Bim Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

Bim Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı = 31

Cevap Sayısı = 0

Bim Çalışanlar Saygısız! 

Şikayetçinin Adı: Aylin T..      Tarihi:  2 Ekim 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Bu akşam 20:55 te bim otogar şubesine alışverişe gittim giyimim pek özenli degildi. Kasada ilgili saatte bulunan ukala gözlüklü kasiyer arkadaşımız yaka kartlığını takmadığı için adını bilmiyorum... Cips alacağım elime aldım ve fiyat küpürleri çok karmaşık olduğu için fiyatını göremedim ve hanım efendiye fiyatını sordum bana orada yazıyor dedi ardından kasaya geldim ve fiyatı görseydim sormadım dedi sonra toplam fiyatı söyledi normalde bu tür iş yerlerinin bozuk paraya ihtiyacı olur degil mi? Klasik muhasebeci kafasıyla bantlamış olduğum 10 kuruşları kendisine verdim sayar mısınız dedim hanım efendi ihtiyaçlarının olmadığını söyledi ihtiyaçları var diye vermedim oysaki üzerimde bozuk para o kadar vardı ben dilenci miyim Allah versin der gibi ihtiyacımız yok diyor. Otogar bim de çalışan bayan arkadaşların sanırım paraya ihtiyacı yok Hobi olarak çalışıyorlar ve sürekli insanları küçümseyen yüz ifadesi takınıyorlar. Eğer ben bu akşam o mağazaya takım elbise ile gitseydim bu tavrı görmedim ama dip not düşüyorum evden saat 20:55 te markete giden biri kasiyer den saygı görmek için takım elbise giymez. Umarım bu yazdıklarım ilgili yerlere ulaşır çünkü tarafıma böyle bir saygısızlık yapılmasına izin veremem. Bu akşam orada ben degil de okuma yazma bilmeyen ve bu yüzden karşılık veremeyen gerekli şikayeti yapamayan bir vatandaş ta olabilirdi. İşini sevmeyen çalışmaya bilir kimse kimseyi zorla çalıştıramaz...

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Bim Efsane Undan Böcek Çıktı !

Şikayetçinin Adı: S.Yıldırım..      Tarihi:  11 Eylül 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Bim marketten almış olduğum markası efsane olan unun içinden böcek çıktı hiç mi dikkatli yapmıyorsunuz işlerinizi bu ne kadar iğrenç bir şey herkese anlatıcam böyle bir olayla karşı karşıya kaldığımı.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Bim Ürünün Arkasında Durmuyor Mağdur Edildim !

Şikayetçinin Adı: Zehra Kaya..      Tarihi:  13 Ağustos 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Bimden Kumtel cam ankastre seti aldım fırının icinde soyulmalar vardi servis çağırdım rapor tuttu bime gitmem gerektiğini iade yada değişim istemem gerektiğini söyledi oda kabul ederlerseymiş ben hasarlı urun die almadımki ürünlerinin arkasında dursunlar degisim yapsınlar.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Bim Bozulmuş Salçayı Raflara Dizip Satıyorlar !

Şikayetçinin Adı: Gökçe..      Tarihi:  23 Temmuz 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Bim yurdum salça bozulmuş şekilde raflara dizip vatandaşa satıyorlar insan sağlığı bu kadar basit mi?

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Bim Haksızlık Yapılıyor !

Şikayetçinin Adı: Hayriye..      Tarihi:  19 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Bim market indirimli ürünler olduğu gün yani 19 Haziran cuma açılış saatinden önce sıraya girip bekledik ama çalışanlar çıkış kapısını da açıp sondaki kişinin bile direk sıraya uymadan girdiği ve ilk sırada olmama rağmen 1 saat önce gelmeme rağmen ürünü alamadım çok haksızlık yapıldı.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Bim Efsane Pirinç Sürekli Kurt Çıkıyor !

Şikayetçinin Adı: Aynur Ur..      Tarihi:  2 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Bim Efsane pirinç ne zaman pirinç alsam içerisinde kurt çıkıyor.bayat pirinci bu sene üretilmiş gibi gösterip sahte tarih basıyorlar.Almıştım ve nir hafta geçti üzerinden elimde ne fiş kaldı nede başka bir şey ama resmini çektim.ayıp ayıp ucuzda değil tiksinerek pilav yedik..

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Bim Kredi Kartımdan İki Kere Ücret Çekti Paramı Geri İade Etmiyor!

Şikayetçinin Adı: Deniz Er..      Tarihi:  27 Mayıs 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Bim mağazası... Mersinin yenişehir hürriyet mahallesinde bulunan BİM marketinde alışveriş yaptık kartımda çekmesini istedim denedi kartta sorun var ödemeyi yapmadı dedi parayı nakit olarak verdik evde kontrol ettiğimde ise ekstremi iki defa çekmişti parayı ödemem gereken tutar 30.5 tl di bunu kartımdan 2 defa çekmişti 61 tl olarak birde üstüne nakit ödedik olayı farkedince tekrar bim e gittim ekstreyi gösterdim çekmişsin parayı 2 defa hemde iade edin dedim tamam dedi 2 3 defa gittik hala bir iade gerçekleşmedi. Onlardan 61 tl almam gerekiyor para önemli değil ama ekstremi kontrol etmesem boşuna gidicek param bu durum yüksek bir tutarda da olabilirdi bu yüzden mahallemdeki bim den şikayetçiyim gereğinin yapılmasını rica ederim .

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Bim Günlük Zam Yapıyor!!

Şikayetçinin Adı: İbrahim Yıl..      Tarihi:  27 Mayıs 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Bim ve A.101 günlük yaptıkları zamlardan ihtiyacımızı karşılayamaz hale geldik 5 çocuk babasıyım 3 tane öğrencim var dünkü aldığımız ürünün bugün fiyatı değişiyor devletimiz bunlara neden müdahale etmiyor veya edemiyor mu vatandaş olarak bunalımdayız emekli maaşlarımıza bu kadar zam gelmiyor kira mı ödeyelim çocuk mu okutalım faturalar bir yandan yetişemiyoruz gereğinin yapılmasını arz ederim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Bim İnsan Sağlığıyla Oynuyor!!

Şikayetçinin Adı: Yadigar Uz..      Tarihi:  9 Mayıs 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Bim süper marketteki SABAN nohut benzin kokuyor haşladım yumuşamış mı diye tadına baktım bariz bir şekilde ağzımda tatı var ve boğazım da yanma var lütfen ilgilenin insan sağlığıyla oynuyorlar pes artık 😡

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Bim Ayakkabı Bir Saat Giymem Sonucu Burun Kısmı Açıldı!!

Şikayetçinin Adı: Çimen Af..      Tarihi:  8 Mayıs 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

07.05.2020 tarihinde BİME ayakkabı almaya gittim 39.95 tllik ayakkabıyı aldım ve sadece 1 saatliğine giydim ayakkabının burun kısmı açıldı bime geri iade etmeye gittim ama geri almayacaklarını ürün kabul etmeyeceklerini Söylediler. bu ayakkabı bir saatlik yürümede açıldı ve ben paramın geri iade edilmesini istiyorum ben bir sağlıkçı olarak 24 saat ayakta kalıyorum ve ayakkabımın sağlığım açısından kaliteli olması gerek bir saat içinde yırtılmaması gerekiyor ben ayakkabının geri iadesini istiyorum ve paramın geri verilmesini istiyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Bim Fiyatlar Yüksek Lütfen Denetlensin!!

Şikayetçinin Adı: Taner Yıl..      Tarihi:  8 Mayıs 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Bım mağazalarında fiyatlar çok yüksek herseyi fazlasıyla satıyorlar fırsatçılık yapılıyor lütfen denetleyin 20 gün önce fiyatlarla şimdiki fiyatlar arasında çok fark var lütfen denetleyin yazık bu insanlara iyi günler.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Bim İnanılmaz Fiyat Artışı Var!!

Şikayetçinin Adı: Emine Ka..      Tarihi:  4 Mayıs 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

BİM-ŞOK-A101 marketlerinde inanılmaz fiyat artışı söz konusu fırsatçılık tan başka bişey değil.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Bim Ürünlerine Zam Koyuyor!!

Şikayetçinin Adı: Aysel Yıl..      Tarihi:  2 Mayıs 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Bim birleşik mağazalar A.Ş hakkında şikayette bulunmak istiyorum 14.02.2020 peripella cam 400 gram 5.95tl 05.03.2020 peripella cam 400 gram 6.95 12.15.2020 peripella cam 400 gram 7.75 bu en küçük örnek ben bu yapılan zamdan şikayetçiyim 6yıldır bezi oradan alıyorum bebek bezini 6sene önce 17tl idi simdi29tl biz bim e ucuz oldu icin gidiyoruz bu zamlar nedir asgari ücretle gecinen insanlar icin çok bu birde bu virüslü dönemde.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Bim Sürekli Fiyat Değiştiryor!!

Şikayetçinin Adı: Şenol Ça..      Tarihi:  23 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Bim marketinde her hafta fiyat değişiyor örnek yumurtanın sürekli değişiyor diğer ürünlerde fiyat değişiyor sürekli bi hafta önce aldığımız yumurtayı bi hafta sonra aynı fiyata alamıyoruz gereğinin yapılmasını arz ederim ilgi ve alakanız için teşekkür ederim saygılar.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Bim Mağdur Ediyor!!

Şikayetçinin Adı: Zakir Bay..       Tarihi:  21 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Bim kampanyaya bir tane ürün getiren ama yaygara yaparak müşterilerine ürün veremiyor ve bizleri mağdur ediyor.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Bim Olmayan Ürünün Reklamını Yapıyor!!

Şikayetçinin Adı: Ayşe Fatma D..       Tarihi:  17 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Bim mağazası cuma günü kampanyalı olan ürünlerini bir veya iki tane gönderiyor onuda personel kendisine ayırıyor. insanlar sabahın yedisinde kapılarda kuyruk olup sonunda eve boş dönüyorlar.bugun tencere için eşimi gönderdim sepete içi boş koliyi indirmişler insanlarla dalga geçer gibi.ya hiç göndermesinler  yada olmayan ürünün bangır bangır reklamını yapmasınlar yazık günah o kadar insan mağdur oluyor.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Bim Nasıl Fiyat Arttırıyor!!

Şikayetçinin Adı: Rabia Gül...       Tarihi:  16 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Bim son zaman da bimde yapılan fiyat değişikliği örnek bir yağ 5 lt 39 ve küsuratı da var nasıl 44. 95 olabilir. Efsane baldo pirinç her gittiğimde. 0.50 _1 ₺ 2₺ nasıl fiyat konuluyor bizler açlıktan ölelim o zaman.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Bim Ürünleri Zamlı Satıyor!!

Şikayetçinin Adı: Gülsüm Yıl...       Tarihi:  15 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Bim A101 ŞOKtaki faiş fiyatları 5 kiloluk 36 tl yağların 3 markette ki fiyatları 4 tl ye satılmakta ve fiyatlar her geçen gün artışta buna acil çözüm lütfen 2 gün önce 11tl ye aldığımız yumurtalarda cumadan beri 15 satılmakta.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Bim Hat Aldım Hala Açılmadı Yardımcı'da Olan Yok!!

Şikayetçinin Adı: Yusuf Yıl...       Tarihi:  14 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

10 Nisa’n 2020 tarihinde BİM mağazasından BİMCELL telefon hattı aldım.Hattımın 2 gün içerisinde açılacağı tarafıma söylendi.14 Nisa’n oldu hattım açılmadı. Müşteri hizmetlerini aradım sorunun mağazadaki Bilgi lerden kaynaklandığını mağazaya giderek sorunu çözebileceğimi söyledi.Hattın açılması üzerinden 4 gün geçmiş mağazayla ilgili birim görüşüp sorunu çözmüyor sanki hata müşteriden kaynaklanmış gibi müşterinin mağazaya gitmesi isteniyor.Bu sorunların mağaza tarafından çözülmesini istiyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Bim Emin Kıyma Deri Ve Tırnak Çıktı !!

Şikayetçinin Adı: Sevtap Uy...       Tarihi:  22 Mart 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Lütfen ve lütfen kimse alıp yemesin 2 gün önce Üsküdar ilcesi Faik bey Mescidi sokaktaki Bim den Emin kıyma aldım ve bugün köfte yaparken içinden deri ve tırnak benzeri parçalar çıktı yazık ki ev alışverişi izin çoğunu bu mağazadan yada düzelterek bu markadan temin ediyorduk ama bu son üç kuruş fazla veririm ama ne yediğimi bilirim hiç reklam yapmayın iyidir temizdi diye falan yok raf yok ondan ucuz eleman az bundan ucuz yapmayın artık günah bırakın insanlar düzgün beslenin Bi yere güvenelim insandaki güven duygusu tamamen bitiyor tebrik ediyorum insanlara bunu yapıp vicdanınız rahat dolaşabildiğiniz için.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Bim Gıda İle Boya Aynı Yerde !!

Şikayetçinin Adı: Edip K...       Tarihi:  3 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Bim ve A101 marketler gıda ve boya gibi kimyasalları bir arada satıyor markette tavan boyasının ne işi var.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Bim Markası ve Şikayetleri Hakkındaki Yorumlar: ...

 

Benide Abone Yapın !

Marka Hakkında Bir Yorum Yazınız

© 2012 Şikayet Edicem Tüm Hakları Saklıdır.