalesef. Yaklaşık 20 gün önce Kahramanmaraş Piazza Avm içerisinde bulunan Derimod mağazasından 2 adet ayakkabı aldım. Ayakkabı 1 hafta içerisinde her adım atmama acayip bir şekilde gıcır gıcır sesler çıkarmaya başladı. Bugün mağazaya gittiğimde ürünün kullanıcı hatası olduğunu o yüzden ses çıkardığını söylediler. Hatta böyle giyin bişey olmaz dediler. Madem öyle değiştireyim dedim yine kullanıcı hatası dediler. Peki o zaman hiç kullanmadığım diğer ayakkabımı iade etmek istiyorum dedim. 15 gün geçtiği için iade olmaz dediler. Geçen sezonda da yine sorun yaşamıştım ve yine ilgilenmemişlerdi. Alıp firmaya göndermeye bile tenezzül etmemişlerdi. Velhasıl DERiMOD pişmanlıktır. Sahtekarlığın yeni adi olmuş bu firma.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Derimod  Markası ve Şikayetleri Hakkındaki Yorumlar: ...

Çapa 1
bottom of page