Enza Home Hakkındaki Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı = 6

Cevap Sayısı = 0

Enza Home Parça Parça Ürün Ve Hatalı Deformeli Ürün Geldi!

Şikayetçinin Adı: Sibel Ka...       Tarihi:  13 Ekim 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

7 ay önce Gaziemir İzmir Enza Home dan yaklaşık 25 bin liralık alışveriş yaptım. Teslim tarihlerine uymadılar, kızımın bazasının sağ alt köşesini yırttılar, benim bazamın başlığının arka kısmını yırttılar vs. Bunlara tamam dedim. Bu arada hala düzeltmediler hatalarını. Asıl sorun köşe koltuk takımımın 165cm uzunluğundaki pufu on tarafın ortasından kırıldı. Servis çağırdık tabiki kullanıcı hatası dedi. Bunun malzemesi nedir diye sorduğumda SUNTA cevabını aldım. Pufu suntadan yapıyorlar , 165cm uzunlukta ara destek olarak ayak yada destekleyici hiçbir malzeme kullanmıyorlar sonra da kullanıcı hatası diyorlar . Tamir etmek için de benden 400 TL ücret istediler. Hem alışveriş yaptığım mağazadan hem de Yataş firmasının kendisinden şikayetçiyim. Asla bu markadan alışveriş yapmayın.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Enza Home Müşteri Hizmetlerinden Şikayetçiyim!

Şikayetçinin Adı: Semra Y...       Tarihi:  2 Ekim 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

ENZA HOME’dan aldığım rattan mobilya yemek odası mobilyasının sandalyeleri 4 aydır teslim edilmedi. 3 ay sonunda 6 sandalye siparişimin sadece 2 tanesi teslim edilmiş olup. Onlar da yırtık yanlış dikim hatalarıyla dolu, bir bacağı kısa şekilde gelmiştir. Tarafımdan mağazaya geri götürülen ürünlerin kalitesine mağaza müdürü bile anlam verememiştir. Defalarca şikayetimi Mağaza ve müşteri hizmetlerine bildirsem de yaptığım şikayet ve aramalara rağmen mağduriyetim giderilmemiştir. 4 aya yakın sürede 6 sandalyeyi teslim edemeyen Avcılar ENZA Mağazası ve sorunuma bir çözüm önerisi getiremeyen ENZA müşteri hizmetlerinden şikayetçiyim. Tüm ürünlerimi artık iade etmek istiyorum beklemekten bıktım. Bu markaya itibar edip ürün almanızı tavsiye etmem ne teslimat sürelerine itibar edin ne de mağazada gördüğünüz ürünlerin kalitesine. Gördüğünüz muamele ve teslim edilen ürün kesinlikle içler acısı.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Enza Home Yüzünden Eşimle Kavga Ediyoruz!

Şikayetçinin Adı: Feridun Ca...       Tarihi:  13 Temmuz 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Enza home Şubat ayında Antalya ili Aspendos bayiden praga yatak odası ve prime yatak aldım. Parasını peşin ödedim. Ben evleneceğim için çeyiz olarak aldığımı ve haziran sonun da ürünleri teslim alacağımı söyledim. Polis memuru olduğum için tayin olacağını belirttim Bitlis iline tayin oldum ve  bu durumu mayıs ayının ilk haftası firmaya bildirim. Temmuz 25 te benim düğünüm var ve ürünlerim gelmediği gibi bana teslimatın ağustos ayında yapılacağı söyleniyor. Bu firma yüzünden eşimle sürekli kavga ediyoruz yeni bir evli çiftin yatak odasının olmaması ne demek.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Enza Home Ben Yandım Siz Yanmayın!

Şikayetçinin Adı: Ebru Sın...       Tarihi:  1 Temmuz 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

2019 yılında aldığım Enza home netha oturma grubu berjeri ayağı misafirim üstünde otururken kırıldı garanti olayı tamamen yalan 2 aydır bekliyorum hiç bir ilgi yok sürekli oyalıyorlar aynı zamanda koltukları nemli bezle silmeme rağmen tüylendi param çöp oldu ne yapmam gerekiyor bilmiyorum ben yandım siz yanmayın bende adından dolayı ordan aldım ama tamamen çöp ilgili birimlere başvurumu yapıcam tüketici mahkemesi vs ben hayatımda böyle yıpranmadım ben hakkımı Arıcam fotoğraflarıda atıyorum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Enza Home Böyle Lakayt Firma Görmedim!

Şikayetçinin Adı: Evren Uzun...       Tarihi:  26 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

ENZA HOME yaklaşık 3 hafta önce enza home yeni Yalova bursa şubesinden kanepe sipariş ettim. Üretim sürecini beklememek için ellerinde olan bir ürün istedim. önümüzdeki hafta sevk edilecek dendi. ancak cumartesiye koymuşlar. Pandemi yüzünden yasaktan dolayı gelemedi. arayıp pazartesi sevk edelim dediler. salı izin alacağım o gün sevk edin dedim. tamam dediler. salı günü aradım. çarşamba sevk edeceğiz dediler. Kabul etmedim. Zorla bugün teslim etmelerini sağladım. Ancak ürün yanlış geldi. fabrika hatasıymış. bende siparişi iptal ettim. Cuma günü iade günleriymiş. Ancak sabah telefonlarını aradım. açmadılar 1 saat sonra tekrar aradım telefonlarını kapatmışlar. ben böyle lakayt bir firma görmedim. koskoca enza home bu şekilde yönetilmemeli mağdur oldum.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Enza Home Bir Aydır Mağdurum!

Şikayetçinin Adı: Halime G...       Tarihi:  15 Haziran 2020         Şikayete Maruz Kalan Markanın Tavrı: CEVAP YOK

Enza Home 1 aydır beni mağdur etti Halı degisim onaylanmasına ragmen yalandan ben sehpa yatak yerine sipariş verdiğim halde bugün Halı verilmiş yanlışlıkla denildi o kadar mağdur edildim çocuğum o Halı pis kokan Halı yüzünden hastanelik oldu ben artık sınır krizi gecirdim resmen aptal yerine koyup oyalıyorlar.

Şirkete Ayrılan Cevap Bölümü

Enza Home  Markası ve Şikayetleri Hakkındaki Yorumlar: ...

 

Benide Abone Yapın !

Marka Hakkında Bir Yorum Yazınız

© 2012 Şikayet Edicem Tüm Hakları Saklıdır.