Birarabam Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

Birarabam Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı = 2

Cevap Sayısı = 0

Birarabam Ciddiyetsiz, İşi İyice Çocuk Oyucağı Yaptılar!!

Şikayetçinin Adı: Yonca..      Tarihi:  12 Nisan 2019         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

2018 Kasım ayında araba almak için Elazığ Birevim ile görüştüm ve yazıldım. Çalışma bedeli için senet yapıldı ödediğim taksit adedince, daha sonra çalışma bedeli tamamen bittikten sonra bir ay içinde senediniz gelir ve alabilirsiniz dediler. Senet için şube ile görüştüğüm iki oldu ilkinde istemeyi unutmuşuz dediler istettik dediler ikincisinde henüz gelmemiş gelince biz size haber ederiz dediler iyice çocuk oyuncağı yaptılar. Ben çalışma bedeli ödemesini Aralık 15'te tamamladım, ocak ayında ikinci bahsettiğim görüşmeyi yaptım ve nisan ayındayız hala benim talebim gerçekleşmedi.
İlk yazıldığımda da çekiliş canlı yayınlanacak oradan takip edebilirsiniz dediler iki saatlik çekilişte hangi numarayı takip edebileceğimiz konusunda hiçbir şekilde bilgi verilmedi ve hangi numarayı takip edeceğimizi bilmeden izledik, çekiliş canlı yayında devam ederken 4442353'ü arayıp neyi takip etmem gerektiğini o şekilde öğrendim. Ayrıca ödeme yaptığım miktarı takip edebileceğim bir sistem ya da uygulama bulunmuyor.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Birarabam Kazık Atma Çabasında Firma, Yazık !!

Şikayetçinin Adı: Caviş..    Tarihi:  15 Ekim 2018   Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

2015den beri araştırma yaptığım birkaç kezde görüşme yaptığım firmanın, ablamın arabaya girmesiyle cesaret bulup onun referansıyla bende üyelik yaptım. Üye olurken ablamın referans olduğunu defalarca dile getirip referans ücretini talep ettik en başta vereceğiz dedikleri ücreti 1 ay geçmesine rağmen göndermeyince arayıp sorduk biz size dönüş yapacağız dediler üye yapmak için günde 5 kere arayan firma söz konusu para vermek olunca 1 gün sonra dönüş yaptı, hakedişiniz oluyor diyen aynı kişi en başta ki görüşmeniz bir standda arkadaşımızla olduğu için referansınız geçersiz dedi. Ben o standda ki adamın güvencesiyle kayıt olsam zaten 2015te olurdum. Kaldı ki üye yapana kadar benim 2015te görüşme yaptığımı ekranlarında görebiliyorken bana üye yaptıktan sonra veremeyiz muhabbeti yapıyorlar. Güvenilirlikten bahsedip birevimi kötüleyen 2 yıllık firmayamı güveniyorsunuz diyen elemanlar bu şekilde çok mu güvenilir olduğunuzu düşünüyorsunuz? 50 binlik araba almak istiyordum dosya masrafı yüksek diye şimdilik 30bin girişi yapın sonra yükseltirsiniz dediler. O zaman 3000 dosya masrafı isterlerken bir ay sonra 3900 dediler benim giriş yaptığım tarihten baz almıyorlar zam geleceği bilgisini vermiyorlar sil baştan sözleşme yapıp 3900 alacaklarını söylüyorlar. Kaydolana kadar her şeye olur yaparız hallederiz havasındalar.Bu tutarsızlıklarından dolayı sözleşmeyi iptal etmek istediğimi söylediğimde de 1600lira ödediğim dosya masrafından sadece 600ünü geri ödeyeceklerini söylediler.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Birarabam Markası ve Şikayetleri Hakkındaki Yorumlar: ...

 

Benide Abone Yapın !

Marka Hakkında Bir Yorum Yazınız

© 2012 Şikayet Edicem Tüm Hakları Saklıdır.