Aras Kargo Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

Aras Kargo Hakkındaki Tüketici Şikayetlerind

Şikayet Sayısı = 65

Cevap Sayısı = 0

Aras Kargo Çalışanlarından Şikayetçiyim!

Şikayetçinin Adı:   Süleyman T...       Tarihi: 21 Ekim 2020      Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

İyi günler İstanbul Maltepe de yer alan Aras kargo Dragos şubesine şahsıma gelen kargolarımın teslim edildi gösterip fakat teslim edilmemesi ve genel müdürlüğünü defalarca arayıp şikayet etmeme rağmen geri dönüş yapılacak deyip geri dönüş yapılmamasına Aras kargo Dragos şubesi çalışanlarından ve genel müdürlükten şikayetçiyim gereğinin yapılmasını arz ederim saygılarımla.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Aras Kargo Ürünümü Getirmiyorlar İade Edilmiş!

Şikayetçinin Adı:   Muhammed D...       Tarihi: 21 Ekim 2020      Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Menekşe şubesi kesinlikle ürün teslim etmiyor adres doğru olmasına rağmen adres yanlış ya da evde olmamıza rağmen alıcı adreste tanınmıyor bahanesiyle şubeye geri götürüyorlar ve sonuç olarak isteğim dışında ürün iade oluyor ve bu bir değil iki değil. Bu durumlar evimin önünden geçmelerine rağmen gerçekleşiyor.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Aras Kargo Rastgele İşleri Var!

Şikayetçinin Adı:   Oğuzhan G...       Tarihi: 17 Ekim 2020      Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

ARAS KARGO TESLİMAT ŞUBESİNE ULAŞMAYAN KARGOMU SİSTEME TESLİMAT ŞUBESİNDE DİYE GİRMİŞLER DAĞITIMA ÇIKMADI DİYE ŞUBEYE GİTTİM ALMAK İÇİN TESLİMAT ŞUBESİNE GELMEDİ DEDİLER BOŞU BOŞUNA OKADAR YOL GİTMİŞ OLDUM BÖYLE SAÇMALIK GÖRMEDİM.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Aras Kargo İşini Düzgün Yap!

Şikayetçinin Adı:   Ayla Ş...       Tarihi: 14 Ekim 2020      Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Aras Kargo Flo mağazasından vermiş olduğum bot siparişi 12.10.2020 tarihinde saat 19:29 KAS* İMZ* teslim edildi diye bilgi veriliyor ilk aradığımda bilgi veren bayan personel kargonuz henüz şubemizde diye bilgi verirken ikinci kez aradığımda kargonuz teslim edilmiş diye bilgi verilmektedir.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Aras Kargo Dalga Geçer Gibi İş Yapıyor!

Şikayetçinin Adı:   Büşra B...       Tarihi: 12 Ekim 2020      Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Kargom 10.10.2020 tarihin de evime ulaşmış fakat ben 09.10.2020 tarihinde acil olarak şehir dışına çıkmam gerekiyordu ve evde değildim kargo şirketi ertesi günü gelip evde beni bulamayınca alıcı kargoyu kabul etmedi diyerek sisteme not düşmüştür ve beni kuryecilerden kimse aramadı bizde şubeden alabilmek için şubenin telefonlarına ulaşmaya çalıştık fakat kapalı idi 444 ile başlayan merkez numaralarından gaziantep kurumsal şubesinin farklı hatta şube müdürünün numarasına kadar aldık lakin telefonları kapalı idi bütün gün boyunca telefonları açılmadı eşim 13.10.2020 tarihinde şubeden kargoyu almaya gittiğinde kurumsal şubede olduğunu söyleyen firma gittiğimizde bize Karataş şubesinde dediler Karataş şubeside üniversitesi şubesinde olduğunu söylersek Gaziantebi baştan başa gezdirip dalga geçercesine bizi ordan oraya gönderdiler firmanın iletişim numaraları çalışmıyor ve çalışanların kargonun nerde olduğunu dahi bilmiyorlar bu kadar ciddiyetsiz bi firmadan şikayetçiyim gereğinin yapılmasını arz ederim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Aras Kargo Şubeden Kargo Alacaksam Neden Adres Yazıyoruz!

Şikayetçinin Adı:   Filiz D...       Tarihi: 12 Ekim 2020      Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Aras kargo çok sorumsuz verdiğim adrese kargomu getirmiyorlar saçma sapan bahaneler uyduruyorlar ücretini ödediğim ürünü kargo takipte kargoyu kabul etmiyor yok adrese ulaşamadık şimdide kargon cumadan beri şubede bekliyor kendi kafalarına göre kargoyu şubeden akacak yazıyor var hala kargomu alamadım gidip şubeden alacaksam neden adres yazıyoruz resmen rezillik sürekli aynı sıkıntıyı yaşıyorum zamanım yok bu pandemi sürecinde aktif çalışıyorum sağlık çalışanı olarak bi de kargonun peşinde koşuyoruz.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Aras Kargo Sürekli Sorun Yaşıyorum!

Şikayetçinin Adı:   Gülşah Di...       Tarihi: 24 Eylül 2020      Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Aras kargo ile sürekli sorun yaşıyorum. Ya siparişimi kaybederler ya da başka adrese teslim ederler En son da adresim yetersizmiş, kargo şubedeymiş. Şube çok ters bir yerde ve benim gitme şansım yok(Beykoz paşabahçe şubesi) şubeye telefonla ulaşmak imkansız Müşteri temsilcisini arıyorum dönüş yapacaklarını söylüyorlar ama ne arayan var ne soran adrese teslim etmemek için sürekli bişeyler uyduruyorlar.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Aras Kargo Bana Ait Kargo Başkasına Teslim Edildi!

Şikayetçinin Adı:   Menice Ta...       Tarihi: 21 Eylül 2020      Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

DİYARBAKIR ARAS KARGO OFİS ŞUBESİ BANA AİT OLAN BİR KARGOYU SİSTEMDE GÖRÜNTÜLEDİĞİM KADARIYLA BAŞKA BİRİNE TESLİM ETMİŞ GÖRÜNÜYOR. ARAS KARGOYU DEFALARCA ARAMAMA RAĞMEN BANA YARDIMCI OLMADILAR KARGOYU BANA TESLİM ETTİKLERİNİ BEYAN ETMEKTEDİRLER. AMA KARGOM KESİNLİKLE BANA TESLİM EDİLMEDİ BU NEDENLE ARAS KARGO HAKKINDA GEREKLİ İŞLEMİN YAPILMASI HUSUSUNDA; GEREĞİNİ ARZ EDERİM.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Aras Kargo Kargom Hala Teslim Edilmedi!

Şikayetçinin Adı:  Hakan Bu...       Tarihi: 12 Eylül 2020      Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Aras Kargo İnternet üzerinden giysi sipariş verdim 2 gün içinde kayseride oldu 05.09. 2020 tarihinde kargo şubesine ulaştı 1 haftadır kargoyu teslim etmediler hiçbir şekilde bilgi verilmedi aradığımda ise hiç bir şekilde muhattap bulamadım kargo takip numarası:860336488213 Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Aras Kargo Teslimat Sağlanmadan Satıcıya Geri Gönderiyor!

Şikayetçinin Adı: Nurullah K...       Tarihi: 14 Ağustos 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Aras kargo ürünün kargo şube gözüküyor eve teslimat sağlanmadan satıcıya geri gönderiyor bu kargo şirketin bir an önce çözüme kavuşturulmasını istiyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Aras Kargo Telefonuma Bakmıyorlar!

Şikayetçinin Adı: Gonca Ka...       Tarihi: 16 Temmuz 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Aras Kargo: Akçay şubesi Kargom adrese teslim olmasına rağmen şubeden gelip alın diye mesaj geliyor.Mesai saatleri içinde bende çalıştığım için şubeye gidip alma imkanım yok. telefonlarına kesinlikle açmıyorlar. parası ödenmiş kargomu alamıyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Aras Kargo Ürünümü Teslim Etmeden Gitti!

Şikayetçinin Adı: Banu Gü...       Tarihi: 11 Temmuz 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Aras kargo kargomu kapıya kadar getirip eve çıkarmanın yasak olduğunu uslupsuz şekilde ifade edip kargomu teslim etmeden gitti.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Aras Kargo Siparişim Gelmedi!

Şikayetçinin Adı: Gülsüm G...       Tarihi: 1 Temmuz 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Aras kargo parasını ödediğim ve haftadır siparişinin yolda olduğunu söyledikleri halde kargom getirmediler bu ilk değil telefonlara cevap verilmiyor sapanca şubesinde bekletiliyor flo marka erkek ayakkabı siparişim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Aras Kargo Arama Bile Yapılmadan İade Edildi!

Şikayetçinin Adı: Sibel I...       Tarihi: 25 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Aras Kargo Kahramanmaraş Dondurma Şubesi/ Alışveriş sitesinden aldığım ürün kargo şubesine teslim edilmiş olmasına karşın adresime gönderi ulaştırılmadan hatta bilgilendirme için arama bile yapılmadan direkt olarak iade edilmiştir. Konu ile ilgili bilgilendirme ve tekrarlanmaması hususu için gereği.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Aras Kargo Ürünümü Kapının Önüne Koymuş Ürünüm Çalınmış!

Şikayetçinin Adı: İkbal De...       Tarihi: 24 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Trendyoldan aldığım ürünü Aras Kargo kapının önüne koyup gitmiştir ve kapının önünden çalınmıştır bana teslim olmadığı halde ikbal demirel e teslim edilmiştir deniyor ve ben hastalık acil Ankara’ya geldim ankarada olan birine nasıl teslim ediliyor ilgilenmenizi talep ediyorum ben teslim almadım.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Aras Kargo Ürünüm Kayboldu Bulunmadı !

Şikayetçinin Adı: Abdurrahman Şa...       Tarihi: 22 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Aras kargo. Aras Kargo şirketiyle son bir yıl içerisinde 4 defa kargo istedim ilk ikisinde adrese teslim edilmedi ben gidip yazineden almak zorunda kaldım 3. Kargo kayboldu şu an hâlâ bulunamadı kargo şirketine şikayet talebinde bulunuyorum üzerinde durmuyorlar kargom hala kayıp şu an da bir kargo verdim adrese teslim gösteriyor kargoyu almaya gidiyorum kargo yerinde yoktur kargocuyu arıyorum ben kargoyu teslim ettim diyor aradan sıyrılmaya çalışıyor. Kayıp kargomda hala bulunamadı yardıma ihtiyacım var.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Aras Kargo Ürünüm Teslim Edildi Diyor Ortada Ürün Yok!

Şikayetçinin Adı: İsmail Us...       Tarihi: 22 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

aras kargo şirketi cumartesi günü kargomu teslim ettiğini söylüyor fakat ne teslim ettiği kişiyi tanıyorum nede kargom ortada şube ye gidiyorum kim bu tanımıyorum diyorum listede bi alttaki bi üstteki isim yazılmıştır diyor karşıda muhatap yok.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Aras Kargo Telefonumu Yüzüme Kapattı!

Şikayetçinin Adı: İrem K...       Tarihi: 20 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Bugün evime geldiğinde kargocunun beni araması üzerine evde olmadığımı 2 dakika beklerse birisini yönlendireceğimi söylememe rağmen bekleyemem diyip telefonu üstüme kapatması üzerine 3 defa arayıp anlatmaya çalışmama rağmen bağır çağır edip her defasında üstüme kapattı hayatımda hiç bir zaman böyle bir insan ve böyle bir muamele ile karşılaşmadım o kadar sinir bozucu uygunsuz konuştu ki sinirden gün boyu kendimi toparlayamadım böyle insanların kesinlikle uyarılması gerektiğini veya gerekli eğitimlerin verilmesi gerektiği görüşündeyim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Aras Kargo Ürünümü Getirmedi Bahane Uyduruyor!

Şikayetçinin Adı: Selma To...       Tarihi: 20 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Trendyol dan sipariş verdim ve siparişim aras kargo tarafından gönderilecekti uzun zaman geçti gelmeyince irtibata geçtim ve adreste yoktunuz yok şubeden alınacakmış almamışsınız gibi bahaneler ürettiler ve ben uzun süredir evden çıkmıyorum beni evde bulamamaları imkansız ayrıca iletişim numaramda var ve hiçbir şekilde aranmadım kargon tekrar çıkış şubeye gönderilmiş ve ben ücretini ödemiştim lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkür ederim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Aras Kargo Telefona Cevap Vermiyor!

Şikayetçinin Adı: Serkan Er...       Tarihi: 20 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Aras kargodan Uşak Eşme ye teslim edilmek istenen kargom 18.06.2020 tarihinde Uşak Karun şubesine geldi. Gün içerisinde teslim edilecek yapmasına rağmen teslim edilmedi. 19.06.2020 tarihinde aradığımda kargonun yeni geldiğini sonraki gün yada daha sonra gönderileceğini söylediler. Kargomun ağır olduğunu sizin semte dağıtım yok diyerek beni sürekli ötelediler. Telefonlarıma cevap vermediler. Kısacası kargom ağır olduğu için yıldırıp kargoyu kendim almamı sağlamaya çalıştılar.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Aras Markası ve Şikayetleri Hakkındaki Yorumlar: ...

 

Benide Abone Yapın !

Marka Hakkında Bir Yorum Yazınız

© 2012 Şikayet Edicem Tüm Hakları Saklıdır.