top of page

Akbank Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

Akbank-logo.png

Şikayet Sayısı = 54

Cevap Sayısı = 0

Akbank Çok Fazla Gönderi Ücreti Kesti!

Şikayetçinin Adı: Rukiye Ç..       Tarihi: 08 Ocak 2021        Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Akbank - Antalya Manavgat Akbank sanayi şubesinden şikayetçiyim başka bir bankadan gönderdiğim Euro dan 25 Euro gönderim parası kesildi diğer bankadan 23 TL kesilirken Akbank’tan bu kadar yüksek miktar kesilmesinden şikayetçiyim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Akbank Dolandırıldım Ama Bana Bilgi Verilmedi!

Şikayetçinin Adı: Adem A..       Tarihi: 23 Aralık 2020        Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Akbank. 09/12/2020/TARİNDE SARIYER TARABYA DA AKBANK SUBESİNDE OLAN HESABIMDA SAAT 15,11 GEÇE TELEFONDA BENİ BIR ŞAHİS ARİYOR ISMI MURAT ÖZTÜRK AKBANK TA ARİYORUM ADEM BEY BENİM ISMIMIDE SÖYLÜYOR.BIR HAFTA ONCEDEN AXES KARTI GELMIŞTİ BENDE LIMİT ARTIRMASI TALEP ETMİŞTİM. O SAHIS BENİ ARADİ AKBANKTAN ARİYORUM LIMİTİNIZI ARTİRACAGIM AKBANK CEP MOBİLİ AÇIN LIMİTINIZI ONAYLAYALIM BENDE TAMAM DEDİM MEĞERSE BENİM HESABI ELE GECIRMIS. 67.OOO bin tl hesabımdaki parayı başka hesaba havale yapmışlar Akbank bağcılar şubesine ve Akbankta bana bir buçuk saat sonra telefon geliyor ve şöyle diyorlar sizi dolandırmışlar bana ne bilgi ne bir mesaj gerekeni yapılmasını istiyorum çok mağdurum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Akbank Kartımı Kapattım Ama Hala Borç Geliyor!

Şikayetçinin Adı: Fevziye Burçin K..       Tarihi: 13 Aralık 2020        Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Akbank kartımı kapattırmama rağmen borç geliyor. Müşteri temsilcisiyle konuşuyorum yüzüme telefon kapatıyor gereğinin yapılmasını talep ediyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Akbank Kredi Kartımdan 189 TL Üyelik Ücreti Kesilmiş!

Şikayetçinin Adı: Kadir K..       Tarihi: 11 Aralık 2020        Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Akbank iyi günler öncelikle Akbank kredi kartımdan 189 tl üyelik ücreti kesilmiş. Bu zor zamanda zaten çalışamıyorum yardimci olursanız sevinirim aksi taktirde kartımı iptal etmek zorunda kalacam ilgilenirseniz çok sevinirim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Akbank Kredi Kartım Dağıtıma Çıkarılmadan Teslim Edilmedi Diyor!

Şikayetçinin Adı: Hatice S...       Tarihi: 11 Aralık 2020        Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Akbank kredi kartı kullanıyordum ama kartımı kaybettiğim için kartımı iptal edip yeni kart talep ettim kartım iş yerine gelicekti ama kartı daha dağıtıma çıkarmadan teslim edilememiştir diye mesaj geliyor :)) müşteri temsilcisini tekrar arıyorum şubeye bari gelsin ben gidip alırım diye bir ay oldu nerdeyse ses yok :) kredi kartı ekstresi geldi müşteri temsilcisini aradım bari kart gelmiyor kart numarasını verinde ödeme yapayım gecikmeye düşmesin diye hiçbir şekilde bilgide verilmiyor bankaya gidiyorum müşteri temsilcisini arıcaksınız diyolar aptal bi durumun içine düşmüş gibiyim şimdi ödemede yapamıyorum kartta elime ulaşmıyor ama gecikmeye düşüceği için hata bende oluyor.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Akbank Kredi Kartı Yıllık Ücretimi İade Etmiyor!

Şikayetçinin Adı: Kevser G...       Tarihi: 8 Aralık 2020        Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Akbank kredi kartı yıllık aidatı ücretimi geri iade etmiyorlar. Mağdur ediliyorum. Akbank’tan şikayetçiyim yardımcı olur musunuz?

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Akbank Çok Kötü Bir Kargo Firmasıyla Çalışıyor!

Şikayetçinin Adı: Hasan K...       Tarihi: 7 Aralık 2020        Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Kredi kartım Kurye Net’e verilmiş Akbank kurumunu kınıyorum böylesi görevini yapamayan kurumla çalıştığı için. Akbank kurumuna yakışmayan kurye net kargo ile çalıştığı için kargo ile iletişim kurulmuyor muhatap bulamıyoruz lütfen çözüm bulunuz saygılar.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Akbank Hesabım Bloke Oldu ve Açılmıyor!

Şikayetçinin Adı: Melahat S...       Tarihi: 1 Aralık 2020        Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Akbank hesabımı bloke etti ve açamıyorum. Akbank’tan şikayetçiyim hem beni dolandırdılar hemde hesabımı açmıyorlar.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Akbank Kart Ücreti Ödemekten Bıktım!

Şikayetçinin Adı: İbrahim Halil Ş...       Tarihi: 25 Kasım 2020        Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

AKBANK Kartımdan kesilen kart ücretlerinden bıktım. Reklam yapmaya geldimi her şey çok güzel arayıp da soru sormak istediğimizde tek cevap yapabileceğimiz bir şey yok oluyor.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Akbank Bankacılık Anlayışını Tekrar Gözden Geçirin!

Şikayetçinin Adı: Hilmi O...       Tarihi: 15 Kasım 2020        Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

AXESS KREDİ KARTI- AKBANK T.A.Ş : 15 yıldır Akbank müşterisi olduğum halde AXESS kredi kartımdan 167 tl yıllık üyelik aidatı (yıllık kart kullanma bedeli diyor (akbank) kestiler. AXESS kredi kartı kullanan tüm vatandaşları buradan uyarayım.Normalde kredi kartınızla 5 tl lik alış-veriş yaptığınız da bile mobil bankacılık sistemi tarafından harcama yapıldığına ilişkin bildirim yapıyorlar.Ancak kendileri 167 tl tutarındaki üyelik ücretini veya kart kullanma bedelini kestiklerinde hiç bir bildirim yapmıyorlar.Müşteriler çakmasınlar diye.AXESS KREDİ KARTIMI iptal ettirdim ne zaman kart ücreti kesecekler diye pusuda beklemek yerine.Bilhassa kredi kartınızla çok harcama yaptığınız dönemlere dikkat ediniz o dönemlerde çaktırmadan 167 tl yi kesiveriyorlar siz de extreme detaylı bakmadığınızda iş işten geçmiş oluyor.AKBANK bankacılık anlayışını bir daha gözden geçirmeli.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Akbank Tam Bir Soyguncu!

Şikayetçinin Adı: Mustafa İlkay B...       Tarihi: 15 Kasım 2020        Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

AKBANK soyguna devam ediyor. Önce pandemi dolayısı ile 3 ay erteleme yapıldı. 3 aylık ücret birden istedi. Bunun bilgisi verilmedi diye aradığımda sms gelmesi gerekiyordu denildi. Bugünde iki taksiti birleştirmiş. Aldığımız para zaten belli ödememize kadar ayırıyoruz. Ben nereden bulayım şimdi 2 taksit parasını.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Akbank Eskisi Gibi Değil!

Şikayetçinin Adı: Adem K...       Tarihi: 11 Kasım 2020        Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Göndermiş oldukları kredi kartı hiç kullanmadığım halde ve hesaplarda hiç bir sorun olmadıgı halde çünkü ınternetten alışveriş yapabiliyorum. çok sayıda görüşme yapmamıza ragmen en son hiç kullanmadığım karta bozuk dediler ve yenisini gönderdiler yeni gelen kart hiç kullanmadım çekim yapmadı ınternet bankacılığına girdim hala eski kart gorunuyor aktivasyon yapılmamış herneyse yaptılar fakat kart bir önceki kart gibi yine kullanım izni yok dıyor ve beni bulunduğum yerde rezil ve mağdur edıyorlar bu 3 oldu Akbank eskiden böyle degildi.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Akbank Faiz Alıyor!

Şikayetçinin Adı: Cem Sinan K...       Tarihi: 10 Kasım 2020        Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Akbank kredi kartımı ilgi 90 gün mini tutar ödenmediğinde faiz alınıp takip biriminden taksitlendirme yapılıp faiz alındı geri almak istiyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Akbank Hesabından Para Çekildi Gerekli İşlem Yapılsın!

Şikayetçinin Adı: Şahin G...       Tarihi: 8 Kasım 2020        Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Akbank Kendi hesabından kart bende olmasına rağmen para çekimi gerçekleşmiştir bunun için gerekli işlemin yapılmasını rica ederim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Akbank Kredi Kartım Hala Kargoda Teslim Edilmedi!

Şikayetçinin Adı: Mahmut V...       Tarihi: 6 Kasım 2020        Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Akbank kredi kartım kuryede 12 gündür ve halen Hatay Antakya şubesine teslim edilmedi.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Akbank Aidat Alındı İade Edilmiyor!

Şikayetçinin Adı: Saadet O...       Tarihi: 5 Kasım 2020        Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Akbank Wings kart kullanıcısıyım. kartımı aktif kullanıyorum fakat kartıma yıllık aidat alındı ve de iade edilmiyorlar. Konuyla ilgili yardımlarınızı rica ediyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Akbank Çalışanından Şikayetçiyim!

Şikayetçinin Adı: Özlem E...       Tarihi: 3 Kasım 2020        Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

28 Eylül de maaş hesabı açmak için işyerinden 30 km uzaklıktaki akbank organize sanayi şubesine girişteki sarışın bayandan kimliğimi verip maaş hesabı açmasını istedim.benden kişisel bilgilerini(adres tel gibi)alıp bilgilerimi açtığını ve ATM kartı verip ATM şifre belirleyeceğimi beyan edip gönderdi.fakat ATM gittiğimde hiç bir işlem yapamadım. çünkü bayan benim yıllar önce bulunan tüm hesap bilgilerimi kopyalayıp bana işlem açmış. kartım ile ilgili tüm mesaj 20 sene önceki kullandığım cep nosuna bilgi veriliyormuş. hangi çağda yaşıyoruz Akbank gibi kurumsal bir firma neden güncelleme yapmıyor. yapmıyorda bayan benden neden cep tel ve adres bilgilerimi aldı?o zaman farklı işlemde kullandı!!!çağrı merkezini aradığımda tekrar SB gidip tel bilgisi güncellenme isteniyor.sizce bu haksızlık değil mi. personelin yaptığı hata yüzünden 30 km uzaklıktaki adrese gidip tekrar düzeltme yapacakmışım. bayandan şikayetçiyim. bilgilerimi ne yaptı, nerede kullandı.bana axees kredi kartı ile işlem yap deniyor. anlamıyorum ben maaş hesabı açtırdım. bayan nasıl işlem yaptı bilmiyorum.bana dönüş yapılmasını istiyorum.bayandan şikayetçiyim.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Akbank Hesabı Pasif Hale Getirdiler!

Şikayetçinin Adı: Ayçin A...       Tarihi: 28 Ekim 2020        Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Akbank korona rahatsızlığımdan dolayı 10 günlük yatan rapor paramı hesaptan çekmeleri 22/10/2020 Sgk rapor paramın 1 iş günü içerisinde isteğe bağlı çok eski maaş hesabım olan Akbank'a aktarılacağına dair mesaj gönderdi.bende 170 aradım bu hesabı kullanmadığımı ve normalde postaneye yatırıldığını söylemişlerdi ve hesabı pasif hale getirdiler.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Akbank Sınıfta Kaldı!

Şikayetçinin Adı: Hasan M...       Tarihi: 26 Ekim 2020        Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Akbank Tosla Kart, siparişimi 10 gün önce geçtim 7 iş gününde kartın gelecek dendi, iyi güzel hızlılarmış dedim. aradan 10-11 gün geçinde müşteri hizmetlerine yazdım nerde kaldı ki acaba dedim nazikçe sordum, bana evde yokmuşsunuz dedi (oysa evde hastam var evden dışarı çıkamıyorum üstelik kapıda da not falan yoktu) tekrar yönlendireyim mi dedi, hayır dedim bir 10 gün daha beklerim sonra yine evde olmam falan mazallah dedim iptal ediyorum o zaman dedi peki dedim ihtiyacım olursa kendim gider alırım artık marketten sonra kart ücretini iade etmeyeceğiz dendi iptal işleminden sonra, iyi de ne alaka dedim kartı ben görmedim bile kuryenin varlığından haberdar olamadım kart ücretimi neden iade etmiyorsunuz ki? 24 saat geçen siparişler iptal olununca iade olmuyormuş? ne şirket politikası be! çalıştıkları kurye firması kurye firması değil, müşteri hizmetleri müşteri hizmetleri değil, ciddiyet desen hak getire. Akbanktan ve ürünü olan tosladan uzak durun derim muadilleri çok daha profesyonel ve sistemli çalışıyor çoğunu kullandım memnun kaldım ama tosla tam anlamıyla sınıfta kalan bir hizmet veriyor. alınmadan önce 2-3 kere düşünülmesi gerek.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Akbank Kartımı Ulaştıramayan Bir Bankayla Çalışmayacağım!

Şikayetçinin Adı: İmam As...       Tarihi: 11 Eylül 2020        Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Akbank firması kart basması 3 gün ama kartı ulaştıramamış 11 gün böyle beceriksizlik olamaz kurye ben çalışmama rağmen iş yerine gelmiş beni bulamamış sonra yine gelmiş not bırakmış böyle bir rezillik olamaz nasıl bir kuryedir nasıl bir Akbank firmasıdır taksitli alışveriş bitsin iptal edeceğim kartımı bir kartı ulaştıramayan bir firmayla uğraşamam.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Akbank Markası ve Şikayetleri Hakkındaki Yorumlar: ...

Yorum Yaz
bottom of page