top of page

Altus Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

Altus Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı = 10

Cevap Sayısı = 0

Altus Bulaşık Makinesi Durulama Yapmıyor !

Şikayetçinin Adı: Meryem S...    Tarihi:  20 Ocak 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Altus 435 NX Bulaşık makinası durulama yapmıyor. Makina ve yıkananlar köpüklü kalıyor. Hiç memnun değilim. Mağdur oluyoruz. Sürekli bana sorun yaşatıyor.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Altus Çamaşır Kurutma Makinem Günlerdir İade Edilmedi!

Şikayetçinin Adı: Cengiz K...    Tarihi:  31 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Sayın mağaza yetkilileri sizden 05.12.2020 günü Altus yb81 marka çamaşır kurutma makinesi aldık. Ancak 14.12.2020 gününe kadar satıcı ürünü kargoya vermedi bende iptal ettim. Müşteri temsilcisini arayarak iptal ettiğim ürünün ücretini ne zaman ,iade edileceğini sorduğumda 10 gün içerisinde size iade edilecek denildi. Fakat 31.12.2020 olmuş iade halen yapılmadı. Sizin anlaşmanıza göre satıcı ürünü aldıktan sonra 10 gün içerisine iade edilecekmiş. Bu nasıl anlayış ben ürünü teslim almadım. satıcı ürünü zamanında göndermeyip bizleri mağdur ediyor siz mağaza yetkileri olarak sesinizi çıkarmıyorsunuz. Benim paramı alıp 30 gün işleteceksin siz mağaza olarak sesinizi çıkarmayacaksınız. Sizin üzerinize 2 adet beyaz eşya laldım ve kullanıyorum. Bu memnuniyetimi bütün herkese anlatacağım.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Altus Süpürgemin Garantisi Olduğu Halde İlgilenmediler!

Şikayetçinin Adı: Canan Ö...    Tarihi:  28 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Altus markalı garantisi olan dik süpürge için müşteri hizmetlerini aradım fiş olması gerekiyor dediler ama ürün marketten alınmış olduğu için fişi yok, garantisi olmasına rağmen ilgilenmediler. Şikayet ediyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Altus 9 Defa Aramama Rağmen Çağrı Merkezi Dönüş Yapmadı!

Şikayetçinin Adı: Recep B...    Tarihi:  28 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

ALTUS MARKA ÇAMAŞIR MAKİNASI MOTOR ARIZASI İÇİN 21/12/2020 TARİHİNDE TEKNİK PERSONELİN KEŞFİ SONUCU PARÇA SİPARİŞİ VERİLDİ. DOKUZ DEFA ARAMAMA RAĞMEN ÇAĞRI MERKEZİ VEYA TEKNİK PERSONEL DAHİL HİÇBİR ŞEKİLDE GERİ DÖNÜŞ YAPILMAMIŞTIR. ÜÇ DÖRT GÜN İÇİNDE MALZEME GELİR ÇÖZÜM SAĞLANIR DENMESİNE RAĞMEN HİÇBİR ŞEKİLDE ÇÖZÜM SAĞLANMAMIŞTIR. ARÇELİK GİBİ BİR FİRMADAN HİÇ BEKLEMEDİĞİM BİR HAREKET. TEŞEKKÜR EDER İYİ GÜNLER DİLERİM.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Altus Klima Aldım Evi Isıtmıyor!

Şikayetçinin Adı: Kazım A...    Tarihi:  26 Aralık 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Arçelik Altus klima aldım daha iki hafta önce evi ısıtmıyor servisi aradım saat 20.22 arası gelecek servis dendi gelmesi pazartesi gelecek diyorlar soğukta kaldık. Mağduruz.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Altus Çamaşır Makinesinde Bir Kere Bile Yıkayamadım!

Şikayetçinin Adı: Selda Y...    Tarihi:  17 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Altus 5 ay oldu yeni makine alalı 1 defa çamaşır yıkayamadım servis yardımcı olmuyor yeri olmamış dediler dolaplarım kırıldı makinelerin ebatları sabit daha önce başka markalarda evimde bir sorun yaşamadım 5 aydır mağdur oldum tüketici haklarına başvurdum ürünün iadesini istiyorum yeni makine aldım kurulum için ama altus gibi bir marka çözüm bulamıyor.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Altus Çamaşır Makinem Bozuldu Servis Gelmiyor!

Şikayetçinin Adı: Ömer A..    Tarihi:  14 Kasım 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Altus çamaşır makinem bozuldu servisi çağırdım parca değişecek dedi 600 tl tutuyor dedi 300 verdim geriside parçayı takacak sonra verecektim 15 gün oldu gelmiyorlar her gün arıyorum yarın yarın diye 15 gün oldu hala gelmediler parami istiyor iade etmiyorlar şikayetçiyim bunlardan.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Altus Buzdolabı Bozuk Geldi Değişim Yapmıyor!

Şikayetçinin Adı: Mehmet Kaz..    Tarihi:  14 Mayıs 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Altus marka nofrost buzdolabı aldım bozuk geldi aldığım firma değişim yapmıyor, işi yokuşa sürüyor, lütfen bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler, saygılarımla arz ederim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Altus Fazla Para Aldılar!

Şikayetçinin Adı: Zülfikar Tel...       Tarihi:  3 Mayıs 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Altus marka çamaşır makinesi aldım aldığım yer bana bir yıllık deterjan bizden diyerek fazla para aldılar ben satın aldığım yeri aradım ve bana zamanı geçti kayıt yapmanız gerekti gibi bahaneler üreterek dönüş yapmadılar ben yeni evlenen birisiyim ve benden fazla para aldılar..

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Altus Ödediğim Taksidi Düşmüyor!

Şikayetçinin Adı: Mesut Yük...       Tarihi:  26 Mart 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Bn sivas stm mağazasından altus marka derin dondurucu aldım taksitli olarak taksitlerimi elden ödüyorum fakat bn ikinci ayın taksidini halk bankasından yaptım ama mağaza bunu düşmüyor muhasebe hiçbir şekilde ilgilenilmiyor benim ödediğim parayı düşmüyorlar artık buraya başvurmak zorunda kaldım lütfen yardım edin son derece şikayetçiyim ben.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Altus Markası ve Şikayetleri Hakkındaki Yorumlar: ...

Yorum Yaz
bottom of page