top of page

Arçelik Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

Arçelik Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı=79

 Cevap Sayısı = 0

Arçelik Değişim Yapmadılar !

Şikayetçinin Adı: Cahit Y      Tarihi: 18 Ocak 2021         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Arçelik firmasından almış olduğumuz buhar kazanlı ütümüz arıza yapmıştır. Hatay Dörtyol Arçelik servisine verilen ütümüz yaklaşık 4 aydır serviste bekliyor. Ütümüzün parça değişimi olmadığı için değişim yapılacağını söylediler. Maalesef herhangi bir dönüş yapmadılar. Mağduriyetinin giderilmesini rica  ediyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Arçelik Kurutma Makinesi Kurutmuyor!

Şikayetçinin Adı: Zekiye E      Tarihi: 07 Ocak 2021         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

ARÇELİK. Almış olduğum kurutma makinası belirtilmiş süre zarfı için de hiçbir şekilde kurutma görevini yerine getirmiyor. Çamaşırları saatlerce kurutmak için çalışmasına rağmen belirtilen özellikleri yerine getirmemize rağmen almış olduğum ARÇELİK KURUTMA makinasından memnun değilim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Arçelik Beyaz Eşyalarım İstediğim Tarihte Gelmedi!

Şikayetçinin Adı: Alim Ş..       Tarihi: 18 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Arçelik 5 ay önce parasını peşin ödediğim beyaz eşyalar istediğim tarihte gelmedi en son televizyonum nikahım oldu 3 gün sonra geldi servis kurmak için eve geldi ve kutuyu açtı içinden ayak eksik çıktı ve kurulum olmadı 10 gündür Arçelik’ten bi ayak gelmesini bekliyorum hayatımda bu kadar saçma bir olay ile karşılaşmadım helal etmiyorum hakkımı beni mağdur ettiler.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Arçelik Ocak Aldığıma Pişman Oldum!

Şikayetçinin Adı: Hasan T..       Tarihi: 17 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Arçelik. 2019 Nisan ayında Arçelik set üstü camlı Ocak aldım ocağı aldığımdan bugüne kadar en az 3 yada 4 sefer servis çağırdım küçük göz yanmıyor bi süre sonra yanıyor ve sönüyor servis bi çözüm bulamadı artık bunaldım aldığıma da çok pişman oldum ve mağdur oldum gerekenin yapılmasını rica ediyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Arçelik Buzdolabımın 3 Ayda Alt Çekmecesi Çatladı!

Şikayetçinin Adı: Alev T..       Tarihi: 13 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Arçelik marka buzdolabım daha 3 ay oldu alalı dondurucusunun alt çekmecesi çatladı bu kadar mı emanet basit malzeme olur anlamadım hiç memnun değilim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Arçelik Buzdolabımda Buzlanma Olduğu İçin Ürünlerim 7 Ay Boyunca Bozuldu!

Şikayetçinin Adı: Deniz Y..       Tarihi: 7 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

ARÇELİK BUZDOLABIM TÜKETİCİ HAKEM HEYETİNİN ONAYIYLA DEĞİŞTİRİLDİ VE DEĞİŞME SEBEBİ OLAN ÇİZİK VE ALT KAPAK İÇİNDE BUZLANMA OLDUĞU İÇİN ÜRÜNLERİM 7 AY BOYUNCA BOZULDU NE YAPMAM GEREKİYOR HAKKIMI ALMAK İSTİYORUM.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Arçelik Servis Buzdolabımın Parçasını 16 Gündür Getirmedi!

Şikayetçinin Adı: Seval Ç...       Tarihi: 7 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Arçelik servis buzdolabım bir parça getirecek 16 gün oldu. Hala ne gelen var ne giden ücreti de peşin alındı ama maalesef gelen yok aradıklarında Hakan bey gelicek diyorlar ama gelen yok.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Arçelik Buzdolabı ve Çamaşır Makinesi Düzgün Çalışmıyor!

Şikayetçinin Adı: Emine G...       Tarihi: 6 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Arçelik markalı buzdolabımızı 2.5 sene önce aldık. Buzdolabının içinde koku vardı ve yazın soğutmuyor aşırı nem yapıp yiyecekleri bozuyor poşetin içini su gibi yapıyor bu yüzden de yiyecekler hemen çürüyor çöpe atmak zorunda kalıyoruz açıkta koyunca da kurutuyor. Arçelik markalı çamaşır makinemizi 2.5 sene önce buzdolabımızla aynı anda aldık. Çamaşır makinemiz kıyafetlerin kirlerini çıkartmıyor kaliteli deterjan kullanmamıza rağmen renkleri bozuyor ve solduruyor. Kıyafetleri deliyor. Servisi, müşteri hizmetlerini aramamıza ve şikayet sayfalarına yazı yazmamıza rağmen çözüm bulmadılar ve bizi mağdur ettiler.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Arçelik Türk Kahvesi Kutudan Çıkarırken Islak Ve Nemliydi!!

Şikayetçinin Adı: Bülent E...       Tarihi: 23 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Arçelik. Türk kahve makinası. 3190P Telve. Model.7489970110.Aldığımız gün itibariyle alttan şu kaçırıyor ve kutudan çıkardığımızda ıslak ve nemliydi. Makina iki kez servise gitti geldi arıza yok diyorlar. Arçelik firmasına yakışmıyor bu gibi yanlış durumlar. Lütfen makinanızı değiştirin veya iade alın.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Arçelik Hatalı Ürün Üretiyorlar!!

Şikayetçinin Adı: Eylem Ç...       Tarihi: 20 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Arçelik Böyle bir ürün arayışı içerisindeyken belli kriterlerim vardı. Cam hazne, çift bıçak, yüksek devir, nispeten sessiz çalışması gibi... Çabuk bozulması ve servisten para kazanması sebebi ile her zaman Arçelik'ten uzak durmuşumdur. Ancak tüm aradığım kriterler bu üründe vardı ve tasarımda gayet iyi idi... 8525 kodlu el blender ve doğrayıcı olan ürünü aldım. Evet gayet güzel çalışıyor ancak doğrayıcı haznesinin siyah kapağı içine su alıyor ve bu biriken su hiçbir şekilde tahliye olmuyor. ( yemek ve deterjan artığı korkunç bir su) Korkunç bir koku yapıyor. Tamamen üretim/Tasarım hatası Aldığım bayii de kendisine almış ve aynı sorundan şikayetçi. Doğrayıcı kısım bu hatalı kapak yüzünden kullanılamıyor. Arçelik'e bildirdik halen ses yok bekliyoruz bakalım... Sonuçta hiç ucuz da bir ürün değil... Yılarca uzak durma sebebim yine beni yanıltmadı... Halen yapılamıyor maalesef bizde bu isler...

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Arçelik Şikayetçiyim!!

Şikayetçinin Adı: Cevdet B...       Tarihi: 21 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

ARÇELİK ÇAMAŞIR MAKİNESİ - 15 GÜNDÜR ÇAMAŞIR MAKİNENİN TAMİRİ YAPILMADI GELDİKLERİNDE İSE MAKİNENİN BİR KAÇ PARÇASINI KIRDILAR VE ŞUAN BAYİİYİ ARAMAMIZA RAĞMEN TELEFONLARA CEVAP VERMİYORLAR KISACASI ŞİKAYETCİYİM.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Arçelik Yıkadığım Bütün Ürünleri Parçaladı!!

Şikayetçinin Adı: İlhami Y...       Tarihi: 17 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Arçelik Çamaşır Makinası 2019 Kasım ayında almış olduğum çamaşır makinası yıkamış olduğum bütün ürünlerimi parçalamaktadır. Gerekli yerlere ulaşıp mağduriyetimi bildirmeme rağmen 1 yıldır ürünün değişimi değil bakımı için ısrar etmektedirler. Yetkililer ilgilenmemekte umursamaz tavırlar sergilemektedirler. Kendilerine sizleri şikayet edeceğim dememe rağmen beni ciddiye almayıp istediğiniz yere şikayet edebilirsiniz tarzında lakayit bir üslup ile beni ciddiye almadılar. Bizlerin mağduriyetinin en kısa zamanda giderilmesini arz ederim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Arçelik Makineden Çıkan Bulaşık Kırık Çıkıyor!!

Şikayetçinin Adı: Semra A...       Tarihi: 16 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Arçelik bulaşık makinesi. Bizim şikayetimiz makineyi aldık kullanıyoruz bir seneyi üç beş ay geçti fakat aldığımız günden beri koyulan bulaşıkların kenarları çatlamış veya kırık olarak çıkıyor. Servisi aradık geldi baktı hiç sorun yok fakat modelinden içindeki aletin yapılış şeklinden dolayı mıdır nedir sürekli aynı sıkıntı tabak VS kırık olarak çıkıyor sanki bişey çarpıp kırıyor. Bu nedenle makinenin değiştirilip başka model makine getirilmesini rica ediyorum. Bütün ürünlerimizi Beko, Arçelik olarak alıyorduk fakat bu sıkıntıyı yaşadıktan sonra artık bu markaya güvenimiz kalmadı artık çevremizdeki insanlara da aynı fikri vermek üzereyiz lütfen isteğinizi değerlendirmeye alınız hakkınızda daha fazla olumsuz etkiler artmadan.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Arçelik Sorunum Bir Türlü Çözülmüyor!!

Şikayetçinin Adı: Mehmet K...       Tarihi: 14 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Arçelik marka 12000 btu 10:11:2017 yılında Aldım cihazın dış ünitesinde paslanma mevcut 2 kez müşteri hizmetlerini arayarak cihazın paslandığını garanti kapsamında üretim hatası olarak kalitesiz üretilmiş dış aksamın paslı bölgelerin değiştirilmesi talebinde bulundum servis elemanları gelip cihazın fotoğrafını çekip servis ücreti talep etmiş ve biz vermedik gittiler neticesinde bize tekrar dönüş olmadı 4440888 tekrar aradım konuyla bilgi almak istedim not alıyorum bey efendi size bilgi verilecek denildi arayan yok bende diyorum ki burası Mücahit cumhuriyetimi ülke genelinde satışı yüksek piyasaya hakim bir firmanın ürettiği beş para etmez teneke parçasına bir dünya para verdim adamlar tüketiciyle dalga geçiyor ben soruyorum TSE bu firmaya nasıl kalite kontrolü Yapıyor tüketicileri kör ve sağır mı cihazın şu an garanti bitmiş konumunda benim arıza bildirdiğimde garantisi vardı bu konu İle alakalı çözüm olmaz ise Arçelik firmasına direk dava açacağım.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Arçelik Buzdolabı Aldık Servis Hala Gelmedi!!

Şikayetçinin Adı: Semiha Z...       Tarihi: 11 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Arçelik buzdolabını 3 ay önce aldık aldığımız hafta servis çağırdık maalesef üç aydır çözüm üretmek için arçeliği bekliyoruz 8 milyarlık son teknoloji bizim için işkence oldu çıktı öyle sesler çıkarıyor ki mutfakta değil evde oturmak istemiyorum gelen servisin bizimle son teknolojiler böyle diyip dalga geçmeleride cabası.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Arçelik Müşterisini Hiçe Sayıyor!!

Şikayetçinin Adı: Aktan Ö...       Tarihi: 11 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

2015 tarihinde aldığım ve garanti süresini 7 yıla uzattığım Arçelik marka buzdolabım biz seyahatte iken bozulmuş(fatura no; 75131-kod;2395-ürün model; CNMY)gelen servis motorunun yandığını ve motoru değişeceklerini bildirdi ancak içinde bulunan et vs gıdanın bozulması nedeniyle dolap çok kötü kokuyor ve temizlenmesi kokunun gitmesi mümkün değil .Bu koşullar düşünüldüğünde dolabın değişmesi gerekir .4440888numarayı defalarca aramama rağmen çözüme ulaşamadım 9. gün hala dolapsız bekliyorum .Motorun yanması benim suçum değil üretim hatası olan bir üründen müşteri sorumlu değildir lütfen sesimi duyun ve mağduriyetime bir an önce son verin.Arçelik müşterisini memnun edeceği yerde cezalandırıyor.Bütün suçum Arçelik almak sanırım. İvedi çözüm için gereğinin yapılmasını rica ederim.Saygılarımla...

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Arçelik Servisi Sürekli Ücret Alıyor!!

Şikayetçinin Adı: Gülay K...       Tarihi: 11 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Arçelik yıllarca kullandığım marka.dün servisi aradım bulaşık makinasından su akıyor diye gelen servis makina su almıyor diyerek servis ücreti alıp gidiyor.5 dk önce makinayı boşalttım çalıştırdım yıkadı.sorun sadece su kaçırmasıydı. Üstelik mutfak yer seramiklerini çizmeleri de çabası.bugün arıyorum tamam gelip baksınlar diyor selvi hanım kayıt oluşturuyor. gelmeyince arıyorum özlem hanım müşteri hizmetleri kayıtınız yok diyor. Diyor whatsap dan iletişime geçin diyor whatsaptan Bülent bey servisi hemen arıyorum dönüş yapsınlar diyor ne gelen var ne arayan.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Arçelik Makine Sıkma Durumunda Kazanı Sallıyor!!

Şikayetçinin Adı: Kayhan Ş...       Tarihi: 10 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

ALDIĞIMIZ GÜNDEN BU YANA MAKİNE SIKMA DURUMUNA GELİNCE KAZANI SALLANIYOR YETKİLİ SERVİSİ ÇAĞIRDIK ÇOK DOLDURUYORSUNUZ DEDİ AZ KOYDUK YİNE AYNI ŞEYİ YAPTI SERVİSİ ÇAĞIRDIK BAKTI GİTTİ YİNE AYNI ŞEYİ YAPAMAYA DEVAM EDİYOR BIKTIK ARTIK SERVİS ÇAĞIRMAKTAN BURDAN ŞİKAYET ETMEK İSTEDİM HELAL ETMİYORUM VERDİĞİM PARAYI YAZIKLAR OLSUN.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Arçelik Tarafından Aldatıldık!!

Şikayetçinin Adı: Gökhan O...       Tarihi: 9 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Arçelik kombi arızası yönlendirilen servis gençler Arçelik servisi Silivri şubesi 12 günden beri parasını ödediğimiz halde İlgilenmeyip salıyor bunun yanında parça parasınıda ilk hafta almış bulunuyor Arçelik markası altında resmen aldatıldık.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Arçelik Temmuz'dan Beri Televizyon Bekliyoruz!!

Şikayetçinin Adı: Mehmet S...       Tarihi: 8 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Arçelik temmuz ayının 8-9’undan beridir tv aldım ama hala gelmedi artık çok sıkıldım bu durumdan paramızla rezil oluyoruz.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Arçelik Dolabım Bozuldu İlgilenen Yok!!

Şikayetçinin Adı: Sumru E...       Tarihi: 6 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Arçelik Buzdolabım bozuldu ilk aradığımda garanti kapsamında olmadığı için hemen geldiler yaptılar 400 TL ücret aldılar ama dolabımın sorunu aynen devam etmekte bir aydan fazla arıyorum bugün yarın diyerek gelmek bilmediler birde yetkili servis tarafından bu şekilde dolandırıldığımı düşünüyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Arçelik Aldığım Kombi Sıkıntılı Çıktı!!

Şikayetçinin Adı: Serdar Ç...       Tarihi: 6 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Servis elemanları geldi ama eksik takımlar ile ve sadece duvara monte edip gittiler elektrikçi çağırdım bağlattım su tesisatçısı çağırdım bağlattım ama sıcak su elde edemiyoruz herkes birbirine suçlama yapıyor şimdi yarın tüketici hakem heyetlerine müracaat edeceğim hizmet alamadım ürünün sorumlusu kimmiş öğreneceğiz inşallah.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Arçelik Markası ve Şikayetleri Hakkındaki Yorumlar: ...

Yorum Yaz
bottom of page