Casper Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

Casper Hakkındaki Tüketici Şikayetlerind

Şikayet Sayısı = 13

Cevap Sayısı = 0

Casper Ürünüm Servisten Geri Bozuk Geldi!

Şikayetçinin Adı: Gülay Öz...       Tarihi:  12 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

CASPER Marka Cep Telefonumu Servisine tamir edilmesi için gönderdim.1 Yıl sonra geri geldi ama bozuk geldi.375 TL.ücretini aldılar paramı geri vermediler.Paramın geri ödemelerini istiyorum. LÜTFEEN.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Casper Teşhir Ürünü Verdiler!

Şikayetçinin Adı: Özlem Ka...       Tarihi:  12 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Casper tablet aldım Teknosadan ama bana teşir ürünü vermişler 3kere götürdüm sorunu yok dediler ve garantisi devam ediyor.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Casper Telefon Kapanıyor Çözüm Bulmuyorlar!

Şikayetçinin Adı: Yakup Ata...       Tarihi:  9 Mayıs 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Casper VIA a1 telefon sürekli şehir sunucusundan bulunamıyor yazısı geliyor batarya yüzde elli olunca saymaca olarak sıfıra iniyor bazende yüzde elli olunca kapanıyor uç kez servise yolladım çözüm bulunmadı paramı geri istiyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Casper Hoparlör Garantiye Gönderdim Sorun Devam Ediyor!

Şikayetçinin Adı: Bekir Ak...       Tarihi:  5 Mayıs 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Casper VIA 4 hoparlör aldığım dan itibaren devam ediyor garantiye yolladım sorun devam ediyor mağdurum bu konuda ilginiz için teşekkürler.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Casper Telefonu Servise Göndermekten Kullanamadık!

Şikayetçinin Adı: Hasan İn...       Tarihi:  3 Mayıs 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Casper VIA s10. Belirttiğim ürünü aldığımızdan bu yana servise göndermekten kullanamadık. Casper teknik servisine gönderdiğimiz halde şarj sorunu sürekli nüksetti ayrıca her seferinde kullanıcı hatası dendiği için de ücret ödedik. Bu ürüne tercih ederken kalitesinden şüphe etmemiştik. Gereğinin yapılmasını rica ederim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Casper İki Tabletimde Bozuk Çıktı Paramı Geri İstiyorum!

Şikayetçinin Adı: Emine Gün...       Tarihi:  28 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Casper.hepsi burada üzerinden 2 tane Casper marka tablet aldım. geldiklerinde birisi hiç açılmadı Casper a iadeye gönderdim digeri bir hafta sonra kapandı daha açılmadı onuda hepsi buradaya gönderimini sağladım. Casper iadeyi veya değişimi kabul etti ama bana mesaj geldi urununu onarıldı ve kargoya verildi kaç kere aradıysam net bir cevap alamıyorum sürekli beni değişik seylerle oyalıyolar ben tabletlerin parasını geri istiyorum gelecek olanlarlada ayni sorunla karşılasacağımdan eminim memur maaşıyla kirada yasanan bir aileyiz 1.400 tl para ödedik ve bu meblağ bizim icin büyük bir .meblağ gereğinin yapılmasını istiyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Casper Tablet Aldığımdan Beri Bozuluyor!

Şikayetçinin Adı: Mustafa Yal...       Tarihi:  25 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Casper tablet aldığından beri şarj soket yeri bozuluyor 5 kere garantiden tamire gitti servise iade talebinde bulundum ama iade edemeyiz tamir ederiz dediler bir daha bozulursa tüketici haklarına iletecem dedim onlarda bir daha yapalım bozulursa verirsin dediler şikayetim bu yöndedir bilgilerinize arz ederim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Casper Bilgisayar Sisteminden Şikayetçiyim!

Şikayetçinin Adı: Özgür Mustafa Ü...       Tarihi:  24 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Casper bilgisayar sistemlerinden şikayetçiyim Neredeyse 1 yıl öncesinde aldığım masaüstü bilgisayarın sorunu eksik olmuyor sorunu canlı destekle dahi çözülmüyor. Bilgisayar fiyatı 5500 TL civarındadır.faturası vs her şeyi elimde durmakta. Zaten bilgisayarı alırken söylenen özelliklere sahip olmayan bir bilgisayar gönderildi. Biz bunun farkına çok geç vardık iş işten geçti diye bir şey yapamadık. Aldığımız yetkili satıcı Güvenilir diye kontrol etmedik. Şimdi bütün şikayetler üst üste birikti ve ben bu kadar parayla bu kadar kötü bir sisteme sahip olmamam hatta sözü edilen sisteme sahip olmam gerekirdi gereğinin yapılmasını talep ediyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Casper Sorunumla İlgilenmiyor!

Şikayetçinin Adı: Naim Yıl...       Tarihi:  16 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Casper Vıa s arka kapağın içinden boyası 5 ayda beklemediğiniz halde kendiliğinden kalktı servise yolladım. telefonun yamulduğunu söylediler 445tl istiyorlar kabul etmiyorum. Benden 1ay sonra aynı markadan 4 arkadaşımdan aldı onlardada aynı sorun var telefonunu geri yoklamalarının istedim nisan 18 itibari ile yollayacaklar. Tüketici haklarına gitmeden önce sorunla ilgileneceğinizi umut ediyorum. seri No 358153100041503

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Casper İki Kere Garantiye Gönderdim Servis Hatası Veriyor!

Şikayetçinin Adı: Hulusi Ak...       Tarihi:  13 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Dizüstü Casper Nirvana iki kez garantiye gönderdim sistem yine aynı açılmıyor servis hatası veriyor hiç memnun değilim televizyon aldım yine aynı oldu Teknosa ürünlerinden memnun değilim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Casper İade Yada Değişim İstiyorum!

Şikayetçinin Adı: Zeynep Cam...       Tarihi:  14 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Casper 2 aylık tablet ve 2 kez servise gitti hemde ücretli olarak güya şarj yeri yapıldı ama yapılmamış artık servise gitmesini istemiyorum ya iade ya da değişim istiyorum ilginiz için teşekkür ederim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Casper Bozuk Tablet Verdi!

Şikayetçinin Adı: Sadık Boz...       Tarihi:  4 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Casper sıfır bir Casper tablet diyarbakır Teknosadan aldım bozuk tablet veriyorlar tablet 5 gün bende kalmadı servise gönderdim soket değişti diyorlar ama nedense bize ulaştığında tablet açılmıyor ve şarj olmuyor bu günde kargodan tableti aldım yine açılmıyor.insanlarla dalga geçiyorlar değiştirme talebinden bulundum 1 ay geçti diyorlar halbuki tablet bir ay onlardandır.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Casper Ürünü Bir Daha Almam, Kimseye Önermem!

Şikayetçinin Adı: Murat Öz...       Tarihi:  30 Mart 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Casper markalı laptopum garanti biteli 6 olmuş fakat bitmeden önce servise gönderdim aynı şikayet devam etmektedir ve bana ücretli tamiratı yapılacağı söyleniyor bunu kabul etmiyorum aldığım günden beri memnun kalmadım ürününüzden bir daha asla Casper ürününü almam ve aldırmam.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Casper Markası ve Şikayetleri Hakkındaki Yorumlar: ...

 

Benide Abone Yapın !

Marka Hakkında Bir Yorum Yazınız

© 2012 Şikayet Edicem Tüm Hakları Saklıdır.