top of page

Bambi Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

Bambi Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı = 7

Cevap Sayısı = 0

Bambi Ayakkabımla Kimse İlgilenmedi!

Şikayetçinin Adı: Ali B...       Tarihi:  17 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Bambi ayakkabı almış olduğum ürünün garantisi olması dolayısıyla ürünü almış olduğum mağaza aracılığıyla merkeze gitmesine rağmen ilgilenilmemiştir. Şikayetçiyim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Bambi Ayakkabı İnsanı Kandırmaya Çalışıyor!

Şikayetçinin Adı: Aybüke D...       Tarihi:  18 Ekim 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

29.10.2019 tarihinde Bambi Caferağa/Kadıköy şubesinden hediye olarak bir ayakkabı aldım. Yaklaşık 2 ay sonra ayakkabının yanlarındaki metal şeritler soyulmaya başladı. Aldığım mağazaya götürdüğümde öncelikle satış danışmanı tarafından bu ayakkabının o mağazaya ait olmadığı ithamıyla karşılaştım. Elimde yalnızca hediye çeki olduğu için kasada cep numarasından o mağazadan alındığını onayladım. Ardından metal şeritlerin jelatin olduğu ve zaten soyulması gerektiği tarafıma söylendi. Evde fön makinesi tutarak kolaylıkla soyabileceğim söylendi ve çalışan tarafından soyulmaya başlandı. Altından metal renk yerine yeşil bir renk çıkmaya başlayınca soyulmasını istemedim. Bir ayakkabıcıya götürüp durumu anlattım ve beni yanlış yönlendirdiklerini öğrendim. Ertesi gün ayakkabıyı tekrar götürüp inceleme için merkeze yollamalarını istedim. Araya pandemi süreci girdiği için Mayıs-Haziran ayınca mağazaya gidip ancak sonuca ulaşabildim. Aslında telefon ile aranıp sonuç hakkında bilgi almam gerekiyordu ancak pandemi sürecinde bu tarz şeyler yaşanabileceği için bu konu üzerinde durmadım. Ayakkabının hasarlı olduğu ve iadesi onaylandı. Ancak para iadesi istediğimde yalnızca yeni bir ayakkabı alabileceğim ve para iadesi olmayacağı söylendi. Bir süre sonra müşteri hizmetlerini aradım. Durumu anlattım mağaza ile görüşüp tarafıma geri dönüş yapıldı. Elimde fiş olmadığı için kredi ekstresi ve Bambi tarafından verilen belge ile gitmem durumunda tarafıma iade yapılacağı ve şubenin haberi olduğu söylendi. 17.10.2020 tarihinde mağazaya gittiğimde bir bilgileri olmadığı ve iade olmayacağını söylediler. Yeniden kendimi ifade etmek ve doğru söylediğimi kanıtlamaya çalışmak zorunda kaldım. Pazartesi günü müşteri hizmetleri ile görüşüp tarafıma geri dönüş yapılacağı söylendi. Ancak sürekli mağazaya gidip bir şeyleri halledememekten yoruldum ve yapılan muamele hiç hoş değil.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Bambi Ayakkabı Ayağımı Yara Etti Ama Umursamadılar!

Şikayetçinin Adı: Ezgi Sarı...       Tarihi:  25 Temmuz 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Bambi ayakkabı Kadıköy şube Bir gün giydim ve ayakkabı ayağımı yara etti alt taban ve yan tarafları vurdu mağazaya götürdüm incelemeye gönderdiler iki hafta sonra mesaj geldi ürününüzü gelin alın kusur bulunamamıştır diye bu konuda mağdurum gereğinin yapılmasını rica ederim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Bambi Şikayetçiyim!

Şikayetçinin Adı: Şefika...       Tarihi:  25 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Bambi Ayakkabı 11 Haziran 2020 tarihinde Trendyol üzerinden Bambi Ayakkabı Butik ten fiyatı yüksek olan iki çift ayakkabı banka kartım üzerinden ödemesini yaparak sipariş verdim teslim tarihini fazlasıyla geçmesi üzerine ayakkabılarım hala bambi de görünüyor iptal edip para iademin yapılmasını istedim maalesef kabul etmediler müşteri temsilcilerini arıyorum otomatik olarak beni hattan düşürüyorlar hiç bir yerden ulaşamıyorum para iademi istiyorum Bambi den şikayetçiyim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Bambi Bazanın Alt Profili Koptu!

Şikayetçinin Adı: Selami Ber...       Tarihi:  24 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Sakarya Serdivan Bambi mağazasından aldığım 2 adet bazanın alt profilleri koptu. Daha 1 sene olmadı.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Bambi Ayakkabı Büyük Geldi Değişim İçin İlgilenen Yok!

Şikayetçinin Adı: Nurhayat Ya...       Tarihi:  15 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Bambi Ayakkabı almıştım fakat büyük geldi değiştirmek istiyorum ayakkabıyı gönderdim fakat hiçbir şekilde geri dönüş yapılmadı müşteri hizmetlerini arıyorum cevap yok yorum yapıyoruz cevap verilmiyor.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Bambi Ayakkabı İki Ay İçinde İç Astarı Komple Patladı!

Şikayetçinin Adı: Murat Tır...       Tarihi:  12 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

AYAKKABIYI ANTALYA Özdilek mağazasındaki Bambi den almıştım. Alalı 2 ay oldu ve ayakkabıyı yıkamak icin makinaya attık çıkardığımızda ayakkabının iç astarı altı tabanı komple patlamış olarak cıktı. Dünya para veriyoruz alıyoruz olacak is degil. Corona sonrası gerekli yerlere şikayette bulunacağımı belirtmek isterim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Bambi Markası ve Şikayetleri Hakkındaki Yorumlar: ...

Yorum Yaz
bottom of page