top of page

Anadolu Jet Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

anadolu jet.jpg

Şikayet Sayısı = 5

Cevap Sayısı = 0

Anadolu Jet Mağdur Oldum Yardımcı Olun!

Şikayetçinin Adı: Serdar G...       Tarihi:  9 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Anadolu jet biletimi online aldım alırken 12.30 gördüm ve kestim SMS geldi sonradan sabah 10.35 yazıyordu bende saat 12.30da zannedip gittiğinde sorduğumda uçuş gerçekleşmişti bu konuda mağdur oldum mağduriyetimin giderilmesini istiyorum sizden ve AnadoluJet firmasından ricamdır Diyarbakır İstanbul seferiydi.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Anadolu Jet Bu Sana Yakışmadı!

Şikayetçinin Adı: Burcu U...       Tarihi:  13 Ekim 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Kendi biletime ilave olarak oğluma bilet almak istediğimde internet sitesi üzerinden almama izin vermeyip direk çağrı merkezi ya da THY Satış ofislerine yönlendiriliyorum.. Çağrı merkezi üzerinden alım yaptığımda çağrı merkezi tarafından işlem yapıldığı için hizmet bedeli adı altında ekstra ücreti talep edilmektedir. Benim bir biletim olması durumunda opsiyon olarak biletimi sorgulatmalı yoksa sadece çağrı merkezine yönlendirilmeliyim diye düşünüyorum. TYH'nin yan kuruluşu olarak sefer yapan Anadolu jet'e yakışmayan bir davranış olan bu durumun düzeltilmesini rica ederim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Anadolu Jet Sonuna Kadar Haklarımı Arayacağım!

Şikayetçinin Adı: Adnan Yak...       Tarihi:  2 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

27 Mayıs tarihinde 6 Haziran Ankara - Çanakkale yolculuğum için ekonomik bölümden bilet rezervasyonu yaptırdım.Aradan 6 gün geçtikten sonra telefonuma biletiniz iptal olmuştur iletişim için birimlerimiz arayın tarzı mesaj geldi.Ne bileti aldığım bayiye nede anadolu jete bağlanmak mümkün olmuyor.Çok mağdur oldum yasal haklarımı arayacağımı bilmenizi istiyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Anadolu Jet Param İade Edilsin!

Şikayetçinin Adı: Betül Şim...       Tarihi:  7 Nisan 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Anadolu jet üzerinden 19 Mart 2020 tarihi öncesinde üç kişi ayrı olarak almış olduğumuz günü birlik gidiş dönüş biletimiz Covit-19 sebebiyle gidiş uçuşumuzun iptal edildi. Bunun üzerine hepimiz geri bildirim yaparak dönüş uçuşlarımızın para iadelerini talep ettik. Diğer ki arkadaşıma verilen geri bildirim cevabında uçuş paralarını iade olarak alabilecekleri belirtildi. Ancak aynı parkurda aynı uçuş koşullarında olduğumuz halde benim biletimin iadesi kabul edilmedi. Üstelik geri bildirime cevaben "Mevcut koşulların memnuniyetsizliğinize sebebiyet vermesinden ötürü üzüntü duyduğumuzu belirtir," diyerek kurumun kendine yakışmayan bir cevap vermiş olmasını esefle kınıyorum. İlgili kurumun ve bana değerlendirme yaparak cevap veren şahsın emsal iadeleri görmezden gelmelerini açıklayacak mantıklı bir muhatap istiyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Anadolu Jet Uçağım Erken Kalktı Biletim Yandı Paramı İstiyorum!

Şikayetçinin Adı: Mehmet Ez...       Tarihi:  30 Mart 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Benim uçağım 21.50 de kalıyor fakat 33 dakika önceden kalktı, ve biletim yandı paramı istiyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Anadolu Jet Markası ve Şikayetleri Hakkındaki Yorumlar: ...

Yorum Yaz
bottom of page