Braun Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

Braun Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı = 4

Cevap Sayısı = 0

Braun Tıraş Makinemin 1 Ay Olmadan Başlığı Gevşedi!

Şikayetçinin Adı: Rıdvan Ö...       Tarihi:  27 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Braun tıraş makinası aldım. Daha alalı 1 ay olmadan başlık gevşedi. Makina traktör gibi ses çıkartıyor. Şikayetçiyim. Gereken yapılsın lütfen.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Braun Epilasyon Sürekli Sorun Veren Ürün!!

Şikayetçinin Adı: Esra...       Tarihi:  11 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Braun 9 silk epilasyon cihazı 3 sene önce aldım aldığım günden beri hiç kullanamadım sürekli servise gönderildi ücret karşılığında ürünüm mağazada aylarca bekletildi ve garantisi bitmiş dendi sürekli aynı arizayla para karşılığı tamiri yapıldı en son parayı hesaba degil kutunun içerisini konmam söylendi koymadığım için ürünüm elden ele yapılmadan 7 aydır geziyor şu an serviste ve yine ücret taleb edildi şikayetimi belirttiğimde mağaza yetkilisi haklisiniz tüketici mahkemesine başvurun dedi sattığı ürünün arkasında durmayan bi mağaza gerekli yerlere başvurumu yapıcam şikayet dilekçesi hazırlamama rağmen sorunum çözülmedi resmen dolandırıcılık zaten ürün toplatılmış ve devamı yok çünkü sürekli sorun veren bi urun kardeşiminde öyle bir an önce mağduriyetim giderilsin.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Braun Traş Makinesi Yerine Farklı Adi Ürün Gönderdiler!!

Şikayetçinin Adı: Muzaffer Bay...       Tarihi:  2 Mayıs 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Braun traş makinesi sipariş verdim farklı markada adi bir şey gönderildi.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Braun Saç Düşlediricisi Kötü Performan Veriyor !!

Şikayetçinin Adı: Kübra Çav...       Tarihi:  23 Şubat 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

3ay önce Elazığ Teknosa mağazasından 499 TL'ye Braun satın hair color serisinden satın aldım ürünü 5 defa ancak kullanabildim, saçlarımı elektriklenmesine ve matlaşmasına neden oluyor. Üründen beklediğim sonucu alamadım. Ürünün bir önceki serisi olan Braun saç düzleştiricisini 10 yıldır kullanıyorum. Plakaları soyulduğu içinde bu ürünü aldım. Böyle bir durumla hiç karşılaşmamıştım. Verdiğim paranın hakkını almak istiyorum ve bir tüketici olarak şikayetçiyim bu durumdan. Ürünü aldığım Teknosa mağazasıyla görüştüm ve bana yardımcı olamayacaklarını söylediler. Tüketici Hakları'na başvuru yaptım bir önceki kullandığım düzleştirici ile değişiminin yapılması dair ve geçen hafta ürünü incelediler üründen kaynaklanan bu sorun olmadığını belirttiler. Lütfen siz yardımcı olun bana. Daha az para verip uygun bir şey de alabilirdim ama 499 TL para verip yıllardır memnun kaldığım düzleştiricinin ardından böyle bir durumla karşılaşmanın üzüntüsünü yaşıyorum. Kullanamayacağım bir ürüne boşu boşuna para vermiş oluyorum. Maddi ve manevi mağdurum. Braun iontec serisi ile değişiminin yapılmasını istiyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Braun Markası ve Şikayetleri Hakkındaki Yorumlar: ...

 

Beni de Abone Yapın !

Marka Hakkında Bir Yorum Yazınız

© 2012 Şikayet Edicem Tüm Hakları Saklıdır.