Ayakkabı Dünyası Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı = 4

Cevap Sayısı = 0

Ayakkabı Dünyası Ürününün Arkasında Dur!

Şikayetçinin Adı: Fatoş K...       Tarihi:  5 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Mart 2020 de aldığım 401620112784 stok belge numaralı , Ayakkabı dünyası KIZILAY mağazasından dan almış olduğum ürün iki defa incelme ye gitmiş olup Red cevabı gelmiştir. Ürün de renkte bozulmalar pembe olan renk gri ye dönmüştür. ayakkabı üzerinde ilk günde oluşan çizgiler oluştu görüntü ve kullanış olarak çok kötü durumdadır. Gereğinin yapılmasını arz ederim. Saygılar....

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Ayakkabı Dünyası Sorumsuzluklarını Alkışlıyorum!

Şikayetçinin Adı: Hatice Bol...       Tarihi:  3 Ekim 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Ayakkabı dünyası /yaklaşık üç hafta önce oğlum için sipariş verdim Adidas marka spor ayakkabısı maalesef ki hata yapmışım ürün yok ortada sitede bakıyorum hazırlanıyor iletişim hattından ulaşmak mümkün değil twet ve İnstagram dan yazınca zahmet edip ordan dönmüşler sipariş numarasını verin diye bu ne saçmalık ya ürünü gönder yok paramı ver yok ee neden mağdur oluyorum anlamsız saçmalıklar sinsicesi bu arada call center zahmet edip cuma günü telefonlarına baktı ukala bir temsilci araştırıyoruz süre veremem ürün güya kargo yapılmış ee kargo yapıldı yazar kargo takip numarası vs yazar o da yok lakayt avam personelle çalışan marka imajına yakışmayan üslup bravo ayakkabı dünyası her yerden ilettim gerekli yasal mercilere de konuyu taşıyacağım alkışlar sorumsuzluğunuza.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Ayakkabı Dünyası Sipariş Verdiğim Ayakkabıyla Gelen Aynı Değil!

Şikayetçinin Adı: Özden K...       Tarihi:  18 Eylül 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Ayakkabı Dünyası İstediğim numara gelmemiş üstelik ikisi birbirinden farklı renklerde İkinci ayakkabının ise verdiğim siparişle hiç alakası yok.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Ayakkabı Dünyası Taksit Taksit Ayakkabı Gönderiyor!

Şikayetçinin Adı: Mehmet Hüseyin O...       Tarihi:  11 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

14 mayısta sipariş ettiğim 2 ayakkabıdan biri elime ulaştı ancak diğer ayakkabım ulaşmadı. Kargo takip sistemi Ups den bakınca nerde olduğunu göremiyorum ayakkabımını.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Ayakkabı Dünyası  Markası ve Şikayetleri Hakkındaki Yorumlar: ...

 

Beni de Abone Yapın !

Marka Hakkında Bir Yorum Yazınız

© 2012 Şikayet Edicem Tüm Hakları Saklıdır.