top of page

Burger King Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

Burger Kıng Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı=5  Cevap Sayısı =0 

Burger King Yediğimiz Köfte Zehirledi!

Şikayetçinin Adı:Zilan D...       Tarihi:  13 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Burger King de bugün kız kardeşimle Burger yedik ikimizde zehirlendiği içindeki köfte köfte bile değildi tuhaf bi kokusu vardı şu an hastanedeyiz.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Burger Kıng Şikayetçiyim!

Şikayetçinin Adı:Ahmet S...       Tarihi:  13 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Burger king. Saat 21.29 da restorana gelmeme ragmen bana yemek verilmedi terslendi. Oturmama izin verilmedi saat 22.00 da yasak başlamasına ragmen benim 10dk yemeğim sürecek. Lütfen Gebze hükümet caddesi Burger King den şikayetçiyim gerekli vardiya müdürüne şikayetim var.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Burger Kıng Kimseye Önermiyorum!

Şikayetçinin Adı:Muhammed Ali K...       Tarihi:  10 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Denizli Bağbaşı Kervansaray mahallesinde oturuyoruz. Bugün 18.30 da akşam yemeği için sipariş verdik. 1 saat sonra Siparişimiz gelmeyince müşteri hizmetlerini aradık. Müşteri temsilcisi hanımefendi önce kaydımız ve siparişimiz olmadığını söyledi biz ısrarcı olunca hatta bir süre daha bekletip teknik bir sorun yaşandığını ve siparişimizin ulaştırılamayacağını söyledi. Yıllardır severek yediğimiz markanın çalışanlarından kaynaklandığını düşündüğümüz bu problem kabul edilebilir değil. Bu sorunu ikinci defa yaşıyoruz, ısrarla markadan vazgeçmememiz de bizim saflığımız sanıyorum. Eve sipariş vermem, yakınlarıma da önermem.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Burger Kıng Sipariş Veremiyorum Çok Ağırlar!

Şikayetçinin Adı: Canan A...       Tarihi:  10 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

10/11/2020 tarihinde saat 14.54 de hamburger almaya gittim siparişi vermek için neredeyse 30dk bekledim kasiyer inanılmaz ağır bir kişiydi ve tek kasa çalışıyordu.nihayet siparişimi verdim siparişim eksik ve bana paketi veren çocuk inanılmaz ukala ve terbiyesizdi. Sosları değiştirmesini istedim bir küfretmediği kaldı attı resmen Böyle saygısız çalışanlarınız yüzünden oraya asla bir daha gitmem.elemanlarınızı biraz özenle seçerseniz memnum olurum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Burger Kıng Çalışanından Şikayetçiyim!

Şikayetçinin Adı: Mehmet D...       Tarihi:  7 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Burger king Dün akşam 06/11/2020 tarihinde 23 civarı şişli drive restorantına geldim . Arkadaşların çok yavaş olduğunu söyleyerek sitemde bulundum. Beyaz gömlekli yetkili olduğunu söyleyerek benimle tartışmaya girdi. Ardından maskesini çıkararak laf söylemeye başladı . Sonra bu olay kavgaya dönüştü üzerime yürümeye başladı. Ordaki çalışan arkadaşlar tutmasa olay farklı yerlere gidebilirdi bu arkadaş hakkında gerekli işlem yapılmasını istiyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Burger King  Markası ve Şikayetleri Hakkındaki Yorumlar: ...

Yorum Yaz...
bottom of page